Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

♠ Joker ♠

Малките неща, които те карат да се усмихваш

Препоръчан отговор

Напоследък се улавям, че се усмихвам, когато срещна усмихнат човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разговори и ситуации с някои хора, книги. филми, музика, спомени ,мои си измишлъотини и още страшно много неща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупуването на нова криминале (рядко събитие), умилкването на котачето (по-често явление):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

глъчката и смеха в пясъчника пред блока  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази тема ме усмихна всеки пост. Благодаря ви за споделените усмивки. 

Любимо ми е, когато се събуждам с усмивка, и целият ден ми е един такъв…ми, усмихнат.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Темичката Ви е страхотна и позитивна! Ето такова отношение към Живота ме кара да се усмихвам:)

А това, което ме кара всеки ден да се усмихвам е моето щастие - моите дечица!:)) Мисля,че тук не изненадах никой:)) Хубав и усмихнат ден!:)) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целувката , прегръдката  в която заспивам и се събуждам , морето от любов ,което ми подарява всеки ден мъжът с когото сме заедно в живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неочакван комплимент.

Вчера с един мил доктор си говорехме за резултатите от изследванията ми и той ме успокои, че такива "грациелни" е нормално да са с подобни резултати... За първи път чувах подобна дума :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Горещ шоколад с приятелка (след тежка седмица) в градинката на Народния театър..

Редактирано от Madonna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

винаги, когато срещна една много готина и симпатична млада съседка, която в момента е бременна. И винаги казва нещо много духовито или зареждащо. Невероятно позитивно същество :)

Днес ми се жалваше, как че никой не я забелязва сякаш, още повече мъжете, дори се плашат едва ли не и я избягват. Обаче се закани: Но аз ще родя, и тогава ще видят те!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Когато видя двама стари хора да са хванати под ръка.Или пък прочета нещо такова:

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2015/12/22/liubov-li-be-ryka-za-ryka-celi-66-godini.287382

Аз съм наивен и все още вярвам в истинската любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Как да се усмихвам ? Разнообразието е неизчерпателно !

По неизброими асоциации :

534512.gif493289.gif547461.gif554824.gif787418.gif

530620.jpg

За всяка от картинките тук , поне по един разказ за усмивките бих могъл да напиша....А защо само за усмивките ? :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...