Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

преди 11 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

За НАТО ... хм ... аз бях против, но Паси се наложи ... Голяма грешка бе в това да сме в този военен раздор. 

Тук много, ама много не си прав.

Я се огледай къде наоколо нямаше локални и всякакви конфликти и хибридни войни ? Точно така - Само там където има НАТО ги нямаше.

И преди съм казвал - именно благодарение на шапката на НАТО все още никой не ни е спретнал подобни конфликти и войни.

преди 11 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Каква е тази психоза, че Русия ни е враг?! 

Не е психоза, а прагматизъм. Кога пък Русия ни е желела нещо добро ? Още след турско ни наричат губерния с руски окупационен корпус, и са категорично против акта на Съединението. За последното дори искаха да ни хвърлят пак на турците, казвайки че няма да се противят ако пашата поиска да си върне някои територии. https://breaking.bg/novini/русия-подканя-султана-да-окупира-източна-румелия-три-дни-след-съединението/?fbclid=IwAR1J_K7pC92acJ9A77j8-xDKe19hP5IA8WWnEKM8Pv2rQZtpfDKlSzfX-Kg

Изтеглиха си офицерите и ни хвърлиха на вълците. И на сърбите ! Добре че сме героичен народ, та смазахме сърбите  в онази прословута битка "капитани срещу генерали" .  Така че хубавите неща за българите са ВЪПРЕКИ , а не БЛАГОДАРЕНИЕ на руснаците.

За цоциалистическо да не говорим. Отново фактическа окупация с абсолютно подконтролна външна и вътрешна политика от тях.

Хайде мисли малко над стереотипите си .

В сегашно време не се посвениха да вкарат войски ЮО, Абхазия , заличиха десетки парвославни грузински села, в Украйна не се посвениха  да колят православни братя, и т.н. и т.н.   ,  така че не си прави илюзии  и за сегашната им политика

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Публикувани изображения

преди 12 минути, miro20 написа:

Тук много, ама много не си прав.

Не .... по моя логика ти не си прав ... 

На Србите една седмица не им е стигнала да оправят нещата. 

Нима в САЩ не е имало гражданска война?! Нима във въпросната не е стигнало до = падане на вид зависимост от Империя?!

Мире ... Казвам открито: Против Империализма наречен САЩ съм!!!

Да ... това е новата Империя .... (Империя от хора без свян)!!! 

Не става така ... пак на имперски войни да си играем. 

Не може да ме убедиш, че Русия ни е враг!!!

САЩ да го духа .... не те казват кои са праведните мюсюлмани!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Michigan111 написа:

Е, клюка пък със снимки 😆

Ми клюка със снимки. Как се събрали господин Никой, Никой и Никой, с господин Съвсем Никой.

преди 29 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Мире .... първо да влезем в ЕС.

Дуде, ние отдавна СМЕ В ЕС...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Belhor написа:

Ми клюка със снимки. Как се събрали господин Никой, Никой и Никой, с господин Съвсем Никой.

Дуде, ние отдавна СМЕ В ЕС...

Лапе .... по-отдавна сме в Европа! ;) Това го знаят всички, но май ЕС не го знае .... ;) 

Интересно е това: 3% от територията на Турция е на европейския континент, но 20% от населението е там. 

Да припомням ли изселването на българско население от вид територии било то в Турция или Гърция?! 

Ние ли дължим вид извинение или друг?! 

Определено нечистоплътни политически опити се правят в момента в България!!!

И да припомня на някои, че ако не е бил Мустафа Кемал Ататюрк и глупостта на един гръцки крал = сега едва ли щеше да има съвременна Турция!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Как да каже като мутрафоните ги знаят само. Божков ще го информира чрез фрогнюз. Пардон, ще го "съветва" /цитат/  :) 

Ааааа, @Michigan111... сега зацепвам защо зададе оня нелеп въпрос. Взел съм да избавнявам и аз. Добра работа в екип, но пък падат маски...  Нали знаеш, за да се случи нещо, трябва и нещо друго да се случи. :)

преди 15 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Лапе .... по-отдавна сме в Европа! ;) Това го знаят всички, но май ЕС не го знае .... ;) 

Интересно е това: 3% от територията на Турция е на европейския континент, но 20% от населението е там. 

Да припомням ли изселването на българско население от вид територии било то в Турция или Гърция?! 

Ние ли дължим вид извинение или друг?! 

Определено нечистоплътни политически опити се правят в момента в България!!!

И да припомня на някои, че ако не е бил Мустафа Кемал Ататюрк и глупостта на един гръцки крал = сега едва ли щеше да има съвременна Турция!!!

A най- отдавна сме на Балканския полуостров. И? За пръв път виждам някой, който не може да следи собствената си мисъл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Belhor написа:

Ааааа, @Michigan111... сега зацепвам защо зададе оня нелеп въпрос. Взел съм да избавнявам и аз. Добра работа в екип, но пък падат маски...  Нали знаеш, за да се случи нещо, трябва и нещо друго да се случи. :)

Кой нелеп въпрос?  И кажи що съм го задал де, не се стеснявай.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не може да ме убедиш, че Русия ни е враг!!!

Всеки сам си избира да си затваря очите срещу фактите.

пп

Понеже злите хАмериканци ни поздравиха, реших да погледнах сайта и туитъра на руското посолство

https://bulgaria.mid.ru/home

https://twitter.com/RusEmbBul?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^embeddedtimeline|twterm^profile%3ARusEmbBul&ref_url=https%3A%2F%2Fbulgaria.mid.ru%2F

Нито дума за Съединението.

Що така ? Как мислиш ? :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак свада! ДБ и БОЕЦ се отрекоха от "Отровното трио"

Партията и гражданското сдружение излязоха със свои позиции след обявената среща в столичен хотел, след която излезе обща позиция с искане за оставка на правителството

Цитат

Демократична България и БОЕЦ се отрекоха от общата декларация, с която излязоха вчера лидерите на протестите с искане за оставка на правителството и главния прокурор Иван Гешев.
БЛИЦ припомня, че маските на "лицата на протеста" паднаха, след като вчера декларация бе изпратена от името на "Отровното трио", като от съобщението ставаше ясно, че всички лидери на протеста са провели среща в столичен хотел. Събитието бе документирано със снимки и подписана от партии, граждани и бивши политици, като сред тях присъстваха и Демократична България и БОЕЦ.

https://blitz.bg/obshtestvo/pak-svada-db-i-boets-se-otrekokha-ot-otrovnoto-trio_news768677.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поискаха оставките на шефа на СДВР, главния секретар на МВР и вътрешния министър

Протестиращите смятат, че униформените целенасочено са пропуснали на площада агитки на 2 септември

Цитат

Протестиращи от различни неправителствени организации и парламентарно непрeдставени партии поискаха оставките на шефа на СДВР, главния секретар на МВР и министъра на вътрешните работи заради окървавения протест на 2 септември, съобщи БНТ.

Недоволните от властта категорично се разграничиха от действията на провокаторите на протеста от 2 септември.

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/poiskaha-ostavkite-na-shefa-na-sdvr-glavniya-sekretar-na-mvr-i-vatreshniya-ministar

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

Пак свада! ДБ и БОЕЦ се отрекоха от "Отровното трио"

Партията и гражданското сдружение излязоха със свои позиции след обявената среща в столичен хотел, след която излезе обща позиция с искане за оставка на правителството

https://blitz.bg/obshtestvo/pak-svada-db-i-boets-se-otrekokha-ot-otrovnoto-trio_news768677.html

От ДБ обаче потвърждават позицията си в подкрепа на протестите срещу кабинета Борисов: "Същевременно, държим на трайната си позиция, че подкрепяме гражданския характер на протеста и го правим на свои политически основания, и без от това да следва наше асоцииране с други политически формации и лица, някои от които имат несъвместими с нашите ценности и цели.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/pak-svada-db-i-boets-se-otrekokha-ot-otrovnoto-trio_news768677.html

Иска се на някои хора да е свада, а всъщност си е нещо съвсем нормално. Просто различия в целите и определени виждания. Обединения насила не се правят и няма нищо лошо в това, че някой не се е включил в дадено обединение. Може би се очаква обединението да е еквивалент на сделка, както често (включително и последните дни) се случва в политиката? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Shiniasu написа:

"Същевременно, държим на трайната си позиция, че подкрепяме гражданския характер на протеста и го правим на свои политически основания, и без от това да следва наше асоцииране с други политически формации и лица, някои от които имат несъвместими с нашите ценности и цели.

Божков спрял да им плаща ли кво ? :) 

Или  след като всички разбраха как са манипулирани протестите от мутрите,  решиха да си четкат имиджа ? Късно е чадо .... :) 

Сигурно Маджо така ги е посъветвал... Така и не разбрах Хр.Иванов  чу ли се с него, не се ли ....  а толквоа бе притеснен.... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Божков спрял да им плаща ли кво ? :) 

Или  след като всички разбраха как са манипулирани протестите от мутрите,  решиха да си четкат имиджа ? Късно е чадо .... :) 

Сигурно Маджо така ги е посъветвал... Така и не разбрах Хр.Иванов  чу ли се с него, не се ли ....  а толквоа бе притеснен.... :) 

за ента  път ще те питаме маджо престъпник ли е а инженер съчков

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ми кажи. Аз гледам че Хр. Иванов се сконфузи и изчерви като девствена ученичка   :)

Защо стана "гузен негонен бяга" ? а ?

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Ти ми кажи. Аз гледам че Хр. Иванов се сконфузи и изчерви като девствена ученичка   :)

не сменяй темата а и теб да ти кажат нещо което не очакваш и ти ще си учуден 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ninov написа:

не сменяй темата а и теб да ти кажат нещо което не очакваш и ти ще си учуден 

Въобще не сменям темата. Тя е за протестите. А това бе случка от живото предаване на Хр.ИВанов от протеста.

Не знам за какъв си го нарочил Маджо, аз питам - защо при споменаването на Маджо се сконфузи , тръгна да се дърпа като опарен, да заеква и да прави физиономии....

Реално стана издънка. Издънка от която прозря отново задкулисието което ръководи тези от протеста.

И което не е нещо с което да се хвалят :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Въобще не сменям темата. Тя е за протестите. А това бе случка от живото предаване на Хр.ИВанов от протеста.

Не знам за какъв си го нарочил Маджо, аз питам - защо при споменаването на Маджо се сконфузи , тръгна да се дърпа като опарен, да заеква и да прави физиономии....

Реално стана издънка. Издънка от която прозря отново задкулисието което ръководи тези от протеста.

И което не е нещо с което да се хвалят :) 

явно и 5 минути не помниш ти намеси маджо а аз ти зададох въпрос за него ти си много зле

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Никой не може да те направи по смешен отколкото ти самия себе си :) 

Знам, доказваш ни го всеки ден.

преди 47 минути, ninov написа:

не сменяй темата

Като го спипаш да лъже и сменя веднага темата.

Bake Off Running GIF by The Great British Bake Off

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Michigan111 написа:

Кой нелеп въпрос?  И кажи що съм го задал де, не се стеснявай.  

КОи ще са министрите в служебния кабинет. Направи шпалир на Мирко да си вкара глупостите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, FusE написа:

Поискаха оставките на шефа на СДВР, главния секретар на МВР и вътрешния министър

Протестиращите смятат, че униформените целенасочено са пропуснали на площада агитки на 2 септември

Това е много сложно да се прецени - дали са повече некомпетентни или са слугинаж на заплащане, който знае, че е над закона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Не е станало такова нещо. Нито се е изчервил Христо Иванов, нито е бягал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

КОи ще са министрите в служебния кабинет. Направи шпалир на Мирко да си вкара глупостите.

На никой не съм правил шпалир за нищо.  Въпросът ми всъщност беше сериозен и без капка ирония,  уверявам те. Това, че не следя помиите по медиите не означава, че не ме интересува какъв кабинет готви президента.  Защото ако е от безпартийни експерти и специалисти в областите си бих го подкрепил. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Michigan111 написа:

На никой не съм правил шпалир за нищо.  Въпросът ми всъщност беше сериозен и без капка ирония,  уверявам те. Това, че не следя помиите по медиите не означава, че не ме интересува какъв кабинет готви президента.  Защото ако е от безпартийни експерти и специалисти в областите си бих го подкрепил. 

Ай ся, не знаеш коя е Марияна Николова- действащ министър на туризма, който ще е министър повече от 2 месеца, а се интересуваш от тези, за които предварително се знае че  са "за малко"  и няма да правят почти нищо.

А служебния кабинет не се подкрепя или неподкрепя. Той изпълнява една функция и се разпуска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Божков спрял да им плаща ли кво ?

Нали си експерт по Божков? Ти ако не знаеш, кой? Така или иначе протестите продължават. Свиквай вече с мисълта, че вождът ти е провал. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване