Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 9.10.2019 г. в 9:22, by_chechi написа:

Ако въобще можеш да се замислиш ще установиш , че не си разбрал смисъла на писаното от мен (а то е ирония - да ти го напиша като за тъп) , или ако си разбрал се правиш на идиот ..... ! Друг вариант просто не се сещам . Кое си избра ?!:nono:

...................................

Между другото като питаш 

Коренът ми по майчина линия е от Асеновградско , а по бащина - Малко Търново . Говоря за още от преди първата Руско-Турска война . И двата рода , са избягали във варненско при похода на ген.Дибич.....Да ! И половината от единия род продължава , и се заселва в Бесарабия......

Та в днешно време рода ни има както руснаци , така и рускини......

Виж , американци няма , нито пък англичани или германци....  :)

Ти твоят корен знаеш ли го ? Като ти гледам писанките , съмнявам се дълбоко....! :nono:

Та , аз съм си чист българин , ама ти знаеш ли какво си нещо ? :lol6:

Не знам откъде накъде реши че питам за нещо. Най малко ме интересува твоето родословно дърво било то истинско или измислено. Стана ми просто забавно колко плоско си компрометира легендата. Ще падат нашивки явно. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, by_chechi написа:

А ти какво в същност "казваш" , освен да изливаш тук злъч и злоба ? Само определенията които ползваш са достатъчни , на всеки да му стане безпределно ясно що за изгнила стока си .... :angry:

При това заучени плакати , набити ти у черепа от външни "доброжелатели" !:nono:

Защото , ако случайно събереш кураж и си покажеш носа навън всред народа.......ще ти се наложи да мълчиш като риба , та да не си отнесеш боя ! .....Или друга песен да запееш .:lol6:

Чечи, много си кух бе бате :)  Нивото ти е на селски бек дето подскача и се пени - ти си дрислю, не ти си дрислю.. :laughing4:

Относно клиповете ти , същото може да го прочете човек и в медиите, но ти си като децата... трябва да се с картинки и някой да ти чете :)

Не знам какво се радваш на "сплотяването на РФ с Иран" . Ми много ясно .. краставите магарета и наритани " санкционни режими" си търсят общите интреси.

Путлер и с дявола би се сближил .

А Грета, разбира се е марионетка на Сорос :) 

А от Кедми , който и на мен ми харесва по принцип, освен пропаганда друго няма.  :) 

Все пак това е предаване на Соловьов . Най продажния пропагандатор редом с Кисельов и Солобеева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Чечи, много си кух бе бате :)  Нивото ти е на селски бек дето подскача и се пени - ти си дрислю, не ти си дрислю.. :laughing4:

Относно клиповете ти , същото може да го прочете човек и в медиите, но ти си като децата... трябва да се с картинки и някой да ти чете :)

Не знам какво се радваш на "сплотяването на РФ с Иран" . Ми много ясно .. краставите магарета и наритани " санкционни режими" си търсят общите интреси.

Путлер и с дявола би се сближил .

А Грета, разбира се е марионетка на Сорос :) 

А от Кедми , който и на мен ми харесва по принцип, освен пропаганда друго няма.  :) 

Все пак това е предаване на Соловьов . Най продажния пропагандатор редом с Кисельов и Солобеева

Ето ! За това говоря . Няма никаква нужда от "превод" ! :nono:

Не заслужаваш даже и плюнката ми да те заплюя.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Belhor написа:

71495207_382091059392685_4552006863733915648_n.jpg

Обаче... :

Цитат

международные гей-издания называют Россию лидером продажи солдат и курсантов военных училищ для любовных утех. Диапазон цен за ночь якобы составлял от 100 до 500 долларов, а «снять» военнослужащего можно было как в определённых местах в Москве (вроде памятника героям Плевны, известного как один из главных столичных «гей-маяков»), так и непосредственно в частях. В последнем случае якобы можно было просмотреть альбом с кандидатами непосредственно на КПП и выбрать того, кто больше по вкусу. Об этом сообщает Рамблер.

Далее: https://news.rambler.ru/other/37592962/?utm_content=rnews&utm_medium=read_more&utm_source=copylink

И тук великата руска армия е лидер ! Ура, товаришчи :)  :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че и в Русия има гейове, хич не ги прави лидери в областта Мирчо. В тва отношение, не могат да настигнат US даже срещу тях да тичат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз показах по горе кой е лидер :) 

Виж, сериозно казано, обратни има навсякъде. Някои са сметнали че са примерно около 10% от хората по света. И това не зависи от национланост, държава, организация.

И това нито се лекува , нито има застраховани че няма да им се появи в семейството или при роднини  такова "нещо" :) 

Разликата е че повечето в нормалния свят не се срамуват да кажат че са такива, докато в някои режими отричат /като теб/ въобще съществуването и споменаването на това .

Поради различни причини. - Страх, реални репресии и държавна пропаганда.

Ако питаш в Северна Корея, сигурно няма нито един гей , нали ? :)  

У нас и в СССР при соца нямаше дори секс, камо ли подобни   :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, miro20 написа:

Виж, сериозно казано, обратни има навсякъде. Някои са сметнали че са примерно около 10% от хората по света. И това не зависи от национланост, държава, организация.

И това нито се лекува , нито има застраховани че няма да им се появи в семейството или при роднини  такова "нещо" :) 

Разликата е че повечето в нормалния свят не се срамуват да кажат че са такива, докато в някои режими отричат /като теб/ въобще съществуването и споменаването на това .

Кой  е лидер ще видим когато стане олимпийска дисциплина . :D А иначе то при соца нямаше секс и сега в партиите произлезли от БКП няма. Те се размножават чрез делене. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Показа си глупостта само. Хомосексуални има откак съществува човечеството, но откритата нахална пе.... ъъъъ, гейтащина, си е чисто американско изобретение. Няма значение колко гея има в държавата, а колко от тях я управляват! А в управлението на САЩ не че просто изобилстват гейовете, ами и транссексуални имат думата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Belhor написа:

откак съществува човечеството, но откритата нахална пе.... ъъъъ, гейтащина, си е чисто американско изобретение.

Абе  във времената на древна Гърция злите ти хАмериканци ги е нямало.. ама айде.... за такива като теб  всичко започва със "злата хАмерика" :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

Ти пък от къде знаеш какво е имало тогава? Да не си се пръкнал чрез някаква магия а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрямо темата нещо интересно в аспекта кога ще започне трета световна и кога руснаците ще изтрият от лицето на Земята и САЩ и гЕйропата . Точно никога

- втори руски губернатор /с окрадени 20 млрд рубли/   бяга не в Иран, Китай или Венецуела, а в злата гейропа

- Сина на Димон /премиера Медведев/  е с хАмериканско гражданство и бизнес със супермаркети и бензиностанции

И още :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаааа, то и за дъщерите на Путин все дрънкахте че били в щатите, докато самия той не опроверга тези нелепици.

Пропагандаааааааа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Ти пък от къде знаеш какво е имало тогава? Да не си се пръкнал чрез някаква магия а?

Амебите се делят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Мдаааа, то и за дъщерите на Путин все дрънкахте че били в щатите, докато самия той не опроверга тези нелепици.

Пропагандаааааааа....

Какво е опровергал ? :) 

А на Лавров , Песков децата ? А на другите по неизвестни , но пак в рос. Думата ?

Изгледай видеото :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Спрямо темата нещо интересно в аспекта кога ще започне трета световна и кога руснаците ще изтрият от лицето на Земята и САЩ...

Русия никога не се е заканвала да изтрива някого от лицето на Земята! Запиши си го някъде! Тва също е приоритет на американските войнстващи старчета от типа на сенатор Маклейн. На външен вид старче като легендарния Чарли Дрейк, само че не шегаджия, а злобно и подскачащо в слюнка от закани за унищожение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Изгледай видеото :) 

Гледайте си го със смърфиетка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Русия никога не се е заканвала да изтрива някого от лицето на Земята! Запиши си го някъде! Тва също е приоритет на американските войнстващи старчета от типа на сенатор Маклейн. На външен вид старче като легендарния Чарли Дрейк, само че не шегаджия, а злобно и подскачащо в слюнка от закани за унищожение.

Те на американците и шегаджиите им са изкуствени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Гледайте си го със смърфиетка.

Избора да си невежа си е изцяло твой :) 

Изпраните мозъци това им е характерно - наивна  глупост и невежество, заради което винаги  ставате за смях :) 

Между другото, точно на такива като вас се подиграват олигарсите от висотата на замъците си, яхтите и семействата в "злия Запад"  :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

:hush:

Аз знам че Русия може да изравни цялото земно кълбо, но пак казвам, че тя никога не се е заканвала да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма я. Нали пак стигаме до това което казах - трета световна няма да има никога.

Руската олигархия да не са луди да затрият семействата и имотите си я :)  :)  

А пропагандата е за шараните :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Те на американците и шегаджиите им са изкуствени.

Някои да. Не всички. Има все още нормални хора в САЩ, за съжаление на грантаджийчета кат Мирко. Нормални хора, които не само виждат, но и показват на всички, колко съдрана е цялата им система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...