Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кобрата нокаутира гиганта Устинов и вече чака Кличко

luckyboy

Препоръчан отговор

Моля?????

Кобрата ще смачка тъпия Кличко, най - малкото заради идеята.

В бокса от десетилетие почти никой не се бие за идеята. Всичко е пари и за пари.

Не казвам, че Пулев ще се продаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 235
  • Създадено
  • Последен отговор

В бокса от десетилетие почти никой не се бие за идеята. Всичко е пари и за пари.

Не казвам, че Пулев ще се продаде.

Това че не би се продал не означава че ще победи на 100% обаче колкото и да ни се иска. Аз бих се радвал ако удържи и до 12 рунд, не може да му се отрече че държи на удари ама трябва и да се удря иначе няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че не би се продал не означава че ще победи на 100% обаче колкото и да ни се иска. Аз бих се радвал ако удържи и до 12 рунд, не може да му се отрече че държи на удари ама трябва и да се удря иначе няма да стане.

От това, което съм чел за Пулев, знам че има проблеми с кожата - лесно получава аркади или нещо подобно. Та дано не се наложи да ни показва колко държи на удари, че може и някое безобидно сцепване да му донесе сериозни проблеми.

Ама, а дано това, което съм чел да е било за някой друг, а не за него. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това, което съм чел за Пулев, знам че има проблеми с кожата - лесно получава аркади или нещо подобно. Та дано не се наложи да ни показва колко държи на удари, че може и някое безобидно сцепване да му донесе сериозни проблеми.

Ама, а дано това, което съм чел да е било за някой друг, а не за него. :)

Ние сега си говорим тук празни приказки и разтягаме локуми. А дано нашия да победи. Тя и на Кличко едната загуба е от аркади. Но определено ако трябва да сме реалисти шансовете за нашия не са големи но все пак има шанс. Сега на тия алабализми на Пулев де се изхвърля не трябва да ги вземаме много на сериозно и да се надъхваме. Сигурен съм че Кличко ги слуша с насмешка а и Пулев не е първия де разправя че ще го бие. В този спорт една грешка и може да коства мача и дано Кличко да я допусне ама е малко вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм че Кличко изобщо не го смята за нещо повече от поредния. Още повече пък да го е страх от Пулев. Проблема му е че няма да падне сериозна пара от тоя мач.

Напротив. Кличко по всякакви възможни начини се опитваше да избегне или отложи максимално дълго този двубой, но вече няма как. Почти всичките му противници в последните 2-3 години са някакви измислени боксьорчета, или в залеза на кариерите си, или никому известни анонимници. Мачовете му с тях бяха пълна пародия, и позор за бокса като спорт. Някакви плужеци, които Кличко побутваше насам-натам из ринга, без ад си дава много зор, и накрая вдигаше победоносно ръце. Фарс... От друга страна, Пулев е най-сериозният претендент към момента, техничен, бърз, с много силен прав удар. Нищо общо с карикатурите, с които Кличко се би досега. Не казвам, че ще го смаже. Това все пак е световният шампион. Но казвам, и съм сигурен, че мачът с Пулев ще бъде най-тежкият за Кличко в последните няколко години, и Кубрат има своите шансове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив. Кличко по всякакви възможни начини се опитваше да избегне или отложи максимално дълго този двубой, но вече няма как. Почти всичките му противници в последните 2-3 години са някакви измислени боксьорчета, или в залеза на кариерите си, или никому известни анонимници. Мачовете му с тях бяха пълна пародия, и позор за бокса като спорт. Някакви плужеци, които Кличко побутваше насам-натам из ринга, без ад си дава много зор, и накрая вдигаше победоносно ръце. Фарс... От друга страна, Пулев е най-сериозният претендент към момента, техничен, бърз, с много силен прав удар. Нищо общо с карикатурите, с които Кличко се би досега. Не казвам, че ще го смаже. Това все пак е световният шампион. Но казвам, и съм сигурен, че мачът с Пулев ще бъде най-тежкият за Кличко в последните няколко години, и Кубрат има своите шансове.

Няма лошо да ти идва в повече патриотизма ама да изкараш съперниците на Кличко плужеци които побутвал из ринга насам натам :wink12: ...

За последния противник на Пулев пък нямам думи. Ама за 10к usd какъв да дойде ?

Та това му е проблема на Кличко че ще се бие на вятъра а няма да спечели нищо а не че го е страх. Колко българи ще отидат да гледат мача ?

Какви премии ще се дават на победителя ? Изобщо Кличко има куп причини да не иска този мач но определено не е че го е страх.

Това е мое мнение и силно се надявам да греша. Нашия има шансове ама дали ще го покрие късмета ...

Определено Кличко ще му е най тежкия противник до сега в кариерата му но обратното че Пулев ще е най тежкия противник на Кличко няма как да се твърди (поне до сега).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радостта беше кратка.

Кличко реже мерака на Кобрата Влад официално помоли да се бие за пояса на брат сиНадеждите на българите да гледат мач между Владимир Кличко и Кубрат Пулев тази година може да се изпарят. На път е да се разиграе сценарий, в който украинецът да се бие първо за пояса на Световния боксов съвет (WBC), овакантен от брат му Виталий. ИТАР-ТАСС съобщи, че Влад официално е помолил организацията да се срещне с новия притежател на трофея. А името му трябваше да стане ясно късно снощи, когато на ринга излязоха американецът от мексикански произход Кристобал Ареола и канадецът Бърмейн Стивърн. Цитира се босът на WBC Маурисио Сулайман, който от Лос Анджелис разкрива, че в близките дни молбата на Кличко ще бъде разгледана. "Ние сме отворени за възможността да се организира такъв двубой в най-скоро време", казва Сулайман пред канадския вестник "Журнал де Квебек". Той не изключва мача да се проведе тази година. По план победителят от боя между Ареола и Стивърн трябва да защитава световната титла срещу новия претендент номер 1 - Дионтей Уайлдър (САЩ). Става ясно, че задачата на WBC ще е да направи избор между Кличко и Уайлдър. А Владимир е твърдо амбициран да обедини всички пояси в тежка категория и мечтае да бъде провъзгласен за абсолютен световен шампион. Преди два дни той бе задължен от IBF да защитава короната си срещу Пулев, но сега всичко е на масата на преговорите.

Източникhttp://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2014-05-11&article=491377

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Радостта беше кратка.

Радостта тепърва предстои!

Търгът е проведен.Вече е ясно кога, къде и за колко пари ще се бият Кубрат Пулев и Кличко.

Агенцията на Кличко има 90 дни, за да организира двубоя с Пулев. Той ще се състои на 6 септември, а вече се знае, че за срещата е ангажирана зала "o2 World Arena" в Хамбург.

Повече подробности-тук!

Да стискаме палци и да пожелаем успех на Кобрата...Да вдигнем отново и за пореден път Българското знаме!Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 6 септември ни очаква голям мач между двама равностойни боскьори!

И аз се надявам водещ да е спорта, а не парите, защото мениджърите на украинеца са успели да осигурят по-висок хонорар на боксьора - той ще вземе 80% от наградния фонд, който е 20 млн. долара, докато за Кобрата стана ясно, че ще получи 20%.По-интересното е, че през Юли месец Кубрат Пулев ще пристигне в България и ще посети Белмекен, където според него има подходящи условия за тренировки. Кобрата и Кличко за пръв път лице в лице 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 6 септември ни очаква голям мач между двама равностойни боскьори!

И аз се надявам водещ да е спорта, а не парите, защото мениджърите на украинеца са успели да осигурят по-висок хонорар на боксьора - той ще вземе 80% от наградния фонд, който е 20 млн. долара, докато за Кобрата стана ясно, че ще получи 20%.По-интересното е, че през Юли месец Кубрат Пулев ще пристигне в България и ще посети Белмекен, където според него има подходящи условия за тренировки. Кобрата и Кличко за пръв път лице в лице 

Абе и 4 мил. ще му дойдат добре на кобрата . По-важното е да му набие канчето ,а после пари бол...

Само не ми е ясно как Кличко може да отказва допинг тест ,докато Пулев го гледат под микроскоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мухаха-почнаха се още на пресконференцията! Ма прав си е Кобрата-защо не правят допинг контрол на ,,великия,, Кличко, А?...

Ма и нашия си му отговори подобаващо на тъпата ,,заигравка,, на Кличко  :D Ми тъй де -да се почват още сега :boxing3:

Ето и  видео с превод от най-интересната част!

http://vbox7.com/play:3f340f02cc

Някой май го е страх, ма кой ли :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма прав си е Кобрата-защо не правят допинг контрол на ,,великия,, Кличко ?Ма и нашия си му отговори подобаващо на тъпата ,,заигравка,, на Кличко :boxing3:Някой май го е страх, ма кой ли :rolleyes:

Кобрата към Кличко: Не си честен! 

- Имам въпрос - в България аз трябва да давам постоянно данни къде съм, за да мога да бъда проверяван за допинг. Постоянно трябва да знаят къде съм. Но това явно не се брои за Кличко. Той не дава извънсъстезателни проби - каза Кобрата, а след това се обърна директно към Кличко: - Правилата трябва да са еднакви за всички боксьори. Ако не се подложиш на същия контрол като мен, не си честен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Кличко отложи мача с Кубрат Пулев

Е то бива, бива да си пут.а, ма това вече прекалено :mad:

Сега съм повече от всякога за Кобрата да пребие този страхливец.Колкото и да бяга и да отлага няма къде да иде.Симулант долен.

,,Световен шампион,,-блях :tease2: Направо не ми се коментира повече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лоши новини дочоувам - лоши!!!

Кличко отлага мача!!!

Какво става бе, тъпият украинец изплаши ли се???

Доводите му звучат някак смешно!!!

Ако има все пак изобщо някога мач Пулев - Кличко, то ще съм на върха на седмото небе ако Пулев размаже "нещастника" Кличко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам много да има мач между тях двамата на 6 - т и септември , но защо всички забравяте за Кличко , зад гърба му колко победи има и в момента на кое ниво е , все едно говорите за някой изпаднал боксьор а шанса да бие нашия е доста голям. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Какво става бе, тъпият украинец изплаши ли се???...

...Ако има все пак изобщо някога мач Пулев - Кличко, то ще съм на върха на седмото небе ако Пулев размаже "нещастника" Кличко!...

Ами и коментарите из нета са повече от красноречиви, а ,,поведението,, на ,,Кличко и компания,,-очевадно!!!Нямам думи просто.

Като прочетох новината  направо побеснях.Вече се ,,уталожи,,гнева ми и няма да използвам епитети срещу украинеца (а колко ми се въртят в главата не е истина).

Само едно се моля-двубоя наистина да се състои...

... и в момента на кое ниво е...

На ниво да бяга като....аде да не казвам какво (казах няма да използвам епитети).

Всеки с мненията си.

Само мач трябва да има и бой на Кобрата по украинската тиква и тва е :boxing8:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имах билет за 6 Септември, самолетен билет и резервация за хотел, за новата дата 15 Ноември няма как да отида. На някой известно ли му е как мога да си върна поне някакава част от парите. При анулиране на самолетния билет или резервацията за хотел например. Ако някой има подобен опит нека сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше направил снимка - http://prikachi.com/images/172/7562172M.png

Реално нашият е на 33 години, Кличко на 38. Това е доста сериозно предимство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване