Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 25,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2570

• нушо

3393

В един бар двама мъже си говорят.

- Мараба, братчет, айде да пием по едно.

- За кое да пием? - попитал другият.

- Ами ти къде живееш?

- В квартал Възраждане. А ти?

- А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. - Барман, я налей по едно.

- Кой блок? - 15-ти блок.

- Ха, и аз живея там. - Барман, налей по още едно.

- Кой вход? - 13 вход, а ти?

- А и аз там. - Барман, дай по още едно.

- А на кой етаж? - На петия, а ти?

- И аз там. - Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана:

- Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са?

- Абе, двама братя се. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Гошо пие почти като камила.

- Как така "почти".

- Толкова много, но не толкова рядко

Катаджия спира шофьор за превишена скорост и го кара да духа на апарата за алкохолна проба.

- Апаратът показва, че сте пил !!!

- Не може да бъде! Апаратът не е верен! Ето ви 100 лева да си го поправите ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Престаряла червена бабичка вижда президента Радев и тича да го пита с надежда: А кога ще вдигнете пенсиите баби?
- Веднага след като се върнат космонавтите ни от луната бабо! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сутринта след бесен купон, собственикът на апартамента стои пред останалите, които са се размазали на дивана и им казва: - Момчета, за това, че ми изхвърлихте телевизора през балкона... е хайде, ще ви го простя! За това, че изкъртихте вратата на хладилника... ще си затворя очите! За това, че ми направихте масата на клечки за зъби и изпочупихте всички чаши, чинии и витрини... е добре, ще го преживея някак си! Обаче за това (вади едно канарче с тирбушон в задника)... за това да ми кажете: "То така си беше"... е извинявайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Каква е разликата между крава и наркоман? Отговор: Ами начинът по който приемат тревата!

Човек спира пиян минувач на пътя и пита:

- Извинете, къде тук е улица "15-ти май"? Пияният се замисля и отговаря:

- "15-ти май", "15-ти май", ама коя година?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беър Грилс и новите 10 епизода в България!
Епизод 1:
- Беър Грилс хваща такси от летището до центъра на София и спори с таксиджията за маршрута и размера на сметката.
Епизод 2:
- Беър Грилс тегли ипотечен кредит и го изплаща с минимална работна заплата.
Епизод 3:
- Беър Грилс купува кола на старо от автокъща в „Горубляне“ и оцелява няколко денонощия на опашката в столичния КАТ, докато я регистрира.
Епизод 4:
- Беър Грилс отива на дискотека в Перник.
Епизод 5:
- Беър Грилс се опитва да запише децата си на детска градина в София.
Епизод 5:
- На Беър Грилс му излиза изравнителната сметка за парно от „Топлофикация“.
Епизод 6:
- Беър Грилс се вози в трамвая без билет и спори за място с възрастен дядо, пътуващ с празни туби до минералния извор зад Министерски съвет.
Епизод 7:
- Беър Грилс казва на работодателя си, че иска пълни осигуровки.
Епизод 8:
- Беър Грилс пазарува на Женския пазар.
Епизод 9:
- Беър Грилс се разхожда сам в „Люлин“ 4 след полунощ.
Епизод 10:
- Беър Грилс пресича натоварен столичен булевард с полуизтрити пешеходни пътеки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влиза един каубой в бара, поръчва си уиски и още не отпил чува вик:
– Внимавай, ще ти вземе коня!
Излиза и изпозастрелва всичко шаващо пред бара, дето не е кон. Влиза обратно, изпива си питието на екс и а-ха да каже второ пак същия глас:
– Казах ти, ще ти вземе коня!
Взима втория пистолет, втурва се към вратата, а зад гърба му бармана:
– Ало, шахматистите в сепарето, я по-тихо че тоя ще избие целия град!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апартамент в краен столичен комплекс. Голи стени. На голия под са постлани вестници. На вестниците седи наркоман и преглежда стари билети от лотарията. В ъгъла е поставена табуретка. На нея седи бабичка и гледа телевизор, който седи на земята. Наркоманът:

- Мамичката му и късмет! Бабката:

- Какво се е случило, синко? Наркоманът:

- Пак сме загубили от лотарията. Този път телевизора!

Момче вижда баща си да пие ракия от шишето и го пита:

- Тате, защо пиеш ракията от шишето?

- Защото не можах да намеря подходящо буре, татиното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провинцията:
- По телевизия, радои, само за София! Това, че София е отделна държава вече го разбрахме.
Софиянци:
- Да не мислите, че ни е лесно. Ние сме обкръжени, и около нас е някаква България!

Ако всички отидем там, където ни пратят... Пловдив ще се пренасели!

В Перник намерили дете възпитано от вълци! За сега това е първият случай на възпитано дете в Перник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек върви по улицата олюлявайки се, спира случаен минувач и го пита:

- Пич, ти пиеш ли?

- Не, защо?

- Идеално. Я подръж малко тая бутилка, защото трябва да си завържа връзките на обувките.

- Кой, аз? Да се напивам така, че после да не помня нищо? Нямам спомен такова нещо да ми се е случвало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В аптеката се втурва запъхтян човек и извиква:

- Половинка спирт!

- А имате ли рецепта? - пита магистърът.

- Имам, разбира се - килограм захар, половин килограм цвекло, и сто грама мая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледали всички сезони на сериала „Стъклен дом“, семейство Попстрелкови от село Голям Дъбовец решили, че е крайно време да посетят столицата и да видят на живо стъкления дом. Качили се на влака цялото семейство, баща, майка и син- тийнейджър, и отпрашили за София. И понеже никога не били напускали Голям Дъбовец, за Попстрелкови всичко било крайно интересно. Когато пристигнали в столицата веднага започнали да обикалят забележителности и да трупат впечатления.
Най-после стигнали и до Стъкления дом, влезли вътре и започнали да обикалят магазини и заведения, цъкайки с език или от лъскавите витрини или от високите цени. Но, нещеш ли, в суматохата бащата и сина Попстрелкови изгубили мама Попстрелкова в тълпата. Къде ли не я търсили, но така и не я откривали. Накрая спрели да си отдъхнат малко и бащата забелязал на десетина метра пред тях две врати, които се плъзгали от само себе си на страни, а над тях, след затварянето им, започвали да святкат цифрички. И докато бащата Попстрелков се чудел какво ли става зад тези врати, изведнъж се случило следното- вратите се отворили и през тях влязла възрастна, ниска и дебела женица, след това вратите се затворили и цифричките отгоре започнали да святкат последователно- 1,2,3,4 и после 4,3,2,1 , после вратите се отворили и от вътре излязла млада девойка висока 180см, с фрапиращ бюст, крака до сливиците, къса пола и дупе като детско барабанче. Девойката артистично отметнала дълга грива и с царствена походка минала покрай двамата Попстрелкови. Бащата и сина гледали след нея с увиснали ченета, но в един момент бащата се съвзел ръгнал сина си в ребрата и изсъскал:
- Бързо бягай да намериш майка си да я пъхнем в тая машинка, че иначе те утрепах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали:

- Амии... ние имаме само 10 лева..

- Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак!

- Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Детегледачка от Перник бе приета в Пирогов по спешност, след като се опита да отнеме от 6 месечно бебе плюшеният му винкел...

Габровец с депресия отива при психолог.
Психологът:
- Според мен и Вие като другите пациенти от Габрово, страдате най-вече заради това, че правите всичко възможно за да не харчите пари. Това вечно въздържание води до вътрешни напрежения които се натрупват и водят до депресия. Препоръчвам Ви шопинг - терапия. Изхарчете колкото може повече пари, като си купувате всичко което Ви хрумне. Това действа безотказно!
След седмица габровецът отива на контролен преглед, отново тъжен и унил. Психологът:
- Колко пари похарчихте?
- 1000 лева, и НИКАКЪВ резултат!
- Хм! 1000 лв. е доста добра сума за шопинг, и да няма никакъв резултат... а какво си купихте?
- 500 евро!

Евреин идва на почивка на слънчев бряг. Пред хотела го среща циганин, който му предлага златна гривна за 100 евро. Евреинът се пазари дълго и я купува за 50. Това, че гривната е фалшива, евреина се досетил веднага. А че стоте евро са фалшиви, а рестото истинско, циганинът не разбрал веднага...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седът си три бабички в парка. Едната замечтано казва:
- Господи, колко искам да съм трева…
- Е що трева, ма?
- За да може мъжките тела да се тръкаят връз мене, да усещам тежестта им, топлината им…
Втората:
- Я па сакам да съм вода…
- Е що вода?
- За да моо да са стачам по мъжките тела, да усещам мускулете им, да влазам и на най-интимните им места…
Третата:
- Я па сакам да съм линейка….
- Я па таа... Е що па линейка!?
- Сакам да ма отворат широко отзаде, да ми го наврат и после да обикалям из целия град и да викам - „Ау – Ау – Ау…“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек си седи в къщи и по едно време се чука. Той отваря и гледа пред вратата стоят жираф, папагал и хамстер.

- А... - изненадва се мъжът. А животните му отговарят:

- Добър ден, при нас постъпи информация, че тук се злоупотребява с халюциногени...

На междуградски път - кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита:

- Сега кажете - кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва:

- Никой - ние всички бяхме на задната седалка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как математикът вика кокошките?
- 3.14, 3.14, 3.14!

Изкуството на дипломацията се състои в това, да успееш убедително да повтаряш "сладко кученце", докато намериш камък, с който да го замериш...

На фирмено заседание:
- Господа, да започнем с най-важното!
- Правилно! Наздраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да повдигна слон с една ръка,
но къде да намеря слон с една ръка?

един еволюционен :]

Върхът на глупостта е, когато родният ти баща ти обяснява,
че си произлязъл от маймуната...

Върхът на глупостта е, когато родният ти баща ти обяснява,
че си произлязъл от маймуната...

Козата е единственият женски бозайник, който носи брада...

Всичко си има край. Само кренвиршът има два...

Вампир? Това е мъртвец, запазил присъствие на духа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се връща мъртво пиян вкъщи. Жена му вбесена започва да му крещи, да го замерва с чинии, с чаши, с каквото и попадне под ръка. Мъжът какво да прави - скрива се под леглото.

- Излизай от там пияница мръсен!

- Няма да изляза!

- Излизай, чуваш ли какво ти казвам!

- Я си гледай работата - аз съм господар на тази къща и ще си стоя където си поискам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих си нощно шкафче,
но не зная къде да го държа през деня...

Африка не може да е далече. В нашата фабрика работи един негър и идва на работа с колело...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hемец в лондонски баp: - Martini, bitte. - Dry? - Nein, zwei.

Двама влизат в бара. Единият пита другия:

- Какво ще пиеш?

- Каквото и ти.

- Барман, дай две бири.

- Тогава и за мен две.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На светофара на Орлов мост е спрял последен модел Мерцедес. Отгоре се е засвяткало едно трабантче, но не успява да спре навреме и се натриса отзад в Мерцедеса. Отвътре се показва една мутра и човечеца в трабанта тамън си чете молитвата мутрата се прибира. - Ох отървах кожата, си мисли нашия. Светофара светва зелено и тръгват. Мерчо отпрашва напред, но на следващия светофар обаче нашия се заблеял нещо и пак се натриса в мутрата. Оня излиза и тръгва към Траби. - Е сега вече ми се е*а майката, си вика прежълтял нашия, а мутрата се надвесва на прозорчето и го пита: - Абе брато, мене като ме нема ти как спираш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване