Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ей заради това има тук там лоша репутация румънското магазинче, понякога (не при всеки) пуска по някоя менте стока ии... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ментето стока е най-малкия проблем, ако има кой да ти я замени при констатиране на проблема. Повечето от нашенските магазинчета са дребни тарикати и "гаранция" за тях е чужда дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монозина "ревнаха" на втора или трета покупка! Аз лично от 3 имам една заменена и една върната. От третата не съм доволен. Стоката пристигна при мен почти мигновенно макар, че при брат ми последната от Черния петък се забави 20 дни. Всичко е ОК ако не мрънкаш иначе опреш ли до замяна връщане на пари или гаранционно обслужване, то нещата опират до писане на куп писма, разтъкаване, овещания и така до 40 дни. Аз вече не купувам от там. Всичко дребно на промоция + доставката и можеш да си го закупиш от който и да е магазин.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм купувал от тях и до сега не съм имал проблеми. Може би просто съм извадил късмет, но не съм останал с лоши впечатления.

Обобщение на темата: Всичко е до късмета :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един пример:

Коментара ми към продукт който продават.

Количкате е много добра от здрава стомана и гумите са супер. Проблема е, че самата рамка на количката беше цялата ожулена като да е доста използвана, което не е добре когато ти продават нещо като ново.

https://www.emag.bg/kolichka-stanley-stomana-300-kg-55-x-47-x-114-sm-kauchukovi-gumi-sxwtc-ht526/pd/DD53B4BBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...