Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

Контрапротест с искане за оставката на Радев

Цитат

Протестиращите са организирали и петиция, която ще бъде внесена в прокуратурата

По случай Съединението в Пловдив се организира протестно шествие. Хората се събраха в 18:30 ч. на площад "Централен". Исканията на протестиращите остават непроменени - оставка на правителството и главния прокурор.

В София 60-та вечер на протести започна отново от Триъгълника на властта. Вчера протестиращите посрещнаха с овации новината, че голяма част от задържаните на "Великото Народно въстание" на 2 септември са освободени от съда без мерки.

Софийски районен съд заседава повече от 9 часа, докато реши каква ще бъде съдбата на задържаните. Само един от тях остана в ареста, тъй като това за него в повторна хулиганска проява.

Междувременно от пилоните на НДК има и контрапротест. Той е с искане за оставката на Румен Радев. Протестиращите са организирали и петиция, която ще бъде внесена в прокуратурата. Тя е за искане за съставяне на съдебна отговорност към подбудителите на протестите и блокадите.

Досега подписите са около 600. 

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/203023-kontraprotest-s-iskane-za-ostavkata-na-radev-s-sofiya

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Публикувани изображения

/на живо/ Ден 60: Съединените са на площада. Искат свобода /видео и снимки/

spacer.png

А Стъки с тъжна физиономия води "многолюдния" контрапротест към храм Св. Неделя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Реджеп Иведик написа:

Троло20

на кой както му харесва измислил съм и аз едно определение но не искам да падам на неговото ниво

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

на кой както му харесва измислил съм и аз едно определение но не искам да падам на неговото ниво

Не можеш, даже да копаеш с лопата. Кажи си спокойно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Не можеш, даже да копаеш с лопата. Кажи си спокойно.

мога но нужно ли е всички да падаме до нивото на един идиот

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, FusE написа:

Контрапротест с искане за оставката на Радев

Контрапротеста дойде със 200

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Myanmar написа:

Да си кажа отсега, че ден 100 ще има и ще прилича на 2-ри септември.

Протестите са хубаво нещо, но да са мирни. Проблематиката е в организаторите на протеста. Трябва си вид информация към властите!

О .... забравих .... вие сте против властта в момента... :) Ще се поправя: Вид информация към Органите на местната администрация. Колкото по пълна е тази информация, то толкова по-добре ще се поеме вид организация по отношение на спазване на реда. Всеки от мирно протестиращите трябва да има видими еднакви признаци, че е от мирните, а не от провокаторите ... о ... да .... трябва си униформа = унифицирани отличителни знаци, че принадлежите към организаторите!!!

Трябва си вид регистрация!!! 

Органите за спазване на обществения ред не пазят протестиращите, а институциите. Трябва да се спазват вид дистанция!!!

Да, сред протестиращите има провокатори. Затова и участник в мирен протест трябва да се оглежда около себе си или пък организаторите да си изберат хора които своевременно да разпознават въпросните провокатори сред протестиращите. Виждаш, че някой до теб, че ще хвърля нещо = вгледай се! 

И за бога ... спазвайте вид дистанция помежду си, а не като овце на куп. Провокаторите понякога нямат различна окраска, за да изпъкват сред вас!!!

Толкова ли сте интимни, че сте плътно един до друг?! 

Къде ти толкова интелект в дадени организатори на протест ... :) Да става меле ... значи = протеста не е мирен!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Социалфашистите са тук! Утре ще дойдат и за вас!

Spoiler

Трябваше ли България да се превърне в бойно поле заради рейтинга на един фатмак?

ТОДОР АЛЕКСАНДРОВ

2 септември беше добра тренировка. Нищо повече. Някой от нацепените батки с татуировките в полицейска униформа ще отнесе паве в главата и ще падне в кома. Защо обаче трябва да става така?

Както можем да обичаме истински, така можем и да бием истински. По-силно от тях. Като не могат с добро, ще се научат с бой!

Това е написал във Фейсбук видния протестър Петър Кърджилов, бивш пиар на осъдената за корупция на две инстанции кметица на „Младост“ Десислава Иванчева.

%D0%BA%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0% Изпълненията на Кърджилов.

Заканите на Кърджилов, който си позволи да заплашва съдии от Специализирания наказателен съд, не са изключение. А правило. Даже написаното от него е детска приказка в сравнение с призивите за смърт, кръв, насилие, затвор и бесилки на другите самозванци, обявили се за говорители на българския народ.

Това са социалфашистите. Те командват тук и сега. Хаджигенов, Бабикян, Минеков, Гошо Тъпото, Мая Манолова и нейната свита от политически аутсайдери, Христо Иванов заедно със сектантите от „Дай, България“.

От „името на народа“ тези самозванци блокират кръстовища, нападат полицаи, бият майка с деца, възрастни жени, псуват свещеници, мажат църкви с червена боя, трошат парламента, блокират София и магистралите. Всеки, който не подкрепя тези хора, е враг, продажник, мръсник, който трябва да бъде пратен в затвора, съден от Народен съд, убит. Тези издигат бесилките, носят ковчези, черни чували за трупове, обстрелват герба на България, нападат съдилища. На тях всичко им е позволено. В името на борбата „срещу диктатурата“.

991-ratio-listovki-protest-290x300.jpg Снимка: DarikNews

Същите самозванци клепат аптеките на Веселин Марешки с боя, защото се подписал за промени в конституцията. Призовават за бойкот на бизнеса му.

Да ви напомня това нещо?

Да ви напомня 1930-1938 година, едни протестиращи с кафяви ризи и червени ленти със свастики по германските улици. Те също бяха борци срещу диктатурата. Мажеха с боя еврейските магазини с надписи „Юда“ и бойкотираха бизнеса им. Те издигаха бесилки, правеха „народни въстания“, като се биеха с полицията. Техният водач също беше социалист. Помните ли „Кристалната нощ“?

apteka-mareshki-225x300.jpg

kristalna_no6-300x231.jpg Аптеките на Марешки и еврейските магазини през 1938 година.

И докъде доведе това?

Тук сега е същото. „Народните водачи“ не търпят чуждо мнение. Помните ли момчето, което в началото на протестите се опита да иска и оставката на президента Румен Радев и какво се случи с него?

Помните ли възрастната жена, която си позволи да критикува блокадата на „Орлов мост“? Тя бе нападната от същия този Кърджилов и залята с кафе. Помните ли как бившият пиар на Иванчева, иначе голям мъж и ербап, квичеше и пищеше, когато полицаите го задържаха?

И как мръсната пропаганда от медиите на Прокопиев, Би Ти Ви и останалите обслужващи метежниците медии заляха жената с помия, с фейк пропаганда, със заплахи за живота й.

Така и големите мъже, които хвърляха павета, бомби, пейки и колела върху полицията с възгласите „Смърт“ и „Еничари“, след задържането им се бяха попикали от страх. Но техните шпицкоманди блъскаха вчера оградата на Софийския районен съд.

%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%81%D1% Протестите от 2020 и нацистките шествия от 30-те години на миналия век.

Помните ли уплашената жена с децата си в кола, блъскана, псувана и заплашвана от шепа озверели хора на „Ситняково“? Нападната, защото си позволила да пътува към дома си и не в угодия на платени протестъри, които си позволяват да затварят възловото кръстовище.

Кой дава права на тази утайка да говори от името на народа? И с диктаторски методи да причинява неудобства на същия този народ, като блокира половин София, пътят за Дунав мост, магистрала „Тракия“ и т.н.

Нямам спомен да съм дал пълномощно на някакъв си Хаджигенов, на бащата на мръсната пропаганда и фалшивите новини Бабикян, на номенклатурния скулптор Минеков да ме представляват. А предполагам и вие? Не сте дали право на мутри като Дамбовеца и Шивиков да нападат полицаи с викове „Мутри вън“.

От чие име тези ще подстрекават всяка вечер към насилие, а когато то се случи, се крият зад гърба на полицията ? Те обаче са недосегаеми.

И тримата спокойно можеха да бъдат задържани за подклаждане и предизвикване на насилие. И това щеше да свърши.

Но няма как. Шпицкомандите им веднага ще атакуват полицията, ще крещят, чупят, разрушават. Сега търсили доброволци за протеста. Да припомним, че и шпицкомандите са били съставени от доброволци.

%D1%89%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0% Нацистките шурмоваци.

Които да се чувстват недосегаеми от нищо. А ги закачиш, а дошли „доброволци“ да ти искат оставката.

Те решават кои бизнеси са „честни“ и кои не. Те водят агитки, от едни и същи хора, срещу съда, срещу министерства, срещу БНТ, срещу всеки който не е с тях. Те правят списъци не неудобни за арест, за Белене, за Народен съд.

Те утре ще дойдат и за вас. Това са социалфишистите на самодоволния Хаджигенов и на човека зад кулисите Румен Радев.

%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B2-%D1%8E%D0 Румен Радев и Илияна Йотова

Тези метежници нямаше да бъдат толкова самодоволни, ако зад тях не стоеше пропагандата на Прокопиев, троловете на Кирил Добрев, троловете и майсторите на фейкновините на „Дай, България“ и тоталната манипулация в социалните мрежи, извършвана от тях. Това са кресливите ревльовци от лайфовете във фейсбук на различни НПО-та, напомпани сериозно с пари от чужди фондации. Това са новите хунвейбини, които, ако им наредят, ще дойдат да ви съсипят бизнеса, да ви искат оставката, да ви оплюват и да се гаврят с вас в социалните мрежи. Както се гаврят с ранените полицаи.

Те са истинската хунта, истинската диктатура, която не признава чуждо мнение. Те са новите активни борци. Те са пътят и истината и живота. Новите болшевики. За тях няма нищо свято. Само болни мозъци заливат църкви с червена боя и оплюват Райна Кабаиванска, Теди Москов и всички останали, само защото не ги харесват.

Социалфашистите не работят на ползу роду. Те са щедро финансирани от един беглец от правосъдието, който организира „Българското кърваво лято“. С негова помощ стават тези метежи. Той е инвестирал в тях.

%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%

%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%

Очевидно е инвестирал и в Румен Радев, вдъхновителя на погромите, който с всичкото си нахалство си позволи да иска обяснения от полицията.

Държавата бе запалена и гори заради неговия рейтинг. Заради егото на един самозабравил се фатмак, напълнил „Дондуков“№2 с военни и ченгета от Държавна сигурност. Някой от тях трябва да каже на Радев, че той няма да излезе сух, чист и неопетнен от тази каша, която забърка.

Няма как това да стане. Защото, когато посееш ветрове, ще пожънеш бури.

Защото утре, ако Радев не угоди на някой от тези жадни за власт хора, те ще носят бесилки и за него. Може да бъде сигурен в това. Защото метежите излизат извън контрола и на Радев, и на самозванците.

Да видим кой ще жъне бурите!

Прекрасна статия описваща ситуацията :drum2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, miro20 написа:

Прекрасна статия описваща ситуацията :drum2:

Статия прекрасно описваща автора й и нейните разпространители. Статия в които се правят напълно неоснователни паралели. Статия в която нещата са пресилени и изопачени. Статия, която цели единствено клевета и дезинформация използвана от клеветници и дезинформатори без чест, достойнство и родолюбие. "Бият майки с деца" - и това ако не е нагла, подла и долна лъжа, изказана и разпространена от нагли, долни и подли нищожества наричащи се българи. Срам и позор! Майката, която тръгна с колата срещу протестиращите получи ли поне един удар? Някой от заловените при ситуацията беше ли осъден? Не, дори властта срещу която протестират нямаше за какво да се захване. Правят се паралели с гонения срещу евретие. Бойкотирането на магазините на Марешки се представя като някакво зло, а то дори не е незаконно. 

Миро, един ден ще платиш жестока цена. Но ще бъде твъде късно. Повярвай ми. Аз го виждам. И не, няма да сме ние инициаторите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишоци скрити в дупките си, призовават полицията да бие хората, които не се страхуват да излязат. Малки страхливи мишленца. Съшите като онези страхливи, но иначе войнолюбиви мишленца в парламента, на които им трябва цялата полиция в България плюс частните еничари на вожда, за да влязат през задния вход. Като истински страхливи плъхове! Онези тримата, дето ги плюете и наричате с всякакви имена, в сравнение с вас са не просто мъже, а огромни мъже! С огромни топки. Те са там на открито, всеки може да ги пребие, застреля или каквото си поиска... Но те не се страхуват и не се крият зад полите на жените или зад частни армии убийци! Те имат топки! А вие- микроскопични сачмички, които и Господ вече се чуди защо ви ги е дал.  Да. Ситуацията в момента е следната- страхливците, срещу нормалните хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гамените са си гамени където и да отидат

https://blitz.bg/obshtestvo/regioni/blits-tv-otrovnoto-trio-oporochi-sedinenieto-s-grozen-akt-v-plovdiv_news768177.html

Това не са мъже, нито българи.

преди 16 минути, Shiniasu написа:

Миро, един ден ще платиш жестока цена. Но ще бъде твъде късно. Повярвай ми. Аз го виждам. И не, няма да сме ние инициаторите. 

Това знаеш ли колко съм го чувал от затапени тролченца  дето освен с хейт с нищо друго не могат да опонират ? :) 

Дори вече не гледам на кой дру изчезнал ник ми приличаш с тези познато формулирани нападки .. ама сте си по калъп. Или един и същ. Всъщност, какво значение има... жалка работа :getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишчицата: Набийте гии, изяжте гиии, смачкайте гиии... Ейй, някой да махне тая котка от тукаааа. Помооощ, помооощ... църррр...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Това знаеш ли колко съм го чувал от затапени тролченца  дето освен с хейт с нищо друго не могат да опонират ? :) 

Дори вече не гледам на кой дру изчезнал ник ми приличаш с тези познато формулирани нападки .. ама сте си по калъп. Или един и същ. Всъщност, какво значение има... жалка работа :getout:

Разликата между мен и теб е, че на мен изобщо не ми пука за "затапванията" ти. Ти лично не ми пречиш. Ако не си ти, ще е някой друг. Не се опитвам и да те плаша с предупреждението си. Ти го приеми както искаш.

Моите "нападки" са принципни. За разлика от теб аз защитавам определени принципи. И тези принципи са много по-големи от мен, теб, някоя партия, по-големи от България или Европа дори... Ти си ми враг, но само дотолкова, доколкото виждам, че си ръководен от сили, които са подвластни на различни принципи. .Предполагам, че няма да разбереш написаното в цялата му дълбочина, но идеята ми най-общо е, че знам докъде ще те доведат силите, които те ръководят. Изключения никога досега не е имало и няма да има. Вижда се, че вече си прозрачен за всички. Всички знаят, че изпълняваш поръчки. Написаното от теб става все по-неразумно и неадекватно. А ще затънеш и още. Но решението си е твое.

преди 25 минути, miro20 написа:

Гамените са си гамени където и да отидат

https://blitz.bg/obshtestvo/regioni/blits-tv-otrovnoto-trio-oporochi-sedinenieto-s-grozen-akt-v-plovdiv_news768177.html

Това не са мъже, нито българи.

Предполагам, че искаш лицемерно да мълчат или да ръкопляскат. Очевидно е, че обединяващият фактор не е бил налице. Протестиращите ли са виновни за това? Обединение насила не става. Това е в сърцата на хората и това те искат. Нека да не вменяваме някакво задължение за някакво, каквото и да е обединяване, когато са налице толкова много, толкова ярки и толкова несъвместими противоречия. Чувството за обща принадлежност не е нещо, което може да се култивира по поръчка. Това е нещо, което хората или чувстват или не чувстват в сърцата си. И явно хората не чувстват нищо общо с управляващите и с политиката им. Те чувстват възмущение, чувстват се излъгани, чувстват пренебрежението към себе си, чувстват нечистотията в управниците... Хората са искренни, а някои хора имат наглостта да ги съдят за това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Shiniasu написа:

Моите "нападки" са принципни. За разлика от теб аз защитавам определени принципи. И тези принципи са много по-големи от мен, теб, някоя партия, по-големи от България или Европа дори... Ти си ми враг, но само дотолкова, доколкото виждам, че си ръководен от сили, които са подвластни на различни принципи. .Предполагам, че няма да разбереш написаното в цялата му дълбочина, но идеята ми най-общо е, че знам докъде ще те доведат силите, които те ръководят. Изключения никога досега не е имало и няма да има. Вижда се, че вече си прозрачен за всички. Всички знаят, че изпълняваш поръчки. Написаното от теб става все по-неразумно и неадекватно. А ще затънеш и още. Но решението си е твое.

И какви са тези принципи ? Дестабилизиране на държавата под диктовката на настъпани олигарси на които са им казали да спазват законите и им повдигат сметка   ???

Не на мен тия "принципи". Вижда се кой изпълнява поръчки. Визирал съм много пъти такива. Мойра е най прекрасния пример. Няма божкова статия която да не е спуснала и тук.

Такива като теб разбира се пригласят на такава пропаганда. Няма да гадая какви "сили " ви мотивират, но определено не е самостоятелно трезво мислене и преценка.

Ак оимахте такова мислене, никога нямаше да застанете на страната на мутроолигархията, която открито ви манипулира и ви се "кефи" колко сте лесни.

На страната на тотлано компрометирани личности като известния преди протестите фейкнюз Бабикян, на страната на гамените с бомбите и коловете, и т.н.

преди 51 минути, Shiniasu написа:

Предполагам, че искаш лицемерно да мълчат или да ръкопляскат. Очевидно е, че обединяващият фактор не е бил налице.

Дори не разбираш какво е обединяващ фактор. "Обединяващия фактор" е акта на Съединението. Което е надпартиен, национален акт. Това гамените не можете да разберете.

ПАртии ще има , едни ще идват , други ще ги сменят, българското и националния интерес винаги /и трябва/ да остане. Съединението е обединяващи  фактор който казваш не е бил "налице" . ИЗтри част от историята ни.

преди 54 минути, Shiniasu написа:

Нека да не вменяваме някакво задължение за някакво, каквото и да е обединяване, когато са налице толкова много, толкова ярки и толкова несъвместими противоречия. Чувството за обща принадлежност не е нещо, което може да се култивира по поръчка. Това е нещо, което хората или чувстват или не чувстват в сърцата си. И явно хората не чувстват нищо общо с управляващите и с политиката им.

Виждаш ли как бъркаш политика с национален интерес и българщина. Затова сте толкова евтини, повърхнбостни, неразбиращи и лесно манипулируеми.

Защото не сте умни, не сте българи, а едни водени за носа мразещи хорица.

Аз може да не приемам червените политпроекти, може да не харесвам управлението им което винаги се проваля, но нямам нищо против да поднесат цветя и изразят отношението си като българи по даден повод свързан с националните ни празници и чествания.

Това хора като теб, заслепени от някаква моментна омраза, никога няма да го разберете.

Същото съм го казвал в темите за Атака когато бяха "на мода" , и които се опитваха да "узурпират" всеки български  празник и да го омерзят с политика.

Не другари, това не са партийни празници, а национални, надпартийни.

Някои така и не могат да разберат думата "надпартийни".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Защото няма "надпартийни"! Също както няма и "подпартийни". Един префърцунен нонсенс, който не означава нищо! Има ПАРТИЙНИ И БЕЗПАРТИЙНИ! Толкоз!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Виждаш ли как бъркаш политика с национален интерес и българщина. Затова сте толкова евтини, повърхнбостни, неразбиращи и лесно манипулируеми.

Викаш политиката може и да е против националния интерес и българщина, няма проблем. Виждаш ли се сега , колко объркано от смахнати лозунги, страхливо мишленце си? Без мозък, дори да се усети какви нонсенси бълва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Викаш политиката може и да е против националния интерес и българщина, няма проблем

Не "викам" нищо подобно. Ако някой политик се изкаже против Съединението или друг исторически национален факт, тогава - да. И пак  за това си носи лични последствия.

Които ОБАЧЕ НЕ СЕ РЕШАВАТ в деня на този акт, празник, честване !

Въобще схващаш ли разликата ??

преди 3 минути, Belhor написа:

Виждаш ли се сега , колко объркано от смахнати лозунги, страхливо мишленце си? Без мозък, дори да се усети какви нонсенси бълва.

Виждаш ли колко сиобъркан от смахнати лозунги, страхливо мишленце си ? Без мозък дори да се усети какви нонсенси бълва.

Все повече се убеждавам че много хора идея си нямат какво е това национален празник, честване, дата.

Мъка мъка....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

И какви са тези принципи ? Дестабилизиране на държавата под диктовката на настъпани олигарси на които са им казали да спазват законите и им повдигат сметка   ???

Тук не е темата. А и те са важни за мен. А и всичко се вижда - и при управляващите, и при теб, вероятно и при мен. Колкото и някои хора да правят опити, същността им в един момент ще излезе на светло. Днес обществото е разделено на две, но е въпрос на време и другата половина да види истината за управляващите. Ти и такива като теб можете да проиводействате на това, но не задълго.

преди 19 минути, miro20 написа:

Не другари, това не са партийни празници, а национални, надпартийни.

И това изказано от човек, който по нито един въпрос не е изказал становище различно от това на една определена политическа партия. Тя тази партия предполагам е надпартийна, а нейните интереси са национални.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро платен трол ли си, или си в друго измерение? Няма една статистика в която да не сме на дъното ,а  ми вадиш разни писания на платени драскачи, от тоалетни издания. На кой  и какво ще докажеш? Разпада на тази държава е очевидна под вещото управление на Буда.Факти бол.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Все повече се убеждавам че много хора идея си нямат какво е това национален празник, честване, дата.

Мъка мъка....

Сигурно на Бойко му се иска да има властта да определя и как хората да си празнуват празниците. Но никаго няма да я има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

Мъка мъка.... :getout:

жалка картина си инженер съчков щом нищо от написаното не разбра но както казва вожд слънце за съпартиците си АЗ  СЪМ ПРОСТ ВИЕ СТЕ ПРОСТИ ЗАТОВА СЕ РАЗБИРАМЕ 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване