Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

60 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, barbuncela написа:

Не, че съм от Герб, или някога ще бъда, но това е монтирано...ммм

cvetanov_grad.jpg.e56e4d954d4808f67f50b0e3ea8e21d2.jpg

Аз пък не съм спец и съм недоскиф, какво точно е монтирано? Въпреки кръга със стрелката, не схващам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да взема да я сложа снимката, в най-големият публикуван размер, който намерих:

22052.jpg

Плакатите са два. Единият завършва с Удивителна, която е частично закрита, от ръката на държащият вторият плакат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя пък откри Америка !

Ами вижте видеото бре. От вашата БСТВ което цитирах по горе :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

в Русе, така ли се говори - средЪта:D

Абе то и |тва| не e като това ама карай ...  на бащицата ви му е позволено.  :D

То и ново изречение се почва с главна буква ама ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikssi написа:

Абе то и |тва| не e като това ама карай ...  на бащицата ви му е позволено.  :D

То и ново изречение се почва с главна буква ама ... 

да, взимат независимо какво ти е образованието

преди 9 часа, Без умствен капацитет написа:

какво ще кажеш да те вербувам за ТРОЛ, че единия ни в този форум даде на късо и след като излезе от психодиспансера, нещо вече не може да ви пуска по пързалката

след няколко дни имам път към твоя град да се видим да си поговорим, става ли

а и да добавя - като гледам как се водят кампаниите в различните градове, няма да има промени в фона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дивеч - сега потребителя който ще заместиш вече успява да пусне само най елементарните, в ускорителя на частици, а и не е влизал вече седмица - май е на силни лекарства

9668946p.png

ето как се развиваме, като се сравним с другите страни е Европа

9668959p.png

ето и колко сме тъпи в сравнение с другите в Европа

9668966Z.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

дивеч - сега потребителя който ще заместиш вече успява да пусне само най елементарните, в ускорителя на частици, а и не е влизал вече седмица - май е на силни лекарства

9668946p.png

ето как се развиваме, като се сравним с другите страни е Европа

9668959p.png

Офцо, ти тия графики не ги разбираш, че да имаш правото и ползата да ги показваш тук, напротив, по-скоро си вредиш на "каузата". Верно, герп похарчи (пропиля, открадна(?!?)) милиарди за ИТ, най-вече в рамките на тъй нареченото електронно правителство(но и по други проекти) но дадени пари у нас не означава получен адекватен на заплащането продукт, нито количествено, нито качествено. Заради раздвижването на кеш в това направление, на пръв поглед  се отразява на графиката и все едно че сме цъфнали и вързали, на практика нещата все още не са довършени, въпреки огромните разходи и изминалото десетилетие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Офцо, ти тия графики не ги разбираш, че да имаш правото и ползата да ги показваш тук, напротив, по-скоро си вредиш на "каузата". Верно, герп похарчи (пропиля, открадна(?!?)) милиарди за ИТ, най-вече в рамките на тъй нареченото електронно правителство(но и по други проекти) но дадени пари у нас не означава получен адекватен на заплащането продукт, нито количествено, нито качествено. Заради раздвижването на кеш в това направление, на пръв поглед  се отразява на графиката и все едно че сме цъфнали и вързали, на практика нещата все още не са довършени, въпреки огромните разходи и изминалото десетилетие.

доста неадекватно реагираш - аз какво показвам ти говориш за друго 

знам че че при старт от 5 лева  100% увеличение е 5 лева

а при старт от 20 лева,, увеличение с 5 лева е 25%

но старта от 5 лева май си забравил кой го е дал, мисля че знаеш кой е но акко го каажеш няма да ти се хареса поста от човека койтоо седи на хранилката и казва ти да не ходиш там че за да има повече за нея - това не и твоя Каракачанов

и между другото докрая на октомври  се подават молби за саниране от втория транш за в малките населени места -

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

доста неадекватно реагираш - аз какво показвам ти говориш за друго 

знам че че при старт от 5 лева  100% увеличение е 5 лева

а при старт от 20 лева,, увеличение с 5 лева е 25%

но старта от 5 лева май си забравил кой го е дал, мисля че знаеш кой е но акко го каажеш няма да ти се хареса поста от човека койтоо седи на хранилката и казва ти да не ходиш там че за да има повече за нея - това не и твоя Каракачанов

и между другото докрая на октомври  се подават молби за саниране от втория транш за в малките населени места -

Санирането, е баш ИКТ направление. Не спираш да ме изумяваш, как прескачаш от...Абе сигурна ли си, че си овцЪ, да не би да си кенгуру?:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, sliderum написа:

Санирането, е баш ИКТ направление. Не спираш да ме изумяваш, как прескачаш от...Абе сигурна ли си, че си овцЪ, да не би да си кенгуру?:P

е онази горе се санира и не ти казва, познай защо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабинетът  на Бойко Борисов и някой членове на ГЕРБ

https://bultimes.com/chichkovite-chervenotikvenicheta-koj-kakav-e-bil-v-bkp-predi-da-stane-shef-v-gerb/

Валери Симеонов подава молба за членство в БКП,  която е отхвърлена. После искал да бъде в СДС и там не е станало. Сега се води, че е патриот

Бойко Борисов – приет в БКП, кандидатствал във факултет „Държавна сигурност“ на Школата на МВР в Симеоново.

Цветан Цветанов – син на шофьора на началника на ДС Григор Шопов. Работил като сержант в ДС – VІІ главно управление – ЦИОУ

Росен Плевнелиев – първи секретар на общински съвет на ДКМС.

Цецка Цачева – партиен секретар на Окръжен Съвет в Плевен.

Николай Младенов – министър на външните работи, син на служител на ДС от засекретено ниво, програмен директор на фондация „Отворено общество“ – София (1996-1998).

Сергей Игнатов – министър на образованието, син на секретар на ОК на БКП – Видин, ректор на соросовия Нов български университет.

Аню Ангелов – партиен секретар, делегат на 14-тия конгрес на БКП.

Нона Караджова – дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП.

Лиляна Павлова – внучка на партизанин от бригада „Чавдар“, по-късно с пост в БКП.

Вежди Рашидов – получил приз от Илия Павлов „Главен мултак“.

Ивайло Московски – първа щатна работа в Мултигруп.

Диана Ковачева – дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.10.2019 г. в 20:53, Без умствен капацитет написа:

в Русе, така ли се говори - средЪта:D

Да, точно така се говори. Какъв ти е проблема? А ти чувал/а ли се как говориш?  Точно пък вие, бургазлите, да правите забележка...смях :). Въй, въй...

http://ibl.bas.bg/bulgarian_dialects/

Виж зоната на нашите говори, виж и вашата зоничка със страндженски диалект :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лили Иванова, може би си спомня, дали наистина е било така. Вярно, че в разни исторически източници пише неща, които ми навяват и на мен такава представа, за какво е било в Древна Елада, предвид обаче отдалечеността на времето, кой може да гарантира, че източниците не лъжат. Все едно след 3000 години археолозите да попаднат на предизборен плакат на герп, или друг PR документ или ТВ запис и  въз основа на лъжите, пардон, "техническите грешки" в него(коригираният отговор е тук, не ми се търси този с "техническите грешки", ако на някой му се занимава може да ти го покаже в свой коментар) да опишат колко добре сме живели под това управление.

Малко странно изглежда, но коментарът е тук основно поради връзките поставени в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Мойра написа:

Горанов е подвел с данни, касаещи доходите в България

Докога ще ни управляват тези лъжци? :mad:

Супер, така е по-пригледно, че някой може и да не  кликне на връзката в коментара ми по-горе и да не разбере как ни лъжат и майнистрите на винетучетецът и стЪкмистиците  му.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Мойра написа:

Докога ще ни управляват тези лъжци? :mad:

kaква ще кажеш пак пенсията на слид да стане 65 лв., дали ще е доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, sliderum написа:

че някой може и да не  кликне на връзката в коментара ми по-горе и да не разбере

Дори Мойра не е  :laughing4:

Смятай какви немислещи машинални копипейстъри има тука :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Така разпореди Майк Помпео на Народното Събрание  :

"....Слава, вечна слава на чедата твои. На твоята пепел и на твоя гроб...."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

направо немога да проумея, как може дда има хоора които да вярват на партийни медии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Световноизвестен икономист: Не бих препоръчал на България да въведе еврото за валута!

Да, България не бива да въвежда еврото и повечето българи са на това мнение.

Защо ли управляващите толкова много държат да въведем еврото час по-скоро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...