Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Галъп: 30% искат избори до 1 година, 26% - до края на годината, 15% - веднага

Което значи, че 29% изобщо не искат избори....което значи, че няма и да има!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти какво предлагаш? Кой подкрепяш ти, като плюеш по другите и наричаш стотици хиляди хора балъци? Хайде, най-умния дето решава кое е морално след като го е облъчил телевизора - ДАЙ ТИ РЕШЕНИЕ!

Решение в момента няма !! Но това не значи ,че трябва да подържам Волен Сидеров :)

Аз не симпатизирам на никоя партия (от тези в парламента),и не ми харесва варианта да избирам по-малкото зло,което в никакъв случай не е тоя мишок Волен Сидеров...

Което пък значи ,че 71% искат избори,демек не одобряват правителството.Дали ще е сега или нагодина все тая ..

Да не забравяме ,че идва зима,и тя ще е още по-гладна от миналата..

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решение в момента няма !! Но това не значи ,че трябва да подържам Волен Сидеров :)

Аз не симпатизирам на никоя партия (от тези в парламента),и не ми харесва варианта да избирам по-малкото зло,което в никакъв случай не е тоя мишок Волен Сидеров...

Промяна на модела на управление ли тогава? Никва идея нямаш за нищо ли? Защо тогава мислиш че твоето мнение е меродавно? Избори сега и кой да дойде? Никой ли? Временното правителство пак е назначено от политици и не е решение! Кой да управлява тази държава тогава? Апатията ли? Много са ми интересни такива като теб, не тези ама не знам кой... Е все някой трябва да е . Атака не е по-малкото зло, най-доброто възможно управление в момента. Дано повече хора да го усъзнаят по-скоро.

Галъп не е българския народ. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се, защо 85% трябва да се съобразяват с исканията за незабавни избори на тези 15%?

Което пък значи ,че 71% искат избори,демек не одобряват правителството.Дали ще е сега или нагодина все тая ..

Не е все тая.

Само 15% искат незабавни избори без да е налице нов изборен кодекс, което е пълна глупост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не! Грешиш! Да ти "разшифровам" малко резултатите. Тези, които наистина искат избори, са мушмороците искащи "веднага" (15%) и мушмороците искащи "до края на годината" (26%), т.е. общо- 41% са реално искащите избори! Истината е, че тези които искат избори "догодина", са скрити подръжници на правителството, които изобщо не искат избори...И мога да ти кажа, че когато "догодина" наближи, тези, които сега искат "догодина"- вече няма да искат!  :ph34r:

Т.е. да обобщя реалната картинка: 41% - реално искащите избори, а останалите 59%- реално НЕ искат избори! Опаа....май пак стигнахме до сакралното "златно сечение" 60:40!!!  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не! Грешиш! Да ти "разшифровам" малко резултатите. Тези, които наистина искат избори, са мушмороците искащи "веднага" (15%) и мушмороците искащи "до края на годината" (26%), т.е. общо- 41% са реално искащите избори! Истината е, че тези които искат избори "догодина", са скрити подръжници на правителството, които изобщо не искат избори...И мога да ти кажа, че когато "догодина" наближи, тези, които сега искат "догодина"- вече няма да искат!  :ph34r:

Т.е. да обобщя реалната картинка: 41% - реално искащите избори, а останалите 59%- реално НЕ искат избори! Опаа....май пак стигнахме до сакралното "златно сечение" 60:40!!!  :ph34r:

Въпросните 15% и 26% се припокриват! И това е изследване на една социалогискa агенция и не може да е меродавно. Най-малкото някой плаща за самото изследване, а и някой е поддържал въпросната агенция със средства през цялото време на съществуването и. Аз никога не се доверявам на подобни проучвания!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eminem_vr - гледам страстно защитаваш, че си и позволяваш да обиждаш! Ще ти отговоря на твоите въпроси за алтернативата така: Един човек закъсал в пустинята обаче нормално след няколко дни преход му свършили провизиите... И така почти всяка надежда и жизнена сила напуснала тялото му, когато видял един бункер. Влязъл вътре и гледа Хитлер и д-р Менгеле стоят над едни чертежи и разгорещено обсъждат нещо. Попитал ги човека: - Бе Вие живи ли сте бе, какво правите тук и над тези чертежи, за какво си говорите? Хитлер се обърнал към него и казал: - Живи сме много ясно, обмисляме бомба, която да убие 1 000 000 евреи и 3 камили. - Защо точно 3 камили? - Попитъл човекът. Тогава Хитлер се обърнал към д-р Менгеле и му казал: - Ето д-ре казах ли ти, че никой няма да пита за евреите! По същият начин Волен само разсейва вниманието ни с комедийните си умения и липса на адекватно лечение в специализирано заведение, за да ни отдалечи от важните неща! Изводите си прави сам и каквито искаш си извади. Само избягвай да обиждаш и нападаш. Алтернатива ли!? - Ето ти за спора "Глас народен" и преди да ме питаш кой е Светльо Витков, медиите явно са те зомбирали теб и са те манипулирали ако не знаеш, че в тази партия членуват много меродавни учени от БАН, много общественици, артисти и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eminem_vr - гледам страстно защитаваш, че си и позволяваш да обиждаш! Ще ти отговоря на твоите въпроси за алтернативата така: Един човек закъсал в пустинята обаче нормално след няколко дни преход му свършили провизиите... И така почти всяка надежда и жизнена сила напуснала тялото му, когато видял един бункер. Влязъл вътре и гледа Хитлер и д-р Менгеле стоят над едни чертежи и разгорещено обсъждат нещо. Попитал ги човека: - Бе Вие живи ли сте бе, какво правите тук и над тези чертежи, за какво си говорите? Хитлер се обърнал към него и казал: - Живи сме много ясно, обмисляме бомба, която да убие 1 000 000 евреи и 3 камили. - Защо точно 3 камили? - Попитъл човекът. Тогава Хитлер се обърнал към д-р Менгеле и му казал: - Ето д-ре казах ли ти, че никой няма да пита за евреите! По същият начин Волен само разсейва вниманието ни с комедийните си умения и липса на адекватно лечение в специализирано заведение, за да ни отдалечи от важните неща! Изводите си прави сам и каквито искаш си извади. Само избягвай да обиждаш и нападаш. Алтернатива ли!? - Ето ти за спора "Глас народен" и преди да ме питаш кой е Светльо Витков, медиите явно са те зомбирали теб и са те манипулирали ако не знаеш, че в тази партия членуват много меродавни учени от БАН, много общественици, артисти и т.н.

Не, Волен не разсейва вниманието. Медиите учат че всички са маскари и затова има много такива като теб дето не знаят какво искат и защо. Ти започна да обиждаш като ме нарече балък. Аз не съм балък и не съм подлъган. Аз се интересувам от политика и имам позиция. Балък сам ще се сетиш кой е... Няма нужда от притчи.. .Не ми се четат глупости и Сидеров не е Хитлер. 

Знам много добре кой е Светльо Витков и съм фен на музиката му. Всяка жаба трябва да си знае гьола обаче... Не от всяка пръчка става политик. 

Ти това знаеш ли какво е ? Учени от БАН.... хах...ахахахахаахаха общественици казваш... Разбирам те....

http://vbox7.com/play:5f9de297

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам много добре кой е Светльо Витков 

Абе кой ще вземе на сериозно това, до скоро, несериозно момче?!? Трябва да се премахнат субсидиите за извънпарламентарни партии, които имат резултат под 3%! така ще се елиминарат автоматично всички стихийни партийки партийки, възникващи с едничката цел- да се докопат до заветният 1%, осигуряващ автоматично 4 годишното лежане по гръб на Хаваите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе кой ще вземе на сериозно това, до скоро, несериозно момче?!? Трябва да се премахнат субсидиите за извънпарламентарни партии, които имат резултат под 3%! така ще се елиминарат автоматично всички стихийни партийки партийки, възникващи с едничката цел- да се докопат до заветният 1%, осигуряващ автоматично 4 годишното лежане по гръб на Хаваите!

И това не е правилно решение. По този начин и честните наистина нови лица няма как да финансират партия и да влязат в политиката за да се разкарат стартите мутри от там. Не могат да се мерят с парите им и не могат да си купят медиино внимание и да правят реклама. Трябва коренна промяна на изборния кодекс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По този начин и честните наистина нови лица няма как да финансират партия и да влязат в политиката за да се разкарат стартите мутри от там.

Ако имаш електорална подкрепа- ще влезеш и без пари! Трябват ти пари само за регистрацията! Пич 1% е 35-36 хиляди гласа! Това е смешно число и се набира чрез фейсбука елементарно...особено сред 20 годишните! Така копна субсидийката и този тарикат! Задължително трябва да се вдигне за субидия...хайде да не са 3%, но поне 2%, т.е. наполовина от прага за влизане! Но да даваш 12 лв/глас, при това всяко от 4-те години- това е жив обир на хората! какво са 35 хиляди гласа- един стадион!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш електорална подкрепа- ще влезеш и без пари! Трябват ти пари само за регистрацията! Пич 1% е 35-36 хиляди гласа! Това е смешно число и се набира чрез фейсбука елементарно...особено сред 20 годишните! Така копна субсидийката и този тарикат! Задължително трябва да се вдигне за субидия...хайде да не са 3%, но поне 2%, т.е. наполовина от прага за влизане! Но да даваш 12 лв/глас, при това всяко от 4-те години- това е жив обир на хората! какво са 35 хиляди гласа- един стадион!

Трябват промени, но не по този начин. Трябва да се намали тази субсидия и всички партии публично да декларират от къде получават финансиране. Поне ще се знае кой плаща и ще се гледа под лупа правят ли се някакви отстъпки към тези лица. Защото и раева тръгна да си прави партия и каза че Гриша Ганчев дърпа конците. Не е почтенно точно такива съмнителни фигури да са Новите лица, но поне си казва предварително. Ако има след това глупаци да я подкрепят, значи това заслужаваме... Задължителното гласуване също много ще помогне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се, защо 85% трябва да се съобразяват с исканията за незабавни избори на тези 15%?

Не е все тая.

Само 15% искат незабавни избори без да е налице нов изборен кодекс, което е пълна глупост.

Всеки си го тълкува както му изнася.Явно SA е врачка,защото знае ,че тези които искат избори нагодина били скрити подръжници на Орешарски :)

Щом казваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промяна на модела на управление ли тогава? Никва идея нямаш за нищо ли? Защо тогава мислиш че твоето мнение е меродавно? Избори сега и кой да дойде? Никой ли? Временното правителство пак е назначено от политици и не е решение! Кой да управлява тази държава тогава? Апатията ли? Много са ми интересни такива като теб, не тези ама не знам кой... Е все някой трябва да е . Атака не е по-малкото зло, най-доброто възможно управление в момента. Дано повече хора да го усъзнаят по-скоро.

Защо винаги се опитвате да манипулирате мнението на хората,че протестиращите нямали мнение и искания.На протестите ясно се казва "Оставка" нали ? ,това е искане според мен.Освен това по разните политически ориентирани предавания се казаха доста добри идеи,от много разумни хора,за това как да се направят промените,като тръгнеш от реформата в НЕК,та до парламента.

Лошото е,че на някои хора не им изнася,и заглушават такива хора с "протестиращите нямат искания".

Нямал съм бил идея ... :) Че ти го каза вече "Промяна на модела на управление ли тогава? " - това е едно добро начало,след това нови избори,обаче аз искам да ги направят задължителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо винаги се опитвате да манипулирате мнението на хората,че протестиращите нямали мнение и искания.На протестите ясно се казва "Оставка" нали ? ,това е искане според мен.Освен това по разните политически ориентирани предавания се казаха доста добри идеи,от много разумни хора,за това как да се направят промените,като тръгнеш от реформата в НЕК,та до парламента.

Лошото е,че на някои хора не им изнася,и заглушават такива хора с "протестиращите нямат искания".

Нямал съм бил идея ... :) Че ти го каза вече "Промяна на модела на управление ли тогава? " - това е едно добро начало,след това нови избори,обаче аз искам да ги направят задължителни.

Такава промяна става като се приемат закони. Тези закони се приемат в правителството. Ако няма работещо правителство няма кой да направи тези промени! Неистови усилия полагам в момента да не  използвам епитети по твой адрес. Оставка е искане, но не решава проблемите по никакъв начин. Следват няколко месеца за подготвяне на избори и след това съставяне на кабинет който евентуално да гласува новия кодекс и да се маха. Ама как ще се махне? Тоя парламент сега не може ли да ги гласува тези промени? 

Този модел на управление се променя с гласуване на закон при работещо правителство. Същото е и за задължителното гласуване. Няма друг начин !!!! В обалците ли се носите не знам... Боже господи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Система за тежък залпов огън- "Буратино"! ПОДКРЕПЯМ!  :ph34r:

Подписа ти обаче е уникален и ще остане завинаги в историята! Мушморока му с мушморок....на президент шЪ ми сЪ прай!

Редактирано от SA-13 „Gopher“ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаба работа. 

А днес медийте дори не казват колко човека са, щото е срамно. Много ми е смешно, като дават по Канал1 вечер прякото включване от протеста и всяка вечер има един чичак, който се качил на една колона пред паметника на Цар освободител и размахва един плакат. Ама няма пропуск тоя пич. хаха Кефи ме. И винаги камерите снимат отблизо. 

И снимките по сайтовете (повечето) днес са в супер близък план или доста оскъдни. Няма и 1000 човека. Парите ли им свършиха или им дойде акъла?

Явно утре ще финансират за последно. След това... ще видим. 

Не съм за това правителство, ама тия протести вече са пълна пародия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаба работа. 

А днес медийте дори не казват колко човека са, щото е срамно. Много ми е смешно, като дават по Канал1 вечер прякото включване от протеста и всяка вечер има един чичак, който се качил на една колона пред паметника на Цар освободител и размахва един плакат. Ама няма пропуск тоя пич. хаха Кефи ме. И винаги камерите снимат отблизо. 

И снимките по сайтовете (повечето) днес са в супер близък план или доста оскъдни. Няма и 1000 човека. Парите ли им свършиха или им дойде акъла?

Явно утре ще финансират за последно. След това... ще видим. 

Пародия са защото хората масово си седят по домовете акто послушни овчици! А ДПС продължават да си назначават кадри на ключови длъжности по чисто партийна линия без какъвто и да е опит на съответните лица в областта на съответното назначение.

пресен пример: 

Властта с поредно скандално назначение, този път за шеф на РИОСВ във Варна

Няма поблем... плювайте протеста от пред компютъра... стойте си по домовете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ДПС продължават да си назначават кадри на ключови длъжности по чисто партийна линия без какъвто и да е опит на съответните лица в областта на съответното назначение.

Добре! тук съм съгласен! кажи ми простичко и ясно- кой ще дойде на мястото на БСП, ДПС, Герб и Атака? Кой? кажи ми кой, кажи ми какво ще предложи ново, което ще повиши жизненинят стандарт на българина, и веднага излизам на протеста!!!

Ако обаче не можеш - вадя тежката "базука" от поста №124 и я насочвам срещу вас...защото без да имате алтернатива искате да разрушите цялата къща! Разумен човек няма да го допусне!

И ще ти кажа още нещо- докато протеста няма лице, докато протеста не се оглави открито от някоя и/или някои реални партии и/или коалиции, той НЯМА ДА УСПЕЕ! Това ти го гарантирам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре! тук съм съгласен! кажи ми простичко и ясно- кой ще дойде на мястото на БСП, ДПС, Герб и Атака? Кой? кажи ми кой, кажи ми какво ще предложи ново, което ще повиши жизненинят стандарт на българина, и веднага излизам на протеста!!!

Ако обаче не можеш - вадя тежката "базука" от поста №124 и я насочвам срещу вас...защото без да имате алтернатива искате да разрушите цялата къща! Разумен човек няма да го допусне!

И ще ти кажа още нещо- докато протеста няма лице, докато протеста не се оглави открито от някоя и/или някои реални партии и/или коалиции, той НЯМА ДА УСПЕЕ! Това ти го гарантирам!

За съжаление, до известна степен си прав. В цялата работа има парадокс, който тормози българите като цяло.

При текущата партийна система, нови лица трудно могат да пробият. Още повече, когато българите са загубили доверие в партиите като цяло. Дори да се появи някой с истински честни намерения, да основе партия и да каже "Ще ви поведа", веднага ще се намери някой да каже че е платен, че е подставено лице и т.н.

И в други постове го казвам неколкократно. Първата стъпка за промяна в българия е промяната на партийната система. За съжаление законите са така завъртяни, че партийната система трябва да се промени от самите партии. Парадокс, не мислите ли? Всеки си пази залъка подаден му от държавата!

Някой получава едни пари поради определен статут в обществото и не би искал да се откаже от тях. 

Това правителство, с действията си, доказа че няма абсолютно никакво намерение да прави промени нито по закона за партиите, нито по изборния закон. За тях протестите са нищожни подставени, платени, малобройни. Не зависимо от това, че на тези протести ходят и много честни, бедни българи, които просто искат по-добро бъдеще за децата си.

След като това правителство не смята да промени партийната система, трябва да подаде оставка незабавно! И всеки който влезе в парламента след новите избори трябва да е наясно , че народа няма да "мирне" докато не се променят партиите. 

Едва след като се промени закона за политическите партии, едва тогава ще е възможно да се появят честни и съвестни политици, които вместо да работят за комисионни и партийни субсидии да работят за народа.

Надявам се да ме разбереш. Просто правителства, които продължават с вече вековната (сигурно) практика да се назначават хора по партийна или родствена линия без съответните компетенции, нямат място в сградата на парламента. Нямат място хора в сградата, на която пише "Съединението прави силата", които се опитват по всякакъв начин да разединят народа, да противопоставят един с/у друг обикновените хорица, които имат една единствена цел - по-добро бъдеще за децата си. За финал, ще отбележа само защо използвам израза "по-добро бъдеще за децата си". Използвам този израз, защото човек трябва да мисли какви може да са последствията от действията му, трябва да мисли за благото на тези, които ще живеят след него на тази земя.

(малко дълго стана... ама не може всичко да се каже само в 2 изречения)

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли колко е просто ?

Всеки може да каже,че се чувства не-представен в парламента ,поради липсата на партия ,която да отговаря на възгледидте на тези хора..

Точно за това могат да протестират колкото си искат ,и не трябва да им пука кой ще доиде ,защото на тях не им е работа това.Нали там са мозъците ? ми да се орпавят ....Ако не могат да се справят ,да си събират багажа и да се омитат .

Чесно казано аз лично предпочитам така нареченото от вас "безвремие" ,от колкото да гледам някакви бандитчета ,и далавераджии да бъдат назначавани да постове ,и да ми решават съдбата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Селско театро със слаб режисьор и слаби актьори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох втората част на темата в началото и се отказах. Не знам с какво толкова се гордеят софиянци, особено някои живеещи в "идеалния" център(каквото и да означава това). Да не би да раздават безплатно вибратори за гейове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

същото мога да кажа за протестите февруари

има ли доказателстба или са пок просто думи на маниполуторите комунисти

Февруари бяха стотици хиляди по улиците много градове в  цялата страна. Сега са платена агитка от 500 (вече) човека пред парламента, само и единствено в софия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...