Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

82 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      58
    • Парламентарна република
      24

Препоръчан отговор

преди 2 минути, barbuncela написа:

Изказвам си мнение, но когато някой почва да ми обяснява, че това дето знам, съм преживяла и си мисля за нещо, и се опитва да ми налага негови виждания и разбирания, няма да стане! 

Не излагаш мнение. Изказваш се авторитарно. Гледката от твоята камбанария, не е моята гледка. Разликата е в начина на изказване е че ти тропаш с юмрук, когато го казваш и имаш непочтено отношение към хората, които се опитват да водят диалог с теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 минути, valkiria1 написа:

към хората, които се опитват да водят диалог с теб.

Най малкото имам желание да водя диалог с няколко. Пиша и си споделям с другите ,ама тия двамата са на всяка манджа мерудия, че и обижда единия! Като не знаеш не приказвай.

Как пък с другите нямам проблем а само с двама трима, ти да видиш! 

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Точно мислех това! С тебе да се занимавам! Божеее!

Така е. Не е препоръчително. Няма да ти хареса, това, което ще "чуеш".

--------------------------------------------------------------------------------------------

В този форум има хора, които живеят  и са реализирани и то не лошо в Америка ,   и това е  достатъчно красноречиво опровержение на твоите думи. Ти имаш своите основания за своето мнение. Можеш да се разбираш с хората и без да се опитваш да крещиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, amiam написа:

Напомняш ми на деца, които ходят с къси полички и се гримират като нощни труженички,

То ти ми приличаш на...няма да казвам на какво ако излезе на бял свят едно писмо? Май го забрави! Даже са две! Кой ли е детето в този случай а?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Пиша и си споделям с другите ,ама тия двамата са на всяка манджа мерудия, че и обижда единия!

Политиката на Калин е хората да пишат и споделят, а не да ти се осигурява комфорт и самостоятелна изява  на теб. Никъде не е казано,че можеш да ограничаваш на колко места ще пишат хората. И не се престаравай- важното е да излезеш с едни гърди напред в живота-например да вземеш да поведеш възстание срещу Бойко Борисов,  или най-малкото да сезираш службите, че водиш пропаганда срещу законно избраното правителство. Поне имаш опит в сигналите. Хубавото пък на службите е ,че няма да те вземат насериозно.

И така..моето мнение- живота в Америка е хубав за хора, които имат куража, хъса и желанието да се реализират.  Тчк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък аз обичам и се интересувам единствено от България и нейните национални интереси и не желая външна намеса от която и да било държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, amiam написа:

Ти с мен проблем нямаш.

Не, имам. С тия твои недоносени писма дето пишеш! И си пази умните мнения за себе си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, MS 24 написа:

само да уточня  че сме 

двама човека  

различни ....

За тебе знам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, valkiria1 написа:

И така..моето мнение- живота в Америка е хубав за хора, които имат куража, хъса и желанието да се реализират.  Тчк.

На някои им харесва живота в Америка, на други в други държави, а на мен ми харесва да живея в Родината си и желая нещата в нея да се променят към добро и способните млади българи да могат да се реализират тук, а не в чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, MS 24 написа:

защото останах с впечатление че за мен пишеш 

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

На някои им харесва живота в Америка, на други в други държави, а на мен ми харесва да живея в Родината си и желая нещата в нея да се променят към добро и способните млади българи да могат да се реализират тук, а не в чужбина.

Съгласна съм с теб, Мойра и уважавам мнението ти- но само с едното желание не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Благодаря за подкрепата, но повечето опоненти тук са безнадежден случай :) 

Парадокса е че често дори не знаят какво цитират,  кого мразят , и кого защитават и искат да си върнат.

Знам че и сам можеш да се защитиш но някои стават нахални като говорят от името на всички във форума . Проблемът е че се държат не като опоненти а като врагове на някого. Ако тръгнат да борят някого с аргументи е съвсем друго тогава дискусията става интересна , но на оплюване на врага съм се нагледал и ми е адски досадно да слушам едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, valkiria1 написа:

Съгласна съм с теб, Мойра и уважавам мнението ти- но само с едното желание не става.

Да, с едното желание нищо не става, нужни са воля и действие, както и събуждане на приспаните и промити мозъци на тези, които се стремят само към лъскав живот и които са готови да предадат/продадат Родината си, родителите си, братята и сестрите си, близките и приятелите си, заради един лек и обезпечен без да влагат труд живот.

Не понасям безродниците и продажниците!

Винаги съм се възхищавала на евреите, които въпреки всички страдания, през които са минали, са успели да запазят своята духовност, култура, традиции и да се гордеят с произхода си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

фейкомет :) 

Добре ,че си ти иначе как ще разберем , Безумствения си призна кой го е писал това.

Пишат си разни капацитети измишльотини из блоговете , заработват си заплатките и после идва еди кой си и вика Фейкомет! Ами  фейкомет е  източника. 

Чети нагоре да не се повтарям.

https://www.kaldata.com/forums/profile/407220-amiam/

Експресна регистрация ... мдаааммм. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живеем в един общ Перник, докато не хванем винкела, дъжд няма да вали!

Цитат
Изключително показателни за състоянието на обществото са хилядите коментари, че перничани се мотат нещо.Нали уж винкели, Фолксваген Голф, бой над жените, блокади на пътища?? Ей такива аргументи валят над българският информационен язовир. И защо всичко това? Ами защото останалите имат вода!

И ако може перничани да им свършат работата. Да не би тази власт да управлява само тях? Или да е кадърна за едни градове и села и некадърна за други? Всички живеем в един общ Перник и докато не хванем винкела дъжд няма да вали!

Арман Бабикян

Май ще си останем без дъжд...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikssi написа:

Пишат си разни капацитети измишльотини из блоговете , заработват си заплатките и после идва еди кой си и вика Фейкомет! Ами  фейкомет е  източника. 

Сайта е пределно ясен и е за фейкове.

Този който копира такива тук, "мятат фейковете" е "фейкомет"  :)

Други пояснения трябват ли ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Естествено! Спомена го и Дойче веле, но Българските официални медии мълчат! 

Ами ще мълчат като им са наредили главните началници тиквата и Пеевски

преди 25 минути, MS 24 написа:

Май ще си останем без дъжд...

Лятото малко ли валя там кво се оплаквате през ден валя лятото в Перник и София докато в Добруджа капка не падна .

Сега като дойде пролетта пак ще почнат в София и Перник едни силни бури .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Proshark написа:

КАРЛ МАРКС

Този не беше ли написал "Винету"? ;)

Чакам цитати и от Ленин.

преди 5 часа, barbuncela написа:

А твоето ли е мЕродавно? Или като си живяла в Америка трябва да ти се кланяме ли, какво ли?  Хайде аман от специалисти бе. Вървете си живейте там като ви харесва.

Особено достойно е да се възползваш от заграбеното от цял свят богатство. Може би ако не беше то Америка нямаше да е толкова "велика" и "приятна" за живеене. Прочее, в Америка има и други държави. Пък и като смучат от такива като нас много ясно, че ще и ме по-добре. И в Рим се е живеело добре навремето, но това не пречи да не сме ги долюбвали римляните и цивилизацията им.

Разбира се, всеки е свободен да се кланя на когото и каквото ще. Дори на чучела като Плевнелиев и Борисов. А американците КАТО СИ ВЪРНАТ ВЪНШНИЯ ДЪЛГ ще ги призная за велики :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Според главния прокурор Иван Гешев има данни, че задържаният бивш екоминистър Нено Димов има отношение към вкарването на отпадъци от Италия у нас. "При обиска на дома на Нено Димов са иззети документи и има доказателства за извършени престъпления", каза още Гешев и допълни, че в този случай той няма да има притеснения да повдигне обвинения.

https://dnes.dir.bg/temida/dokumenti-za-bokluka-ot-italiya-sa-otkriti-v-doma-na-neno-dimov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, miro20 написа:

Глупост или не, едно време, през хубавия соц , който така обичате, американското наистина бе голяма гзария.

Това дънки с маериканското знаме, това тублерони от "злия Запад",  това екстракт Кока Кола,   бе невъобразим лукс и тежкарство, признак за връзкари  и важни другари.

Ама де да знаеш това....

Я, сподели този "екстракт Кока Кола" къде го продават, че искам да си купя малко?:biggrin:

Ако става на въпрос за напитката "Кока Кола", то ако си забравил в България се произвеждаше такава по лиценз.:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сценарий  ми се струва малко странен, но знае ли човек...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Ако става на въпрос за напитката "Кока Кола", то ако си забравил в България се произвеждаше такава по лиценз.:hush:

По-скоро се разрежда у нас и се добавя глюкозо-фруктозен сироп(вероятно и боята, също и  накрая с въгреродният диоксид за газировкота) вместо както е нормално да е захар. Пък дали се разрежда по "рецепта", или му слагат повече вода отколкото трябва, не знам.

Цитат

Кока-Кола Хеленик Ботълинг Къмпани (Кока-Кола ХБК) е бутилиращ партньор за търговските марки на The CocaCola Company и е една от най-големите системи за дистрибуция на напитки в света. Компанията купува концентратите и сиропите за производството на напитките по споразумение за франчайзинг с The Coca-Cola Company и отговаря за продажбата на продуктите, отношенията с клиенти и доставчици, реализирането на промоции и дистрибуцията на продуктите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това важи за цял свят, концентрата се произвежда само от компанията майка и ако не се лъжа само в САЩ.

Но ставаше на въпрос, че и по времето на соца сме виждали Кока Кола и дори сме произвеждали по лиценз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sliderum написа:

По-скоро се разрежда у нас и се добавя глюкозо-фруктозен сироп(вероятно и боята, също и  накрая с въгреродният диоксид за газировкота) вместо както е нормално да е захар. Пък дали се разрежда по "рецепта", или му слагат повече вода отколкото трябва, не знам.

Има нещо такова. Кола купена от Сърбия е по вкусна от нашата и не толкова газирана!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попадала съм на Пепси кола и на Кока кола с подсладители, които са произведени в България, но някои партиди са по-газирани и с по-наситен вкус от други партиди.

Нормално ли е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...