Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

преди 15 минути, Belhor написа:

А служебния кабинет не се подкрепя или неподкрепя. Той изпълнява една функция и се разпуска.

Идеята за служебен кабинет се подкрепя или неподкрепя.  А спорейки за нещо, което всъщност не знаем какво е,  просто си чешем езиците(в случая - пръстите).  А знае ли човек, от един добре подреден служебен кабинет може да излезе и нещо повече,  особено като гледам другите перспективи какви са. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Публикувани изображения

току-що, Michigan111 написа:

Идеята за служебен кабинет се подкрепя или неподкрепя.  А спорейки за нещо, което всъщност не знаем какво е,  просто си чешем езиците(в случая - пръстите).  А знае ли човек, от един добре подреден служебен кабинет може да излезе и нещо повече,  особено като гледам другите перспективи какви са. 

Всъщност "служебен кабинет", не е идея която да търси подкрепа. Служебния кабинет е техническа подробност, когато парламента не успее да излъчи действителен кабинет! Това означава, че парламента в този си вид не може да работи и трябва да се избере нов. Аз например искам оставката на правителството и смятам че този парламент е свършил! Ето защо съм зад идеята за служебен кабинет- защото искам предсрочни избори. Не ми казвай, че ако в проекта за служебен кабинет видиш хората които искаш, ти също ще поискаш оставката на сегашното правителство. Нелепо е. Служебния кабинет са едни хора, които имат задачата да свършат една, точно определена работа. Имат и срок, в който да я свършат. После биват освобождавани. На такава идея какво да и подкрепяш? То дори не е идея, а по- скоро процедура.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Belhor написа:

Не е станало такова нещо. Нито се е изчервил Христо Иванов, нито е бягал.

Видяхме видяхме :) 

преди 18 минути, Michigan111 написа:

Тъй де, и аз бих искал да видя какво би предложил Фигуранта. Може пък и мен да ме привлече с невероятни личности и нови хора :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Видяхме видяхме :) 

Ми виж да хванеш момента с изчервяването, че аз все го пропускам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Ми виж да хванеш момента с изчервяването, че аз все го пропускам.

виж на 26-28 сек.  Достойна за мем препотена физиономия говореща "ейййй....  как се прецаках... "  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

виж на 26-28 сек.  Достойна за мем препотена физиономия говореща "ейййй....  как се прецаках... "  :) 

Нали беше червена? Са па препотена... Последно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

почна гузно да пелтечи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Тъй де, и аз бих искал да видя какво би предложил Фигуранта. Може пък и мен да ме привлече с невероятни личности и нови хора :) 

Хехе. Яд те е, че не ги е оповестил и сега не знаеш по кой да плюеш. Имаш едно име- Ренета Инджова. Действай!

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

почна гузно да пелтечи

Не пелтечи. За разлика от герберските ораторчета, дето сричат като първолаци и задължително използват жестове, Христо Иванов има доста добра речева култура.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Belhor написа:

Не ми казвай, че ако в проекта за служебен кабинет видиш хората които искаш, ти също ще поискаш оставката на сегашното правителство. Нелепо е.

Колкото е нелепо, толкова и възможно. Но ако видя хора, които и каквито бих искал да видя, по скоро бих търсил начин да се консолидират като политическа сила, и ако избора се свежда до това дали да са служебно правителство, или до края на настоящия мандат да се подготвят за следващите избори, да, бих избрал второто.  Но пак опираме до личностите.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Колкото е нелепо, толкова и възможно. Но ако видя хора, които и каквито бих искал да видя, по скоро бих търсил начин да се консолидират като политическа сила, и ако избора се свежда до това дали да са служебно правителство, или до края на настоящия мандат да се подготвят за следващите избори, да, бих избрал второто.  Но пак опираме до личностите.  

Всичко това минава през оставка. После избори. А свестни хора трябва да се търсят постоянно. Кофтито е, че хората се променят постоянно и както го гледаш свестен, обърне палачинката. Но... това са рисковете на живото предаване. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Belhor написа:

И двете.

Не пелтечи. За разлика от герберските ораторчета, дето сричат като първолаци и задължително използват жестове, Христо Иванов има доста добра речева култура.

И блокира като първокласник ако все пак изгледаш видеото :) 

Въпроса вече го казах какъв е в цялата тази работа - не колко е изчервен, не колко пелтечи, не колко бяга като ужилен, а защо е "гузен негонен бяга" като чу името Маджо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

И двете.

И блокира като първокласник ако все пак изгледаш видеото :) 

Въпроса вече го казах какъв е в цялата тази работа - не колко е изчервен, не колко пелтечи, не колко бяга като ужилен, а защо е "гузен негонен бяга" като чу името Маджо :)

Кажи бе Мирчо, що претопляш стари манджи днес?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

да искат да е мирен, а не с бомбички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това минава през оставка. После избори. А свестни хора трябва да се търсят постоянно. Кофтито е, че хората се променят постоянно и както го гледаш свестен, обърне палачинката. Но... това са рисковете на живото предаване. :)

Но там е работата на президента.  Ако аз или ти поканим някой да си каже мнението за конституцията какъв е шанса някой да ни обърне внимание - клонящ към нула,  ако го направи президента,  тогава вече е друго. 

Моето виждане си остава, президента е човекът който, ако иска, може да събере един от качествени и политически независими експерти и да каже - това е кабинетът, който предлагам.  Ако има одобрение в обществото, да ги покани да се консолидират в политическа организация и да работят цял мандат, ако спечелят доверието на народа.  Това е, с което президента може да бъде най полезен.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

да искат да е мирен, а не с бомбички

Дано е без бомбички и да се охранява само от полицията и жандармерията, а не като предишния път от Делта Гард ООД, ИПОН и пр. частни биячи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Belhor написа:

Кажи бе Мирчо, що претопляш стари манджи днес?

Кое наричаш "стари манджи" ? Та нали същите компрометирани муцуни  ще правят "нов най мащабен" протест :) 

Не ти е удобно да коментираме излагациите на  мутренските ви лидери ли ? Задкулисието и фейк манипулациите на които сте фенове ?  :)  ми не е приятно , знам... ама това са си ваши  обори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Кое наричаш "стари манджи" ? Та нали същите компрометирани муцуни  ще правят "нов най мащабен" протест :) 

Не ти е удобно да коментираме излагациите на  мутренските ви лидери ли ? Задкулисието и фейк манипулациите на които сте фенове ?  :)  ми не е приятно , знам... ама това са си ваши  обори.

Ми Маджо, училищната пиеска... и тва е. Папагалска работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, разбрах че не ти е интересно какво са се разбрали с Маджо :)

Например каква поредна провокация са приготвили за утре.

Ако улицатап обеди, очаква ни евразийски ботуш

https://m.fakti.bg/mnenia/508539-chaka-ni-evraziiski-botush-ako-ulicata-pobedi?fbclid=IwAR1J_K7pC92acJ9A77j8-xDKe19hP5IA8WWnEKM8Pv2rQZtpfDKlSzfX-Kg

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Мойра написа:

дано не се случи както на 2ри защото пострадаха много невини въпреки че като слушах изказването на вожд слънце не изключвам зимата да се стигне и до гражданска война

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Например каква поредна провокация са приготвили за утре.

Например няма да бъдат бити от ипон и  делта гард,  а само от държавните еничари, шок и ужас!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Мойра написа:

Окопават се невестулките.

преди 20 минути, miro20 написа:

Ако улицатап обеди, очаква ни евразийски ботуш

Очаква ни светло бъдеще. Само теб те очаква евразийски ботуш - ще ти спрат рублите по сметката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Michigan111 написа:

Но там е работата на президента.  Ако аз или ти поканим някой да си каже мнението за конституцията какъв е шанса някой да ни обърне внимание - клонящ към нула,  ако го направи президента,  тогава вече е друго. 

Моето виждане си остава, президента е човекът който, ако иска, може да събере един от качествени и политически независими експерти и да каже - това е кабинетът, който предлагам.  Ако има одобрение в обществото, да ги покани да се консолидират в политическа организация и да работят цял мандат, ако спечелят доверието на народа.  Това е, с което президента може да бъде най полезен.  

Не ми се вярва, независими експерти с голям опит да се навият да бачкат работа, в която ще бъдат предимно освирквани и одумвани. Политиката наистина е мръсна работа и трябва да си яко дебелокож. Свестните гледат да я избягват, което е и сериозен проблем де. Виждаш кои са дебелокожите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ден 63: Хиляди протестиращи гледат гафовете на Борисов по време на 10-годишното му управление

spacer.png

Цитат

Ден 63. Хиляди хора от протеста са непреклонни – искат оставка на премиера Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Belhor написа:

Не ми се вярва, независими експерти с голям опит да се навият да бачкат работа, в която ще бъдат предимно освирквани и одумвани. Политиката наистина е мръсна работа и трябва да си яко дебелокож. Свестните гледат да я избягват, което е и сериозен проблем де. Виждаш кои са дебелокожите.

Така е, да. За това пак казвам, това е което може да направи президента, да гарантира че целия екип са безпартийни и необвързани и идеологически ако щеш,  и няма да им се случи Жан Виденовия сценарий . Има хора, които в подходящи условия биха се съгласили да работят, но трябва силна фигура която да ги обедини.  Пък при добре работещ кабинет хората още на втория месец ще усетят промяната,  нека се опитат да ги омаскарят.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване