Премини към съдържанието
vboychev

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Снощи гледах Бандитки и съм доволен, че го направих. Скоро не бях гледал хубав детски филм. Освен това Пенелопе и Салма определено се вместват в един екран и въобще не си пречат. Може би трябва да се поработи още по диалога, но нейсе...

Редактирано от yvsot
Променено заглавие, допълнено (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм се смял така както се хилих на бандитки :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми последния филм който гледах (снощи) беше Шиноби - японски исторически филм-приказка.

А бандитки го гледах преди 1-2 седмици и ми хареса. Направо удоволствието е двойно като ги гледаш 2те заедно. Сюжета като за латино-уестърн беше даже доста добре! :wors:

Редактирано от stegeo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи за пореден тристачетиридесетинезнамсикой път гледах Groundhog Day - е няма такава комедия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния филм, които гледах е Кинг Конг, ама нещо ме разочарова :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, аз лично го харесах, заради нежността на маймунището може би...

Редактирано от vboychev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

*Светлина в мрака*-най-новият филм с Деми Мур ;) И не защото ми е любимата актриса,но както винаги е невероятна в ролята си :)

А пък края се оказа голяма изненада :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния който гледах е Първичен инстинкт 2 - много добър филм (препорачвам ви го ) :bye: а иначе токущо изгледах 19 серия на изгубени

Редактирано от fivi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Последния който гледах е Първичен инстинкт 2 - много добър филм (препорачвам ви го )

И аз току що го изгледах. За мен лично тоя филм си е същински оргазъм cool.gif Може би мнението ми е пристрастно, тъй като си имам слабост към ролята на главнате героиня, още от първия филм :) Само мога да кажа, гледайте го...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз наскоро гледах Ледена епоха 2 и ми хареса, но според мен единицата беше по-хубава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз наскоро гледах Ледена епоха 2 и ми хареса, но според мен единицата беше по-хубава.

и аз съм на това мнение

последния филм които гледах беше "The Pink Panther " и него си го бива но чесно казано виждал съм и по-хубави :clap: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
последния филм които гледах беше "The Pink Panther " и него си го бива но чесно казано виждал съм и по-хубави

Вярно ли е, че бил голям провал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вярно ли е, че бил голям провал?

И аз съм го гледал, но не бих казал че е голям провал - спорез мен става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният филм, който гледах беше преди малко и той е "Final Destination 3", интересен е, както предните части и си пролича, че ще има 4-та част, поради края.. доста объркващ беше :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням май последния беше.....ммммм.А да Библеотекаря.Небеше лош Advencher,обаче не му знам истинското име.Ама е нов...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ice Age 2. Направо ме разби.

В момента гледам / вече трети ден / Тристан и Изолда, ма все заспивам. Но до момента е доста обещаващ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау! Току що се връщам от Арена. Заведох сина на Ice Age 2 и май се изкефих повече от него... В момента дори си слушам саундтрака (на слушалки да не събудя някого) - върхът е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Девета Рота - Страхотен Руски Филм !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"В за Вендета"

Много добър филм,екшън-фантастика,граничеща с реалността.Много се изкефих на филма.

Редактирано от randb (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Девета Рота - Страхотен Руски Филм !

Брат ми каза, че бил много тежък и даже си поплакал накрая. По тази причина все го отбягвам, въпреки че го имамам на ДВД - все не ми остава време за тежки филми, нещо ме влече към комедията напоследък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

последния филм които гледах беше "разходка из европа"(euro trip). препорачвам на хората който не са го гледали и да го гледат филмът е върха стар е но много як филм аз го гледах за 8 пат cool.gif :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Брат ми каза, че бил много тежък и даже си поплакал накрая. По тази причина все го отбягвам, въпреки че го имамам на ДВД - все не ми остава време за тежки филми, нещо ме влече към комедията напоследък...

OffTopic: “Девета рота” не е пищен и постановъчно бляскав, той е суров, мъжествен и витален спектакъл (сценарист Юрий Воротков), потресаващо въздействащ с натуралистичните си батални сцени и с безпримерното себеотрицание на младите си герои-войници (изиграни от амбициозни актьори като Алексей Чадов - Врабецът и самия Фьодор Бондарчук-Хохола), отбранявали до последна капка кръв заветната висота № 3234 и така и не получили заповедта на командването за своето оттегляне...

pic3638_1t.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уау! Току що се връщам от Арена. Заведох сина на Ice Age 2 и май се изкефих повече от него... В момента дори си слушам саундтрака (на слушалки да не събудя някого) - върхът е!

И при мен с мойта племенница така се получи. И не е за сефте :wors: А филмчето е много готино наистина...Гледайте го!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.