Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

Може и новинар да станеш на заглавната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Green_door написа:

само с ползване не става. Проверяваш, анализираш, сравняваш..

Човечеството ако разчиташе на такива неадекватни като тебе, да си дадът оценката за каквото да било, досега нямаше да има хора на тая земя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, стига бе... по няколко гигабайта на ден? Тия по няколко пъти на ден ти копират харда, ша знаеш, да не вземат да пропуснат нещо!

100% си един от идиотите, които пишат под всяка статия, свързана с Microsoft. ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

много ми допада функцията clipboard, която може да се активира от контрол панел в менюто система. Копирате различни неща и чрез кликване на уин клавиша и v, се показва какво сте копирали или изрязали.

другото полезно нещо е калкулатора. Може да смята валута, обем, температура, време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото, което ме впечатли и още Beta. Xbox приложението https://www.xbox.com/en-US/xbox-app , където с абонамент се свалят игри. 

Работи и с  Xbox Game Bar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, цвък написа:

много ми харесва но имам едно питаме

как да сменя синиа екран на смърта на розов?

синьото ме депресира

цвък

За розов не знам, ама ако ти харесва черното, можеш да минеш на Linux, където BSOD означава "Black Screen of Death" и е по-известен като "Kernel panic".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, цвък написа:

много ми харесва но имам едно питаме

как да сменя синиа екран на смърта на розов?

синьото ме депресира

цвък

Приготви си кутия розова боя и четка

и чакай да се появи 

прък 

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Green_door написа:

Спор няма, ама колко бързо я пачват? Кратко и ясно - уязвимост, пачват я, пускат ъпдейти и готово. Ествствено, ако откривателят и е имал благоразумието да даде 40 дена време за реакция както е прието. На Windows също откриват, но с продуктите на Microsoft става... Как да кажа... Леко странни нещата. Като ъпдейтите за WannaCry и т.н. Пуснаха уж ъпдейт "случайно" 1 седмица преди масовата атака и дори не казаха на никой за какво е и че трябва спешно да бъдат инсталирани ъпдейтите. Нали.... Обясни ми, че Microsoft не си слагат умишлено бекдорс в собствената ОС, че не ги пазят в тайна и че нарочно не искат да ги запушват.

Всичката. Какво значи "дисково" насочена и какво общо има това с разпращането на информация на собствениците на компютрите до сървърите на Microsoft?

За протоколите, напълно съм съгласен. Разбира се, че трябва да има трафик към DHCP сървъра и т.н.

Имам в пред вид, нищо не ползваш онлай, да кажем 1-2-3 дена. Закачаш си външен диск със снимки, музика и т.н. Да са само упдейтие, NTP и т.н. - разбирам, а то постоянен трафик до 20-тина сървъра на Microsoft. Или пък, като си пуснеш браузера, да не ти разпраща пакети до собствениците му и още 330 места, а само до съответните сървъри зададени в кода на съответната страница.

Това с диска нарочно го давам за пример, защото е много яко да гледаш как собственият ти компютър, след дни на оптимизация, копираш си 10-тина ГБ снимки на компа от външен диск и си гледаш 1МБ/сек ъплоуд до сървъри на Мицрософт няколко часа... И те така, "телеметрия" от понякога достигаща гигабайти на ден, която отива право при M$

Впрочем, да поясня, не знам Microsoft на какво викат телеметрия. Чисто и просто всеки един Windows 10 потребител с интернет, има постоянни течове от собствената му машина до сървъри на M$.

И, нали знаеш, че още в зората на Windows 10 ги барнаха, че имат скрийнрекордер, който изпраща скрийншоти на M$? Как мислиш, като си гледаш обема на трафика, дали са спрели или само са го криптирали по-добре?

Няма много варианти, за гигант като Майкрософт, за които работят ежеминутно най-добрите специалисти с 25 години опит в бизнеса за да стават тези неща или са некадърници или го правят нарочно. След ъпдейта от преди няколко дни при мен се появиха дребни но дразнещи бъгове.

Но нека моля такива, които са с пиратски копия да не ръсят акъл в темата.

Ние знам, че нещата са картел, ако правеха необходимия софтуер и за Линукс може би би имал шанс да се разпространи по-масово.

на 26.01.2020 г. в 23:17, DarkEdge написа:

ТРЯБВА ДА ПИШЕШ САМ АКО ИМАШ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ WINDOWS 10. НО НЕ ОТ ПРЕДИ 5 ГОДИНИ И НЕ ДА СЕ ПОВТАРЯШ ПРЕЗ ПОСТ. НО ЯВНО МАЛОУМИЕТО ТИ НЕ ДОСТИГА ДО ПОВЕЧЕ.

И аз така мисля, преди 3-4-5 години слагат едни десетки във фирмата, и не ми хареса. И с години не съм го поглеждал. Сега е много по-добре, но мине не мине ъпдейт и се появяват проблеми. Мисля, че и тук има достатъчно статии за това. Конфликти между приложения. Мисля, че съвсем наскоро четох статия за проблеми след последния ъпдейт от преди дни, имало уж потребители при които дори се е повяил проблемът син екран. На мен ми се самоизключи аеро ефекта и ми изчезна езиковата лента. Също така забелязвам, че ундоса зарежда по бавно.

А онзи дето е написал, че 8 час правил ъпдейти, направо мога да се плясна по главата. Дори при чиста инсталация едва ли е повече от час, освен ако не си модем от 2002ра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик: Това с пачването на дупките в SMB V1 наистина беше подозрително. Но вината, според мен не е на Майкрософт, а на Агенцията за национална сигурност на САЩ. Те им крадат кибероръжията, знаят, че там са eternalblue и другото кво беше, но не алармират веднага Майкрософт.  Последните пък даже забавиха издаването на месечния пач (ама си замълчаха защо), заради това. Ако имат вина, то е, че трябваше да подходят алармистки - надали не са знаели потенциала на проблема - и да подплашат хората предварително. Поне така мисля аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Камен Петров написа:

А онзи дето е написал, че 8 час правил ъпдейти, направо мога да се плясна по главата. Дори при чиста инсталация едва ли е повече от час, освен ако не си модем от 2002ра.

Сега съм оставил да го видя колко часа какво ще си сваля при напълно нова инсталация на Уин 10  1909 от флашката правена с микромекия tool.
Не си намери драйверите за видеокартата като го пуснах днес, нещо с модема на интернета не се разбраха първия път. Спрях всичко и наново съм пуснал и гледам само на суйча колко бързо мигат двете лампички, сваля ли сваля апдейти и каквото му е кеф на него.
Абаче активацията я беше направил веднага като го пуснах в интеренет. Разпознава го че е имало уиндоус на този лаптоп.

п.п.
в една друга тема описах как успях да а прецакам боза 10 с един дуал буут, та заради това форматирам твърдия диск и старата песен на нов глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мальчик Бананан написа:

Офтопик: Това с пачването на дупките в SMB V1 наистина беше подозрително. Но вината, според мен не е на Майкрософт, а на Агенцията за национална сигурност на САЩ. Те им крадат кибероръжията, знаят, че там са eternalblue и другото кво беше, но не алармират веднага Майкрософт.  Последните пък даже забавиха издаването на месечния пач (ама си замълчаха защо), заради това. Ако имат вина, то е, че трябваше да подходят алармистки - надали не са знаели потенциала на проблема - и да подплашат хората предварително. Поне така мисля аз.

EternalBlue беше пачнат месеци преди WannaCry. Ако хората си бяха ъпдейтнали Windows-а, нямаше да изреват така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, pix3l написа:

EternalBlue беше пачнат месеци преди WannaCry. Ако хората си бяха ъпдейтнали Windows-а, нямаше да изреват така.

Дали не е години преди това? Ако си бяха ъпдейтнали, после другите мизерии - ъпдейти да оправят ъпдейтите, антивирусните и цялата помия, която се изля слд това... Страшна работа е да си с Windows. Ако не ъпдейтнеш - вирус, ако ъпдейтнеш - сини екрани, рестартирания..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък аз на няколко различни конфигурации през годините си ползвам windows 10 и нито съм имал сини екрани след обновявания, нито каквито и да е други проблеми, а вие постоянно се оплаквате? Май проблемите са от задклавиатурното устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Как пък аз на няколко различни конфигурации през годините си ползвам windows 10 и нито съм имал сини екрани след обновявания, нито каквито и да е други проблеми, а вие постоянно се оплаквате? Май проблемите са от задклавиатурното устройство.

Е, и аз това питам. При мен е обратното - на линукс нямам никакви проблеми. Преди 5 години, като исках помощ - греда. Нито тука, нито от support-а на Microsoft някой успя да помогне. Може и да е случайно, ама и при познатите и роднините пак така стана. Спряха да реват за изскачащи прозорци, сини екрани и т.н.

Възможно е аз да греша @Raze, и ти да си прав. Гледайки обаче раздела за Windows и сравнявай го го с тeзи за Mac, Linux, думата "проблем" шокира в Win раздела. И, така като тролите, що не отговаряте така на питащите, а тука? Казвам ви, в kaldata.com ви го списват най-редовно - не. Проблемна ОС е Windows... Ето, хората в този раздел имат проблеми. Питай ги тях, аз съм потресен от помията на микромеките и няма да я опитам повече, заклевам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо му се обяснявате на трола !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Никой не го вълнуват неадекватните му "наблюдения впечатления" и тоталните глупости които пише за Windows 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ми се е оплаквал от проблеми - приятели, роднини с най-различен хардуер. А аз даже и антивирусни не ползвам, дефендър е деактивиран - така съм на лаптопа и на десктопа от години.

преди 3 минути, Green_door написа:

Е, и аз това питам. При мен е обратното - на линукс нямам никакви проблеми. Преди 5 години, като исках помощ - греда. Нито тука, нито от support-а на Microsoft някой успя да помогне. Може и да е случайно, ама и при познатите и роднините пак така стана. Спряха да реват за изскачащи прозорци, сини екрани и т.н.

Възможно е аз да греша @Raze, и ти да си прав. Гледайки обаче раздела за Windows и сравнявай го го с тeзи за Mac, Linux, думата "проблем" шокира в Win раздела. И, така като тролите, що не отговаряте така на питащите, а тука? Казвам ви, в kaldata.com ви го списват най-редовно - не. Проблемна ОС е Windows... Ето, хората в този раздел имат проблеми. Питай ги тях, аз съм потресен от помията на микромеките и няма да я опитам повече, заклевам се.

Хайде сега си помисли колко хора ползват Lunux и още повече MAC, където пък почти няма какво да се повреди, понеже хардуера и софтуера си е техен и темите се броят на пръстите на едната ръка, а hackintosh още по-малко ползва някой, като за това си има специализирани форуми и не е за хора без умения. Реално windows всеки си мисли, че може да инсталира, администрира и работи с него, но реално не е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Хайде сега си помисли колко хора ползват Lunux

Ми, според мен са доста и главоломно нараснаха в последните 5-6 години. В никой случай мнението ми не е меродавно, а изградено изцяло на лични наблюдения. Като гледам реакциите (положителни и отрицателни) в новините за Linux/Windows, докъдето имам досег до офиси и по-малко частни домове, според мен поне 1/4 - 1/5. Все по-рядко виждам компютър с Windows, да не кажа, че изобщо. Е, не съм в БГ, но дори в дребните магазини с вело части, са с Mac. Бил съм 6 офиса с по 50-100 компа всеки, 5 бяха изцяло на ubuntu, 6-тия Ubuntu/Windows 7/Mac. Лично аз, от 20-тина човека за преинсталация на windows, успешно мигрирах половината на linux. Като цяло, всичките ми познати от детството още, полека-лека се ориентират към Mac и Linux. Най-върлият windows потребител от тях, закова на 8.1 поради притеснения за собствената си поверителност. Времето ще покаже дали ще скокне на 10. И, като знам, че няма адекватна система за измерване дори грубо броя на linux потребителите, изобщо не се съгласявам с всякакви статистики за линукс. За Windws съмнение няма никакво, Microsoft знае всяко едно устройство, но в морето от браузери и дистрибуции, шанс някой да нацели приблизителна цифра - няма, да не говорим за по-конкретна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си далеч от истината. Ако гледаме само десктоп системи, без мобилни телефони, виж какво се получава:

https://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems

Долу, където е "Desktop and laptop computers":

Цитат
Desktop/Laptop operating system browsing statistics

Windows
87.76%
macOS
9.61%
Linux
2.06%
Unknown
0.38%
Chrome OS
0.18%
BSD
0.01%

Desktop OS market share according to NetMarketShare for September 2019.[63] Chrome OS is also based on the Linux kernel.

За macos казах, че там трудно ще има проблеми, въпреки че и там вече има вируси, но са под 1/10 от всички. Може да има изключения по региони. Реално windows доминира отвсякъде. Linux почти не се ползва. Тук става въпрос за потребители, не за сървърни машини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Много си далеч от истината. Ако гледаме само десктоп системи, без мобилни телефони, виж какво се получава:

https://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems

Долу, където е "Desktop and laptop computers":

За macos казах, че там трудно ще има проблеми, въпреки че и там вече има вируси, но са под 1/10 от всички. Може да има изключения по региони. Реално windows доминира отвсякъде. Linux почти не се ползва. Тук става въпрос за потребители, не за сървърни машини.

Това имам в пред вид. Как събраха статистиката за Linux? 2015 преобладаваха навсякъде само Windows машини, тук-там някой Мак и никъде не бях видял Ubuntu. Днес виждам нещо коренно различно, а статистиката си е горе-долу същата. Добър опит, но няма адекватен метод дори за гробо изчесление на Linux потребителите. Това с браузерната статистика е като удавник за сламка.. Колкото да напишат нещо. Вече М$ си имат тяхна сигурна бройка, но съпоставяйки я както те си решат към глобалната бройка, си дават солиден процент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Green_door написа:

Дали не е години преди това? Ако си бяха ъпдейтнали, после другите мизерии - ъпдейти да оправят ъпдейтите, антивирусните и цялата помия, която се изля слд това... Страшна работа е да си с Windows. Ако не ъпдейтнеш - вирус, ако ъпдейтнеш - сини екрани, рестартирания..

За сини екрани не знам... аз син екран видях в момента, в който минах от Linux на Windows. Ако не бях го направил, никога нямаше да разбера, че имам дефектна видеокарта. След това, от както излезе от сервиз, син екран не е виждал.

До колкото си спомням, когато ъпдейтнеш kernel-а, и ти трябва да рестартираш. Къде е разликата?

Помия или не - може да каже само някой, който е наясно с нещата, не разни цъкачи, които незнайно защо си мислят, че мнението им е от значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, pix3l написа:

До колкото си спомням, когато ъпдейтнеш kernel-а, и ти трябва да рестартираш. Къде е разликата?

Разликата е, че си ползваш компютъра. Не трябва да чакаш 30 мин, час, два, осем. Ползваш си компютъра докато инсталира ъпдейтите, рестартираш и продължаваш да ползваш. А не като при Windws, инсталираш, рестартираш и чакаш, защото системата не работи докато се ъпдейтва... А.. Колкото до самите ъпдейтие, става страшно кой за какво е...

Ето пример

Просто, подобна гавра...

преди 52 минути, pix3l написа:

може да каже само някой, който е наясно с нещата, не разни цъкачи, които незнайно защо си мислят, че мнението им е от значение.

Е, пиша си. Защото форумът е за това - да споделяме мнение. И моите постове са смислени, на база опит и наблюдения. Не давам съвети за значението на чуждото мнение.

Това дали е бъг или е леко нарочно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Green_door написа:

Е, пиша си

Не е нужно да четеме неадекватни съчинения в теми от които си нямаш и представа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много бавно се обновява Windows 10. Големият ъпдейт във вторник отне цели 50 секунди за да се свали и инсталира. И не, нямаше син екран след рестарта хахах.
Видео като доказателство - ЦЪК . 144 fps, full hd, 1 минута - размер 8мб. Товар на процесора - 10-20%. Някой с linux да тества, дали може да го постигне и видеото да е мазно без дори веднъж да засече. Обаче със слаб хардуеър, като този от подписа ми.

Иначе линукс рулира:
1. Драйвърите за креатив, специално ca0132 кодека...е бой на негри в тъмна нощ. Може да запали, но може и да не. Последно не запали след писане на команди в несвяст и търсене на решение повече от час. Писано е доста за креатив и линукс в линукс форумите. Е, под WIndows 10 идват автоматично през ъпдейтите, като такива има от 6 години и ще има и след още 10. ПЕРФЕКТНИ.
2. Ако имаш 144хц монитор има голям шанс под линукс температурата на видео картата да е 6-8 градуса отгоре. Да, наистина е така и ще обясня защо. Защото картата при зададен 144hz refresh rate ПОД ЛИНУКС не си сваля честотите на паметта и ядрото, дори в idle. Под Windows 7 и 10 няма такъв проблем. Тествано преди месеци. Сега нямах нерви да се занимавам.
3. Читава алтернатива на hwinfo64 или поне MSI Afterburner с която да изкарам на екран всичкото инфо, cpu / gpu usage, memory/core usage, framerate 0.1%, frametime, fan speed и т.н.докато съм пуснал игра, не намерих. Единствено намерих някаква базова програма писана сигурно от студент по информатика първи курс от столичния университет на Свазиленд, приет по програма за умствено изостанали. 
4. Реших да пробвам и да играя Path of Exile. Е, тук вече...а бе, ако си свикнал да играеш под линукс или на конзола с 30 фпс минимални/средни, може и да ти се стори ок. Само че аз съм свикнал да играя с 144фпс.
5. Пресен пример от вчера с бутваща флашка на Убунту - ЦЪК . Два от ТРИ опита го направи. Често срещан проблем. С Windows буут флашка, такова животно не съм виждал за 12 години.
6. 8K ВИДЕО товари процесора 5 - 10% под Windows 10. Мога при определени настройки на Pot Player да сваля до 2-4% товара на процесора. Искам някой с линукс да тества и да каже, как е :D 

Да, за линукс няма вируси, но за петимата потребители на линукс (oбразно казано), кой би се хванал да ''пише'' зловреден код? Windows имал бъгове? Ок, има, но Windows e инсталиран на милиард устройства и на хиляди различни като комбинации  хардуеър (дъно, процесор, видео карта, памет) не е като на да се инсталира на пет различни комбинации, като при линукс. Тези драйвъри трябва да работят на ТЕЗИ милиард устройства и хиляди комбинации от хардуеър, а не ПЕТ, като при линукс. Колко са оплакванията в темите за Windows?? ДЕСЕТ? Двайсет? На фона на милиони ползващи го у нас? Какъв процент е това? 
И хич не ме интересува, дали вината за този монопол е на microsoft, nvidia, amd, intel или друг. 

Слагайте тенекиените шапки, дърпайте кабела и обратно по пещерите...или продължавайте да забавлявате останалите с глупостите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Pig написа:

Не е нужно да четеме неадекватни съчинения в теми от които си нямаш и представа.

Ми, не четете. Кой ви кара?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от [email protected]
      Здравейте,

Със съседа имаме обща мрежа.
      Имам следния казус:
      Имам машина на която работи Windows XP с доста споделени папки, за да имаме лесен достъп.
      Купих си лаптоп с Windows 10 но не мога да достъпя съответния компютър, а достъпвам с него компютрите на съседа, които са с Windows 7 и 8.
      Има ли някакви настройки, които мога да направя, за да реша проблема софтуерно и да е видима машината от Windows 10.
      Погледнах теми по въпроса, но те засягат обратната ситуация, което не ми помогна особенно.

Благодаря за съдействието.
    • от Stoyan Blagov
      Здравейте,сблъсках се със много досаден и изнервящ проблем при работата ми със моят лаптоп,а именно това,че не мога да работя с мишката като хората.
      Като отворя нов прозорец от декстопа,например “Моят компютър” и когато ми се отвори прозореца,след това като движа мишката в този прозорец не ми маркира нищо,а само движение на курсора,сменях USB слотове,но нищо не стана,проверих и за вируси,но такива не намерих!
      Най-странното е,че като натисна десен бутон на мишката тогава започва да маркира и вече може да кликна на нещо в прозореца,същото става и със тъчпада понякога,проверих всички драйвери,дори направих нова преинсталация с надеждата да се оправи проблема,но нищо не стана.
      Ако някой има идея и знае за някакви решения ще съм му много благодарен,защото всичко това ми лази по нервите
    • от YD Channelfun (YDChannelFun)
      Добър вечер,преди около 4 месеца псотроих компютър с помощта на баща ми. 
      Забелязах, че когато играя определени игри (Assasins Creed Oddysey, LA Noire) той замръзваше след около 20-30 минути от геймплей. Играя и други игри като например Tomb Raider 2013 и Metro Redux, но при тях не се изявява този проблем. 
      Вече от месеци се опитвам да оправя този проблем като вече съм изгледала почти всички клипчета в YouTube и съм прочела поне първите две страници на гугъл по въпроса. 
      Опитахме да разменим Sata кабелите, да ъпдейънем Sata драйверите като ги вземем директно от Intel, а не от Windows, ъпдейтнахме Bios-а няколко пъти, тествах си рам паметта с Memory diagnostic, disable-нах Link state power managment в power options, също както и сложих power settings на 'High performance', ъпдейтнах firmware-а и даже следвах тези стъпки на самите Microsoft, защото преди да замръзне играта ssd-то ми скача на 100% и спира да чете и пише за 20 секунди при което всичко замръзва докато не го изчакам да се 'оправи' само.
      Според мен това се случва само на тежки игри и ssd-то ми не може да издържи или има някакъв конфликт и се изключва и даже изчезва (не винаги) от Task Manager. 
      Някой има ли идея какво се случва и как мога да го оправя? 

• от Aleks Avramov
      Здравейте.
      Преди няколко дни запозна да ме изкарва от Игри от нищото без очевидна причина.
      Синият екран се появи в последствие и целият Компютър замръзна за 30 минути докато не беше рестартиран.
      Сега дори не ме допуска да отвора игра, и през произволни момент ми се показва син екран и се рестартира до 10 секунди.
      Ако някой има някакво решение по въпроса ще съм много Благодарен  !!! 
      *System information прикачено*
      System Information Report.html
    • от Fe3F
      Когато се пробвам да направя нещо свързано с администраторски права ми изписва че профилат не е администратор (който е) и не мога да влезна за да променя нищо и дори не мога да отворя task manager. Не става и преинсталация на Windows защото трябва да се flash-не и bios-а защото нещо съм направил когато инсталирах windows и съм пуснал без да искам update на bios-а които не е оспял. Как мога да оправя windows-а и да flash-на bios-а като не приема bootable флашки и дискове?
  • Дарение

• Добави ново...