Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

След призрачната мъгла, обвила със заклинания гората, има ли нещо ново? Иначе ще продължавам все така да съм фен на камбаната…:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трябва всичките хилядни фенове да затаят дъх :drum2:пълна кошница имам с неща, но ми е много сложно да ги завършвам - довършващите детайлите много ме изморяват - по-лесно ми е да направя нещо ново от нулата понякога...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/26/2017 в 20:41, Мо_хи_ни написа:

има ли нещо ново?

Отворих някакъв "брониран" нов канал че да праскам както излиза същите щуротии, само че с нещо различни... Ето един щур джам с пиано и перкусии топъл-топъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Акрх, каква изненада! Грабна ме и ме понесе още от първата нота! 

Тоз piece of mind 1 навярно предполага продължение,чейнджване, мейкапване, куайатване, луузване……Както и да е, изкефих се, hope you don't mind. 

Обаче…Бръмбър?!…:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

подземията на къртицата .

слънчогледобер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Мо_хи_ни написа:

Акрх, каква изненада! Грабна ме и ме понесе още от първата нота! 

Тоз piece of mind 1 навярно предполага продължение,чейнджване, мейкапване, куайатване, луузване……Както и да е, изкефих се, hope you don't mind. 

Обаче…Бръмбър?!…:D

АА радвам са, предполага може би???, обмислям по плътен звук и повече перкусия... много по-различно е да ползвам пианото ударно вместо тонално...

Оно преди беше Охлюв Брониран, но ето - реших се да направя крачката, щипците напред, да излъскам екзоскелета, да опъна антените...  сега въпроса е с прясната тор, топката как ще загладя и към хоризонта малкия Сизиф как ще се устреми...

преди 13 часа, Yvan Sergeev написа:

подземията на къртицата .

слънчогледобер.

Ай стига вече. Въпроса е отваряме ли фабриката за олио, стига сме играли на дребно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 27 минути, Любомир Ико написа:

обмислям по плътен звук и повече перкусия... много по-различно е да ползвам пианото ударно вместо тонално...

Малко материал за торни топки от кратерна дупка на планетата Плутон:

включване на сложни акорди, базирани на основните тонове, напр? Това ще придаде повече мощност, плътност и ще намали "блъскането" по клавишите, което на моменти е интересно, изненадващо, но си има и недостатъци…:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти не ползвам чисти акорди! :ph34r: Харесва ми ако се образуват естествено от вътрешни мелодии / елементи / между няколко инструмента но рядко удрям акорд самоцелно... мат'рял си е за размисъл :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, Любомир Ико написа:

мат'рял си е за размисъл 

Чак пък за размисъл, експериментирай. Шъ чакам продължението - тургай ме във фен листата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ноти, малко орган и после нещо друго

Редактирано от Любомир Ико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.10.2017 г. в 2:02, Любомир Ико написа:

Малко ноти, малко орган и после нещо друго

RELEASEDrone    - Това е най-доброто досега , което съм чувала от теб ! 

Поздравления !

И нещо Любимо да оставя като подарък :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/4/2017 в 20:18, _sirena_ написа:

RELEASEDrone    - Това е най-доброто досега , което съм чувала от теб ! 

Поздравления !

И нещо Любимо да оставя като подарък :

Хареса ми !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавай !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...