Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Maniac

MalwareBytes' Anti-Malware - проблеми, дискусии, мнения

Препоръчан отговор

Ако ползвате Нод32 със сигурност ще имате нужда от тази програма.Браво Fixer много полезна тема за юсерите на Нод :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой с Windows VISTA SP1 x64 ще потвърди ли наличието на този проблем преди да го докладвам.

Снимка 1:

Активирана опция за сканиране от контекстното меню:

Публикувано изображение

Снимка 2:

Няма никой вкъщи:

Публикувано изображение

Отговориха ми вече. Ще се чака за съвместим драйвер: :P

Hello. That's correct, it's because MBAM's drivers and shell extension dll's aren't 64 bit compatible yet. However, you'll notice if you use Internet Explorer 7 (the default is the 32bit version) and you download a file and click browse when it asks where to save it, that the MBAM scan context menu shows up. This is because of it's 32 bit compatibility.
Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталнах си 1.32 версията и при сканиране засече DNS сървърите като троянци.На какво се дължи това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ne6ev, бихте ли влезли в MBAM, изберете Logs, кликнете веднъж върху лога, за когото говорите и изберете Open, копирайте го и го поставете тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{aafec234-4d01-47fc-be5a-a28207546c63}\NameServer (Trojan.DNSChanger) -> Data: 85.----------------'' -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{aafec234-4d01-47fc-be5a-a28207546c63}\NameServer (Trojan.DNSChanger) -> Data: 85.-----------------.. -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{aafec234-4d01-47fc-be5a-a28207546c63}\NameServer (Trojan.DNSChanger) -> Data: 85.------------------''-> Quarantined and deleted successfully.

Първо не обърнах внимание за кво става въпрос и направо ги премахнах.И след това тръгнах да отварям интернет-"да,ама не".

Отварям интернет протокола и DNS и алтернативният DNS липсват!

Та дано добре да съм го обяснил,ако трябва и скрин ше дам..дано да е ясно!

И ако обичате разяснете ми за кво става въпрос,че не съм бачкал с това животно.

Ето

Редактирано от ne6ev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екипа ми иска снимка на която се вижда цялото инфо около IP-адреса (не се вижда последната част). Разпъни малко категориите/колонките и направи нова. Благодаря ти !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екипа ми иска снимка на която се вижда цялото инфо около IP-адреса (не се вижда последната част). Разпъни малко категориите/колонките и направи нова. Благодаря ти !

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързах се с Virus Researcher на MBAM и той ми отговори следното:

85.*.*.* DNS servers are all malicious and need to be removed .

They are missing because they were overwritten by the malware .

There is no way to tell what they were before they were infected .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми отговори нещо подобно:

Bruce:

I have never seen a legit 85.*.*.* DNS server , that is estdomains , inhoster , intercage ....... , all the malware hosts .

As indicated Trojan.DNSChanger is the cause of these .

This has been in defs for 8 months no with 0 FP reports till today .

screen shot does not show last IP part

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rouge Remover NOT more!!!

"The Rogue Remover product line has been discontinued. The good news is that all of the great core technologies in RogueRemover and more are included in Malwarebytes' Anti-Malware."

Malwarebytes

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rouge Remover NOT more!!!

"The Rogue Remover product line has been discontinued. The good news is that all of the great core technologies in RogueRemover and more are included in Malwarebytes' Anti-Malware."

Malwarebytes

Крайно време беше да ги слеят...Безмислено бе...едната да хваща най-новите ментета...а другата остарялите и по-екзотичните такива.

RogueRemover is discontinued due to the increased difficulty in removal of current rogues, however, most of the rogues that RogueRemover detects aren't detected by MBAM, so if you have RogueRemover, it's a good idea to keep it around.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам само да знам тази програмка дали ще си пречи с нод32?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо ми показва,че саита на вестник 7дни спорт е хакнат и ми дава предупреждение.преди да инсталирам програмата си го 4етях всеки ден,а имам и НОД32 и той си мълчи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върнете се в предишната страница и изберете друг резултат.

Опитайте с друго търсене, за да намерите това, което ви трябва.

Или продължете към http://7sport.net/ на свой собствен риск. За подробна информация относно проблемите, които открихме, посетете Диагностичната страница за безопасно сърфиране на Google за този сайт.

За повече информация относно това как да се защитите от вреден софтуер в интернет, можете да посетите StopBadware.org.

Ако сте собственикът на този уебсайт, можете да поискате да му бъде направен преглед с помощта на Инструментите за уеб администратори на Google. Повече информация за прегледа може да бъде намерена в Помощния център за уеб администратори на Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MalwareBytes ми откри зараза Adware.Searchlt99 намираща се в C:\Program Files\K-Lite Codec Pack\Tools\CodecTweakTool.exe Да премахна или оставя? Двоумя се :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MalwareBytes ми откри зараза Adware.Searchlt99 намираща се в C:\Program Files\K-Lite Codec Pack\Tools\CodecTweakTool.exe Да премахна или оставя? Двоумя се :P

Фалшива тревога е не ги трий.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фалшива тревога е не ги трий.

И аз така си помислех и за това реших да Ви попитам. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следния проблем с MBAM.Сдобих се с Antivirus 360,кой знае от къде...и след много ровене,из сайтове,форуми и тн,разбрах,че тази програмка би трябвало да ми помогне да се отърва от A360.Свалих и инсталирах,но когато я пусна след 4-5 секунди се затваря без предупреждение,без нищо.Ще съм благодарна,ако може някой да ми каже какво да правя в случая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

MalwareBytes' Anti-Malware е една от малкото програми, които се справя с тези напасти, НО те еволюират и стават все по-добри. В случая av360 успява да деактивира MBAM и не му позволява да ти помогне. За да го почистиш:

За да влезете в Safe Mode , натискайте продължително F8 от клавиатурата докато компютъра се стартира преди логото на Windows да се е появило .

Ще се отвори Windows Advanced Menu с доста опции , откъдето изберете някое от "Safe ... " опциите , в случая Safe Mode with Networking

След, като влезеш в Safe Mode with Networking, влез в MBAM обнови го и избери "Perform a quick scan". След, като завърши сканирането избери Remove Selected и накрая ще ти се отвори Notepad. Копирай съдържанието на Notepad и го постави в следващия си пост в тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! ;) Откакто съм с версия 1.34 MBAM се зарежда сравнително по-бавно спрямо предишната. При търсене за обновления и тяхното изтегляне чакам двойно по-дълго, около 20-25 секунди (при сравнение отпреди, когато ставаше далеч по-бързо). Вероятна причина? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита ли да я преинсталираш? Опитай да почистиш също с CCleaner.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита ли да я преинсталираш? Опитай да почистиш също с CCleaner.

Преди малко преинсталирах и УЖ нямаше проблем, но я отворих отново и пак се позабави.

И с CCleaner почистих. Явно може и компа ми да е "бавно мислещ"... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...