Премини към съдържанието
Fifa

Буш обяви Иран за враг №1 на Америка

Препоръчан отговор

Иран е най-сериозната заплаха за САЩ, гласи доклад на Белия дом за новата стратегия за национална сигурност, представен от президента Джордж Буш, съобщава АП. От влизането на Буш в Белия дом това е вторият подобен документ за защитата на САЩ и за подобряване на връзките им с другите държави, отбелязва в. "Вашингтон пост". В доклада от 49 страници се изтъква също, че САЩ могат да водят превантивни войни срещу срещу терористите и враждебните държави въпреки горчивия опит с Ирак. Иран подпомага терористи, заплашва Израел, опитва се да пречи на постигането на мир между Израел и палестинците, подкопава демокрацията в Ирак и не дава свобода на гражданите си. Техеран трябва да бъде принуден с международни усилия да се откаже от ядрените амбиции, сочи докладът. Северна Корея също е определена като сериозно предизвикателство срещу разпространението на ядрените оръжия. Остра критика се отправя и към Дамаск. Сирия е наречена тиранична държава, която дава убежище на терористи и спонсорира терористична дейност. Според Джордж Буш в Русия намаляват ангажиментите към домократичните свободи и институции. Отношенията ни с Москва ще зависят от вътрешната и външната политика на Русия, заявява Буш. Той настоява Китай да продължи реформите и съветва китайските лидери да се откажат от старото мислене, предизвикващо загриженост в региона и света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иран подпомага терористи, заплашва Израел...
    Я колко са загрижени за Израел,чак да не повярваш.

А самите изрелци горките не са виждали оръжие,толкова са миролюбиви.

Нищо че от некролозите на "учените" им струи радияция.

Отношенията ни с Москва ще зависят от вътрешната и външната политика на Русия, заявява Буш.

Каубой олигофрен.

Горката "демокрация" - трябва с оръжие да се отбранява и налага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

незнам на Bush не му ли омръзна да си играе на война вече!набелязва си една страна,разрушава я до основи а после казва-ние сгрешихме,не са били тези а комшиите им...давай наново.

:sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо да му омръзне, това му е работата. Те грешки не правят, то всичко си е нагласено. Да не започвам с теориите за глобалната конспирация, че ще ме помислите (най-вероятно) за откачен. И въпреки това, аз вярвам, че съществува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    незнам на Bush не му ли омръзна да си играе на война вече!набелязва си една страна,разрушава я до основи а после казва-ние сгрешихме,не са били тези а комшиите им...давай наново.

:eek:

<{POST_SNAPBACK}>

Е що да му е писнало бе, той си седи в кабинета във Вашингтон или на село в Тексас и тук таме даде малко акъл или по-скоро се направи, че дава. Иначе цялата му политика, на него и на екипа му е обвързана с война

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък подкрепям политиката на тексасеца.Мисля че аятоласите трябва да оставят държавата да се развива и да оставят хората на мира с техните си неща.Народа на Иран може да бъде много богат със добро управление което е различно от това на Али Хаменей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам за Вас, но Буш докато не сложи под крилото си всички държави няма да се успокои. Аз нямам нищо против това, ако бях на негово място щях да направя същите неща. Имаше една мисъл:

"Който не е с нас е против нас"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз пък подкрепям политиката на тексасеца.Мисля че аятоласите трябва да оставят държавата да се развива и да оставят хората на мира с техните си неща.Народа на Иран може да бъде много богат със добро управление което е различно от това на Али Хаменей.

<{POST_SNAPBACK}>

Но на каква цена? Мисля всички видяхме, че промитите мозъци на войниците му не работят трезво. Не подбират. Виж "Фаренхайт 9/11". След това да си спомним скандала с извращенията с пленените иракски войници. Един човек в емоционално, психически стабилно състояние и пълноценна ценностна система никога не би позволил такова нещо, камо ли да го извърши. И всичко това се прави и позволява най-целенасочено. А Вашингтон е цар в измиването на ръцете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Но на каква цена? Мисля всички видяхме, че промитите мозъци на войниците му не работят трезво. Не подбират. Виж "Фаренхайт 9/11". След това да си спомним скандала с извращенията с пленените иракски войници. Един човек в емоционално, психически стабилно състояние и пълноценна ценностна система никога не би позволил такова нещо, камо ли да го извърши. И всичко това се прави и позволява най-целенасочено. А Вашингтон е цар в измиването на ръцете.

<{POST_SNAPBACK}>

М'дааа. С едно малко уточнение: Fahrenheit 9/11 не каза цялата истина. Показа много неща, но премълча истинските корени на проблема.

Ще видим какво ще ни каже Майкъл Муур във Fahrenheit 9/11 1/2. Нищо, че е далече - през 2007. :ill:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@Stalik,филма на Майкъл Мур съм го гледал.Относно жертвите и извращенията това го има във всяка война.Лично на мен също ми стана много обидно като пуснаха записа на който лудите иракчани застреляха нашите момчета с диви крясъци "аллах акбар".Върни се назад и ще видиш статистиките които сочат че всяка следваща война става все по-хуманна.Четох някъде че в Дарфур(Судан) са били избити 200 000 (?) души заради техните си чистки на расова основа.Ако Буш не ги вразуми те ще нападнат първи изградената цивилизация към която и ние се числим уж.В Ирак местната полиция и армия все още неможе да се пребори със престъпността и тероризма в който вече мюсюлманин убива мюсюлманин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    @Stalik,филма на Майкъл Мур съм го гледал.Относно жертвите и извращенията това го има във всяка война.

<{POST_SNAPBACK}>

И това за оправдание ли трябва да мине?

Четох някъде че в Дарфур(Судан) са били избити 200 000 (?) души заради техните си чистки на расова основа.Ако Буш не ги вразуми те ще нападнат първи изградената цивилизация към която и ние се числим уж.В Ирак местната полиция и армия все още неможе да се пребори със престъпността и тероризма в който вече мюсюлманин убива мюсюлманин.

<{POST_SNAPBACK}>

Ахааа.... Дай ние да ги нападнем първи и така няма да бъдем изненадани. Хитро.

Това според мен не се постига са псевдогеройства, чиито подбуди далеч не са така високохуманни и безкористни, както ги изкарват. Такива неща се постигат чрез действия на високо равнище. Убеден съм че има и други средства за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прави се опит за действия на високо равнище ама уви без успех.Иранския президент си знае неговото и често заявява разни странни неща за световната дипломация.Мисля че САЩ този път няма да рискуват сами а след резолюция,ембарго и разни други мерки ще нападнат с помоща на НАТО.Иначе опитите за дипломация удрят на камък засега,иранците един път казват че е за мирни цели пък после президента им че Израел трябва да бъде заличен от лицето на земята.Нещо няма постоянство в политиката им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Прави се опит за действия на високо равнище ама уви без успех.Иранския президент си знае неговото и често заявява разни странни неща за световната дипломация.Мисля че САЩ този път няма да рискуват сами а след резолюция,ембарго и разни други мерки ще нападнат с помоща на НАТО.Иначе опитите за дипломация удрят на камък засега,иранците един път казват че е за мирни цели пък после президента им че Израел трябва да бъде заличен от лицето на земята.Нещо няма постоянство в политиката им.

<{POST_SNAPBACK}>

Като нищо Буш ще нападне Иран-защо му е да поддържа професионална армия , ако не води войни? А Ирак вече се изчерпа - безинтересно стана вече.

Той си е болен на тема "войни" , но никой не пита американския народ дали споделя вижданията му. За това и рейтинга му е толкова нисък вече. sad.gif

Как му дадоха 2-ри мандат , просто не го проумявам. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Като нищо Буш ще нападне Иран-защо му е да поддържа професионална армия , ако не води войни? А Ирак вече се изчерпа - безинтересно стана вече.

Той си е болен на тема "войни" , но никой не пита американския народ дали споделя вижданията му. За това и рейтинга му е толкова нисък вече. sad.gif

Как му дадоха 2-ри мандат , просто не го проумявам. cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Никой не му е "давал" втори мандат. Той си го взе. Всичко е нагласено. Колкото до Буш, ами той е само пионка така или иначе. Пука му на него какво мисли народа, важното е по-висшите от него какво казват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Никой не му е "давал" втори мандат. Той си го взе. Всичко е нагласено. Колкото до Буш, ами той е само пионка така или иначе. Пука му на него какво мисли народа, важното е по-висшите от него какво казват.

<{POST_SNAPBACK}>

Да, спомням си ,че на изборите резултатите Ал Гор / Буш бяха на кантар и се премина към ръчно броене на бюлетините,но да не забравяме ,че формата на управление на САЩ е все пак Президентска република. И правомащията на Президента са много по-голями отколкото у нас например. Така ,че за кои точно "по-висши от него " говориш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук се навлиза в много интересна и спорна тема - за глобалната конспирация.

С риск да бъда помислен за пълна откачалка, ще продължа.

По-висшите от буш са в сянка и никой не ги знае. Буш и много други управляващи са само за заблуда, кой е на власт. Нещо като PR, ама не точно.

Всичко, което става в момента е ориганизирано и замислено преди време. Мнението на народа няма значение за Буш или Блеър. И двамцата си слушкат шефовете си.

Знам, че може да прозувчи нелепо. И все пак ако има поне малко заинтересовани хора или просто любопитни, които не отхвърлят АВТОМАТИЧНО нещо, за което не са достатъчно осведомени и/или не разбират, мога да им препоръчам следните филми: The Illuminati (2005), David Icke - Secrets of the Matrix, David Icke - Freedom Road и David Icke - The Turning of the Tide.

Това са филми, които ги няма в IMDb.

За регистрирани във форума на subs.unacs.bg ето моята тема.

Там потребители са пускали линкове към филмите. Втория е на kolibka.###### - тук.

За първия съм направил субтитри, а в момента работя по втория (за който метнах линк в kolibka).

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За още справки - чудната книга "Бумерангът на злото" от ... кой? ... от Волен Сидеров! cool.gif И нейната втора част за Мамона (точното име ми убягва). С огед на което активното участие на Night_Raven в темите за Атака не е хич изненадващо...

Твърде много аспекти на теорията световната конспирация са плод на чиста клинична параноя. Поддръжници на тази теза постоянно размахват исторически фалшификато от рода на "Протоколи на ционистките мъдреци". За корени на тази теория са сочени евреите (като цяло), евреите ционисти, масоните, юдо-масоните (масоните като еврейска организация...), илюминатите и прочее други общества и братства с неясен характер. Поддръжниците на теорията говорят за неща от които са много далеч и чиято същност им убягва. Те се концентрират върху разни тайни общества под формата им на организации целящи политически контрол, а всъщност подобни неща остават на заден план. Но спирам дотук. За това вече си има определени слушателски аудитории.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не спирай до тук Stalik-теми като масонската лоjа са изключително интересни и предполагам всеки ще иска

да научи нещо ново...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    не спирай до тук Stalik-теми като масонската лоjа са изключително интересни и предполагам всеки ще        иска

да научи нещо ново...

<{POST_SNAPBACK}>

Няма нищо ново което да се научи. Върху обзора на масонството са изписани цели книги - официални позиции, неофициални становища и капки истина, които обаче са предмет на други теми. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    За още справки - чудната книга "Бумерангът на злото" от ... кой? ... от Волен Сидеров!  cool.gif  И нейната втора част за Мамона (точното име ми убягва). С огед на което активното участие на Night_Raven в темите за Атака не е хич изненадващо...

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм чел нито една негова книга. Дори чак сега, след като го спомена, се сетих, че той има такива книги. Не ми прозвуча особено приятно това изказване и се надявам само така да ми се струва и да не е опит за тънко заяждане.

Истините не са само капки. Просто хората не искат и отказват да повярват и автоматично отричат тези неща. После тръгват да критикуват и обвиняват други хора в тесногръдие. angry.gif Той Айнщайн е казал, че човешката глупост е безкрайна. Всъщност, точно това е и най-големия им успех, че много малко биха повярвали в тези неща дори и да ги чуят. Човек, който говори за тези неща бива смятан почти винаги за някаква откачалка, който е за лудницата. Историята е показала, че има безброй примери за много невероятни на пръв поглед неща, които са си напълно възможни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"Самият Буш е пръв терорист на планетата " - заяви беларуският лидер Александър Лукашенко, цитиран от ИТАР-ТАСС.

Видяхте ли мнението за Буш на повечето от вас се покрива с това на Лукашенко.А той е човек мъдър и демократично скроен.Все пак свободния беларуски народ го избира вече 12 години да управлява.Сега го избра даже с над 80%.А някакъв си недодялан тексасец твърди че бил диктатор и други такива нелепости от тоя род.

А щом това е мнението и на Махмуд Ахмадиненаджад просто вече не остава и грам съмнение за истинската същност на този световен тиранин.

Щом мненията на едни от най прогресивните хора на нашето съвремие съвпадат мисля че всякакви коментари относно личността на този сатана са излишни. :wors:

Stalik

След това да си спомним скандала с извращенията с пленените иракски войници. Един човек в емоционално, психически стабилно състояние и пълноценна ценностна система никога не би позволил такова нещо, камо ли да го извърши. И всичко това се прави и позволява най-целенасочено. А Вашингтон е цар в измиването на ръцете.

Вижте какво се случва в Софииския централен затвор само на няколко километра от нас.

http://store1.data.bg/goshkohubaveca/Centralen%20zatvor.3gp

Предупреждавам записа не е за хора със слаби нерви и е ЗАБРАНЕН за лица под 25 години.

Защо ли ми се струва че в него отново личи почерка на Буш и неговите главорези.Питам се дали и "това се прави и позволява най-целенасочено" и кой тук ще се окаже царя в измиването на ръцете.

Редактирано от VEELVET (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не съм чел нито една негова книга. Дори чак сега, след като го спомена, се сетих, че той има такива книги. Не ми прозвуча особено приятно това изказване и се надявам само така да ми се струва и да не е опит за тънко заяждане.

<{POST_SNAPBACK}>

В никакъв случай!!! Просто вързах 2+2. Може да прочетеш книжките на Сидеров. Втората не съм я чел, но първат до един момент е доста смислена и отправя крайно трезва критика към САЩ и събитията от 11 септември.

Въпросът е, че невероятните на пръв поглед теории за конспирацията или се позовават на недостоверни/напълно лъжливи източници ("Протоколи на ционистките мъдреци") или говорят за "богоборческата масонска организация", която се кланя на дявола и иска да ни поквари всичките, без въобще да разбират присъствието на религията в масонството. И да се каже, че се върти световна конспирация и във хлорираната вода по света се пускат опиати за масово зомбиране, или че музиката на групи като "Бийтълс" зомбирала хората и им внушавала поклонничество пред дявола... Това вече е мънинко прекалено... biggrin.gif

http://store1.data.bg/goshkohubaveca/Centralen%20zatvor.3gp

Предупреждавам записа не е за хора със слаби нерви и е ЗАБРАНЕН за лица под 25 години.

Защо ли ми се струва че в него отново личи почерка на Буш и неговите главорези.Питам се дали и "това се прави и позволява най-целенасочено" и кой тук ще се окаже царя в измиването на ръцете.

<{POST_SNAPBACK}>

Сравнението ти е меко казано несъстоятелно. "Лошо няма, ето вижте - и у нас това се случва". Така ли трябва да се разбира? Никой не оправдава извращението в българските затвори, че да правиш това отрицателно сравнение. Имаше тема за това. Може да я погледнеш. И нито българското законодателство, нито Вашингтон имат оправдание, че са допуснали това грубо нарушаване на човешките права. Пърдон, грубо погазване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лукашенко е един от последните останали диктатори и действията му нямат нищо общо с демокрацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още преди няколко месеца в една друга тема тук,обсъждахме протестите на мюсюлманите по повод карикатурите на Пророка.Още тогава си мислех,че Буш търси "казус бели".Е,протестите престанаха,но напрежението ескалира тихичко.Ще видим още изказвания, и още натъртвания кой е по-голям диктатор и кой е по-голям защитник на демокрацията.....

Все пак трябва да има война. :computer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Въпросът е, че невероятните на пръв поглед теории за конспирацията или се позовават на недостоверни/напълно лъжливи източници ("Протоколи на ционистките мъдреци") или говорят за "богоборческата масонска организация", която се кланя на дявола и иска да ни поквари всичките, без въобще да разбират присъствието на религията в масонството. И да се каже, че се върти световна конспирация и във хлорираната вода по света се пускат опиати за масово зомбиране, или че музиката на групи като "Бийтълс" зомбирала хората и им внушавала поклонничество пред дявола... Това вече е мънинко прекалено...  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм запознат до НАЙ-дребните детайли по тази тема, но имам някакви познания и на базата на това какво чувам, гледам по ъндърграунд филми и сравнявам с мой личен опит, вярвам на много голяма част от информацията.

Това за музиката не го отричам, но и на мен ми се струва пресилено. Еди-коя-си песен като я пуснеш отзад-напред се чувало еди-какво-си на еди-коя-си минута. Пробвах с няколко песни, ей така от любопитство. Или съм глух, или няма такова нещо. Съмнява ме да е първото. :computer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.