Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

• Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Публикувани изображения

преди 6 минути, Michigan111 написа:

Така е, да. За това пак казвам, това е което може да направи президента, да гарантира че целия екип са безпартийни и необвързани и идеологически ако щеш,  и няма да им се случи Жан Виденовия сценарий . Има хора, които в подходящи условия биха се съгласили да работят, но трябва силна фигура която да ги обедини.  Пък при добре работещ кабинет хората още на втория месец ще усетят промяната,  нека се опитат да ги омаскарят.  

Ми ние вече имахме няколко служебни правителства, които се справяха доста по- добре от редовните. И до там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Ми ние вече имахме няколко служебни правителства, които се справяха доста по- добре от редовните. И до там.

Не достатъчно добре.  

преди 7 минути, miro20 написа:

Фигуранта е пълна противоположност на описаното :) 

Жан Виденовата зима ще ни се види лято.....

Всичко е относително.  С добри и разумни министри няма как да стане.  А президента си остава президент,  не се меси в работата. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Michigan111 написа:

Не достатъчно добре. 

Е ти ако си мислиш, че за 2 месеца някой може да направи чудо... И то при положение, че има конкретна задача, която няма общо с чудото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Офчице , защо цитирания от тебе пост с линк на Мойра води до друг адрес и с друго съдържание? Ченгеджийски или тролски похват?

image.png.478b52a1f43fd9672d802765bbbca991.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Belhor написа:

Е ти ако си мислиш, че за 2 месеца някой може да направи чудо... И то при положение, че има конкретна задача, която няма общо с чудото.

И да не го мисля, аз го изисквам.  За 2 месеца може много нещо да се направи, стига желание да е на лице. 

Но пак да кажа, мене не ми дреме кой ще управлява 2 или 4 месеца, а кой ще е цял мандат.  

преди 39 минути, miro20 написа:

Та той се закле да "бъде техния боец" / на БСП/  :) 

Може, не споря. Не следя пресата и съм пропуснал,  но като цяло знам че е от бсп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, miro20 написа:

Всеки сам си избира да си затваря очите срещу фактите.

Мире .... промивай мозъците на младите.

Меня няма какво да ми нареждаш какво показват фактите. 

Само това правя: Казвам на младите, че не е това което твърдиш ти. От там на сетне = те да решават!!!

преди 22 часа, Belhor написа:

A най- отдавна сме на Балканския полуостров. И?

А преди това Пангея.И?!

Не е важно какво мисля аз,. а как ти не умееш да мислиш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Само това правя: Казвам на младите, че не е това което твърдиш ти

Е поне да беше аргументирано, ама уви.... само "казваш" . :) 

Не ти изнасят фактите , не ти изнася историята на любимото БКП...  но нали си знаеш.. това си е твой проблем човече :) 

Не мой, на младите, на хората, а твой личен, пропаганден.

преди 8 часа, Michigan111 написа:

И да не го мисля, аз го изисквам.  За 2 месеца може много нещо да се направи, стига желание да е на лице. 

Но пак да кажа, мене не ми дреме кой ще управлява 2 или 4 месеца, а кой ще е цял мандат.  

Може, не споря. Не следя пресата и съм пропуснал,  но като цяло знам че е от бсп.

Това за боеца го бе казал не на протеста, а при издигането му за пРезидент от БКП .

Йотова му изсъска - "всяко движение срещу партията няма да ви бъде простено"

И фигуранта отговори " обещавам да бъда вашия боец"

:)

Защетите от служебно правителство цитирах  в тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

А преди това Пангея.И?!

Не е важно какво мисля аз,. а как ти не умееш да мислиш. 

Спомняш ли си откъде почна "И" то? Щото аз да.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В 64-тия ден на протести, полицейски кордони, при проверки бяха открити ножове, бутилки, пръти

В палатките на Системата ни убива не бе намерено нищо. БСП застава до протестиращите

Цитат

64 ден на протести започва. Плътни полицейски кордони в центъра на столицата. Исканията остават непроменени - оставка на Бойко Борисов, Иван Гешев и целия кабинет. Това се случва на фона на заседание на НС, което започва в 9 ч. Мотото на организаторите е "Велико народно въстание 2". Три са протестите на Отровното трио, майките от "Системата ни убива", Демократична България. 

С проверка на палатковия лагер на "Системата ни убива" започна утрото на площад "Независимост". На майките беше предоставен протокол, че не са намерени забранени вещи. Претърсват и градинката пред Народния театър, където бе открита метална тръба, скрити ножове, прашки, купчини камъни, стъклени бутилки, спрейове и 5-литрова туба с неустановена течност с остра миризма.

По непотвърдена информация близо до Археологическия музей е бил спрян протестиращ, в който са намерени забранени вещи. Пак по непотвърдена информация са открити и запалителни вещества. 

Засилени са мерки за сигурност в центъра на София. 

От СДВР заявиха, че ще има повече пропускателни пунктове и че ще прави проверки на съмнителни лица и по-обемисти багажи.

От полицията съобщиха, че два протеста в района на ларгото са обявени по законовия ред, както и един нерегламентиран, организиран в социалните мрежи.

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/v-64-tiya-den-na-protesti-politseyski-kordoni-pri-proverki-byaha-otkriti-nozhove-butilki-prati

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

spacer.png

Той щото ги познава поименно - нали са дружки!!! От един отбор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, FusE написа:

В 64-тия ден на протести, полицейски кордони, при проверки бяха открити ножове, бутилки, пръти

а.. той ББ ги е подхвърлил, няма начин :)

преди 52 минути, FusE написа:

БСП застава до протестиращите

правят се на глухи за да извлекат дивидент от ситуацията. Повечето /може би без божковите лумпени на които не им пука с кого и за какво ще кряскат и  се бият/ мразят и БСП.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, miro20 написа:

а.. той ББ ги е подхвърлил, няма начин :)

правят се на глухи за да извлекат дивидент от ситуацията. Повечето /може би без божковите лумпени на които не им пука с кого и за какво ще кряскат и  се бият/ мразят и БСП.

Те пет бутилки и два ножа са си направо арсенал. Явно е, че е предотвратена планирана революция и че родната полиция ни пази. 

Иначе от Звяра Божков ще ни избави само Бойко - Спасителя. Че кой друг? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Shiniasu написа:

Те пет бутилки и два ножа са си направо арсенал. Явно е, че е предотвратена планирана революция и че родната полиция ни пази. 

Иначе от Звяра Божков ще ни избави само Бойко - Спасителя. Че кой друг? 

На бутилките - майната им, но дори и един нож в ръката на провокатор може да направи положението страшно. Боко това чака. Някой да пореже ченгесар с нож и това да му развърже ръцете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Belhor написа:

Ми Маджо, училищната пиеска... и тва е. Папагалска работа.

Папагало20

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само в Narod.bg: Ето ги мутрите на Бойко? Излизат от СДВР и се вливат в протеста, за да правят провокации (СНИМКА)

Цитат

„Цивилни провокатори, минали през СДВР за инструкции, се вливат в протеста, за да опорочат народния гняв и да принизят исканията на народа”. Това алармира читател на Narod.bg, станал очевидец на регулярното изпращане на цивилни ченгета, които да ескалират напрежение на продължението на Великото народно въстание, което започна тази сутрин в центъра на София.

spacer.png

Цитат

„Група цивилни здравеняци излизат от СДВР и отиват към протеста. Това е само една от няколкото групи, които днес се вляха в редиците на недоволните от властта българи.

До момента близо 100 човека излязоха от сградата на Столичната дирекция на вътрешните работи и бавно се сляха с протестиращите. Какви са тези мъже и каква е задачата им, мога само да гадая”, призна читателят на Narod.bg.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хора, които не са допуснати на демонстрациите, защото са носели опасни предмети

Цитат

Ето какво каза представител на ведомството: "Желанието на всички е за мирен протест. До момента имаме 6 задържани лица, а двама са обявени за издирване. 3 лица, които са носили забранени предмети. Съгласно закона, те не бяха допуснати вътре, защото не желаеха да ги оставят и са отведени в ареста", каза той. "Преди протеста направихме щателна проверка и всички уязвими места, които преценихме, че се намират в района. Това, което намерихме, е обезпокояващо", заяви Тодоров.  "Намерихме доста камъни, струпани на купчини. Не отправям към никого някакви обвинения. Тук наистина има и предмети, останали от вечерта, като стъклени предмети и камъни", добави той.  "Притеснително е, че беше намерена 10 л. туба с цветна течност - старателно скрита в храст. Пластмасови шишета също с цветна течност и два ножа", завършиха от там", каза униформеният. "Ангажирани са достатъчно полицаи, които да се справят с опазването на обществения ред", каза той.

https://blitz.bg/kriminalni/sdvr-s-izvnredni-novini-za-aresti-na-protestite-i-neshcho-mnogo-pritesnitelno_news768860.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

EТО Я ЗАПОВЕДТА НА МВР ХУНТА, С КОЯТО БОКО НАКУПУВА ПОЛИЦАИТЕ ДА МАЧКАТ ПРОТЕСТИТЕ. УЖ ЗА БИТКАТА С … COVID-19. НА 2-РИ – ПО 600 КИНТА, СЕГА – ПО 300…

spacer.png

Цитат

Това, което виждате е заповед на министъра на МВР Хунта Христо Терзийски, подписана от него на 12 август т.г.

Тя е отправена до шефовете на местни дирекции на вътрешните работи, до шефа на ГДНП и шефа на СДВР.

Под уж благовидния повод как ченгетата са се „борили с Covid-19“ се изискват СПИСЪЦИ за НАГРАДИ на полицаи „за постигнати високи резултати“.

12 август е 34-тия ден от протестите против Хунтата, която управлява България, с искане на оставките на Бойко Борисов и правителството му, и на главния прокурор Иван Гешев.

Както и на кьоравите, глухите и слепите вече им е ясно, цялата полиция на държавата бе спешена да мачка протестиращите в името на опазването на властта на Хунтата, а сума ти протестиращи бяха брутално пребити от МВР на Боко Тиквата.

Десет дни по-късно, след подписването на заповедта, на 2 септември т.г. се разигра и бруталната постановка и „оперативна комбинация“, спретната И със съучастието на МВР Хунта, при която куп народ бе арестуват и пострада.

Точно тогава на полицейски калпак „по списък“ започват да се раздават „награди“, уж заради битката срещу Covid 19, от по 600 лева.

От днес върви същото накупуване на ченгетата от мафията на Хунтата на Боко Тиквата.

Сега пък пак по списък започват да прибират „награди“ от по 300 лева.

Куп началници в МВР Хунтата обаче се уредили първи по списък и налапали един път по 600 лева, сега по още 300 лева, без разбира се да си мръднат пръстта, за разлика от изтъпанените по всеки сантиметър на улиците униформени.

И сега почват вътре в МВР Хунтата броженията – едните взели кинти, пък другите не взели…

Така мафията на Боко купува съвестите на „преторианската си гвардия“.

По изборите, когато и да са те, със сигурност ще има и нова заповед за списъци, този път с награди за „високите резултати“ постигнати от брадатите татуирани биячи, пардон, полицаи, защото всички тотални фалшификации по изборите са възможни единствено със съпорта и чадъра на МВР Хунта.

От днес започва превеждането на парите, разкри АФЕРА – по 300 лева на ченге по списък, но само за служители, които „пазят“ протестите. На 2 септември т.г. същата процедура мина с по 600 лева.

Afera.bg

...

Резил в Narod.bg: Бойко прати роми да опорочат протеста за 30 лв. на калпак!

spacer.png

Цитат

Пореден резил на ГЕРБ в опит да опазят престъпната си власт – както при протеста срещу назначаването на Иван Гешев за главен прокурор, така и днес Бойко Борисов изпрати група роми, за да опорочат гнева народен, предаде репортер на Narod.bg.

Протестът срещу Гешев се проведе пред Съдебна палата през септември миналата година. Тогава наведнъж се изсипа тълпи роми, които се опитаха да се слеят с демонстрантите, но не им беше позволено, тъй като протестиращите се разграничиха от тях. Около 200 мъже, представители на циганския етнос, стояха близо два часа като част от декора, а след това заедно си тръгнаха. Както коментираха потребителите в социалните мрежи: за 30 лева на калпак – толкова, установи репортерът на Narod.bg.

Днес станахме свидетели на същото. Един катун цигани се изсипа на площад „Независимост”. Сред тях по-наблюдателните граждани откриха вече познати лица от контрапротеста, който се състоя в началото на демонстрациите преди два месеца.

Защитниците на мутрите в ГЕРБ са едни и същи, твърдят очевидци на резила. Електоратът на Бойко отново заработи по 30 лева на калпак. Колко ли отчаян е премиерът, щом вече действа толкова прозрачно, че не го интересува колко смешен и безсилен изглежда в очите на всички, питат пред Narod.bg разгневени протестиращи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Това е единствения вариант , в който народа няма думата при съставяне на правителство.

Затова и мутроолигархията толкова яростно се бори със зъби и нокти да има  оставка и предсрочни / ако ще редовните да са дори след 2 дена/ 

Това е единствения вариант в който да няма народ! Всякакъв вид демокрация да е потъпкана. Затова не я обичам Мире тази демокрация = не е!!!

Тридесет години се нагледах, но не питай като някой какво се е случило през ;89 на миналия век или пък през 2001 ... Бойко тогава едва ли ме помни, но определено ме изгледа ... кой съм и какво правя ... 

преди 9 часа, Belhor написа:

Спомняш ли си откъде почна "И" то? Щото аз да.

И?! 

Ти помниш ли '89?! После други неща. Помниш ли 2001-ва. 

За кой точно спомен говориш?

На база мои спомени = се случват следните неща: Вдовици на мутри се борят за реванш. 

преди 10 часа, miro20 написа:

Е поне да беше аргументирано, ама уви.... само "казваш" . :)

Което аз преценя = казвам. Друго не мога!

преди 32 минути, Мойра написа:

spacer.png

Ко ма каке ... не моем ли и нъе да сме фъ триъгълникъ на властъ ... :) 

Се ... ко къ немаме интелигент ... не мое да смре срешу подобни ли, Ъ?! :) 

Много сме! Много сме! Много сме бедни каке ... :) 

п.п. Поне моем да прафим любов каке ... а не къ тебе ... :) Зам омраза ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Мойра написа:

Само в Narod.bg: Ето ги мутрите на Бойко? Излизат от СДВР и се вливат в протеста, за да правят провокации (СНИМКА)

преди 2 часа, Мойра написа:

Резил в Narod.bg: Бойко прати роми да опорочат протеста за 30 лв. на калпак!

Вече не сме държава, мутрите управляват, мутрите ни учат, мутрите ни бият, други няма. Хората се обезверяват, че ще могат да бутнат толкова дълбоко вкоренилата се в живота ни мафия. Защо пак провокации, бе, кретени, защо, днес хората бяха с пъти по-малко от тогава, защо пак искате да тровите живота ни бе ... защото сте изроди и както вече веднъж казах: Вече не искам оставката ви, искам ...

И има идиоти, които подкрепят тази жалка пародия на управление. Те са по-виновни ... колкото и да им плаща, човек трябва да има и нещо като съвест ... да бе, намерих къде да търся човешко, в нехора. Но те все повече се отдалечават от нас и аз съм се зарекъл повече гербераст в дома си няма да пусна. Това е, край!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, crazy katon написа:

Бойко прати роми да опорочат протеста за 30 лв. на калпак!

а защо миислиш че е Бойко, а не БСП

и след това да каже че е ГЕРБ - с някой скрири камери ли е снимано, или просто защото ти се иска да е така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

а защо миислиш че е Бойко, а не БСП

и след това да каже че е ГЕРБ - с някой скрири камери ли е снимано, или просто защото ти се иска да е така

Какво ще правиш след оставката на правителството, която е неизбежна? :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване