Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, M.Николов написа:

А кой казва, че е организиран от изброените?

Това са си твои изводи, до колко са верни е друг въпрос.

Истината е, че на протеста има хора с най-различни политически пристрастия, но всички са обединени от усещането за несправедливост.

Не съм казал, че те са го организирали,  но не го изключвам все пак.  За това съм написал яхнат (организиран), защото яхването поне е видно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Michigan111 написа:

Нямам такова намерение. Ако още не е осъзнала, че червения казан не е по различен от синия,  явно трябва пак да се опари.

Иначе да си скачат, на мен не ми пречат.  

Не си казал, но правиш внушение, че зад протеста стоят червени интереси, а не е така.

Стоят много интереси и леви и десни, на всички, които не са доволни от сегашното управление, а и не само(а от последните 30 години).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Нали виждаш лозунга на аватарчето. Това е промит мозък. Окончателно промит. Няколко такива има тука- програмирани. Знаят само антикомунизъм и антираша. Две програмки- две гънки в мозъка. КОгато се нарушават граждански права в Раша, те са отвратени. КОгато се нарушават в България- демокрацията не е слободия. Когато ченгетата бият демонстранти в Раша- това е чудовищно! КОгато бият демонстранти в България- от къв зор демонстрират? Когато Путин се кани да векува като цар- това е най- големия диктатор. Когато Борисов се кани да прави същото- това са глупости. Та така... Две гънки- комунисти и Раша! А лицемерието е периферната нервна система...

Браво Радуле, имаме напредък, преди бях определен трол,  вече ме повиши в обикновен промит мозък :D

Само че аз отново ще те нарека ЛЪЖЕЦ,  защото тези неща, които твърдиш че съм казал, никога не съм ги казвал.  Няма и как да кажа нещо което не мисля,  и не знам къде ти е интереса да пишеш неверни неща. 

Аз може и да съм с аватар, който не ти допада,  но не съм тръгнал да лъжа и да манипулирам.

За определени теми може и да не съм на твоето мнение, но колко пъти те нарекох трол, промит мозък или съм тръгнал да ти броя гънките в мозъка? 

А ти си говори за лицемерието  ;)

Не си казал, но правиш внушение, че зад протеста стоят червени интереси, а не е така.

Стоят много интереси и леви и десни, на всички, които не са доволни от сегашното управление, а и не само(а от последните 30 години).

Значи, за интересите съм съгласен.  По принцип от падането на боко интерес имат и козите в планината. Въпросът е като падне боко кой издигаме. Спомни си протестите срещу Виденов,  пак бяха спонтанни,  но кои "демократи" ги бяха яхнали. После народа застава зад тях инстинктивно.  

Спонтанното народно недоволство трябва да изключва всички политически сили,  техни представители да се гонят и да не се допускат да се изявяват като лидери. Така опозицията ще знае, че и тях ще ги сполети същото,  че народа не е против определя политическа сила, а против политиката водена в държавата като цяло.  Това разбира се си е мое мнение и си важи за мен. За теб може да е друго, за терти- трето. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Michigan111 написа:

Спонтанното народно недоволство трябва да изключва всички политически сили,  техни представители да се гонят и да не се допускат да се изявяват като лидери. Така опозицията ще знае, че и тях ще ги сполети същото,  че народа не е против определя политическа сила, а против политиката водена в държавата като цяло.  Това разбира се си е мое мнение и си важи за мен. За теб може да е друго, за терти- трето. 

Това е само в идеалния случай, но реалността както знаем е различна.

Факт е, че има нужда от промени и народа вече не иска да чака.Ще видим дали ще се намери кой да ги предложи тези промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е само в идеалния случай, но реалността както знаем е различна.

Да, но аз понеже на българските реалности съм се нагледал,  затова съм станал идеалист  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Michigan111 написа:

Браво Радуле, имаме напредък, преди бях определен трол,  вече ме повиши в обикновен промит мозък :D

Заслугата си е изцяло твоя. :)    А ти ме наречи както ти харесва. Лицемерието не се вижда в един само пост, или в един само акт. То е нещо като линия на поведение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посолството на САЩ подкрепи протестите

Цитат

Правото на мирно събиране е основна демократична ценност. Демонстрациите и протестите са знак за цветущо и жизнено гражданско общество. Мирните протести са играли ключова роля в 244-годишната демокрация на Съединените щати. Всяка нация заслужава съдебна система, която е надпартийна и подвластна на върховенството на закона. Ние подкрепяме българския народ в стремежа му за повишаване на доверието в демократичната система и насърчаване на върховенството на закона в България. Никой не е над закона.

Ами сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, jhoro написа:

Ще чакаме вота на недоверие :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Ще чакаме вота на недоверие :)

за съжаление няма да мине друг освен БСП няма да го подкрепи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ninov написа:

за съжаление няма да мине друг освен БСП няма да го подкрепи

Може и да мине, стават и чудеса понякога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Заслугата си е изцяло твоя. :)    А ти ме наречи както ти харесва. Лицемерието не се вижда в един само пост, или в един само акт. То е нещо като линия на поведение.

Да, както днес писа лъжи, така писа лъжи и преди време,  и като трябваше да си застанеш зад думите подви опашка. Линията на поведение  ;)

Мен като ме видиш да се държа така,  ела ми се обади.  Може да не ти харесва това, което пиша, но винаги съм си заставал зад думите. Защото първо се мисли с главата, после със сърцето.  Линия на поведение  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Тогава нали се сещаш, че живееш далеч от действителността.

Ами тя действиителността е прикрита,  това което виждаме е добре скалъпено театро.  

Стига бе, Николов,  не се ли нагледа наистина на такива постановки.  Колко години вече. 

преди 1 час, Мойра написа:

Може и да мине, стават и чудеса понякога.

Това като оня дето подквасвал морето. .. ами ако стане?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Michigan111 написа:

Да, както днес писа лъжи, така писа лъжи и преди време,  и като трябваше да си застанеш зад думите подви опашка. Линията на поведение  ;)

Мен като ме видиш да се държа така,  ела ми се обади.  Може да не ти харесва това, което пиша, но винаги съм си заставал зад думите. Защото първо се мисли с главата, после със сърцето.  Линия на поведение  ;)

Как да се държиш? Забрави ли как при неоспоримите доказателства, за славянството примерно, ти все пак го отрече? Играеш го "умерен", но това само е прикритие на крайните ти възгледи. Прозират пич. Та, за лицемерието и линията на поведение...  Това да застанеш зад думите си във форум, покъртително е... Как точно заставаш? С аватар и никнейм? С титла? Де бре. Дай да слезем на земята. Можеш да ме наричаш лъжец до лекарска забрана, но това няма да поправи теб.

По темата искам само да припомня, защото това масово се забравя- Бойко Борисов е за затвора не от днес или от вчера. Той е за там още от средата на 90 те, когато и хабер си е нямал че някога ще стане политик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Радул написа:

Забрави ли как при неоспоримите доказателства, за славянството примерно, ти все пак го отрече?

Да, има неоспорими доказателства  за славянството и това е че е плод на пропаганда и развитие на панславизма. Но не и на историческа народност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Радул написа:

Как да се държиш? Забрави ли как при неоспоримите доказателства, за славянството примерно, ти все пак го отрече? Играеш го "умерен", но това само е прикритие на крайните ти възгледи. Прозират пич. Та, за лицемерието и линията на поведение...  Това да застанеш зад думите си във форум, покъртително е... Как точно заставаш? С аватар и никнейм? С титла? Де бре. Дай да слезем на земята. Можеш да ме наричаш лъжец до лекарска забрана, но това няма да поправи теб.

По темата искам само да припомня, защото това масово се забравя- Бойко Борисов е за затвора не от днес или от вчера. Той е за там още от средата на 90 те, когато и хабер си е нямал че някога ще стане политик.

Боко някога да съм казал, че не е за затвора? Или да съм твърдял, че става за политик? От поста ти изглежда, че на мен го напомняш и остава впечатление че едва ли не съм бокофрендли ориентиран. За мене Боко е същия като останалите,нито по лош, нито по добър. 

Как съм си заставал зад думите... удобно забравяш.  Винаги, включително и сега, в такива спорове съм готов да се обърна към админ който да прецени кой от двама ни лъже и да изтрие акаунта. Ти си този, който отказа предложението, та явно и на тебе никнейма и аватара са ти свидни,  и най важното- знаеш че истината не е на твоя страна.  А това, че овърташ, овърташ,  но грешката не си признаваш не е достойно.  

А за славянството.... продължавам да го отричам, както и танграта, и много други неща от историята ни,  а на "неоспоримите" доказателства ти си вярвай.  Това, че по далече от носа си не виждаш на мене не ми пречи  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

А за славянството.... продължавам да го отричам, както и танграта, и много други неща от историята ни,  а на "неоспоримите" доказателства ти си вярвай.  Това, че по далече от носа си не виждаш на мене не ми пречи  ;)

Ето, че си промит мозък. След като получи достатъчно доказателства, пак отричаш! Какво друго е това, освен промит мозък?

Относно Боко, съм оставил цял ред свободен и започвам с "по темата"- достатъчно ясно показва че не е към теб, а към всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Радул написа:

Нали виждаш лозунга на аватарчето. Това е промит мозък. Окончателно промит. Няколко такива има тука- програмирани. Знаят само антикомунизъм и антираша. Две програмки- две гънки в мозъка. КОгато се нарушават граждански права в Раша, те са отвратени. КОгато се нарушават в България- демокрацията не е слободия. Когато ченгетата бият демонстранти в Раша- това е чудовищно! КОгато бият демонстранти в България- от къв зор демонстрират? Когато Путин се кани да векува като цар- това е най- големия диктатор. Когато Борисов се кани да прави същото- това са глупости. Та така... Две гънки- комунисти и Раша! А лицемерието е периферната нервна система...

Да ти напомня, заради този ти пост те нарекох лъжец,  лъжец и манипулатор, пишещ  неща, нямащи връзка с реалността. Иначе се оплакваш от онея в парламента, че и те лъжели и манипулирали.  Същия си.  

преди 1 минута, Радул написа:

Ето, че си промит мозък. След като получи достатъчно доказателства, пак отричаш! Какво друго е това, освен промит мозък?

Какви доказателства съм получил,  че не съм разбрал? Ако искаш покажи ми ги в съответната тема, Да не спамиш тази с невежеството си на тема история. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Да ти напомня, заради този ти пост те нарекох лъжец,  лъжец и манипулатор, пишещ  неща, нямащи връзка с реалността. Иначе се оплакваш от онея в парламента, че и те лъжели и манипулирали.  Същия си.  

Тъй ли? А какво е "Единствения добър комунист е мъртвия комунист" ? Нали знаеш че това е перифраза на  "Единствения добър индианец, е мъртвия индианец."

Е, какво излъгах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

Е, какво излъгах?

Ами,за всичко което ти цитирах по- рано. Единствено за антикомунизма съм съгласен, всичко друго е нагла, опашата лъжа и манипулация.  

Кога съм коментирал,обсъждал или осъждал политиката на Путин? Кога съм твърдял нещо за насилие там,  а тук съм твърдял че е нормално? Или съм го наричал диктатор,  щото искал да управлява вечно,  а че и за боко съм бил ок 😂

Защо ги пишеш тези неща? Какъв ти е келепиреца да лъжеш? Или подсъдтателно от аватара правиш изводи - амираканофил,  русофоб,  соросоид,  трол.  Разбираш ли защо ти казвам, че по далеч от носа си не виждаш?  Приемаш двете крайности и дори не осъзнаваш,че може да има и други опции. И караш по лесното- щом не е едното, значи е другото.  Ами не е нито едното,  нито другото.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Кога съм коментирал,обсъждал или осъждал политиката на Путин? Кога съм твърдял нещо за насилие там,  а тук съм твърдял че е нормално? Или съм го наричал диктатор,  щото искал да управлява вечно,  а че и за боко съм бил ок 😂

Защо ги пишеш тези неща? Какъв ти е келепиреца да лъжеш? Или подсъдтателно от аватара правиш изводи - амираканофил,  русофоб,  соросоид,  трол.  Разбираш ли защо ти казвам, че по далеч от носа си не виждаш?  Приемаш двете крайности и дори не осъзнаваш,че може да има и други опции. И караш по лесното- щом не е едното, значи е другото.  Ами не е нито едното,  нито другото.  

Ех, затва ли било бе? Добре, тука те наредих заедно с едни други промити мозъци, за което точно на теб дължа извинение! Путин наистина не се сещам да си го коментирал, мислех че ще се досетиш, че това надали се отнася за теб. Факта обаче, че подпали точно за това, ме кара да си мисля че не съм бил съвсем неправ.

Аватара ти обаче е краен!!! Не ми казвай че нищо не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И какво стана с протестиращите ? Харесва ли им да са употребени именно от мутрите и олигархията срещу които се надигнаха , и които мутри  ги насъскаха като едно стадо ?

Че и повЕрваха на един фалшив пРезидент-марионетка.

Съжалявам че се оказах прав и за тези неща кой седи и дърпа конците , но се надявах хората наистина да имат малко пвоече мозък. Защото то не бе мн трудно да се досетиш ... стига малко да мислиш , а не като лумпен да скандираш и подскачаш.

пп

Сега гледам някои от живите  предавания по фейса.. пак плакати "МУТРИТЕ ВЪН "  и т.н.

Ехоо.. хораааа... хубаво плакатче , но  сега вземете се насочете към тези към които трябва - към пРезидентството  !

Объркали сте посоката. Не го ли осъзнахте :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

И какво стана с протестиращите ? Харесва ли им да са употребени именно от мутрите и олигархията срещу които се надигнаха , и които мутри  ги насъскаха като едно стадо ?

Е какво стана с главния "прокурор"? Превърна се в журналист от жълт вестник. Какво точно е нарушението на закона в изнесеното днес от "прокуратурата"? Да оставим, че редовно си вкарва хора в ареста и после ги пуска поради липса на обвинения - ей така профилактично за по няколко дни. И това, ако не е репресия, кое е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...