Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Стига бе. Не ви ли омръзна с тези протести и протестиращи? Виновни са и медиите, които отразяват  инатлъците на няколкото човека, които така и така не знаят що са излезли да протестират.

Говорили сме неведнъж - първо (както каза и Оставиме), тези протестиращи не са представителна извадка за голяма част от народа, а са минимално количество.

Второ нали преди няма и 6 месеца имахме избори.

Е, и?

Сега тия 100 човека са недоволни.

Утре правим избори и се получава същото (или Боко иде, което е все тая) и други сто човека излизат и почват същия цирк.

И така до кога?

Казах няколко пъти - имаме брилянтната възможност да променим нещо, като ходим да гласуваме.

Но тогава 60-70% не припарват до урните, а след това отиват да протестират.

Това според теб нормално ли е?

И да кажа - не, не подкрепям Бойко в никакъв случай.

Сегашното положение (политическо имам предвид) също не ме устройва, но и не съм съгласен, че изборите до дупка са решение.

Това пък все едно са мои мисли. Така си е и не подлежи на коментар!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога някой им е отнемал правото на протест? Никой никога не им е отнемал правото на протест. Защо обаче те да отнемат разни други права на хората, които не протестират? 

В това изречение има конфликт. Разреши го.

Аз питам от къде на къде тия 50, 100 или 500 човека ще решават просто така да блокират кръстовища и т.н. Ако не блокират някое кръстовище обаче, никой няма и да ги чуе или пък да ги отрази. Няма да са интересни. 

Питай протестиращите защо го правят, а също така питай тези, които им разрешават.

Хубаво де, акцентираш на стандарт. Съгласен съм. Той с такъв протест ли се променя?

Може би очакваният отговор от мен е "масов протест"? Хехе...

P.S. Black Power, раздаде цунки, живи и здрави! Наистина нямаше нужда от твоя коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P.S. Black Power, раздаде цунки, живи и здрави! Наистина нямаше нужда от твоя коментар.

Кви  "Цунки" бе!?!? Що не вземеш де разлистиш темата, та да видиш кво съм писал до сега - нищо по различно.

Ааааа, това с Модовете ли било! Не съм на Ти с тях, но това не значи, че не може да бъдем на едно  и също мнение!!!!

И пак ще го напиша - аман от тези безидейни и манипулирани протести. Омръзнаха на всички.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

да бе да. как ли па нема да тръгна да ти обяснявам като на малко дете елементарни неща. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви  "Цунки" бе!?!?

Цитирам твой коментар. Отговор на друг, в който аз питам, а друг ми отговаря:

Това пък все едно са мои мисли. Така си е и не подлежи на коментар!!!!

Не ви ли омръзна с тези протести и протестиращи?

Напиши, че на теб ти е омръзнало, вместо да питаш. Това изразява твоята политическа позиция, подкрепяща статуквото.  

Ааааа, това с Модовете ли било! Не съм на Ти с тях, но това не значи, че не може да бъдем на едно  и също мнение!!!!

Ццццц...

Това са твои проблеми и вероятно са свързани с някаква фикция. Дали някой е мод или не, няма значение. Всеки има право на коментар.

да бе да. как ли па нема да тръгна да ти обяснявам като на малко дете елементарни неща. 

Ми тогава недей да питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, направихме си yellow brick park(аналогия с Hyde park,London)|. Нема лошо единични екземпляри и малки групи да се изявяват, но трябва все пак някаква по-прилична бройка да са, за да се определят като както се каза по-горе, като представителна извадка. Иначе всяко излязло куку с тълпа от 200 журналя наоколо и като ги преброи Бареков и тях като "протестиращи" и чак причина за нова изява на живо ще намери, с целият си антураж от 50-100 статисти и ето, че протеста е вече 300 "човека"

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, направихме си yellow brick park(аналогия с Hyde park,London)|. Нема лошо единични екземпляри и малки групи да се изявяват, но трябва все пак някаква по-прилична бройка да са, за да се определят като както се каза по-горе, като представителна извадка.

Разбира се, че трябва представителна извадка, направена в час по трудово. Обикновено въпросите от агенциите, които се занимават с тази глупост задават въпроси, например:

Въпрос: Харесва ли ви, че ЧЕЗ праща сметките по пощата?  Имате ли някакъв проблем, след като получите писмото и го отворите?

Отговор: Харесва ми.

Публикувано мнение в извадката: 89 % нямат никакви проблеми с ЧЕЗ. ЕВРО добавка: в България електрическата енергия е с най-ниска цена в Европа (лъжа), виж сайта със статистики ЕВРОСТАТ на EС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Христо Мутафчиев към студентите: Ако пак се появят провокатори, викнете мен

“Самият факт, че съм тук означава, че подкрепям това, което правят студентите. Те могат да променят нацията. А ако се появят провокатори, да викнат мен”.

Това заяви председателят на Съюза на артистите Христо Мутафчиев. Актьорът дойде в двора на Ректората, за да подкрепи студентите, които окупираха университета.

Студентите да не се страхуват, да търсят подкрепата и на колегите си от другите университети, посъветва той.

“Искам да се обърна и към преподавателите, които говорят за студентите, че били никои – тези, които ги спирали да влизат в кабинетите си. Не са вашите кабинети, бе! Те са на студентите”, каза Мутафчиев.

На студентите, които казват, че искат да си учат, а не да окупират, той каза: “Какво ще научите за 3 дни? Какво ще случи, ако не учите 3 дни? Това, което ще научите тук, е много по-различно от това, което можете да научите в една свободна държава. Сега България е скована от страх.

http://offnews.bg/index.php/258975/hristo-mutafchiev-kam-studentite-ako-pak-se-poyavyat-provokatori-viknete-men

Голям юнак бил този г-н Мутафчийски! ;)

България не е скована от страх.

Просто все повече българи разбират, че едни избори сега няма да променят нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България не е скована от страх.

Просто все повече българи разбират, че едни избори сега няма да променят нищо.

Хе, Хе! Знаем историята на този и сега трябва да си върне жеста от благодарност. Ех, тия гербери си не седнаха на задниците! Не свършиха ли им паричките? Не разбраха ли че нямат кой знае каква подкрепа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, Хе! Знаем историята на този и сега трябва да си върне жеста от благодарност. Ех, тия гербери си не седнаха на задниците! Не свършиха ли им паричките? Не разбраха ли че нямат кой знае каква подкрепа?

Да, благодарение на Бойко Борисов Мутафчийски е жив и сравнително здрав.

На негово място всеки почтен човек би се отблагодарил, каквото и да му струва.

Бойко Борисов никога няма да се примири с положението, в което е изпаднал.

Но болната амбиция никому не е помогнала, дори да е подплатена с много пари и подкрепяна от група хора, които лелеят лично облагодетелстване, в случай, че ГЕРБ спечели изборите.

Лакомия човешка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божичкооо(атеист съм, така че Бойкооо). Виж там, си събери дълговете и се разплати на феновете и фенките си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божичкооо(атеист съм, така че Бойкооо). Виж там, си събери дълговете и се разплати на феновете и фенките си.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=654471

А иначе има кой да му дава пари на Бойко да се разплаща с феновете си, не го мисли ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=654471

А иначе има кой да му дава пари на Бойко да се разплаща с феновете си, не го мисли ;)

Чак малко...Пак ли? Това ако е от вчера...Значи за втори път...Принципно обаче не виждам нищо политическо и повод за обсъждането му в "Протести в страната". Ако някой възседне политически ситуацията на гърба на човека..или на ГРОБа му, ако недай си се спомине...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христо Мутафчиев  

-------------------------------------

Не знам дали нарочно бъркаш името или без да искаш, но става объркване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали нарочно бъркаш името или без да искаш, но става объркване.

:shy11: Без да искам, за което се извинявам.

Кой знае защо, винаги съм го наричала така.

Навярно защото никога не е бил сред любимите ми актьори.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може г-н Борисов, да си е допълнил фамилното име...Важното е да има реклама. Само в случая да не стане (поредната)рекламация, че съвсем ще си заГЕРБи партията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хоро-блокада в София срещу продажбата на земя на чужденци

Протестно хоро, изиграно от около петдесетина души срещу продажбата на земя на чужденци, блокира за около половин час в неделя следобед движението около сградата на Министерството на земеделието и храните в София. След това демонстрантите поеха към централата на БСП на "Позитано", откъдето ще отидат пред Съдебната палата и отново ще играят хоро, а накрая ще се насочат към площад "Народно събрание”.

Демонстрантите се обявиха против опитите на управляващите да прегласуват решението на парламента за удължаване на мораториума върху продажбата на ниви на чужденци до 2020 г. Забраната трябваше да отпадне от 1 януари 2014 г., но по предложение на "Атака" и с подкрепата на ГЕРБ и повечето депутати от БСП тя бе удължена. След закана на ЕК да заведе наказателна процедура срещу България за нарушаване на предприсъединителния договор за еврочленство премиерът обяви, че се търси начин да се реши въпросът с новия мораториум.

Недоволни от този развой на събитията са "Атака", а сега събралите се хора поискаха не само да се забранят сделките с чужденци за покупко-продажба на ниви, но и да се развалят досегашните такива, които са възможно през фирми и инвестиционни фондове. Според протестиращите трябва да се възстанови чл. 22, ал.1 от Конституцията от 1991 г., който гласи, че чуждестранни физически и юридически лица не могат да придобиват право на собственост върху земя.

Един от организаторите на протеста каза на микрофон, че действията на правителството срещу забраната на продажбата на земя на чужденци показват, че кабинетът не иска да даде възможност за развитие на земеделието ни.

Демонстрантите издигнаха голям плакат с изображения на български ханове, царе, революционери и възрожденци, на който е написано "Ние не сме дали разрешение да продавате”. Други плакати гласят: "Продажба на земя на чужденци + внос на пришълци = обезбългаряване”, "Земята българска не си продавам – тя ми е безценен дар от бога”.

На стълбите пред сградата на агроминистерството бяха сложени и надписи "1 кв.м за 0,5 литра вода, 0,50 лева – промоцията е валидна до изчерпване на количествата", "Земя, напоена с кръв, не се продава".

Някои от участниците в шествието са облечени в национални носии, държат български знамена и икони.

http://www.mediapool.bg/horo-blokada-v-sofiya-sreshtu-prodazhbata-na-zemya-na-chuzhdentsi-news212811.html

Вече имаме и протест - хоро... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече имаме и протест - хоро... 

Вече сме имали:

Най-вероятно това на видеото далеч не е първият протест от този вид. Пък и някои от обичайните митинги и протести понякога завърват по този тертип..Още по-често пък политическите агитации на разни, повече или по-малко, националистически партии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами все още не ми е заприличал на миитнг. Кьорих се няколко минути... Едни жалки лигави подвиквания. Все едно просто си тръват пияни и дрогирани от поредното парти, купон или там каквото е съвременния жаргон за оргия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това в случая се нарича...Мутрогенезис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това в случая се нарича...Мутрогенезис.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ТАБЛЕТИ ЗАРАДВАЛИ ХОРАТА НА БАРЕКОВ

Публикувано изображение Снимка: Блогът на Николай Бареков 

Част от участниците в протестите, свикани от Николай Бареков, са получили таблети за подарък. След митинга пред "Дондуков" 2 бившият журналист ги е почерпил в сладкарницата на столичен хотел наблизо, твърди антиправителствената информационна служба NOрешарски.com. Приятел на сайта пише: 

Бих искал да споделя с Вас, какво прави „борецът за народни свободи“ Бареков след митинга, който заформи тази вечер пред президентството – ами отиде да почерпи своята шайка от мутри и нехранимайковци, огромна част от която се оказа негова охрана, в сладкарницата на гранд-хотел София. Почерпиха се и от разговорите се разбра, че всъщност всички са получили таблети за подарък. Да са им честити! Когато си тръгнаха, под една от масите остана стъпканото българско знаме. Горко на България! 

Хората на Николай Бареков започнаха изграждането на палатков лагер пред "Дондук. Снощният им митинг не бе разрешен от общината, но Бареков увери, че още утре лагерът ще бъде узаконен. Инициативите на Бареков са подкрепени и от движение „Сила”, ВМРО и „Граждански контрол” на контрапротестиращите в защита на правителството. 

http://dartsnews.bg/News/58268

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Дамммм, някои хора са повярваха, че са фактор.........
Тоя видя, че само в София не го замервяат с ла*на и ще се заседява там ........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблет. Бреййй и аз щях да отида за да намажа, ако знаех.Ма дори една две благи приказки щях да кажа за мекотелото. Все пак таблет е това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...