Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Shiniasu написа:

Да оставим, че редовно си вкарва хора в ареста и после ги пуска поради липса на обвинения - ей така профилактично за по няколко дни. И това, ако не е репресия, кое е? 

например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Ех, затва ли било бе? Добре, тука те наредих заедно с едни други промити мозъци, за което точно на теб дължа извинение! Путин наистина не се сещам да си го коментирал, мислех че ще се досетиш, че това надали се отнася за теб. Факта обаче, че подпали точно за това, ме кара да си мисля че не съм бил съвсем неправ.

Аватара ти обаче е краен!!! Не ми казвай че нищо не е.

Ами не е само това, и другите неща които ти цитирах също, най вече това: ""Когато Путин се кани да векува като цар- това е най- големия диктатор. Когато Борисов се кани да прави същото- това са глупости.""  Направо се втрещих,  баш мен да ме набедиш за защитник на боко :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Ами не е само това, и другите неща които ти цитирах също, най вече това: ""Когато Путин се кани да векува като цар- това е най- големия диктатор. Когато Борисов се кани да прави същото- това са глупости.""  Направо се втрещих,  баш мен да ме набедиш за защитник на боко :D

Това не се отнасяше за теб. Извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Това не се отнасяше за теб. Извинявам се.

Приема се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Shiniasu написа:

Какво точно е нарушението на закона в изнесеното днес от "прокуратурата"?

И защо трябва да е нарушение ? Просто стана ясно че овцете протестиращи срещу мутрите и мафията, ги водят мутрите и мафията :) 

Затова въпроса ми бе не дали и какво е нарушение , а дали ви харесва да сте маша в интересите на тази мафия и мутри, срещу които уж са протестите.

Оказа се че протестирате именно ЗА техните интереси и ЗА запазване на статуквото. Употребиха ви да протестирате срещу законовите мерки срещу тях.

Е как се чувствате ? приятно ли е ? Не е незаконно да си манипулирана овца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СРС-та разкриват как Божков заговорничи със соцдепутат и журналист (АУДИО)

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/srs-ta-razkrivat-kak-bozhkov-zagovornichi-sys-socdeputat-i-zhurnalist-audio-2233185

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, andreygg написа:

СРС-та разкриват как Божков заговорничи със соцдепутат и журналист (АУДИО)

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/srs-ta-razkrivat-kak-bozhkov-zagovornichi-sys-socdeputat-i-zhurnalist-audio-2233185

Пак ли радиопиесата? Интересно, как точно когато има протести, удобни СРС- та попадат в удобна медия! А би трябвало да се огласят чак в съда!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Пак ли радиопиесата? Интересно, как точно когато има протести, удобни СРС- та попадат в удобна медия! А би трябвало да се огласят чак в съда!!!

тези записи не са обект на разследване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Без умствен капацитет написа:

тези записи не са обект на разследване

Значи СРС- тата са използвани неправомерно и се явяват злоупотреба със служебно положение! Гешев веднага трябва да повдигне обвинение на самозабравилите се ченгета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

например

Кмета на Несебър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Радул написа:

Да, разбирам ви . Не искате да повярвате че сте използвани като тоалетна хартия от мутрите и олигархията срещу която "уж" са протестите.

Сещам се за поговорката за щрауса дето си заврял главата в пясъка ....

Та така и вашето наивно отричане .

Но както казах по горе.. не е незаконно да си манипулирана овца.

По точно .. "уфсъ"

Третия записан май бил Захари Томов

https://breaking.bg/novini/третият-записан-с-божков-е-адвокат-захари-томов/?fbclid=IwAR3GVu3lEQaCTR0Z3HlZ7CSxj7230mZ-_7XjkHkqAULRLlA9Ih7xnOkIvnA

Косвено от тази комуникация разбрах че Божков е използвал приложението "Сигнал" .

То се водеше неподслушваемо... но очевидно не и за който иска и може... :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Да, разбирам ви . Не искате да повярвате че сте използвани като тоалетна хартия от мутрите и олигархията срещу която "уж" са протестите.

Сещам се за поговорката за щрауса дето си заврял главата в пясъка ....

Та така и вашето наивно отричане .

Но както казах по горе.. не е незаконно да си манипулирана овца.

По точно .. "уфсъ"

Да повярвам на хора, които не спират да лъжат? Ей ся...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Да повярвам на хора, които не спират да лъжат? Ей ся...

а кой не лъже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

а кой не лъже

Абе ти да нямаш някаква колекция с най- тъпите въпроси за всички времена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имало преди малко  ескалация пред партийния дом.

Алооу  кажете им на тия лумпени-мутреси  да не се хабят. Не четат ли последните новини за Румен Божков :) 

Ако ще палите и чупите врати и стъкла, това е пРезидентството.

Цитат

Изкефи ме как се управлява тълпата по мрежите. Отидете там, отидете там и те вървят. Създаваме щаб на протеста – да обединя… лумпени

Просто цитат. :)

Абе, къде е пРезидента ?

Покри се в миша дупка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Радул написа:

Абе ти да нямаш някаква колекция с най- тъпите въпроси за всички времена?

може и да имам, завиждаш ли

лъжеш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

...Божков ....

Божков, та Божков, къде се върти из виртуала: "Добре де, Прокуратурата влиза всяка седмица в една и съща сграда (офиса на Божков) и всеки път открива нови неща? Някъв куест ли играят?"

Прокуратурата арестува ли Божков - не.

А какво направи - изпусна го.

Да ти ева прокуратурата тогава - само за това главния следва да си подаде оставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божков бил казал нещо. Дайте да видим какво казва Борисов всеки Божи ден.  Ами дайте да видим и какво пишем ние в тоя форум, сигурен съм, че много ценни неща ще се появят наяве ;) Лично аз съм казвал много неща за действията на някои лица и яако някой реши да ме прегледа, ще ги извади и може да използва. Разбира се, аз винаги стоя зад думите си, както предполагам и Божков. На някой може да не се харесва това, но дайте да видим какво приказва Гешев, Борисов, Нинова и там който се сетите. Със сигурност всеки път ще се изненадвате като английска овца, дето всяка сутрин се изненадва на Слънцето, пасяйки сочна трева на английска поляна ;) Дъглас Адамс бе написал нещо подобно в шедьоврите си - "Пътеводител на галактическия стопаджия". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се питам.. протестиращите щяха ли да излязат да протестират ако знаеха че от първия ден Божков седи зад тях , плаща и организира това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм следил събитията от вчера, а по-скоро попаднах на определени изказвания случайно. Мога да кажа, че е много наивно да се предполага, че опозицията е толкова тъпа, че да използва червена боя, ако тя е инициатор на провокациите прерастнали в сблъсъци. Също така, е наивно да се смята, че Божков е толкова тъп, за да инициира провокации след изнесеното от прокуратурата по-рано. Дали са случайни тези "съвпадения" и кой всъщност има интерес от провокациите точно в този момент и поднесени по този начин? Наивно е да се смята, че в няколкото изказвания на които бях свидетел, многократно се спомена, че е хвърляна боя и нито веднъж не беше пропуснато да се подчертае, че тя е червена. Случайност? И това включително от изявленията на полицията.

Не съм нито за БСП, нито за Божков. В БСП текат интересни процеси, които одобрявам, но все още не ми е ясно как ще приключат. Това вероятно го знаят хората отвътре. Няма да е лошо и ГЕРБ да опитат да се поизчистят поне малко.

Както споменах по-рано, се вижда, че управляващите са опитни политици и манипулатори. Използват утвърдени във времето и действащи прийоми за да постигнат своето. Прийоми, които се прилагат в цял свят и които човек невинаги може да различи. А ако го направи е много вероятно да се отврати и изобщо да не гласува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че не е тъп. По всеобщо признание когато се е занимавал с финансите на мутрите пожарникарят е возил хора в багажника на колата.

И малко снимки от протестите в Плевен че никой по медиите не споменава. Макар че редовно има кореспонденти на БНР и БТА. 

Снимките са мои, от последните няколко дни, без каквато и да е обработка.

90ba8cf0085bt.jpg fcf4d430ddc0t.jpg 184f10fd2d52t.jpg f91bc0d06a65t.jpg adcdb352f5b1t.jpg ce636f7ad661t.jpg 0c5a6a1c1d18t.jpg 654c9937045ct.jpg 80cdca9afbf3t.jpg 2615de4c5734t.jpg 648fc6e3d119t.jpg ac4212549130t.jpg 6b4c887b6ae1t.jpg bbacc11e1dc8t.jpg ba973145c512t.jpg e25a928df0fet.jpg dd6b257cf121t.jpg 8bbaa4648142t.jpg 90b7e780faf1t.jpg a7c9606c6b2ct.jpg 8ef52e7b3918t.jpg 2ea805088380t.jpg 5dc8189f40e2t.jpg 74a65cacec1at.jpg bd15856914bat.jpg ff84ec6554d8t.jpg  805d85ac4a6et.jpg 59000777d53dt.jpg

Довечера 15.07.2020 преди протеста ще има автошествие. Начало 18:00 от паркинга на Кауфланд - Кайлъка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прокуратурата арестува ли Божков - не.

А какво направи - изпусна го.

Много пара, ама все в свирката!

За протокола:

Прокуратурата не може да арестува никого - може да постанови някаква „Мярка за неотклонение”. Една от мерките е „Арест и задържане под стража” и се прави от полицията.

По всеобщо признание когато се е занимавал с финансите на мутрите пожарникарят е возил хора в багажника на колата.

Това е специален приом!
Като казал един - „Ей ви пожарогасител, ей ви и пожарникар!”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довечера 15.07.2020 преди протеста ще има автошествие. Начало 18:00 от паркинга на Кауфланд - Кайлъка. 

b02cc78dacc2t.jpg

По маршрута - червено - зелено - синьо. Съгласуван е с полицията и е осигурен ескорт.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Shiniasu написа:

Както споменах по-рано, се вижда, че управляващите са опитни политици и манипулатори. Използват утвърдени във времето и действащи прийоми за да постигнат своето. Прийоми, които се прилагат в цял свят и които човек невинаги може да различи. А ако го направи е много вероятно да се отврати и изобщо да не гласува.

Така е. Но за да ги различи човек е нужно малко да мисли .

За съжаление протестите бяха впрегнати и концентрирани като насока и сила  именно от мутрите и олигархията която ги насочи за постигане на по глобалните си цели.

Това си пролича и в изтеклата информация за Божков.

И за още по голямо съжаление, в тези сценарии на мутроолигархията, бе впрегнато и пРезидентството. Това е най големия фал в този сценарий.

Големия проблем на пРезидента в момента е как да се извърти и оправдае. Ак окаже "не съм знаел и не ме интересува кой как е насочвал от другаде протестите" е наивно, и означава че не е в час.

А с толкова съветници и по сигурността и т.н.  и връзки с мутри и олигарси, е ясно че знае мн добре какво прави и кому е изгодно да прави това.

Заради последното заслужава импийчмънт.

Някои вече как ли не въртят над онзи пункт  дето се казва че Президента трябва да е обединител.

Че  не било то така, не било задължително и т.н.. 

Е хубаво де, а морална страна на нещата ? А честта и достойнството на институцията ?

Какъв е смисъла да се орпавдаваш малко ли си се оакал или много , дали само твоите съветници са оакани а ти си света вода ненапита... е пълна тафталогия и алабализми.

При толкова очевидни неща Радев отдавна би трябвало да се оттегли за да запази поне някакво лице.

пп

интересно :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Някои вече как ли не въртят над онзи пункт  дето се казва че Президента трябва да е обединител.

Това са пълни глупости. Обединенията се създават там, където има нещо общо. Обединител на какво? На гражданите с мутрите? На левите с десните? А, да - на гражданите. Но около какво трябва да се изгради това обединение? И защо само президента? Ами, Бойко - той какво обединява? 

Можеш да отговориш, но ми е все едно дали ще го направиш. Ти тук си изпълняваш програмата, методично, упорито и целенасочено. За теб нещата са: който убедя, убедя, а останалите не са важни. Ами, всеки с избора си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...