Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

И понеже е имало кражби и преди него дай да си затворим очите за неговите кражби, а?

А тези дори когато не крадат, пак са вредни, поради некадърност!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Публикувани изображения

преди 1 час, M.Николов написа:

Другия вариант беше гражданска война

И защо трябва нормалните хора да се водят по акъла на шепа  платени и/или мразещи безплатно ??

Че то ако имаше наистина напрежение или намек за такава гражданска война, тя щеше да приключи много бързо с изриването на тази шепа протестиращи с  няколко шамара.

Освен че през цялото време полицията повече ги пазеше тях. А не от тях и мятнето на яйца.

:getout:

преди 49 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Николоof ... преди ББ не е имало кражби ли?! 

НиколОФФ  забравя и друго - че бизнеса и фирмите няма да "изчезнат" с премахването на правителството.

Те пак ще са си близки със следващото което и да е то . И пак ще си уреждат нещата,  пак ще си првят далавери с общински съвети , кметства  и т.н. и т.н

Затова трябва да се изисква спазване на законите , а не да пееш божковата пропаганда  в стил "стани че аз да седна"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, miro20 написа:

НиколОФФ  забравя

По-скоро не помни истинските мутри и системата и пред и зад държавно предприятие вид приятелство ... ;) 

Да не говорим за масовата "приватизация"  от където до момента не съм получил вид дивидент, щото са ми дребни акциите, а някои "фирми" дали все още съществуват или някой си е прибрал вид парички с лихвите на които сега организира протестите в следствие на това, че ги е фалирал!?

Не му се сърдя! Младо и зелено е. Докато стане червено ... ох ... все едни военни действия Станкове ще му се привиждат. :)

Бедно ти е въображението какво направи ДПС с вид военни неща ... :)  Друга тема ... 

п.п. Няма да забравя как БСП бяха бесни, че едни партийни 3 милиарда попаднаха в ръцете на ББ след грешка на Станишев. :) Колко пък завлякоха ДПС е друг въпрос, то май и Сокола не му е известно ... :) 

Мире, какво да ти кажа, което не знаеш ... определени хора, и тук, са политически обременени и живеят едва ли не с партията си под завивките си даже ... :) 

На всички трябва да им  е ясно едно: Партиите бяха до тук! Всеки партийно обвързан да се оплаква на лидера си за положението в което е, а не да изисква лидер на друга партия да се грижи за него!!!

Държанието им е на ревла, която циври, щото някой ѝ дръпнал плитката. Детска им работа ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да не обяснявате на Николов какво помни и какво не!

За да не ви обяснявам и аз на вас някои неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

А тези дори когато не крадат, пак са вредни, поради некадърност!

Николов, симпатичен си, но не си политически зрял.

Лесно е да кажеш на друг, че е некадърен, но не се знае ти колко си. ;) 

Казах го, добър или лош, то "кабинет" има. Да, няма диалог, но то е защото основния довод ББ е мутра е пълен абсурд. Определено не знаеш какво е мутра и как действаха навремето. 

Много от хората (бог да ги прости) които навремето получиха куфари от авоари извън България (близо 47 милиарда ...) бяха почистени включително този който знаеше на кой колко. Сега всичко е в рацете на мутракесите. Те, ако знаеш какви политически ценности имат ще ти падне и другото яйце ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

Николов, симпатичен си, но не си политически зрял.

И как го реши това?

Хвърли едни карти"Таро" или ми гледа на кафе?

преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Лесно е да кажеш на друг, че е некадърен, но не се знае ти колко си. ;) 

Разбира се, но разликата е, че аз не заемам държавен пост и моите действия или бездействия не водят до вреди за държавата.

За това и аз съм в правото си да изисквам заемащите държавна позиция да имат нужната квалификация и качества необходими за изпълнението на професионалните им задължения!

преди 8 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

но то е защото основния довод ББ е мутра е пълен абсурд.

Абсурд е според теб, според много други хора не е.

преди 9 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Много от хората (бог да ги прости) които навремето получиха куфари от авоари извън България (близо 47 милиарда ...) бяха почистени включително този който знаеше на кой колко. Сега всичко е в рацете на мутракесите. Те, ако знаеш какви политически ценности имат ще ти падне и другото яйце ... :)  

Нали съм ти казвал да не ми се правиш на важен с някакви измислени истории, уж дочути от важни хора, че ми става смешно.

Бягай да се надуваш на някой, който ще се впечатлява от глупостите, които си съчиняваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, M.Николов написа:

И как го реши това?

Щото, ако бе зрял нямаше да си извън държавните учреждения и да се бориш за служба там, а след като си в частния сектор и недоволстваш, значи не си и професионалист. 

Според теб, значи, подбора на държавни служители е занижен ... хм ... доообле ... но грешиш! 

Николов ... хм ... добре ми е известен твоя директорски начин на мислене, но определено не ставаш за организатор. ;) Липсват ти волеви качества. 

Кратко: Лесно определени хора могат да те манипулират с вид изказ. ;) 

п.п. А може да си обикновен лицемер, но ... ай ... да не правим вид конспирация ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, M.Николов написа:

и понеже изборите все пак са близко, нормалните хора решиха да изчакат изборите.

Те са близо, но Бойко Б. може да реши, че заради "пандемията" не могат да се проведат на датата за която са планирани и да се отложат за неопределено време. Вече се появяват публикации по темата, а според "прозореца на Овертон", точно така започва пропагандата за прокарване на едно абсурдно по своята същност решение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може.Никой няма да му го позволи.

преди 8 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Щото, ако бе зрял нямаше да си извън държавните учреждения и да се бориш за служба там, а след като си в частния сектор и недоволстваш, значи не си и професионалист. 

Да да, бягай да разказваш на децата, че си пилот изпитател.:)

Да не споменавам логиката, направо чупи тъпомера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Мире, какво да ти кажа, което не знаеш ... определени хора, и тук, са политически обременени и живеят едва ли не с партията си под завивките си даже ... :) 

На всички трябва да им  е ясно едно: Партиите бяха до тук! Всеки партийно обвързан да се оплаква на лидера си за положението в което е, а не да изисква лидер на друга партия да се грижи за него!!!

Държанието им е на ревла, която циври, щото някой ѝ дръпнал плитката. Детска им работа ... 

Само в това мога да се съглася с теб до някъде . И това съм го казвал много отдавна. Повтарял съм 1001 пъти че аз вождове и кумири нямам, никога не се обиждам на някой ако  нарече Боко Тиквата или както си иска, и че политиците са не да им се кланяме а да изискваме за разлика от някои които реагират лично обидени не само за български политици, че и реват за чужди повече от българското.

Тук гъмжи от хора които мирогледа им /думата не е от Миро/  се определя единствено и само от това кого харесват, обичат, тачат, или към коя партия са верни до гроб.

Затова и обичат /БСП, БКП, Путлер, Радев /   и мразят БУКВАЛНО всичко друго  , и това им яде и психиката и мирогледа и преценката и всичко .

След тези неща към теб бих се обърнал - какво стана с репликата "само БКП не пипайте" и как се самооценяващ след всичк оказано  ? :) 

Както и да е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, M.Николов написа:

Не може.Никой няма да му го позволи.

Сутринта Марешки каза, че по конституция изборите могат да бъдат отложени най-късно до 28 май. Само че почне ли се веднъж с отлагането...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

с репликата "само БКП не пипайте"

Тя си остава ... но вече е от типа както казваш ти = не се обиждам, че към нея подхождат негативно. ;) 

Принцип Мире. Идеалист съм и не приемам извратените схващания какво е комунист и т.н., но ... колкото повече да повтарям въпросното, то е все едно на куче да му сложиш кокал и да го удряш докато се научи, че не трябва да посяга произволно. ;) 

Българите от край време не се поддаваме на дресиране, но как бе парата клати феса. ;) 

Да, Мире ... отново сме във вид робство, но вече узаконено .... пръцдом парата надцаква националното и покварата се разпространява по-бързо от ковид 19 ... почти няма вече истински комунисти ... Нали това бе целта! Вече е факт!! След това няма да има и българи и т.н. ... 

Какво бе, някои чакат да умра, за да си отдъхнат от такива досадни комунисти като мен ... :) Някакви миришещи на мърша и пълни некадърници сме ... :) 

Омразни гадове сме ние истинските комунисти ... :) То, няма такива, но все още се говори за нас ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, M.Николов написа:

Да, след над 140 дена протести!

Напълно нормално.

След като стана ясно, че по мирен път Борисов няма да подаде оставка.

Другия вариант беше гражданска война, и понеже изборите все пак са близко, нормалните хора решиха да изчакат изборите.

Ostavigo. Кои медии има предвид, нима техните даваха репортажи, когато бяхме десетки хиляди, а сега, в момент, когато същите раздухват истерия и паника, да показват репортажи за наистина малцината, които още протестират ... не, няма как да стане. Но ще дойде време и пак ще бъдем десетки хиляди, тогава той пак няма да види репортажи и пак ще говори, че сме шепа хора, така или иначе видяхме истинското лице на българската кретенокрация и с репортажи или без те ще си отидат.

ВСЕЛЕНСКИ МОДЕРАТОР - АЗ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Принцип Мире. Идеалист съм

Ако си идеалист би трябвало да си върл антикомунист :) 

Защото още по времето на соца започна да се вижда изоставането в социалната сфера най вече.

Как така се получи че обикновенния човек в "злия запад" започна да живее в пъти по добре от достигналите "преждевременно" равноправен уж строй ?

Не бе ли това целт на комунизма ? Всички да живеят добре ? Ама се получи че всички живеят еднакво зле.

А "класовия враг" се получи че живее масово по добре.

Как така се получи че там  постигнаха много по бързо социализма не като система а като принцип за обикновенния човек ??

преди 42 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

и не приемам извратените схващания какво е комунист

Всъщност, не са "извратени схващания" а са реалност какво се оказа "постигнато в соц държавите" по пътя към комунизма.

-Пълна деградация. И като мислене, и като ниво, и като икономика , и т.н.

Извратено се получи , да. Но е грубата реалност.

преди 45 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

почти няма вече истински комунисти ... Нали това бе целта! Вече е факт!! След това няма да има и българи и т.н. ... 

Не виждам връзката между националност и политическите ти възгледи.

Комунисти винаги ще има. по  точно идеалисти като теб. Когато обаче идеалистите се сблъскат с гореописаната реалност, те стават антикомунисти :) 

А българи няма да има по причина пряко или косвено заради постигнатото от "развития социализъм" . По точно от фалита и саморазпада на системата. Подчертавам - "саморазпад"

Не го ли осъзнаваш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ден 145: Снежният протест блокира кръстовища в София

Цитат

.

Протестиращите на 145 ден от протеста блокират последователно няколко кръстовища в София. Исканията са за оставка на правителството и на главния прокурор Иван Гешев.

Снегът не уплаши протестиращите. Викове "Оставка" отново огласят столицата. Чува се и барабан. "Борисов - позор, оставка и затвор", скандират недоволните на  кръстовището  на улица "Раковска" и Дондуков.

.

"Мутри - вън!", "Мафия" - скандираха пред столична община протестиращите и поискаха оставката на столичния кмет Йорданка Фандъкова.

.

Кураж на протестиращите отново дава архимандрит Динисий. Недоволните хвърлиха снежни  топки по общината. Снегът и минусовите температури не плашат протестиращите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:
преди 8 часа, miro20 написа:

Ако си идеалист би трябвало да си върл антикомунист :) 

Мире, тази комбинация комунист-християнин-асоциален никой не може да я разбере! ;) 

Най-точното определение за мен е Чакал. Това животно никой не го зачита. ;) Каква функция обаче изпълнява в природата = определено не е за споделяне, защото навява дъх на смърт, разложение и ред други гадости. 

Да, както отчетоха = трол съм. Вид нищожество, което обаче си похапва хубаво от тяхното тяло след като поемат дългия път към ... отвъдното. 

Мисля че бъркаш това за какво се мислиш.

Дали хиена е по правилния термин вместо чакал ? Защото може да се мислиш, но не си чакал. :)

Помедитирай над това. Понеже съм фен на канали като анимал планет,  нешънъл уайлд , виждал съм характера и поведението на тези животни, затова и те насочвам към по правилната асоциация :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, insec написа:

To това стана още през 90- те.

Припомни ми колко партии имаше тогава?! 

От край време държавата се е управлявала от 3 или 4 партии. Считай ги грубо по този начин: "Леви", Центристи," Десни". В случая нюансите са без значение. 

Първо се запознай с това: Какво е народен представител?! 

Реално до момента българите са гласували за партиен човек, а не за народен представител. В парламента не "влизат" (назначават се на работа) народни представители, а избраници на политическа партия. 

Ти реално гласуваш "партийната линия". 

На база остарелите схващания на населението (все пак произхода на нашата демокрация е от социализма) хората се втурват да гласуват на база партийни обещания, а не на база какво би направил даден човек в парламента, така че да защити техните интереси. 

Ако при социализма е имало работническа класа, селска класа и отечествен фронт, то сега нещата са други. Цялата тежест поема средната класа. Такава обаче към момента не и се дава шанс да просперира. Има "висша" класа и "нисша" класа. 

Образно казана: На времето БКП защитаваше интересите на работниците, БЗНС защитаваше интересите на селяните, а ОФ интереса на отечеството. 

Да, елементарна структура. Сега имаме "сложна" структура и същата е по-склонна да дава "повреди", наречени от медии и прочие = корупция. 

Сега упрекват, че управлението на ГЕРБ и партньори е корумпирано, но и в БСП, и в ДПС има корупция. 

Излиза вид "нова политическа" личност и казва: Всички извън мен са боклуци и некадърници. Не става така!!! 

БКП пък е заклеймено!!! Реално това е партията която може да защити правата на работниците си. ОК, нека се направи Работническа Партия. Не можело. имало синдикати, а въпросните не са ли кърлежи, защото от тях не може да се изисква отговорност. 

Кратко: В криворазбрана демокрация живеем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

На времето БКП защитаваше интересите на работниците, БЗНС защитаваше интересите на селяните, а ОФ интереса на отечеството. 

Big Brother Lol GIF by MOODMAN

преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Кратко: В криворазбрана демокрация живеем

Единствено в това си прав. Но причината е точно наопаки на твоите разбирания.

сега е криворазбрана демокрация защото се получи "дявола /комунистите/ да чете евангелие /демокрация/ "

Комуниста, т.е. цоциалиста, чете демокрацията през изкривения си цоциалистически мироглед.

Няма как да стане "със стари к'ви нов бардак". Няма как.

Затова и всички нормални срани от нашия калибър и с бивши соц режими проведоха лустрация.

Затов асега са в пъти по добре, а тук ще ровим дъното и то благодарение на такива като теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

:giggle1:многохиляден протест

zname_bgnes.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правосъдие за всеки” ще дебатира за ”Мата Хари” и премиерското чекмедже пред Съдебната палата

”Отровното трио” организира протестно автошествие срещу Борисов

Цитат

”Отровното трио” организира протестно автошествие в петък. По повод предстоящото събитие, Триото нинформиря във Фейсбуск:

На 04.12, петък, от 15:00 се събираме на паркинга на БНБ, за да поемем на протестно автошествие. Ще караме с максимална скорост 20 км./ч. и ще надуем клаксоните, за да чуе Борисов, че исканията остават. Кажете на още хора и си носете трибагреници!
Маршрутът е: БНБ, СУ, Орлов мост, бул. "Цариградско шосе", Парк-музей „Врана“
ОСТАВКА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не е автошествие като при нас - от само организаторите

тази вечер ще имали протест, на който да показват как летят гълъбите :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване