Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

96 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      63
    • Парламентарна република
      33

Препоръчан отговор

преди 2 минути, miro20 написа:

И никъде не видях нормален смислен аргументиран отговор.

- Защо са там и срещу какво протестират. Само клишета - "ние сме за достойно бъдеще" , да останем в България.

Срещу мутите, срещу мафията, срещу окопалия се във властта ББ, срещу ниските доходи , за децата ни , заради потъпканата демокрация , заради своеволията на прокуратурата...

Да бе, и на мен ми звучи тъпо. Никакви аргументи. Достойно бъдеще? Мафия? Ниски доходи? Потъпкана демокрация? Що за глупости??? 😆

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

И никъде не видях нормален смислен аргументиран отговор.

Единствено онази лелка от врачанско, дето кметицата им рекла да ходят в София на контрапротест с рейса ... само тя даде смислени и аргументирани отговори. 🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Чуйте интервюто с д-р Георги Тодоров за да разберете за всички лъжи и манипулации на които ни подлагат за Ковит 19 Тази вечер в "Шоуто на Слави" Извинявам се за лошото качество.

3 минута. 7.55 мин. 9.15 мин. 10.15 мин. 21.26 мин. 23.30 мин.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро е местната Ива Николова. Ако не бях видял, че прилича на застаряващ педофил с мазна коса, щях да си помисля, че или Николова, или Беновска е тук под прикритие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barbuncela написа:

Чуйте интервюто с д-р Георги Тодоров за да разберете за всички лъжи и манипулации на които ни подлагат за Ковит 19 Тази вечер в "Шоуто на Слави" Извинявам се за лошото качество.

3 минута.

затова ли половин Европа не дава туристи да идват тук :lol6: май и теб вкараха в този сериала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

май и теб вкараха в този сериала

Ама разбира се. Ти и още 2-3 тук знаете всичко с точност. Всички други са глупаци, че и лъжат!

Това,че затвориха поликлиниките е лъжа? Че личните лекуват по телефона и не те приемат, е лъжа? Човека казва и за РЗИ тата че искат лични данни противозаконно, и това е лъжа нали? Че ще обжалват закона от 28 и за това лъже? Абе....

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доган не е простил на Борисов за барбекюто и думите, че го е поръчал

Цитат

Проф. Людмил Георгиев пред Теодора Симова по БНР:

Президентът Румен Радев се превърна в неформален лидер на българския народ, а гневът при такъв лидер няма да угасне, така психологът проф. Людмил Георгиев коментира протестите в страната от четвъртък насам. Според него няма да има кабинет Борисов 4 и самият Бойко Борисов знае това.

Защо лидерите на ДПС атакуваха пряко президента Румен Радев и управляващата партия ГЕРБ за напрежението и сблъсъците около парк „Росенец” и в центъра на столицата, за отговор на този въпрос потърсихме професор Георгиев, който преди десет години напусна ДПС.

Ето какво каза той за ситуацията в момента в страната пред Теодора Симова ТУК:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Тoни написа:

Миро е местната Ива Николова. Ако не бях видял, че прилича на застаряващ педофил с мазна коса, щях да си помисля, че или Николова, или Беновска е тук под прикритие.

Нали си знаеш мястото за рев и сополи и "Миро такъв Миро онакъв" ? :)  

преди 6 часа, Без умствен капацитет написа:

затова ли половин Европа не дава туристи да идват тук :lol6: май и теб вкараха в този сериала

Ами гледам със свещ ги търсят такива да плямпат по телевизиите тези мантри :)

Ама и те нещо оредяха....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Аргументите

преди 8 часа, miro20 написа:

Николов с оцапани гащи

Цар си на аргументите и аргументацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, barbuncela написа:

Ама разбира се. Ти и още 2-3 тук знаете всичко с точност. Всички други са глупаци, че и лъжат!

Това,че затвориха поликлиниките е лъжа? Че личните лекуват по телефона и не те приемат, е лъжа? Човека казва и за РЗИ тата че искат лични данни противозаконно, и това е лъжа нали? Че ще обжалват закона от 28 и за това лъже? Абе....

Овцата е по тъпа от кучето.

Най тъп е Каскешев. Много тъп каскет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Тoни написа:

Да бе, и на мен ми звучи тъпо. Никакви аргументи. Достойно бъдеще? Мафия? Ниски доходи? Потъпкана демокрация? Що за глупости??? 😆

А ти какво очакваш не виждаш ли че са между 18-30 годишни още витаят в облаците некой още не знаят че полицията бие мислят че отиват на купон.Ще повикаме малко някое плакатче ще разведем кучето и оп бате Бойко подава оставка.Никой не подава оставка ето така еле па тия дето са отишли само да се облагодетстват от властта.Тука требва критича маса хора и постоянен натиск ако требва и готовност да се сборичкат и с полицията защото тя не пази протестиращите а властта от протестиращите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Inana.. написа:

той чакал 25 год. да се приберял в България ?!

Алоооо  ,  2000000 Българи чакат да свалим тази мафия , за да се приберат и те в родината !!!

Чакахме първо короналъжата да свърши,сега протестите,после ще излезне друго.Май няма скоро да се връщаме,както се очертават нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Тoни написа:

Надеждата ми е в това, че един служебен кабинет ще осветли цялата тази чудовищна корупция и всички злоупотреби на управляващите. След това задължително съд и затвор. Не бива да се повтарят грешките от миналото и всичко да се замете под килима. Старите да си заминат да си харчат парите със здраве, като Костов. Оставка, съд, затвор!

Съмнявам се, че един служебен кабинет може да има такива правомощия. Съмнявам се, че и някога ще се осветли цялата чудовищна корупция и злоупотреби на управляващите. Съмнявам се и тези протести да доведат до нещо. Дано не съм прав...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Димитър 59 написа:

Чакахме първо короналъжата да свърши,сега протестите,после ще излезне друго.Май няма скоро да се връщаме,както се очертават нещата.

Както некой беше сложил една табела на изхода на магистрала Люлин с надпис:Айде поживо и здраво и не се връщайте повече тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Pifi Pedolino написа:

Айде поживо и здраво и не се връщайте повече тука.

Ти какво,не си доволен,че Българите вече мислят да се прибират в БГ ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Pifi Pedolino написа:

А ти какво очакваш не виждаш ли че са между 18-30 годишни още витаят в облаците некой още не знаят че полицията бие мислят че отиват на купон.Ще повикаме малко някое плакатче ще разведем кучето и оп бате Бойко подава оставка.Никой не подава оставка ето така еле па тия дето са отишли само да се облагодетстват от властта.Тука требва критича маса хора и постоянен натиск ако требва и готовност да се сборичкат и с полицията защото тя не пази протестиращите а властта от протестиращите.

Чувал ли си за ирония?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Димитър 59 написа:

Ти какво,не си доволен,че Българите вече мислят да се прибират в БГ ли?

Все ми е тая ако искаш ходи и на Луната(ти си направил своя избор за това няма какво да се сърдиш на другите).Няма как да седиш в Испания и да чакаш некой да ти оправя нещата тука та да можеш да се завърнеш за това седи си там както ти казва човека от табелката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Pifi Pedolino написа:

Все ми е тая ако искаш ходи и на Луната(ти си направил своя избор за това няма какво да се сърдиш на другите).Няма как да седиш в Испания и да чакаш некой да ти оправя нещата тука та да можеш да се завърнеш за това седи си там както ти казва човека от табелката.

И как точно вий българите в България, които не седите оправихте нещата? И какво става с парите получени от чужбина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То бива да си нагъл и безочлив, ама това си има граница.

564473450_888-1.jpg.1a835336cb8cc0942d36676b2daefd56.jpg

За това спряха закона за фалшивата информация. Че първо техните доверени медии изгаряха!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Pifi Pedolino написа:

Няма как да седиш в Испания и да чакаш некой да ти оправя нещата тука та да можеш да се завърнеш...

Тук не ,,седим" ,а работим и пращаме част от парите си,на близките си,за да помагаме!Ние не сме забъркали батака в нашата родина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, acnekt написа:

И как точно вий българите в България, които не седите оправихте нещата? И какво става с парите получени от чужбина?

ми асфалтираме улици, магистрали .Ето аз например си асфалтирах вчера пред гаража .Отидох и казах на момчета дето слагаха асфалт на улицата и веднага зарезаха дупките и дойдоха да ми сложат асфалт.Както виждаш развиваме услугите на високо ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам защо се карате кой е по виновен за битака в България всички сме виновни и тези който са гласували и тези който не са гласували са виновни и тези който са в България и тези който са чужбина сме еднакво виновни че сме ги избрали тези тикви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ninov написа:

не знам защо се карате кой е по виновен за битака в България всички сме виновни и тези който са гласували и тези който не са гласували са виновни и тези който са в България и тези който са чужбина сме еднакво виновни че сме ги избрали тези тикви

Иронията е в това, че някой мислят след сваляне на ГЕРБ ще се оправи всичко, няма да има бездомни, няма да има просещи, няма да има клошари, няма да има бедни, няма да има корупция и т. н. 

Съжалявам другари и другарки но ще ви разочаровам, че докато търсим някой да ни спаси и да ни оправи няма да има промяна в нищо, защото това зависи от всеки един от нас. 

Свалете ГЕРБ задълбочете кризата която е и без това голяма, не само у нас, в Европа, в държави доста по богати от нас, всеки ще пожене това което е посял - Успех. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам но когато дедо  ми дойде тука през 681 лето и заби колеца и каза:Тука ще бъде и никакво мърдане от тука каквото и да става.Просто трябва да слушаме дедите си защото са мъдри хора и всичко което имаме е благодарение на тях а не на президента,Бойко,Доган,Каскета и темподобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...