Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Извинете, пиете ли? - Това въпрос ли е, или предложение?

- Въпрос.

- Не пия.

- А ако е предложение?

- Тогава ще пийна една голяма водка.

Синче към баща си:

- Тате, хайде да излезем на разходка в парка? Бащата към майката:

- Жена, излизаме на разходка в парка. Дай нещо за мезе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 27k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2916

• нушо

3828

“Трябва днес да стана по-рано и да отида да напазарувам, преди да дойдат другите и да стане опашка”, си помисли целият град.

- Значи няма да ходиш в Париж тази година?
- Ооо не, в Лондон няма да ходя тази година... В Париж не ходих миналата.

Предлагам някакъв ред да се въведе във Фейс-а по празниците, че голяма бъркотия взе да цари. Например:
6:30 - 8:00 - кафета, кифли, курабии, торти, пасти.
8:00 - 9:00 - котки.
9:00 - 10:00 - топки (коледни, нали, да не стават грешки).
10:00 - 11:00 - албуми от снощното напиване.
11:00 - 12:00 - дечица и коледни подаръци.
12:00 - 13:00 - манджи и други кулинарни шедьоври, приготвени собственоръчно.
13:00 - 14:00 - снимки от коледни празници в чужбина.
14:00 - 15:00 - картички, икони, китки.
15:00 - 16:00 - снежни човеци и снежни пейзажи.
16:00 - 17:00 - следобедни кексове и пак кафета (не прекалявайте с тагванията).
17:00 - 20:00 - чаши, къркане, наздравици, може пак манджи.
20:00 - 23:00 - блус, рок, джаз.
23:00 - 6:30 - от "Вземи огън запали ме" до "Позови миня тихо по имени", голи Снежанки, Дядо Коледовци с плочки," Je t`aime" на Лара Фабиан, както и снимки от "Полунощ в Париж ", който е на любовен зор някакъв...
И така!
Иначе в този безпорядък тъкмо някой пусне Луис Армстронг и бааам!! - сърми в тава и изпънала се като струна котка под елхата... Така ш`си знаем кой кога да влиза и кога да не припарва до фейса! Хайде със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки град, ако караш през цялото време по хубав асфалт, ще стигнеш до къщата на кмета!

Влязох във френска сладкарница, а там звучи сръбска музика. Може би, защото е в Подуене, а не в Париж?

- От София ли си?
- Да, как позна?
- По кашлицата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще имате гугъл от 16:00 до 22:00, да видите на Перник лесно ли им е!

Снимах се с петлитрова дамаджанка с минерална вода и веднага 25 покани за приятелство от Перник!!!

С наближаване на празниците се прави плавен преход от София диша към София мези и пие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/). Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия, а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия", но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав, а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата.
Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V). Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него.
Зодия ВИНО (22.V - 21.VI). Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината. Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.
Зодия РОМ (22.VI - 23.VII). Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си. Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.
Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII). Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.
Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ). Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.
Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.). Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, че да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").
Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.). Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: "Аз съм дух, другите да го духат!" И жената Джин, и мъжът Джин могат да създадат добро, отлежало семейство, но не бива да им се дава много свобода. Изтървете ли веднъж духа от бутилката, край, повече не го търсете, ами купувайте друга бутилка! Впрочем представителите на тази зодия не обичат да ги затапват.
Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.). Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...
Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.). Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му.
Зодия ВЕРМУТ (21. I.-19. II.). Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.
Зодия БИРИ (20. II.-20. III.). Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане. Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо. Под този зодиакален знак са много държави, като Германия и Чехия се чувстват най-щастливи. Бирите са приятни на вид, спретнати - винаги с бяла якичка. Особено шофьорите са ненаситни към тях, макар винаги да твърдят, че са били само с една.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОТВОРЕНО ПИСМО ОТ ДЯДО КОЛЕДА:
- Скъпи деца, започнах да получавам писмата ви. Тези, които са писани на шльокавица (демек с латински букви), отиват направо в коша. Просто нямам нерви да ги чета. Бих желал също да отбележа, че в българската азбука няма 6. Пише се Ш. Главните букви и запетайките не са взривоопасни! Ползвайте ги! Сега сме пуснали една извънредна линия с правописни речници, ще ви сложа по един в пакетите с подаръци…
Сигурно сте обърнали внимание, че аз съм Дядо Коледа. ДЯДО, а не "пи4, чуек, мой, лек, уек, мяняк, звизда, ей 4и4ак, братчед, браточка" и производни. Обръщайте се към мен подобаващо. А на младежа, дето ме нарече в писмото си "ДЪРТ ПРЪДЛЬО", мисля, да му се изходя в комина. Един единствен път съм се изтървал на публично място, в ония мол на Цариградско. Тогава в скута ми със засилка се пльосна младеж с моите размери. В своя защита ще отбележа, че предната вечер беше мексиканска вечер. Елфите бяха прекалили с боба и лютото. Относно видовете подаръци, които правим… Трябва да отбележа, че имаме детска работилничка, и отказваме да доставим истински "Автомат Калашников, чуек". Същото важи и за поръчката за яка картечница, щот даскалката не те кефи, мой. Нищо животозастрашаващо.
Скъпи деца, знам, че в американските филми слагат курабийки и мляко на Дядо Коледа, то и за това техният е към 250 килограмов. Нашите комини са тесни, пък и ме е страх да не получа диабет… На мен може половинка ракийка, домашна, в Лапландия нощите са студени.
Няколко думи за писмото на малкият Иванчо. Виж, моето момче, като дойда непременно ще говоря с родителите ти, явно си налучкал паролата на каналите за възрастни. Нашите кукли не са надуваеми… И не даваме ваучери за стриптийз клубове. Пък и не вярвам учителката ти по френски да работи в такъв и ти да имаш нужда от нагледни уроци… Добър опит, както се казва.
Трябва да обърна внимание и на писмото на Марийка. Миме, няма как Дядо Коледа да ти достави мъж, който да тормозиш и унижаваш. В крайна сметка ти си на шест годинки, като пораснеш той сам ще те намери, горкичкият. Искам да поговоря и с твоята майка, мисля да я сложа на коляното си и да я напляскам. Съпругът, уважаема госпожо майка на Марийка, ако не се слуша, то поне се уважава. А вие го налагате с точилката, доколкото разбрах…
Сега няколко думи и към родителите… Скъпи майки и татковци, положението тук отива на зле. Откакто ме преименуваха и вече не съм Дядо Мраз, при мен настъпиха някои промени. Защо ме направихте същия, като ония задокеански продавач на газирани напитки? Ми то това е само вода, захар и оцветители, а аз съм по сто пъти на вечер с тая бавна отрова в ръка по рекламите… Взехте ми Снежанка, и ми пратихте куп мърморещи малогабаритни типове… Елфи били… Живи гномове ако питате мен, постоянно стачкуват. Искали по-добри условия на труд. А бе алоооо, вие да не сте чиновници в Западна Европа бе… При мен се бачка, денонощно.
Приберете си елените, моля! Това животно Рудолф е вечно пияно! Не му ли виждате червения нос? Омръзна ми да правя предни салта по покривите от острите му завои, мъж на възраст съм в крайна сметка. Тая зима, ако е още при мен, ще сервирам на гадните недоволни брадати типове пушено еленско! Обещавам!
ИСКАМ СИ СНЕЖАНКА! Писна ми от тая коч компания! Не стига, че нощта тука е 6 месеца, ами и около мен все пръчове! Не може само на ръкоделие… Пък и единият от елфите, дето брадата му е по-голяма от моята, взе нещо да ми намига…
Снежанка, горката, ми писа… Заради вас понастоящем работи в Москва, в заведението Палавата Матрьошка, като екзотична танцьорка. И сега вместо да гушка Дяда си Коледа, се кълчи в скутовете на разни пияндета! Срам и позор! Искам си я! До средата на декември да е при мен, иначе ще донеса ТОЧНО каквото милите ви дечица си поръчаха. Да ви видя как ще се оправяте с въоръжени до зъби невръстни психопатчета, научени от онлайн игрите да гърмят на месо…
В общи линии това е, действайте, няма време.
Хо-Хо-Хо и прочие.
Искрено ваш, да видим до кога: Дядо Мраз, пардон, Дядо Коледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е разликата между палеца и средния пръст?
Следващия пък, като махаш на автостоп, махай със средния пръст вместо с палеца и ще разбереш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена се кара на мъжа си:

- Стига си пил! Не помниш ли, че доктора ти разреши само по една чашка на ден!

- Помня, разбира се, и го спазвам. Сега си пия чашката за осми октомври 2009 г.

Една жена пратила мъжа си до магазина:

- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло. Мъжът се връща след малко с половин литър водка:

- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един пияница работел в ТЕЦ Перник и един ден излязъл на покрива на ТЕЦ-а и се загледал в опушлявения, черен, стар комин.Пиивал си ракията и си го гледал замечтано, блуждаещо...
По едно време един човек на парапланер изгубил контрол над "машината" си и се блъснал в комина, като въжетата се оплели и паднал долу.
Пияницата погледнал комина, погледнал човека долу, погледнал пак комина, след което отново човека и си казал:
Ми....то.....кфат държаааата, такфия и терористичните актове...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако в думата "хляб" са направени четири печатни грешки и се е получило "бира", то може би това не са били грешки?

Реклама: Пийте новата ни ракия "Машина на времето"! Удряте една чашка, и вече е утре...

Двамча пияни си говорят:

- Извинявай, приятел, знаеш ли колко е часът?

- Да...

- Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Вчера с едни приятели се събрахме да се почерпим. И така се почерпахме, че накрая трябваше пак да се запознаваме...

Пиян обикаля около цилиндрична колона за обяви на улицата и крещи:

- Помощ! Помощ! Приближил се полицай и попитал:

- Какво има?

- Зазидаха ме! - отвърнал пияният.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекар казва на пациента си: И запомнете, алкохола е най-лошия ви враг! Избягвайте го!

- Докторе, какъв мъж ще съм аз ако се покажа страхливец в лицето на врага?

В кафенето.

- Да му цапнем по биричка?

- Бира?! В работно време?!

- Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Триста долара за това куче?! Че какво му е толкова специалното?

- Обучено е да търси наркотици, сър. Давате му петдесет долара и само след минута то се връща с дрогата!

"След като не можах да открия истината във виното, вече пия водка."

- Скъпи, вчера оставих две бутилки водка в хладилника, а сега е само една. Защо?

- Ами... защото не съм я видял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един котарак хванал една мишка и и казал :
-Ей сега ще те изям!
Тя изплашена го погледнала и му се примолила:
-Недей,моля те. Ако не го направиш ще ти дам да ме опънеш!!! Той помислил, помислил и я пуснал а тя избягала и му казала:
-Ей един курвенски номер да знаеш и може да те измъкне от всякаква ситуация!- и хоп се скрила в дупката си. Котката обаче отишла пред дупката и имитирайки кучешки лай започнала да лае. Мишката си помислила "ехаа отвън сигурно кучето опъва котката, това не е за изпускане я да видя" и излязла. Оп котката хванала мишока в лапите си и казал:
-Ей един чужд език да знаеш и всички ку*ви са твой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Дядо, защо не си внесеш парите в банка? Ще ти дават лихва и ще се увеличат!
- Моето момче, от мен да знаеш, само ония долу се увеличава в чужди ръце!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Активист на въздаржателско дружество изнася лекция за вредата от алкохола в едно шопско село. Накрая пита Вуте от първия ред:

- Ти крава имаш ли?

- Е па имам - отговаря Вуте.

- Ако й дадеш една кофа с вода и една с ракия, коя ще изпие кравата?

- Е па водата, естествено - отговаря Вуте.

- Правилно! И защо?

- Ами то говедото си е говедо... - ядосано отговаря Вуте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В центъра на един български град, тръгнало свлачище и се образувала огромна дупка. Маса народ изпопадали в дупката и се понатрошили. Поради сложността на ситуацията кмета събрал общинския съвет да дискутират какви мерки да се вземат, за да решат проблема. Един от най-умните общински съветници казал:
- Трябва да паркираме една линейка да стои постоянно до дупката, така ако някой падне в нея ще можем да го извозим много по-бързо до болницата.
Предложението било гласувано и прието. В крайна сметка ефекта бил минимален и маса народ ежедневно продължавали да се трошат. Свикан бил нов общински съвет и друг от най-умните общински съветници предложил по пътя до болницата да се забрани движението с коли, за да може линейката по-бързо да стига до болницата. Предложението било гласувано и прието. В крайна сметка ефекта отново бил минимален. Общинския съвет трябвало да вземе някакви ДРАСТИЧНИ МЕРКИ. В крайна сметка стигнали до единодушно решение - да съборят сегашната болница и да построят нова до дупката. Тогава вече кметът не издържал и скочил:
- Ама вие сериозно ли мислите да затворите сегашната болница и да построите нова!? Това ще ни струва абсурдно много пари. Има много по-добро решение - просто можем да запълним дупката и да изкопаем друга точно до болницата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полицаи спират пиян шофьор на пикап:

- Господине, не забелязахте ли, че жена ви падна от колата преди няколко пресечки?

- Слава Богу! - промърморил пияният. - А аз си мислех, че съм оглушал!

Разговор между наркомани:

- Виждаш ли онова там?

- Къде?

- Ей онова там!

- Къде, бе?

- Ей там!

- А, там ли бе?

- Къде, бе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в Габрово:
- Хайде сине, духни свещичките и си намисли желание.
- Догодина да ми купите торта...

Не се живее вече в София. Вчера спуках гумите на един със смолянска регистрация, за да подишам чист въздух.

На осми декември е невъзможно да си поръчаш прост*тутка в София. Всичките са в Банско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиян мъж стои на улицата и дълго разглежда връзка ключове. Един полицай се приближил и попитал:

- Господине, какво правите?

- Търся колата си - последният път, когато я видях беше на края на тези ключове! В този момент полицаят казал:

- Господине, ципът ви е разкопчан!

- По дяволите! Изгубил съм и жена си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пристигнал папата на посещение в София и се качил на едно такси за да разгледа забележителностите. Не след дълго решил и той да покара малко таксито, сменили се те с шофьора и продължили обиколката. По едно време ги спира полиция. Полицаят поискал документите, папата му отговаря:
- Ти не ме ли познаваш? Аз нямам паспорт, ето диадемата и жезъла.
Погледал го полицаят, помислил дълго, пък решил да се обади на своя шеф.
- Шефе, да знаеш кой спрях?
- Кой си спрял, да не си спрял някой депутат?
- Не бе шефе, много по-голям от него.
- Да не е министър-председателя или президента?
- Не, още по високо ниво.
- Бе ти да не си спрял Дядо Господ?
- Ми сигурно ще е той, щом като папата го вози...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Късна вечер. В поликлиниката звъни телефона.
- Ало. Спешно е. Наш приятел току що глътна тирбушона. Ако може елате по-бързо.
Докато доктора си вземе чантата телефона пак звъни. Същият мъжки глас:
- Ало, докторе. Може да не идвате. Намерихме друг тирбушон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- От къде си?
- От София.
- Къде ще караш празниците?
- На село...

Женски феминистки сбор. Става немкинята и казва:
- Аз като се ожених за моя Ханс, и му казах в прав текст "Виж какво, от днес нататък ти ще готвиш. Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - нищо не виждам. Прибирам се на третия,гледам - сготвииил"
Става италианката:
- А аз като се ожених за моя Паоло и му казах в прав текст "Виж какво, от днес нататък ти ще чистиш". Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - нищо не виждам. Прибирам се на третия, гледам - изчистииил"
Става българката (от Перник):
- А аз като се ожених за моя Пешо и му викам: "От днес нататък ти ще готвиш и чистиш. Първият ден - нищо не виждам. Вторият ден - нищо не виждам. На третия,лееееко прогледнах с едното око"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След с*кс:
Тя:
- Много си добър, виагра ли си пил?
Той:
- Аз съм от Бургас ма, пих РАКИЯ!!!

Сбогом Виена и Париж, сбогом Истанбул, Белград и ти, Сапарева баня, ще купувам диван.

В Перник.
- Какво да кажеш на жена, на която са ѝ посинени и двете очи?
- Какво да ѝ кажеш, ако вече са ѝ говорили, при това два пъти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Абе, барман, това тук да не е клуб на анонимните алкохолици?

- Защо мислиш така?

- Ами никого не познавам.

На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни.. но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.

Нова година: Изследване по телефона: След вдигане на слушалката 10% отговорили с "Ало", 5% с "Да", а останалите имали проблеми с отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване