Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето ме бе. Аз съм цял елф Публикувано изображение

Има значи..... приятно ми е да видя елф.....Питър Пан не беше ли момче, което не искаше да порастне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи с какво си се надрусал. Тогава може да има мноооого повече от тези същества.

Fear and loathing in Las Vegas

а ако не се друсаш и след като спреш да търсиш в тъмното??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи с какво си се надрусал. Тогава може да има мноооого повече от тези същества.

Fear and loathing in Las Vegas

много точно

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Епа трябвало е да ти викат джудже Публикувано изображение

И ушите ми бяха като елф,ма и джуджу са ми викали.Вече обаче не ми казват така. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принцове и принцеси със сигурност има ;)

Като гледаш къв Убавец е принц Чарлс направо ти се ще да си останат само в приказките Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беееее, тя и Баба Яга ми прелита между ушите, ама не ви бие с метлата през пръстите нали? :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Християнството е плод на Исусовите ученици, а с по-голяма вероятност на ученици на Неговите ученици, част от които са записали някои неща. Сетне някакви умници, които се мислели за по сведущи в данните казали на другите, че тяхното не им харесва и се получили апокрифите и споровете. Това вече векове след като Исус вече "е предал духа си".

Самото юдейство пък също трудно може да се каже кой го създава. Трябва да е бил Моисей! Но защо не би трябвало да е Авраам!?

Аз не съм убеден и никой не може да го докаже, че Исус е пратен от същия Бог, който е извел Авраам и Моисей.

Оттам насетне, предвид монотеистичните измишлЙотини на самопровъзгласилия се за единствен Йехова, се получава една добра негова стратегия. Аллах и Елохи са едно и също и означава божествени (множествено число), което да речем аз си го превеждам.

За какво се потят и едните и другите, като е ясно че някакви същества са ни създали тук да им пазим градината.

юдаизмаът е доказно от къде е произлязъл и с какво е спекулирал. Публикувано изображение Исусовото учение не е "ново" за света, но- за юдеите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:P

Чоли, християнството е завършваща фаза на нещо, което е произлязло с упадъчен елемент от ВЕДА. За това му се дава кредит на доверие. Но доста християни са иззели функциите на юдеите и за тях СЗ е "божествен". А ТОЙ(СЗ) Е ДЕМОНИЧЕН. Стария завет описва демоничната природа на един пакостлив дух=яхве, който не само, че не пунтира Бога, но пунтира Ведическата Маха-Дева -Шива.

Радост моя! Ако считаш, че ще седна да споря с теб - no passaran :-)

Пиша по 3 причини. Първата е, за да начеша егото си. Втората е, че самият процес на писане и форумлиране на идеи ми носи огромно удоволствие. А третата причина е, че процесът на писане ми помага да систематизирам и подредя идеите за самият себе си, да изкарам мислите си на повърхността.

От там нататък - ако на някои друг освен мен му доставя удоволствие да чете дивотиите, които пиша - това само може да ме радва. Ако ли не - животът си е негов и нека бъде както му харесва! :-)

P.S. А, да. Сетих се още една причина - аз съм садист и ми доставя удоволствие да тормозя хората :-)

Редактирано от Стефан Чолаков (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Радост моя! Ако считаш, че ще седна да споря с теб - no passaran :-)

Пиша по 3 причини. Първата е, за да начеша егото си. Втората е, че самият процес на писане и форумлиране на идеи ми носи огромно удоволствие. А третата причина е, че процесът на писане ми помага да систематизирам и подредя идеите за самият себе си, да изкарам мислите си на повърхността.

От там нататък - ако на някои друг освен мен му доставя удоволствие да чете дивотиите, които пиша - това само може да ме радва. Ако ли не - животът си е негов и нека бъде както му харесва! :-)

P.S. А, да. Сетих се още една причина - аз съм садист и ми доставя удоволствие да тормозя хората :-)

И "АЗ СЪМ" по тези причини, братко Чоли! ;)

Пиша това, защото вече формулираме и систематизираме знанието.

Самият комунизъм и братчто му нацизмът са ТВОРЕНИЕ НА СТАРОЗАВЕТНИЯ ЯХВЕ. И за това основният им контингент "бушони: са "христяни".http://u-ra.blogspot.com/2008/05/blog-post_189.html И там се крие разковничето, което всеки христянин трябва да преодолее в себе си. Дали да забележи Исус какво показва, че ще стане със Шива на края на кали йуга с кака Кали :clap: или да предпочете да безчинтва под въздействието на демонът яхве.

Най-голямото невжество е да се счита, че Исус бил "апдейтната и апгрейтната версия на яхве". А такова ги има много... ;)

Всички огнени са активното на своя омоним-водните. Имайки в пред вид най-големия мазохист на зоопарка- Риби, че се управлява от същата планета, като тази на Стрлец мога да се досетя за правотата на думите ти. Публикувано изображение Но не би-тука правилото се нарушва от Скорпионът-"съсед". Той те бие по съдизъм, бие и другите! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да знаеш отговора на въпроса "Кое е онова, което го прави юдей?

Ако някой застане и отговори с точност какъв е Иисус - това ще бъде вица на деня.

Връзката. Обрязан е на 8-я ден, както повелявала традицията на онези времена и място.

В Хайфа има футуристична джамия на индийските ахмедими (това са най-мирните мюсюлмани). Те вярват, че Иисус е починал в Индия на възраст 120г.

Учените обаче изказват съмнение. Разпятието не било в 0 година, а 33 години по-късно. Те пресметнали астрономическото положение на земята и слънцето. През 33г е имало пълно слънчево затъмнение. Самите екскурзоводи отговарят мъгляво къде точно е роден Исус и каква националност е точно. Екскурзоводите обаче казват, че имало оцелели след престой от три дни на разпятието.

Тези тънкости знае само Ватикана, а тя мълчи.

Да, в разследванията на Нотович има прекалено фактологични неща, които сриват цялото ТРАДИЦИОННО християнство, като 'оригинална' доктрина, с книга на книгите-Черната книга. По всичко личи, че Исус е бил свтовен адпет на ведическата цивилизация. Към това се поставя други разследвания за произхода на самите евреи, като ниска класа от ведическата държава.

'Възкресенито' на Исус, както и всички 'християнски' термини, които се прокламират, че са 'типично християнски', са просто с други имена във ВЕДА. Но проблемът е, че самите християни не разбират христянските термини и се объркват като патета в калчища, което ги докарва до фанатизъм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва да сме научно точни, може да се каже, че Исус е пропорционално 2/3 човек и 1/3 Бог.

Аналогично на Гилгамеш, но Ахил е бил повече бог например, защото майка му е богиня, а баща му е човек.

Разлка тънка, но съществена. Ако трябва да отчитаме половете обаче, нещата се обръщат.

Обаче не се знае, точно от какво е заченала Дева Мария.

Евреите казват, че е била изнасилена от римлянин. По дискавъри и хистори го даваха даже, ама те са еврейски канали.

Не е чудно, че тиражират подобни идиотизми.

Други казват, че е Божи син. Ама на кой точно бог, не става ясно. Иначе да кажем, че е на Единствния е все едно да си

затворим очите за останалите възможни. Аз лично не вярвам Йехова да го е създал. Но това си е моя интерпретация,

защото аз считам, че еврейския бог е Сатаната. Това пак е друга тема.

Не е чудно, че именно на Планината Исус се среща не с кого да е, а именно със Сатаната, който го пита какво прави в НЕГОВОТО

царство (разбира се в Юдея) и за какво е дошъл, кой бог го е пратил с такива възможности и какво може да му покаже.

До двубой не се стига, поради непонятни за мен причини. Както и да е, това са други теми.

Не случайно и Исус се ражда именно там, за да покаже на евреите кой всъщност е техния бог. Пак мое виждане за нещата.

Друг е въпросът за позоваването на Авраам и Моисей в някои от предадените Исусови слова.

Нещата са много заплетени и никога няма да се разбере, защо понякога боговете проклинат, друг път вяздават на хората.

Дотогава, приятно чесане на клавиатурите!

И коя е тази 'наука', която е дала такава прецизност за "божествеността" на Йешуа от Назарет?.. Публикувано изображение

Исус е месия за йудеи и римляни и извънкастови в кали-йуга. Той не е Бог, което не смъква Божествената му мисия ни най-малко! ;)

Ала ревнивостта и обвързване на религията с род и материалния свят кара людете да се тепат върху идентичността на Исус Назранянина. Публикувано изображение

яхова?...Че това е плагиат на ведическия Шива. Това не е бог, а пакостлив пунтьорски дух. :angry:

Не е чудно, че именно на Планината Исус се среща не с кого да е, а именно със Сатаната, който го пита какво прави в НЕГОВОТО

царство (Юдея) и за какво е дошъл, кой бог го е пратил с такива възможности и какво може да му покаже.

Е, че правилно си го рекнал. :speak:

яхве, княза на този свят, сатана, това е едно и също нещо.

Защото доста хора свързват яхова с "Отеца на Йешуа"....а ти правилно си ги идентифицирал нещата :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

U.Ra-може ли да направиш кратък коментар на подписа ти?

The Jews are a Tribe descended from the Chandalas of India.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

U.Ra-може ли да направиш кратък коментар на подписа ти?

The Jews are a Tribe descended from the Chandalas of India.

Предполагам, разбираш английски?. Публикувано изображение .. Ако го преведа на български се получава краткия коментар. За повече подробности Публикувано изображение посети блога ми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се измъквай така U.Ra,блога ти ми е труден за разбиране..

Кажи с няколко думи,преведи или обясни някои понятия..

Ще е полезно на любопитните да се запознаят с нова теория

за произхода на юдеите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е лесен даже за разбиране блогът. Ако не ти е достатъчно - погледни снимката на Румен и гледай внимателно очите :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи с няколко думи,преведи или обясни някои понятия..

Ще е полезно на любопитните да се запознаят с нова теория

за произхода на юдеите.

Не е нова, бе! Публикувано изображение "Теория" ли била? А кое е "старата практика", тогава?

Добре, виж по-конкретно тази публикация:

http://u-ra.blogspot.com/2008/05/blog-post_6085.html

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е лесен даже за разбиране блогът. Ако не ти е достатъчно - погледни снимката на Румен и гледай внимателно очите :-)

Стефан-не спами,моля Публикувано изображение

Остави потребителя да ни посвети в незнайното за нас..

Въпреки,че знам малко хинди,полза никаква(да разбера блога)

U.Ra-да,мисля,че разбрах...да не се превежда буквално подписа ти..

А блога ти е уникален,колажите са...интересни,но тона е...не намирам определение,

но не ми харесва.

Редактирано от Aliah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефан-не спами,моля

Че аз друго не правя? :-)

А блога ти е уникален,колажите са...интересни,но тона е...не намирам определение,

но не ми харесва.

Гледай ти, тук те изпреварвам с едни гърди - нищо, че си жена :-) Съвсем не ми е трудно да формулирам впечатленията си от прочетеното... Само че не върви... публично. То и насаме не върви... Явно в някой друг живот :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефан-не спами,моля Публикувано изображение

Остави потребителя да ни посвети в незнайното за нас..

Въпреки,че знам малко хинди,полза никаква(да разбера блога)

U.Ra-да,мисля,че разбрах...да не се превежда буквално подписа ти..

но не ми харесва.

Е, извинявам се за тонът, той е малко в тоналност минорна, но на места е доста мажорна дори и си-бемолна! :) "Си" значи съ-гласен, не без-гласен! Публикувано изображение

Знаеш санскрит?... Ти си моят Учител(ка). Дори и в Индия не успях да намеря свестен. Всички казват, че това е само отражение на друг, ведически такъв! Ти от кой санскрит знаеш?... Поне ми кажи буквално какво значение има думата "санскрит"? Малките неща първо! Публикувано изображение

Моля те, ако не друго- поне удари едно писмо на анкетата най-долу! Важно е за мене! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.