Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Maniac

MalwareBytes' Anti-Malware - проблеми, дискусии, мнения

Препоръчан отговор

преди 19 часа, NIKISHARK написа:

Продуктите на Malwarebytes версия  3.0.4.1269 Final

mb3

За новите възможности-в това видео:

Покажи скритото съдържание

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

https://forums.malwarebytes.org/topic/191748-announcing-malwarebytes-30-a-next-generation-antivirus-replacement/

Ти да видиш :

Без имеуиол.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем в Windows,  не в MBAM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се да слагам ли новото MBAM, защото сега съм със 2.2.1.1043. :rolleyes:

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като намериш антивирусна с която да се спогоди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Mr.n0b0dy написа:

Най-добре си остави старата версия, докато я поддържат , пък 3-а версия може вече спокойно да се отпише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трите продукта заедно не правеха проблем. Сега един и прави проблем.

Без Касперски поне при мен. За МБАМ.

За мен лично правят грешка. Във форума се хвалят,че потребители остават само с него за защита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в комплект със MBAE и Hitman за скенер поне аз не съм имал сериозни проблеми. Пък може и Comodo Firewall да сложа да добавя още един "леЪр"към защитата..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябва,най-вероятно ще си изгубиш лиценза....поне при мен така стана на единия лаптоп!

Sent from my G2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва просто да си запазиш ключа, при мен работи и за старата и за новата версия, днес пробвах. Явно алгоритъмът с който генерират ключовете е същият и в новата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново издание: 3.0.5.1299
Промените
Изтегляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега съм със новата версия и няма проблеми с лицензи и други.. Та MBAE ми изчезна след инсталация и това е защото вече е вградено във 3-тата версия на MBAM нали.? Явно за бизнес има само MBAE вече.Нищо не ми пречи да го използвам де, но има ли смисъл..

И още нещо, ако комбинирам MBAM със Comodo Internet Security дали ще си създават проблеми, защото MBAM също има уеб модул на защита предполагам, че ако се изключи няма да има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказва се, че новата версия пак има безплатен вариант, т.е. както си беше досега. Безплатната версия се активира след изтичане на 14 дневният пробен период или може директно да се откажеш от пробният период и да преминеш да безплатната версия. Инсталирах върху старата версия, без никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз инсталирах върху старата версия и автоматично се активири от предишния лиценз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички ! 

Искам да попитам един въпрос, ако използвам програмата само като добавка към антивирусната си програмата, тоест безплатната версия, без тестовия 15 дневен период от резистентна защита, сега трябва ли да ми навам към новата трета версия на програтама, тъй като сега съм със 2.2.1 версията последната която е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, KnoX написа:

Добър вечер на всички ! 

Искам да попитам един въпрос, ако използвам програмата само като добавка към антивирусната си програмата, тоест безплатната версия, без тестовия 15 дневен период от резистентна защита, сега трябва ли да ми навам към новата трета версия на програтама, тъй като сега съм със 2.2.1 версията последната която е.

Не е задължително....аз останах на точно тази версия...новата има достатъчно проблеми....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам защото аз програмата е ползвам като допълнителна защита към антивирусната, за това и имах питане. Е то нормално, всяка нова програма има проблеми, няма как. Малко по нататък може да инсталирам програмата с новата версия. :) Мерси за отговора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, KnoX написа:

Питам защото аз програмата е ползвам като допълнителна защита към антивирусната, за това и имах питане. Е то нормално, всяка нова програма има проблеми, няма как. Малко по нататък може да инсталирам програмата с новата версия. :) Мерси за отговора.

Всъщност новата се води "антивирус"....ще има доста проблеми предполагам...със съвместимостта ..Това ,мисля..беше грешен ход..от страна на екипа..или поне не навременен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо при всяко стартиране ми изписва това:MBAM.JPG

След като от системните буут настройки съм позволил да стартира със всяко всключване а и от настройките на самата програма също съм го направил: mbam#.JPGИ не съм включил забавянето на защитата в реално време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно това съм го пропуснал.. Защото в старата версия ми стоеше изключен.

С какво мога да комбинирам MBAM.? Мисля, че ще си пречат с повечето анти-вирусни, но един с Firewall на комодо би било добре нали.? Програмата се разпростира доста и вече си е с правомощията на анти-вирусна, но ще е добре да има нещо с което да си гледам пакетите и да си затварям портовете избирателно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Mr.n0b0dy написа:

Явно това съм го пропуснал.. Защото в старата версия ми стоеше изключен.

С какво мога да комбинирам MBAM.? Мисля, че ще си пречат с повечето анти-вирусни, но един с Firewall на комодо би било добре нали.? Програмата се разпростира доста и вече си е с правомощията на анти-вирусна, но ще е добре да има нещо с което да си гледам пакетите и да си затварям портовете избирателно. 

Продуктите на Koмодо сами по себе си пречат. Ако ползваш MBAM-а със защита в реално време, можеш да го комбинираш с една лека клоуд антивирусна с поведенчески блокер като тази F-SecureUltralight Anti-Virus няма да е излишно срещу по старите вируси, които липсват в деф. на MBAM-а

Редактирано от ✯ D I A B L O ✯ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ✯ D I A B L O ✯ написа:

Продуктите на Koмодо сами по себе си пречат. Ако ползваш MBAM-а със защита в реално време, можеш да го комбинираш с една лека клоуд антивирусна с поведенчески блокер като тази F-SecureUltralight Anti-Virus няма да е излишно срещу по старите вируси, които липсват в деф. на MBAM-а

Много странен съвет...Да сложиш до недоработен продукт-бета продукт !  И защо ,не разбрах,продуктите на Comodo са пречка? Човека пита за стена-какво пречи да се инсталира стената на Comodo, в режим FIrewall Security ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, NIKISHARK написа:

Много странен съвет...Да сложиш до недоработен продукт-бета продукт !  И защо ,не разбрах,продуктите на Comodo са пречка? Човека пита за стена-какво пречи да се инсталира стената на Comodo, в режим FIrewall Security ?

Просто бетите на финландците са по безпроблемни от финалите на комодо. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бета-та си е бета...но може да сравниш функционалността на финална(на Комодо) и бета( F-Secure)...и ще разбереш защо има разлика ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...