Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кобрата нокаутира гиганта Устинов и вече чака Кличко

luckyboy

Препоръчан отговор

Тази сутрин по предаването Зона Спорт даваха репортаж по този въпрос и контузията на Кличко наистина е реална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 235
  • Създадено
  • Последен отговор

Тази сутрин по предаването Зона Спорт даваха репортаж по този въпрос и контузията на Кличко наистина е реална.

Щото са го казали в този репортаж ? :)

Клично знае ,че нашия е див ,и супер мотивиран на му набие кофата :) Крие се като мишка ,и прави тънки интриги ,които не подхождат на един шампион.

След тия мизерийки ,колкото и да се снима с всичките си колани ,нещо не тежи вече ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имах билет за 6 Септември, самолетен билет и резервация за хотел, за новата дата 15 Ноември няма как да отида. На някой известно ли му е как мога да си върна поне някакава част от парите. При анулиране на самолетния билет или резервацията за хотел например. Ако някой има подобен опит нека сподели.

Двубоят между Кубрат Пулев и Владимир Кличко ще бъде отложен заради контузия на украинеца, се разбра вчера, с което веднага изникна и въпросът дали това наистина се е случило или е част от големия цирк, който спретва Владимир около сблъсъка за световните титли в тежка категория. След странните нападения на Шанън Бригс, при които винаги се намираше някой да снима, отказа за акредитации на българските медии и дори на билети за най-близките членове на семейството на Пулев, сега дойде и контузията и то само 10-ина дни преди мача.

Все по-сериозни са съмненията, че Кличко отлага мача притеснявайки се от допингченгетата.

Борислав Бояджиев, един от треньорите на Кубрат Пулев, смята, че отлагането на мача за световната титла в свръхтежка категория между Кобрата и Владимир Кличко е мениджърски трик от страна на украинеца, с който да наруши подготовката на българския претендент за отличието. 

От Зауерланд съобщиха, че следващата дата за мача между Кубрат Пулев и Владимир Кличко е 15 ноември и отново ще се състои в зала О2 в Хамбург.

Всички закупени билети ще бъдат презаверени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Зауерланд съобщиха, че следващата дата за мача между Кубрат Пулев и Владимир Кличко е 15 ноември и отново ще се състои в зала О2 в Хамбург.

Всички закупени билети ще бъдат презаверени.

Някои телевизии тиражират, че датата 15 ноември съвсем не е сигурна дата!

Май, нямя дя има такъв мач - дано греша!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако няма такъв мач ще се наложи нашият пак цял сезон да играе срещу някакви под нивото му. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Михаил Таков: Кличко има опит в отлагането

Кличко за Кобрата: Срещу мен ще му е първият истински бой

Световният шампион по бокс в тежката категория Владимир Кличко коментира предстоящия му мач с Кубрат Пулев пред полското издание gwizdek24.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Шоуто между Владимир Кличко и Кубрат Пулев наближава. Двамата излизат на ринга в събота (15 ноември) вечерта в зала "О2 Арена" в Хамбург. Двамата вече минаха през официалния кантар по-рано през деня. Той отсече - Кубрат Пулев тежи точно 112 килограма, а Владимир Кличко е 115,5 килограма. Кобрата е само 4 см по-нисък.

Мощни аплодисменти и скандирания съпътстваха измерването на Кубрат Пулев на кантара. Владимир Кличко бе принуден да чуе изключително мощни освирквания, докато говорителят произнасяше прякора му "Доктор Стоманения чук". Явно сериозна българска агитка отново бе придружила Кобрата по време на кантара.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xx71CbbYOI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да натдаваме (не в хазартния смисъл) т.е изразено в чисто числов смисъл броя на гласовете за Пулев и Кличко!!!

Аз съм с глас за Пулев!!! :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да натдаваме (не в хазартния смисъл) т.е изразено в чисто числов смисъл броя на гласовете за Пулев и Кличко!!!

Аз съм с глас за Пулев!!! :cool:

Не че Кобрата е българин, ами като имам предвид че Кличко няма сериозен мач от години ...

+1 за Кубрат Пулев.

ps. пише се наД-Давам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е Владимир Кличко

2.jpg

Роден на: 25 март 1976 година
Родно място: Семипалатинск
Прякор: Доктор Стоменен чук
Висок: 198 сантиметра
Тежи: 111,5 килограма
Олимпийски шампион за аматьори - 1996 година
Сребърен медал от Европейското първенство във Вейле през 1996 година
В професионалния бокс: 65 мача, 62 победи (52 с нокаут), 3 загуби
Първи мач на професионалния ринг: 16.11.1996 година - победа срещу Фабиан Меца (Мексико)

Това е Кубрат Пулев

1.jpg

Роден на: 4 май 1981 година
Родно място: София, България
Прякор: Кобрата
Висок: 194 сантиметра
Тежи: 112 килограма
Европейски шампион за аматьори - 2008 година
На световно първенство - два бронзови медала (2005, 2006)
В професионалния бокс: 20 мача, 20 победи (11 от тях с нокаут)
Първи мач на професионалния ринг: 19 септември 2009 година (на 28 години)
Спортист на България - 2012 година

blitz.bg

300x250-sport-kubrat.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че Кобрата е българин, ами като имам предвид че Кличко няма сериозен мач от години ...

+1 за Кубрат Пулев.

ps. пише се наД-Давам

Той щото Кубрат все сериозни противници биеше.

Много ще се радвам Пулев да победи ама ще му трябва и много късмет ако стане това. Определено шанса не е на негова страна. Лично мнение и се водя само по историята на статистиката от бокс нищо не вдявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кобрата трябва тотално да надиграе Кличко,  да победи с нокаут , или технически нокаут за да победи.Инак ясно на кого ще дадат победата!

Големите пари и комерсиализъм отдавна са опорочили този спорт (и не само) и тук може да изиграят лоша шега.Аз лично вярвам във възможностите на Кубрат и силно се надяват да отнесе поясите.

Успех на Българския шампион.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кобрата трябва тотално да надиграе Кличко,  да победи с нокаут , или технически нокаут за да победи.Инак ясно на кого ще дадат победата!

Големите пари и комерсиализъм отдавна са опорочили този спорт (и не само) и тук може да изиграят лоша шега.Аз лично вярвам във възможностите на Кубрат и силно се надяват да отнесе поясите.

Успех на Българския шампион.

Ако му издържи психиката на натиска ,ще го бие. Чисто физически шансовете са на негова страна. За тоя комерсиализъм точно това му трябва ,един балкански ботор ,който не се впечатлява много от тези неща. За сега Кубрат изглежда се държи ,има дух ,но ще се види довечера :) Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

100 души тръгват с чартърен полет за да подкрепят Кобрата

http://btvnews.bg/video/sport/broeni-chasove-do-boksovija-spektakal-na-godinata.html

Кобрата печели един от четирите пояса на Кличко при триумф довечера

Независимо дали триумфира или не, Пулев ще спечели 20 процента от наградния фонд, който е 7 250 131 американски долара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Независимо дали триумфира или не, Пулев ще спечели 20 процента от наградния фонд, който е 7 250 131 американски долара.

е добре, да не ни е яд ако падне

то и аз съм за него ама тоя Кличко бил страшен та

да стискаме палци

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще го предават по F+ ? Че други май не мога да гледам по нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще го предават по F+ ? Че други май не мога да гледам по нета.

За F+ не знам, но ето ти малко ТВ-та дето ще предават двубоя цък - дано нещо те устройва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.onlinetvstreams.net/

Тука ще го гледам понеже имам регистрация и Nova я имат.

Благодаря за отговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гордеем се с теб, Кобра !

Ти си нашият шампион !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами...това беше. По едно време ми идеше аз да изляза на ринга, ама само ми идеше :) Ще си блъскам в залата, че по-безопасно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много приказки за нищо. По добре да си беше мълчал.

Бил, жена ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая лявата ръка на Кличко дълго ще се помни. 2 пъти го свали в първия рунд ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е така е в бокса.Един точен удар и всичко се решава.Адмирации и за двамата за страхотното шоу.

Кобра-благодарим ти за достойното представяне.Всеки спортист трябва да умее и да губи-ти загуби двубоя, но спечели сърцата ни.

За нашето момче-адмирации и шапки долу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване