Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

току-що, barbuncela написа:

Цветанов не даде!

Не, Цветанов няма нищо общо. Борисов не пожела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Публикувани изображения

току-що, Hristo52 написа:

Не, Цветанов няма нищо общо. Борисов не пожела.

Може...не съм сигурна де! Ама знам , че имаше такова нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, barbuncela написа:

Коалиция, да прави партия и да са в коалиция. Цветанов не даде! Това и аз помня.

Ами и така да е, аз не мисля че това дава основание да се каже, че е същия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Ами и така да е, аз не мисля че това дава основание да се каже, че е същия.

Не знам...имам лични впечатления от него...на една репетиция как гаменски се държа с сценичен персонал който не му е подчинен...та трябваше да дойде директора на театъра да му скръцне с зъби...Не ми допада и с песните си (чалга) тъпите си шеги, имам чуство че се нагажда по вятъра...знам ли...лично мнение де!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Не знам...имам лични впечатления от него...на една репетиция как гаменски се държа с сценичен персонал който не му е подчинен...та трябваше да дойде директора на театъра да му скръцне с зъби...Не ми допада и с песните си (чалга) тъпите си шеги, имам чуство че се нагажда по вятъра...знам ли...лично мнение де!

Моето мнение съвпада с твоето.

ПРЕДСТОИ РЕШАВАЩА СЕДМИЦА ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ. ВЪЗМОЖНИТЕ СЦЕНАРИИ

Цитат

ПРЕДСТОИ РЕШАВАЩА СЕДМИЦА ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ! НЕ БЪРЗАЙТЕ ДА ОПРОВЕРГАВАТЕ, А ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!

Някои „мъдреци“ в коментарите си по повод на предишната ми публикация – отвореното писмо до Президента Румен Радев, в което го призовах, ако се наложи, да въведе военно положение, за да запази живота и здравето на българския народ, и самата държавност на Републиката – ме обвиниха в невежество, че не познавам Конституцията, че Върховният главнокомандващ не може да направи това?!…

Значи същите тези откровени глупаци приемат за нормално Мутрата Борисов и Хунтата ГЕРБ десет години непрекъснато да нарушават Конституцията, да доведат страната до демографска катастрофа и да правят всичко възможно, за да съсипят България, но, видите ли, не е нормално да се предприемат крайни мерки от страна на генерал Радев, за да се сложи край на агонията на държавата и тя да бъде възстановена?!…

Не знам за всички вас, но за мен това е смешен плач, откровено лицемерие или посредствена тъпотия, които не могат или не искат, или са съгласни Мутрата и Хунтата да приватизират окончателно държавата?!…

Другите, огромната част, бяха съгласни с моите предложения, но усещах съмнения в мрачните ми прогнози, поради което сега ще ги конкретизирам, защото, според мен, наистина ни предстои решаваща седмица за бъдещето на народа и на България – два са дните, които ще бележат значението на предстоящата седмица!

Първият естествено е 10-ти септември, когато е обявено „Всенародно народно въстание 2“. Независимо от евентуалните (и резонни) възражения спрямо формулировката, все пак, познавайки хората от протеста и техните настроения, смятам със сигурност, че ще има огромно присъствие, дори аз мога да бъда изненадан, ако дойдат повече от 150 хиляди протестиращи.

Какви са възможните сценарии от подобно стълпотворение на хората, мразещи откровено и безплатно управлението на Мутрата Борисов и Каскета Гешев?

Вариант едно. Независимо от масовостта, организаторите и ние, обикновените протестиращи, ще се опитаме да направим всичко възможно, за да не се повтори „Кървавата сряда“, да не се възпроизведе в „Кървав четвъртък“. Това обаче, едва ли ще е достатъчно, ако тъпите ченгета и техните още по-тъпи ръководители решат друго по заповед на Мутрата от Банкя?! Честно да си кажа, твърде наивно ми звучат много призиви, че, видите ли, сред ченгетата имало и нормални хора, а проблемът бил в жандармерията и частните охранители, преоблечени като полицаи?!…

Няма такова нещо, драги – ако имаше поне едно нормално ченге, щеше да излезе публично, да се разкае и да каже истината за вечерта на 2-ри септември! А след като това не се случи, значи изводът е един – цялото тъпоумно ченгесарско войнство се е отдало на Мутрата Борисов и Хунтата!…

Вариант две. Какво става, ако арестуваните честни и почтени хора, обгазявани и бити от мутренско-полицейско-жандармерийската сган, реши да потърси реванш, за който ще се подготвят; ако патакламата започне още по-светло, а не в тъмните доби, удобни за тъпите ченгета?!

Тогава ще имаме масови кръвопролития през целия ден, със сигурност и жертви – повече сред протестиращите, но и сред ченгетата, тоест ще се окажем прави всички ние, че чрез „Кървавата сряда“ Мутрата Борисов и Хунтата обявиха на практика война на българския народ! В подобна ситуация, ако дойдат и офицерите и сержантите от запаса, командосите и всякакви знаещи хора как да противостоят на ченгесарските дебели мутри, как би трябвало да реагира Президента Радев?!… Не знам, вие мислете!

Обобщение за този първи ден от предстоящата решителна седмица: протестът по-скоро ще се окървави, отколкото да спихне и да се чуват само песни и танци! После – иди търси кой е виновен, както беше и на „Кървавата сряда“! Резултатът – тотална омраза между властта и народа, не, че сега не е налице!…

Вторият ден естествено е 12-ти септември – денят на вътрешно-партийния избор за лидер в БСП! И тук вариантите са два:

Вариант едно. Корнелия Нинова печели, което легитимира БСП като твърда опозиция на Мутрата от Банкя – досега това не беше възможно поради безскрупулните маньоври на онзи мишок Сергей Станишев и Шайката около него, достатъчно познатите на всички хора в страната червени Мутри!

Ако това се случи, дай Боже, то към нас, протестиращите, ще се присъедини огромната част от редовите социалисти, а ние ще трябва по братски да ги прегърнем – нали нямаме партийни различия в общата борба срещу Мутрата и Хунтата?!… Подобен напън шайката на Борисов няма да издържи, сигурен съм!…

Вариант две. Червените Мутри в БСП бламират избора на Корнелия Нинова и тяхната партия се сдобие с нов водач – независимо как ще се казва той. Следват няколко неща от такова развитие на нещата: БСП и парламентарната им група се разцепва на първо време, но после редовите депутати биват убедени, че за тях най-добра е управленска коалиция с Мутрата и ГЕРБ – съставя се ново коалиционно управление с участието на БСП; червените Мутри ревизират становището на Корнелия Нинова и вече са готови за Велико народно събрание, което да легитимира управленската коалиция с Мутрата за години напред – ДПС също ще „преосмислят“ и ще прегърнат подобна конструкция „в името на България“ – дрън/дрън; ще се формира достатъчно на брой депутатско мнозинство, което ще внесе и ще гласува импийчмънт на Президента Радев – ДПС вече пожела неговата оставка!… След като приемат т.нар. „Конституция“, всички тези гербаджийски, червени и депесарски Мутри ще могат да отдават спокойно територии от страната, за да запазят властта си за неопределено време!…

Обобщение за този втори ден от предстоящата решителна седмица: ако Корнелия Нинова спечели, народът и държавата имат все още някакъв шанс!… Ако спечелят червените Мутри, държавата отива окончателно в небитието – младите ще напуснат поголовно, а нас, старите, ще ни отстрелват поединично! Каскетът Гешев ще се вихри както си иска и няма да има сила, която да го спре!…

Това е положението, уважаеми дами и господа, драги ми другарки и другари! Това ни предстои, каквото и да си мислите, каквито и възражения да имате към написаното! Искам само да знаете, че го направих от огромна обич към Родината си и към българския наш народ, независимо какво ще коментират после разни анонимни „мъдреци“ и откровени глупаци!

проф. Людмил Георгиев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Мойра написа:

Няма такова нещо, драги – ако имаше поне едно нормално ченге, щеше да излезе публично, да се разкае и да каже истината за вечерта на 2-ри септември!

Това е меко казано глупост. Кой ще си постави в опасност себе си и семейството си! Нема такова животно. Те много ще се разприказват но като се обърне палачинката! Нинова...по моя информация, но не мога да кажа повече, и се готви голям капан...ама да видим на 12 ти. Явно тоя професор не знае, че Нинова е толкова корумпирана, че не е истина. Че почти 100% е сигурно, че 2019, отмяната на субсидии за партиите е било договорено между нея и Борисов, за да намери Нинова мотив да махне апарата на Позитано!Да махне всички неудобни. Както и го направи очисти 120 човека и се обгради с провалили се ченгета, нямащо нищо общо с партията. И както се говореше още миналият август, субсидиите се върнаха. Това Старите вълци от БСП няма да и го простят. Но да видим в събота.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Това е меко казано глупост. Кой ще си постави в опасност себе си и семейството си! Нема такова животно. Те много ще се разприказват но като се обърне палачинката! Нинова...по моя информация, но не мога да кажа повече, и се готви голям капан...ама да видим на 12 ти. Явно тоя професор не знае, че Нинова е токова корумпирана, че не е истина. Че почти 100% е сигурно, че 2019, отмяната на субсидии за партиите е било договорено между нея и Борисов, за да намери Нинова мотив да махне апарата на Позитано! Както и го направи очисти 120 човека и се обгради с провалили се енгрта, нямащо нищо общо с партията. И както се говореше още миналият август, субсидиите се върнаха. Това Старите вълци от БСП няма да и го простят. Но да видим в събота.

според мен другарите от БСП ще я преизберат с което ще закопат партията дано не съм прав

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ninov написа:

според мен другарите от БСП ще я преизберат с което ще закопат партията дано не съм прав

Ако случайно това стане БСП ще се разцепи! Въпреки, че някой твърдят, че и Нинова ако загуби, пак ще се разцепат, поне ще се опита да вземе името и някои от членовете които са с нея...Да видим в събота. Искат хората да не излизат да гласуват, да не събере 50+1, тогава конгреса ще избира лидер, а в конгреса е умряла още от сега. Ще стане точно като с АБВ то. Жаждата и за власт е огромна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, barbuncela написа:

Това е меко казано глупост. Кой ще си постави в опасност себе си и семейството си! Нема такова животно. Те много ще се разприказват но като се обърне палачинката! Нинова...по моя информация, но не мога да кажа повече, и се готви голям капан...ама да видим на 12 ти. Явно тоя професор не знае, че Нинова е толкова корумпирана, че не е истина. Че почти 100% е сигурно, че 2019, отмяната на субсидии за партиите е било договорено между нея и Борисов, за да намери Нинова мотив да махне апарата на Позитано!Да махне всички неудобни. Както и го направи очисти 120 човека и се обгради с провалили се ченгета, нямащо нищо общо с партията. И както се говореше още миналият август, субсидиите се върнаха. Това Старите вълци от БСП няма да и го простят. Но да видим в събота.

пак фантазии

преди 1 минута, barbuncela написа:

Ако случайно това стане БСП ще се разцепи! Въпреки, че някой твърдят, че и Нинова ако загуби, пак ще се разцепат, поне ще се опита да вземе името и някои от членовете които са с нея...Да видим в събота. Искат хората да не излизат да гласуват, да не събере 50+1, тогава конгреса ще избира лидер, а в конгреса е умряла още от сега.

ще се отцепи както и Цветанов - и какво нищо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ninov написа:

Спомням си думите на Ламбо...бог да го прости на последния конгрес когато я избираха Нинова. "Другари! Това е последен шанс на партията да се съвземе. Следващ път няма да има. Няма да я има БСП" Вероятно ще излезе прав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, barbuncela написа:

Спомням си думите на Ламбо...бог да го прости на последния конгрес когато я избираха Нинова. "Другари! Това е последен шанс на партията да се съвземе. Следващ път няма да има. Няма да я има БСП" Вероятно ще излезе прав.

дано не излезе прав защото това е партията на голяма част от родителите ни за тях това ще бъде голям удар ако БСП загине

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Като се замисля, и аз искам уволнената заедно с Пеевски за корупция от станиШеф , да продължи да ръокводи БСП :giggle1:

Искаш слабо БСП, защото ти самият си слаб. Все едно ти е за България, за която е добре да има силни партии и в ляво, и в дясно. Ти си го знаеш де. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Myanmar написа:

Пак затапен, унижен и разобличен Миро haha.png

Прочетена книга.

За кое съм затапен , унижен и разобличен ? За това че казах че искам Корнела, уволнената за корупция заедно с Пеевски, да оглави отново БСП ?

:)   Това си е чиста истина и напълно логично да се случи.

Ма как съм ви жилнал яко с тези думички не е истина... Боли , нали ? :)  Боли я... Защото  кога не съм ви обърнал внимание, само тогава не съм ви затапил, унижил, разобличил.

Сега каквото и да каже Миро, бълхите веднага скачат  с нападките и измишльотините си :) 

Всяка дума се обръща и се  хейти. Класика. Я виж и колко идиоти са те "лайкнали"

преди 4 часа, dedidi написа:

Е, друго си е твоята неистова омраза към Президента на Русия! По поръчка!

Не одобрявам всеки самозабравил се диктатор, сеещ терор в държавата си , срещу народа си .

Разбира се, за теб не е важна темата, важното е и ти да се изсереш.

преди 1 час, Shiniasu написа:

Искаш слабо БСП, защото ти самият си слаб.

Логика та дрънка... :)

преди 1 час, ninov написа:

дано не излезе прав защото това е партията на голяма част от родителите ни за тях това ще бъде голям удар ако БСП загине

БСП е вредна за всички, за млади, за стари и най вече за държавата. Доказани съсипници при всяко идване на власт.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.09.2020 г. в 19:15, FusE написа:

Междувременно от пилоните на НДК има и контрапротест. Той е с искане за оставката на Румен Радев. Протестиращите са организирали и петиция, която ще бъде внесена в прокуратурата. Тя е за искане за съставяне на съдебна отговорност към подбудителите на протестите и блокадите.

Досега подписите са около 600.

Прокуратурата? Айде бе?! Много подписи събрали ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Belhor написа:

Отделно, че БСП точно преди протестите внесе вот на недоверие.

Колко вота на недоверие бяха отхвърлени?! 

По-важно е кой бърза да има избори? Под въпроса е: Кой има полза от протеста?! 

Не ми казвай народа!

Основателна причина за предсрочни не виждам. 

Както се вижда нещата ескалират. Кой има полза от това?! 

Не ми казвай, че народа!

Всичко това е предизвикана "Лавина", която не се контролира от организаторите на протеста. 

После полицаите били виновни ... да бе да ... те не контролират, а реагират!!! 

Не забравяйте, че и те са хора! О ... според теб не са ... мда ... забравих ... :) 

преди 7 часа, barbuncela написа:

Да, ще излезе прав. Грешка бе да се избира Нинова!!! 

Защо Първанов се дистанцира и си направи своя партия?! Кои бяха против него?! 

Доказал се лидер!!! Достоен Президент!!! Десет години!!! Два поредни пъти!!!

Крайно време е вид фракция в БСП да се вразуми, но ... по модерно му да се отрече, че е наследник на БКП, щото същото било дискредитирано ... 

Загледайте се ... основното което прави сега протеста е да противопостави младите със старите. На кой е потребно това?! 

Защо младите бързат?! И в основата на организаторите какви са?! Не са ли пак стари?! 

Ако на времето повечето от старите застанаха зад младите, то сега не е така!!!

Не съм специалист, но съм изучавал поне малко политология и се забелязва модел на повторение от миналия век, който доведе вид "мутри" извън държавния апарат да правят произвол. Докато в Парламента се караха на кой е България, те натрупаха капитал. Те и сега не са на политическата сцена, а са във "ВИП" ложи и се забавляват на "Игрите на протеста"!!! 

О, да ... пак говоря глупости ... мда ... на колко ли ракии съм ... мъ ... За протокола: На Минус Една = i .... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

За кое съм затапен , унижен и разобличен ? Защото  кога не съм ви обърнал внимание, само тогава не съм ви затапил, унижил, разобличил.

преди 19 часа, ivottoshev написа:

Явно интелектуалното ти ниво не е чак толкова високо та да успяваш да осмислиш текст. Добре. Ще ти го направя в картинка, като за дете в първи клас. Избираш редчето с червеничко или зеленичко, маркираш го с мишчицата и натискаш там, където е синичко. Хайде моето момче. Знам, че ти е трудно, но съм сигурен, че можеш да се справиш. Вярвам в теб.

трол20.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

За кое съм затапен , унижен и разобличен ?

За сичко. Ама не можеш да разбереш, щот толкоз ти е акъла

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

По-важно е кой бърза да има избори?

Всички които искат да има избори изобщо, а не някакви фарсове както досега. Защо? Защото важно е да оцелее България, а не ГЕРБ или БСП!!!

На останалите въпроси и подвъпроси, важни или маловажни, можеш да си отговориш сам на базата на горния отговор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не ми казвай народа!

Основателна причина за предсрочни не виждам. 

Не ми казвай, че народа!

-Божков

-Божков.

Затова и няма абсолютно нищо, никакви идеи и действия ИЗВЪН неговите искания. А те са мн простички - отстрелв... отстраняването на ББ , Гешев и Горанов. Нищо друго той не иска. Нито конституции, нито смяна на статуквото , нито промени.

Затова и на протестите няма нищо друго освен оставка. Нито искане за конституция, нито за смяна , нито за промени, нито някакви идеи и визия за бъдещето след оставките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не ми казвай народа!

По тази логика още по-важен е въпросът: кой не иска да има избори? Кой има полза от това?

По-важен е защото показва къде е страхът; кой не иска промяна, т.е. развитие.

Не ми казвай, че народа!

Ами не. Управляващите имат полза от това. Толкова ли е трудно да се досетиш, че ескалацията на напрежението е чудесно оправдание за тях да се задържат на власт. Народът търси промяна, т.е. напрежението да се насочи разумно. Управляващите целят силата на протестиращите да бъде въвлечена в неразумни действия за да не се осъществи въпросната промяна.

После полицаите били виновни ... да бе да ... те не контролират, а реагират!!! 

Полицаите поддържат реда, което включва и превантивни мерки. Също така включва и контрол в някои направления. Ако само реагираха, трябва на потестите да няма полицаи докато не се случи нещо на което да реагират. Не знам как  въобще може да пишеш толкова недообмислени твърдения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Shiniasu написа:

По тази логика още по-важен е въпросът: кой не иска да има избори? Кой има полза от това?

Задай си въпроса ЗАЩО трябва да има избори. Предсрочни при това както се иска най много.?

Никой протестиращ не каза адекватна причина за това. Единствената адекватна и логична причина я има и я каза Божков. - Защото удариха бизнеса му, поискаха му сметка да спазва законите и т.н. общо колко бяха - 19 обвинения.

Само той има адекватна и логична причина. Не казвам "законна". А че си има причина.

Има и нормални  протестиращи хора разбира се - както майкте с деца и др които си имат социални и др вид искания, които обаче, не задълително са свързани  с непременна оставка на вси и вся . Всички искания са въпрос на преговори , вслушване и т.н. и съвсем спокойно могат да се разберат в рамките на кое да е правителство.

Та за Божков.- понеже не е сулю пулю като нас, а човек официално с 1,5 млрд състояние по едни не много нови данни, и огромни връзки, познанства на много високи нива, има въможностите да сваля и правителства както виждаме.

От явните му изключително нагли действия прозира огромно задкулисие, което именно е плашещото. Косвено виждме обединение и на сръбския беглец, и на разни маджовци, и кой знае кой още.

Това освен впрягането на политически малки разни проекти гладни за пари и власт които да го подкрепят. Те са лесни.

Ами медиите ? Как няма да сме 111-то място с медии като фрогнюз, афера, гласове, които съвсем открито спускат мутренските опорки ,  те им одобряват статиите, координират действията !  И си го признаха това, както си призна Огняйн Стефнов, и не виждат "нищо лошо"  даже !!!

Защо не ревете за това ??

НЯкои хора и тук също, се подведоха заради увличането им по "омразния ББ и ГЕРБ" ,  без да осъзнават каква мутроолигархия е задействана срещу прокуратура и правителство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Задай си въпроса ЗАЩО трябва да има избори. Предсрочни при това както се иска най много.?

Трябва да има оставка на Борисов. Изборите са логично следствие от тази оставка. Но те не са водещата цел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актьорът Стоян Руменин скочи срещу манипулациите на бившия си вече колега Даниел Михайлов, който се жалва по телевизиите, че е уволнен от габровския театър, защото ходел на протести. Ето поста на Руменин във Фейсбук :

Цитат

Тъй като моя бивш (вече) колега Даниел Михайлов разпространява подли лъжи, чрез които уронва престижа на театъра в който работя – аз нямам причина да търпя тези нелепи, безумни и неадекватни изказвания по адреса на работното ми място.

Дани, първо – когато не отидеш на работа и дори не си предупредил за това, получаваш предупреждение. Второ – когато се повтори и потрети, те уволняват. И трето – когато това стане, взимаш си багажчето и отиваш някъде, където биха търпяли такова поведение.

Но се съмнявам в друг театър да го търпят. Никой не го вълнува, че си решил да прекараш времето, за което ще получиш заплата срещу свършената от теб работа (в случая такава липсва), на протестите в София. В театъра, братко, получаваш заплата срещу работа. Както във всяка друга сфера!

Обаче да лъжеш, да уронваш престижа на ДТ „Рачо Стоянов“, извинявай, но не ние постъпваме неколегиално, че не те подкрепяме. Театърът е кауза и с такова отношение към работата си и манипулация чрез статии, доказваш, че не си достоен да си част от нея.

Пожелавам ти поне да станеш известен с това и да имаш шанса да те вземат някъде другаде. Ама да знаеш – ходи на репетиции редовно, защото и от там ще бъдеш уволнен. Успех!

С риск да бъда намразен, ще се обърна към останалите колеги от гилдията – вместо да вярвате на всичко, което четете и гледате, и да разпространявате тези жалки лъжи, моля Ви, МИСЛЕТЕ!

Преди дадох жокер по примера на Хиполенд - ако фирма иска индулгенция от проверки за поне няколко месеца, единствено е нужно да отидеш на протести, да си направиш селфита от възможно първите редици , и готово.

Сега давам втори жокер - за мързеливите и скатавките, които се страхуват от уволнения. Също отивате в София на протестите, селфите се възможно най много и в авангарда, и готово. !

Само да посмеят да дойдат данъчни или шефа да ви уволни .  РЕПРЕСИЯ !!! ОСТАВКАААА ! :) 

преди 33 минути, Shiniasu написа:

Трябва да има оставка на Борисов.

Що ?

Щото Божков така каза :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване