Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

96 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      63
    • Парламентарна република
      33

Препоръчан отговор

Нали знаеш, че се прави на бавноразвиващ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, acnekt написа:

Когато преди 25 години не е могъл да помага, а сега започва да помага, какъв е проблема? Нали трябва първо себе си някак да се уреди, да стъпи здраво на краката си, как да помогне, като той самият има нужда от помощ. Примерно да кажем.

Нищо против! Но да се върне тука и да почне да ми казва какво да правя аз, дето тия 25 години съм ги изгладувал за да има все пак България... нема да му се получи, ама хич!

Ей го. Малко нагличко ми идва това. Ще чака и още как! Като не му се чака, куфара и обратно.

преди 1 час, street racer написа:

Аз не съм само Български гражданин, така че ред няма да чакам. Въпроса е принципен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ninov написа:

кога БСП спечелиха изборите че нещо съм пропуснал

Чакайте бре а тройната ламя не бяха ли БСП+ДПС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Тая мяса на двойна. И ти ли се напи вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Тая мяса на двойна. И ти ли се напи вече?

Не бе, забравих коя беше третата глава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

Аз само да питам....айде сегашните ще си починат малко, ама Нинова и бкп ли ще ви заповядва?

Ами правят си бесепетата тънки сметки, ала както отдавна се знае, те от математика бъкел не разбират - все се налага да препишат от някой, а бей Доган рече, че този път ще бъде кратък. А Радев горкия омаян и потънал в любовна еуфория, хич и не му минава през ума, че народното недоволство срещу герб, ще бъде дваж пъти по- яростно срещу бесепе.

Та по вече установена традиция, явно пак ще изпълняваме ритуала крачка напред, две назад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Той не пие.:)

НДСВ, бре

О да тези бяха, мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, petie1 написа:

аз питам сега кога БСП спечелиха изборите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Преди 7 години премиерът Бойко Борисов драматично подаде оставка заради насилието и кръвта по площада.

Днес обаче властта, начело на която отново стои същият Бойко Борисов, не се трогва от насилието. А дори сама го провокира – свиква контрамитинг пред прозорците на властта или на плажа в Росенец. И внушава, че един справедлив протест може да доведе до етнически конфликт.

Нито премиерът, нито МВР поеха отговорност за бруталните действия на полицията. Нищо, че отговорността уж държи Бойко Борисов на власт.

В една нормална държава не само вътрешният министър, но и премиерът щяха отдавна да са си подали оставката! Но кой твърди, че България е нормална държава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, petie1 написа:

По=скоро прилича на Лернейска Хидра. Дали синът на Корнелия Рафаел, ще работи в България. Иначе хубав подарък направиха ГЕРБ на Нинова.

ГЕРБ подариха 5000 лв. за ЧРД на Нинова 

https://www.standartnews.com/balgariya-politika/gerb-podarikha-5000-lv-za-rd-na-korneliya-ninova-snimki-382486.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, M.Николов написа:

Нали знаеш, че се прави на бавноразвиващ.

Нали знаеш че си пригласяте с глупости :) 

Пак ви казвам - прочетете си домашното което цитирах по назад и което за ваше огромно съжаление няма как да изтриете, и си обършете цапаното отзад . :) 

То бива наглост ама толкова оакани всеки път и пак и пак преповтарят стари свои излагации :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

ГЕРБ подариха 5000 лв. за ЧРД на Нинова 

Ей тва са милиционерите братче- още не си е тръгнал стария началник и почнаха да се мазнят на новия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, insec написа:

А Радев горкия омаян и потънал в любовна еуфория, хич и не му минава през ума, че народното недоволство срещу герб, ще бъде дваж пъти по- яростно срещу бесепе.

Може би защото се вживява като нов цар.

Ама "царя е гол" .

Много точна сентенция описваща пРезидента  в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tрябва да има едно широко обединение на опозицията, за да се измете веднъж завинаги тази мафия, която, като октопод е стиснала България. Въпросът е дали ще се намерят истински държавници, хора готови да работят за едно по-добро бъдеще, а не такива, които мислят как да напълнят шкафчето си с евро.

Надеждата ми е в това, че един служебен кабинет ще осветли цялата тази чудовищна корупция и всички злоупотреби на управляващите. След това задължително съд и затвор. Не бива да се повтарят грешките от миналото и всичко да се замете под килима. Старите да си заминат да си харчат парите със здраве, като Костов. Оставка, съд, затвор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, Тoни написа:

Tрябва да има едно широко обединение на опозицията, за да се измете веднъж завинаги тази мафия, която, като октопод е стиснала България

мн хубави думи . С една малка подробност.. че октопода в момента прави преврат защото му настъпиха и модела "сделки под масата " , уреждане на постове , съгласуване с олигархията на закони , че и бизнеса се налага да се изсветли и да плащат данъци... ужас...  и затова сега октопода е зад пРезидента Румен Божков.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не беше ли така фамилията на пРезидента ?

уф.. как съм се объркал...  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Не беше ли така фамилията на пРезидента ?

уф.. как съм се объркал...  :) 

107369680_2962708050465160_7582969771298415003_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Нова опорка

Чудя се протестиращите  кога ще запеят "Божков премиер !"

Иначе погледах малко живите предавания от сега, и по 7/8 .

И никъде не видях нормален смислен аргументиран отговор.

- Защо са там и срещу какво протестират. Само клишета - "ние сме за достойно бъдеще" , да останем в България.

Срещу мутите, срещу мафията, срещу окопалия се във властта ББ, срещу ниските доходи , за децата ни , заради потъпканата демокрация , заради своеволията на прокуратурата...

А отговор на задаваните от мен тук въпроси или подобни ... няма. То няма и кой да ги зададе.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-неуспешният трол във вселената, който тук беше разкрит отдавна, strikes again. 😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Чудя се протестиращите  кога ще запеят "Божков премиер !"

Няма и да чуеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

И никъде не видях нормален смислен аргументиран отговор.

- Защо са там и срещу какво протестират. Само клишета - "ние сме за достойно бъдеще" , да останем в България.

Срещу мутите, срещу мафията, срещу окопалия се във властта ББ, срещу ниските доходи , за децата ни , заради потъпканата демокрация , заради своеволията на прокуратурата...

Да бе, и на мен ми звучи тъпо. Никакви аргументи. Достойно бъдеще? Мафия? Ниски доходи? Потъпкана демокрация? Що за глупости??? 😆

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...