Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 20 часа, gagodrago написа:

И как изглежда Господ?

Ето така image.png.466d8b82e07299d987b84eb5a2a0485a.png или такаimage.png.e4af8fc70fd1ebaecbe803a46ef12576.png   самоче без човешката фигура.

Това са най -близките изображения ,както съм Го видял аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 647
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

За сажаление е така...Макар всеки да знае че за нещастията ,войните, болестите и гладните деца сме си виновни само ние-хората...И се сещаме за Бог само когато нас самите ни сполети нещо..И когато няма

Вярвам в Бог ,но и понякога се съмнявам. Съмнението някакси ме освобождава, но ми носи пустота. Може би вярата и съмнението вървят ръка за ръка. Какво значи :" вярвам в себе си", звучи някак смешно

Вярвам!

Публикувани изображения

преди 53 минути, gagodrago написа:

Подобен на огнено кълбо, така ли да разбирам? А по някакъв начин Той комуникира ли с теб?

Да .Да чрез разговор ,когато бях в отвъдното ,но е трудно да се обясни защото когато си в отвъдото пред Господ си като тунингован ,мислите летят поне 100-кратно по- бързо.В общи линии сключих завет ,че след смъртта си ще съм за вечни времена в рая,и аз от радост избрах да се върна и да помагам и на другите да разберат ,,що е Господ и да обяснявам божията промисъл ,защото се оказа че съм с най-правилно разбиране относно спиритуалните работи.Втория път като се яви и други го видяха и казваха ,че ,,небето се е отворило" та тогава  Господ се разкри като ,,огнено кълбо" и куминикираше с мен като в сън и ми каза ,че целта е всички да отидат в рая.

Сега основната ми цел е да свидетелствам ,че има Господ -Бог - Аллах и ,че има вечност след смъртта .Основното напътствие ,което мога да дам е да се ходи на храм и да се кумуникира с Господ ,чрез молитва,например -искате нещо от Господ и му обещавате нещо и след това си изпълнявате вашата част от сделката.Не е нужно да ви отговаря може и да получите знаци в ежедневието ,които да разчетете ,защото да се окажеш на прага на смъртта не е никак хубаво.По добре е да станеш вярващ без да ти се случват някакви свръх естествени случки ,както при мен ,за да повярвам на 100% от 100% трябваше да се окажа в отвъдното пред Господ -Бог- Аллах и да почувствам вечността лично за да стана вярващ на 100% ,а от другата страна е много хубаво и ако се окажа втори път пред портите на рая мисля ,че ще се остана там без да се връщам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.08.2007 г. в 2:42, Zabavkata написа:

В рая ще отиде този който го заслужава.Можете да го наричате както си искате но бог си е един, просто различните религии го наричат по различен начин, а бог като сила си е само един.И не трябжа да се страхуваме от него, а напротив да вярваме в него!Страха не помага никому, но това е друга тема.

Бог не е само един,има много ,колкото са вселените толкова и богове има(но не знам колко вселени има,но съм сигурен ,че са повече от 100,и ние живеем в една от вселените.).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.03.2008 г. в 14:56, WhiteHart написа:

Не вярвам във вярването...Човек вярва в нещо,когато не го е преживял. Вярвам ли,че ще се изгоря,ако пъхна ръката си в огъня? Не го вярвам - знам го...Вярата и преживяването взаимно се изключват. Вярата ни ограничава в света на символите,на теориите и на концептуализирането. А единствената истина,която може да се открие,е в личния опит.Не в навързните една за друга думи... Вярвам в любовта,защото съм я изживявал,вярвам в добротата,защото я усещам,вярвам в това,което Е,защото го живея. Но Бог? Не знам...Засега...

Хубаво изявление .А сега на какво мнение си?

на 31.03.2008 г. в 13:00, valentinus написа:

Дааааааа, ако някой даде вярно определение за Бог, значи е равен Нему. Защото, за да се определи една система, е необходим страничен наблюдател, извън системата. Но нали Бог е Абсолют, той /неговото дело, по-точно/ обхваща Всичко. Е, тогава къде ти този страничен наблюдател, извън Творението... ;)

Аз давам вярно определение за Него ,но не съм Му равен .Бог си е Бог ,човека си е човек.

на 31.03.2008 г. в 13:09, Trichocephalus написа:

Следователно дефиницията на понятието Бог , както и описанието на атрибутите му е невъзможно от позицията на Човека.

Възможно е .

на 2.04.2008 г. в 12:38, sosorry написа:

По - скоро не вярвам.Ама ходя на църква...Какво да се прави - религия

Сигурно нямаш време да намериш отговорите ,или нямаш време и да ги търсиш тези отговори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.10.2019 г. в 15:28, gagodrago написа:

Подобен на огнено кълбо, така ли да разбирам? А по някакъв начин Той комуникира ли с теб?

Правили са секс. Дяволът така прави. А после казва "Аз съм твоя Господ Бог и те връщам обратно на Земята да сееш посланието ми, че който ти плаща пари за индулгенция, ще живее вечно в Моя свят!".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, niam-niam написа:

Правили са секс. Дяволът така прави. А после казва "Аз съм твоя Господ Бог и те връщам обратно на Земята да сееш посланието ми, че който ти плаща пари за индулгенция, ще живее вечно в Моя свят!".

Не е дявола .И по принцип не мога да направя индулгенция ,но мога да насоча всеки как да направи изкупление ,ако е направил грях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Anjel Dimitrov написа:

Не е дявола.

Дявола ли ти каза? Всъщност ти заблуден ли си, че грехопадението, което пропагандираш уж не е от Дявола или си си явна комбина с него?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, niam-niam написа:

Дявола ли ти каза? Всъщност ти заблуден ли си, че грехопадението, което пропагандираш уж не е от Дявола или си си явна комбина с него?

В грехопадение си ти,само дявола ти е в главата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Anjel Dimitrov написа:

В грехопадение си ти,само дявола ти е в главата.

Това ли ти издиктува да кажеш? Вече си мисля, че не е наивност твоето, а игра с най-отчаяните. Не те ли е срам да се изкарваш основоположник на религия, когато си просто търговец на мнима панацея? Такива като теб Христос ги е изпъдил от храма. Теб щеше да те пребие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niam-niam написа:

Това ли ти издиктува да кажеш? Вече си мисля, че не е наивност твоето, а игра с най-отчаяните. Не те ли е срам да се изкарваш основоположник на религия, когато си просто търговец на мнима панацея? Такива като теб Христос ги е изпъдил от храма. Теб щеше да те пребие.

Говориш пълни глупости.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anjel Dimitrov написа:

Говориш пълни глупости.

Е, какво друго да каже Дявола, който се е вселил в теб? И как другояче да се назове, ако не Ангел? И какво друго да предложи освен земните благини като секс и алкохол - същите, които ти, в изтритата ти тема пробутваше, че не са грях?? А всъщност единственото, което сееш с твоята секта са повече хора лишени от божието единение и вливане в редиците на Лукавия. Ти самият си лукав, уж можеш да помагаш, пък отбираш, търгуваш, продаваш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, niam-niam написа:

И какво друго да предложи освен земните благини като секс и алкохол - същите, които ти, в изтритата ти тема пробутваше, че не са грях?? 

И сега съм си на мнение ,че не са грях ако не се прекалява с тях,и един праведник  щеима възможност да им се наслаждава за вечни времена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anjel Dimitrov написа:

И сега съм си на мнение ,че не са грях ако не се прекалява с тях,и един праведник  щеима възможност да им се наслаждава за вечни времена.

Твоето мнение е ерес и отричане на Библията, чадо. Пък и в офертите, които раздаваше в изтритата ти тема нямаше ни мяра, ни скромност, ни ред. Как точно някой може да е праведник, докато върши грехове, това само ти си знаеш. С вечни времена наслада се възнаграждават святите хора, не хора разгулници, развратници и пияници. Но през твоите очи гледа Дявола и разлика няма дали ще правиш грехове или добрини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, niam-niam написа:

не хора разгулници, развратници и пияници. 

За тези никога не съм казвал ,че ще бъдат благословени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anjel Dimitrov написа:

За тези никога не съм казвал ,че ще бъдат благословени.

Ти си последният, който може да каже каквото и да било.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, niam-niam написа:

Ти си последният, който може да каже каквото и да било.

Лично мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anjel Dimitrov написа:

Лично мнение.

Това, че си грешник, според християнството, а и не се сещам според коя религия не би могъл, не е мнение, а нещо, което е заповядано от бог и обяснено от неговите пророци. Това не е мнение, защото не идва от мен. Аз не съм критерия дали ако отричаш греховете и Библията си такъв или онакъв.

Мое мнение е, че си подла твар, която иска да печели на гърба на най-отчаяните и обезверените.

Преди време те поздравих с песента "продавач на надежда", но изглежда не се усещаш и нещата трябва да ти се поднасят в лицето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, niam-niam написа:

Мое мнение е, че си подла твар, която иска да печели на гърба на най-отчаяните и обезверените.

Преди време те поздравих с песента "продавач на надежда", но изглежда не се усещаш и нещата трябва да ти се поднасят в лицето.

Да точно такова е ,,твое лично необосновано" защото последните на които помогнах не съм взел нито стотинка,а само съм им помогнал.Не че се раздавам за без нищо ,защото трупам за вечността ,когато Господ Бог ще ми се отплати за делата ми.

Аз не продавам надежда ,защото моите последователи (повечето ) нямат нужда от спасение ,а от благословение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anjel Dimitrov написа:

последните на които помогнах

haha.png

Къде са тези хора? Извън въображението ти ли са?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, niam-niam написа:

haha.png

Къде са тези хора? Извън въображението ти ли са?

не ,звънят и след това казват благодаря ,или доста казват ,,може ли да ви платя по натам?" и забравят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване