Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, miro20 написа:

докато разследваше ...

Няма „докато“ - откакто е избран е „ГЕШЕВ-тура“!

Типична мутра! Самозабравила се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахааа.. разбрах... Прокурора не трябва да се занимава с разследване на корупция и далавери на високо ниво. Да е удобен за всички, и най вече да не пипа пРезидентурата

Да си гледа кокошкарските дела, да ходи да глобява в градския транспорт...

Нали правилно разбрах :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jhoro написа:

Земите - не си наясно. Непотърсени означава изобщо без собственик или починал собственик без наследници.

2010 година са минали по селищата и кметовете или кметските наместници са нареждали кой имот на кой е. 

После се водят стопанисвани от общината. До 2015 определени хора са спекулирали с вид неща и 2015 е влезнал вид мораториум. 

Интересното е, че определени имоти през тази 2020 са станали от стопанисвани от общината на частна общинска собственост. ;) 

Вече едно цяло село е купено от някой. То е било залято някога от язовир Жребчево.

Бащата навремето знаейки, че му се полагат два имота със съответните необходими документа в землището на разположения същи язовир се опита да възтанови собствеността, но му бе отказано категорично от едно министерство. 

Да, прав си, не всичко още е разграбено, но в близките три години ще бъде "оглозгано". ;) 

Сети се сега кой има пари, има бизнес планове и т.н. ;) Щото това е условието, за да влезеш в дадени отношения с общината и в последствие да изкупиш вид общинска частна собственост, която към момента се води само, че е стопанисвана от общината. ;) 

В близко бъдеще ще има ново пре-застрояване по българските земи, но определено няма да е от българи или ще е от хора които имат български паспорт, но иначе постъпват не по български. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

сега сме доброто

Няма „добри“ или „лоши“ - има живи и мъртви!

Когато казах:

преди 8 минути, jhoro написа:

Тези момчета (и момичета) нямат нищо общо с мафията ...

пропуснах - „... но те ще го отнесат! Защото много са си повярвали!“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jhoro написа:

Типична мутра! Самозабравила се!

Не е така. За теб всеки с гола глава май е мутра. 

Млад е и това е доброто. Да, малко опит му трябва, но има кой да му помогне. ;) 

Не забравяй, че в ГДБОП има добри професионалисти. ;) Както и в ДАНС. 

Кратко: Почна се! Това е според мен доброто. Да видят определени бъдещи политици, че някой ги наблюдава. 

Считам, че нещо с определени сантимѐнти подхождаш. Не казвам с вид предразсъдък, знаеш ли, защо, а?! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, miro20 написа:

Защо сте против прокуратурата да разследва такива ?

би ли ми обяснил как Пламен Бобоков когато общува с съветника на президента е престъпник а когато общува с Борисов е порядъчен бизнесмен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ninov написа:

би ли ми обяснил как Пламен Бобоков, когато общува с съветника на президента е престъпник, а когато общува с Борисов е порядъчен бизнесмен

А де???

Да не забравяме че: „Обвиняемият се смята за невинен до установяване на противното с влязла в сила присъда.“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ninov написа:

би ли ми обяснил как Пламен Бобоков когато общува с съветника на президента е престъпник а когато общува с Борисов е порядъчен бизнесмен

Е нека го установи прокуратурата , а след това и съда де .

Защо сте против да се разбере и комуникацията с ББ и комуникацията с пРезидента ?

Протестиращите не говорят за кой и какво е чатил ББ. Протестите са за влизането в администрацията на пРезидента и с викане на някакви общи  клишета как "демокрацията е нарушена" .

Защо за Радевата администрация не може, а за другите няма проблем да се разследват ?

защо протестиращите радевчета са за този двоен стандарт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, jhoro написа:

Няма „добри“ или „лоши“ - има живи и мъртви!

пробвай да преминеш и пак ще изядеш тупаник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Защо сте против да се разбере и комуникацията с ББ и комуникацията с пРезидента ?

Е президента нали рече, нека се изкара целия чат - така, че няма как да се твърди, че бил против.

преди 36 минути, Без умствен капацитет написа:

:biggrin: и аз знам този полицейски номер ;) доброто и лошото ченге - сега сме доброто

Те такива филми всички сме гледали, но реалността е, че едно общество се разбира, че е гражданско, когато съдейства на полицията и една полиция се разбира, че е такава, когато съдейства на мирно протестиращи граждани. Никак не подкрепям подетата кампания, заради няколко нарушили правата си служители реда, да се хули по всичките наред - на тези хора в момента работата никак не им е лесна, нито проста. Те трябва да опазят правата и на протестиращите, и на управляващите, и държавността въобще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, insec написа:

Е президента нали рече, нека се изкара целия чат - така, че няма как да се твърди, че бил против.

а защо съветника не ги предаде доброволно на медиите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

Е нека го установи прокуратурата , а след това и съда де .

Протестиращите не говорят за кой и какво е чатил ББ. Протестите са за влизането в администрацията на пРезидента и с викане на някакви общи  клишета как "демокрацията е нарушена" .

Защо за Радевата администрация не може, а за другите няма проблем да се разследват ?

защо протестиращите радевчета са за този двоен стандарт ?

аз съм съгласен но защо нищо не се казва за комуникацията с ББ или там е порядъчен бизнесмен а когато говори с президенския съветник е престъпник а от ББ много повече неща зависат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

а може и да няма право - все пак говорим за правни казуси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, insec написа:

а може и да няма право - все пак говорим за правни казуси.

да пита прокуратурата, поне ще има официално решение че не може о него ще покаже и ще каже, не дават

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро спри да се правиш чак толкова елементарно на дръж ми шапката - говорим за двоен аршин, защото при изключително сходни компромати, Гешев предприема действия за тези касаещи президентството, а за тези касаещи премиера, съвсем никаква реакция. От тоз човек не, че не става главен прокурор, а въобще не става прокурор, абсолютна калинка и той.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

Елементарно Уотсън  - щото е арестуван!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, insec написа:

Миро спри да се правиш чак толкова елементарно на дръж ми шапката - говорим за двоен аршин, защото при изключително сходни компромати,

Е там е работата че вашето отношение е елементарно. Какво е съдържанието на кореспонденцията с ББ ? и какво със съветника на пРезидента?

С ББ са говорели за кораба и проблема с Либия. Къде е облагата тук  и "търговията" ?

С Узнунов е лобирал за посланник и какви там закони предварително е получавал. Това  си е чиста облага. Която не винаги е пряко финансова с евра в чекмедже както някои си мислят :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

...

И как аджеба ще знаем къде е облагата и имали такава изобщо, след като дори няма разследване от прокуратурата - да звъннем на баба Ванга в отвъдното или бобец ще фърламе? Схващаш ли, че ако прокурора поне да се беше заел и със случаите въобще (защото на практика хич не са един или два) касаещи Борисов - да оставим настрана до какво щеше да доведе това разследване, но поне да се престори, че прави такова - то реакцията на хората щеше да бъде съвсем, ама съвсем друга. Ама гербаджиите са толкоз изпростели вече и те, толкова се чувстват бейове в тази държава, че хич не им и пука кой, какво щял да каже, даже не си и правят труда да се крият, да манипулират, да замазват положението, не: просто игнор на всеки неудобен въпрос, щото нали, та кой, че им рече нещо. Примери колкото си искаш - един от любимите ми е, как онази набедена за журналиста му рече за цената на картофите, а нашия идиот какво отвърна "ми да си сеят - моето семейство никога не сме купували картофи, сеем си ги". Ай сиктир и безпардонност, даже окото му не мигва, като ги плещи такива откровени подигравки и гаври с нацията, а в кариерата му подобни примери са стотици, цяла книга може да се издаде.

Аз що ме е яд на тези протести - не щото са против герб, а защото нищо няма да направят, нищо няма да постигнат, герб няма да пострадат, ни бойко, ни партията, никакъв съществен резултат няма да се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jhoro написа:

Елементарно Уотсън  - щото е арестуван!

Затова е и арестуван! За да не вземе да направи тая глупост. Сега гешефтарчето може да го наклепа както си иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас! Полицията държи окован в болница зверски пребито от тях на протестите момче

Потресена съм!

Не е ли редно в такива случаи прокоратурата да се намеси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имало и умни младежи на протестите :

107763091_10219945427118294_732928896693

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво прави тогава там? Все едно не вижда кой яхва протеста.  

Българите винаги са си били наивници и, за съжаление, няма изгледи това да се промени. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Michigan111 написа:

И какво прави тогава там? Все едно не вижда кой яхва протеста.  

Българите винаги са си били наивници и, за съжаление, няма изгледи това да се промени. 

Ами хайде върни я в казана. Щото е наивна и се опитва да излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Shiniasu написа:

Ами хайде върни я в казана. Щото е наивна и се опитва да излезе.

Нямам такова намерение. Ако още не е осъзнала, че червения казан не е по различен от синия,  явно трябва пак да се опари.

Иначе да си скачат, на мен не ми пречат.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената си пише, че не я интересуват политика и избори, и пак действията й се свеждат до политика и до избори. Явно има хора за които човешките проблеми не са важни, а само политиката. Жалко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...