Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента /сезона на черешите/

Препоръчан отговор

Ф путвотницада

тъй, чедо, тъй - там ще изкупваш греха на Адам, и с труд , и с пот на челото ще изкарваш хляба си насъщен :shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

нейния

спокойно, ще се оправи тя.

ама и трябва малко бой и ритник отзад.

много бой и много ритник

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй, чедо, тъй - там ще изкупваш греха на Адам, и с труд , и с пот на челото ще изкарваш хляба си насъщен :shy11:

И кат' си зададе въпроса човек, за какво се мъчи тъй... Едни млечни жлези и шепа опикана вълна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нейния

спокойно, ще се оправи тя.

ама и трябва малко бой и ритник отзад.

Нямам идея кой е нейния и кой е моя, но няма значка.

Иначе съм спокоен.

Заветно спокоен даже...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, поне това направих... :)

Браво ! :)

Нямам идея кой е нейния и кой е моя, но няма значка.

Иначе съм спокоен.

Заветно спокоен даже...

Знаеш ли - удивително е  - при почти еднаква конструкция - у арабите се е получило наргиле, а у нас казан за ракия :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А шутче в дупенцето не щеш ли? М?

Вие с Доктора и Емата, да не сте се наговорили  :rolleyes:

Кой фонд?!?!

Доктора е прав, не е от ония фондове  :clown: Благодаря за отзивчивостта все пак  :) Някога, кат пийм каЙве, щти обадя  :whist:

Имам нужда от шамарене явно  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие с Доктора и Емата, да не сте се наговорили  :rolleyes:

Доктора е прав, не е от ония фондове  :clown: Благодаря за отзивчивостта все пак  :) Някога, кат пийм каЙве, щти обадя  :whist:

Имам нужда от шамарене явно  :D

Ти за тва кафе ме лъжеш от...илядо и големия снег.

В следствие на това като ме пита Доктора как са ти циците и аз нищо не мога да му кажа в последните месеци...

Браво ! :)

Знаеш ли - удивително е  - при почти еднаква конструкция - у арабите се е получило наргиле, а у нас казан за ракия :eek:

Доколкото схващам метафората, кат се наведеш и арабин ти го нахлузи се чувстваш кат напушен, а кат ти го навърви българин си опиянен.

Те затва жените си търсят българи, баси...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е... Драсти :)

Аз пък се фанах, че лягате и се потапяте вече и си направих разходката... С две думи - наистина се разкарах... :)

Ай, лека и от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, поне това направих... :)

Однако отлично! 

Вие с Доктора и Емата, да не сте се наговорили  :rolleyes:...

Народният Сговор сме ний това с Доктура и Емъта!

Аз пък се фанах, че лягате и се потапяте вече и си направих разходката... С две думи - наистина се разкарах... :)Ай, лека и от мен.

Е как ше се фанеш на такова нещо па ти - нали ас сли лягам га вий ставате...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз се излюпих :newspaper:

една приятелка вчера питала за "Хазарски речник" в някаква книжарница. Отговорили и че имат само българо-немски :D :D :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро!

Днес може ли да го пишем дъждовен... :P

Е как ше се фанеш на такова нещо па ти - нали ас сли лягам га вий ставате...

А бе, за знаенето знам, ама мислех, че се потапяш без да си лягаш... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти за тва кафе ме лъжеш от...илядо и големия снег.

В следствие на това като ме пита Доктора как са ти циците и аз нищо не мога да му кажа в последните месеци...

Зная, зная...виноват  :shy11:

Ама сега тате като е сам и все трябва да се помага нещо из наше село.  :(

Ще да го пием туй кайве и дано да е тая година  :shy11:

Аз вече работя. Почнаха ме от вратата днес. Шефката е в кофти настроение и си го изкарва на мен. Само дето не знае, че моето е по кофти от нейното и хич, ама хич не ми пука в момента :party4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече работя. Почнаха ме от вратата днес. Шефката е в кофти настроение и си го изкарва на мен. Само дето не знае, че моето е по кофти от нейното и хич, ама хич не ми пука в момента :party4:

и аз се трудя

вече успях да се занеса до най-далечния квартал за едно огледче

сега оглеждам офертите на колеги

ти имаш телефон да звъниш

ще те проконтролирам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, вижте на какво попадам:

Hello! Please add me to your Contact list.
[10:12:52] *** DireTouch has shared contact details with gladys.wingrove. ***
[10:12:59] gladys.wingrove: hi ^.^
[10:13:06] DireTouch: здравейте. вие сте?
[10:29:17] DireTouch: ?
[10:29:48] gladys.wingrove: (wave) hey, i saw your profile on the new skype app...i hope you don't mind me adding you? 23/f here u?
[10:30:16] DireTouch: hm. that`s nice. i am 26/m
[10:30:35] DireTouch: i have learned english, but my skills are not perfect.
[10:30:50] gladys.wingrove: im kind of studying, i hate it sometimes it gets so boring. what are you up to? :)
[10:31:11] DireTouch: i am doing new dating site
[10:31:16] DireTouch: in my country - Bulgaria
[10:31:39] gladys.wingrove: Accept the invite, if you need the link again its http://nhXiDC0h.FreeSecretCams.com
[10:31:43] DireTouch: and when everything was ok, somethings says "Error" and everything goes wrong
[10:32:17] gladys.wingrove: lol im studying for my bachelors in sociology...its really hard...need a break tho! you ever chat on cam?
[10:32:42] DireTouch: where are you from
[10:32:53] DireTouch: what`s that deal with these cams?
[10:33:02] gladys.wingrove: i'm from miami babe
[10:33:13] DireTouch: that`s nice
[10:33:21] DireTouch: are you learning now?
[10:33:42] gladys.wingrove: it can be fun i love meeting new people on cam chat, you ever been on this new video chat site?  it has all sorts of cool effects and stuff lol (cool)
[10:34:47] DireTouch: hah no
[10:34:56] DireTouch: i am on work now
[10:35:00] DireTouch: and maybe will be weird
[10:35:05] DireTouch: if i open such a site
[10:35:21] gladys.wingrove: i think i will just put on a camisole and a thong then :) i think u will like it?? i hope atleast... :x
[10:36:24 | Edited 10:36:28] DireTouch: i have work now, but i will come after some time

Тая да ме ограби ли се опитва, да ми набута вирус или? Сигура, че не може да ми влезе в компа - аз съм хакер и съм затегнал яко винтчетата :mark:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване