Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Благодаря ти за отговора. Компютърът може и да не е чисто нов, втора ръка също става, важното е да бъде запазен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам , че все по-често се задават въпроси от типа , ''колко мога взема от ......... , за колко мога да продам компютъра си'' и подобни.Нека в тази тема всеки , който търси съвет за каква сума може д

И какво, като го е постнал? Това е въртешен, фиктивен адрес, раздаден от маршрутизатора. Реалният му IP адрес никъде не се вижда...

По десетина лева на компонент.   И да ти кажа последно като проверявах сайта е Български и в него се пише на Български от къде на къде ще ни учиш на английски правопис?

Публикувани изображения

Athlon X4 950 
GOODRAM 8GB 2400MHz DDR4 
ASROCK AB350M 
EVGA 500W 

Крайна цена 485 лв.

Ползваш старата си видеокарта и хард.  Видеото ново е над 100 лв. а харда пак там някъде и е неизгодно да се продават.
Старото захранване вероятно е за боклука за това съм ти сложил читаво.
Кутията вероятно е с горен монтаж на захранването и е добре да се смени но ако ще взимаш нещо за 40-50 лв. по-добре си стой с нея.
Това е ако ще се взима нещо актуално с възможност за ъпгрейд.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам какво пари мога да взема за
Процесор I5-4460
Дъно MSI H81M-E33
Рам Kingston DDR3 1600Mhz HyperX Blue
Процесора и дъното имат 1 година гаранция към скай рамта доживотна пак към скай.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Колко мога да взема за процесор AMD A6 9500 3.5GHZ с 36 месеца гаранция, работи в кутия използван само един път за ъпдейт на биос?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
на 25.10.2017 г. в 21:33, Horatio Caine написа:

80-90 със доста чакане по онлайн базарите.

Потвърждавам, даже са му много 80-90лв, ако иска да го продаде бързо и сигурно да го пуска на 70, ако го продаде за над 80 ще е късметлия, желая успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ориентировъчно каква продажна цена реално /минимум - максимум/ може да се вземе за продажба на комплект Asrock H77 Pro4-M с кутия, планка и аксесоари + i5 2400 с боксов охладите + 8gb кит (2x4) Corsair Vengeance blue ddr3 1600 mhz ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Камен Тодоров написа:

Ориентировъчно каква продажна цена реално /минимум - максимум/ може да се вземе за продажба на комплект Asrock H77 Pro4-M с кутия, планка и аксесоари + i5 2400 с боксов охладите + 8gb кит (2x4) Corsair Vengeance blue ddr3 1600 mhz ?

Процесор - 90лв - 100 лв максимум

Дънна платка - 70 лв - 80 лв максимум

РАМ паметта - 90лв - 100лв максимум

Зависи и дали имаш гаранции също... Ако не ти се чака пускаш на по-ниската цена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ти е около 30-40 лева.
Процесорът - около 150 лева.
Рам-а - 50 лева.

Пак като горния, просто при теб процесорът е малко по-нов и по-скъп, а дъното е евтинджос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Малко съм назад с това как вървят цените в момента, та за колко горе долу мога да продам цялата конфицгурация:

Кутия- Deepcool Kendomen
Дъно- MSI Z170A TOMAHAWK
Процесор- I5 6500
Рам памет- Kingston HyperX Savage 8GB DDR4 3000MHz(един стик)
Захранване - Super flower leadex silver 550w(tier 2 захранване-модулно)
SSD-Samsung 850 EVO 250GB
Видеокарти-ATI Radeon 5870x2 (в crossfire режим)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутия 60лв

Дъно 180лв

Процесор 280

Рам 140

Захр. 90

Ссд150

Видео 200 на парче.

Максимално 1100лв с една видео карта. Средно 1000лв в най лошия случай 900лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200 лв. няма как да вземе на 8 годишна видеокарта.

Кутията е 70 лв. в магазина тоест трябва да падне поне на 50 лв. за да я купи някой.

I3-8100 в магазина е 250 лв. - https://ark.intel.com/compare/88184,126688 Ти би ли дал 280 лв. за втора ръка I5-6500?

Захранването от друга страна може да му се търсят съвсем спокойно 100 лв. а на паметта 150 лв.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво ми трябва. А някой би ли продал 6500 за помалко от 250лв? И какво общо има 8100 със по старата платформа?

Ако на някой му трябва само процесор няма да гледа и сравнява а ще си плати. Аз като купих процесор xeon e3 1230 v3 за 550лв и след това го продадох преди 4 месеца за 400лв защо го купиха? Трябва ли да гледам еквиваленти за цената след като ми трябва само процесор? тъка че не дрънкай глупости тук не си прав в случая. Единствено за кутията съм съгласен понеже аз я намерих за 80лв нова и за това съм и дал 60лв. За рамта и захранването всичко си е на добра цена. Ако смята да продава цялата конф. вече съм писал диапазона на парите които може да вземе. Същите цени отговарят и за поотделно.

Да подчертая ч процесора ми имаще 2г остатъчна гаранция.

Редактирано от goodly (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То продажбата си е и на късмет, но да не стане така, че догодина да не струва и толкова? Като излязат новите процесори AMD и новите по-евтини Intel платки, ако не е успял да я продаде до тогава? За съжаление цените на техниките понякога падат за дни, да не говорим, че като го вземеш от магазина и ако не можеш да го върнеш вече е с 10-20% надолу всичко - компютри, телевизори и т.н. И аз им се чудя на някои хора в 'продавалник' как неща, които ги има в други обяви за цени почти на половина ги продават на толкова високи цени, общо взето стават непродаваеми и само някой голям бълък би си купил стари части на цени на нови и по-добри, но това е положението.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е важно на каква цена ще пуснеш в продажба, важно е да знаеш какво продаваш и колко изгодно би било спрямо други стари и нови части. Всяка част за всеки човек има определена допустима стойност. Остава късмета да попаднеш на такъв. Разбира се че може да има коментар по цената ако копувача е настоятелен. Човек е длъжен да вземе възможно най много пари за даден артикул. Но наистина понякога не сработва плана и се пада на по ниска цена. Пък и частите не са толкова стари колкото ги вадят някои хора. И не всеки може да си позволи цяло пц с видео карта. Няма да споря за карта, наистина съм я преоценил да речем 150лв е нормално. Тъка че съвсем спокойно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,кажете актуална цена за тези компоненти?Дъно - z77 xl 2
Процесор - i7-3770
Рам 4x4gb//   Захранването е 750в марково/// видеото е слабичко нвидия 630 2гб.... харда е 1тб 7200об ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко искаш за процесора? Дай оферта на лично.

преди 1 минута, arseni1 написа:

Здравейте,кажете актуална цена за тези компоненти?Дъно - z77 xl 2
Процесор - i7-3770
Рам 4x4gb//   Захранването е 750в марково/// видеото е слабичко нвидия 630 2гб.... харда е 1тб 7200об ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Радослав Матев написа:

Колко искаш за процесора? Дай оферта на лично.

За сега само комплект, ето какво представлява!! 

IMG_20171225_123730.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от qdikyp
      SSD
      Liteon LCS 128GB 2.5" сата - 30лв.
      2x Liteon LCS 128GB M.2 сата - 30лв./бр.
      Нещата се намират в Перник и София, предпочитам лично предаване, за страната става и с куриери.
      За повече информация 0895 222 132 - Марио
      или [email protected]
    • от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
    • от nosorogabg
      Добър ден, мисля да сменям рамта и попитах тук-там и навсякъде различни отговори. Сега съм със 8gb ram, не знам колко mHz. Дъното ми не поддържа повече от 2133mhz. ММисля да ъогрейдвам на 16 рам но нямам пари за ново дъно и 16ram. Казаха ми че ако сложа например 3200mHz Ram на това дъно ще ми blue screen-ва и ще ми крашва компа, а друг ми каза че рамта ще се лимитира едва ли не на 2133mHz. Та въпросът ми е мога ли да сложа 3200 mhz рам на дъно с макд 2133mhz?
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване