Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

uTorrent вече официално върви с рекламите и банерите. При всяко стартиране настройките се нулират за да се показват панелите за реклама.
За мен тази програма приключи своя земен път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да ви разбера. Защо като нещо не ви харесва, то продължавате да го използвате и в същото време ревете по "форумите"? Има програми, които нямат читави алтернативи, но в случая не е така! Например, аз съм адски доволен от това -  qBittorrent 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз си карам с 2.2.1 - нито има риклами, нито ми прави проблеми, а и в един тракер ги блокираха всички версии на uTorrent  след 3.0 така, че ако искам да го ползвам трябваше да съм с по-стара от 3.0

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, ined написа:

Аз си карам с 2.2.1 - нито има риклами, нито ми прави проблеми

@ined кой build 2.2.1 използваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

25110

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова опен сорс клиенти има.. Точно bit и uTorrent са ми притрябвали.То сигурно и bitcoin mining процес има.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със 2.0.3 но почти всеки ден крашва, не знам защо така се получава,....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.2.1 е истината от толкова години съм с тая версия и нито реклами нито миньори съм  имал от нея.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна не използвам utorent ,защото новите версии са прекалено бъгави и много товарят процесора . За сега съм доволен от qbittorent супер лека и лесна :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една версия на този торент клиент която е доказано безпроблемна и работи отлично , без  банери , реклами и др. глупости - 2.2.1

Просто забрана на автоматичното обновяване и толкова . Какъв е смисъла от разтягане на локуми и дрън-мрън .

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

Не мога да ви разбера. Защо като нещо не ви харесва, то продължавате да го използвате и в същото време ревете по "форумите"? Има програми, които нямат читави алтернативи, но в случая не е така! Например, аз съм адски доволен от това -  qBittorrent 

И аз не мога да разбера защо се е "разревал плевенчанина" след като тази програма си функционира с по-стари версии,

които си работят перфектно . . .и то без реклами и банери :

Interfeyst_na_uTorrent.jpg

Редактирано от Optium (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всеки ден се сблъсквам с " ентусиасти " и привърженици на " що, излязло ново ( биос , драйвери , ъпдейти на ОС и програми ) веднага го свалям и инсталирам " и после следва ....реването и понякога и то не рядко умрелите машини с черните екрани , некоректна работа на устройства , омазване на ОС , програмите си сменили панелите за управление и табовете били на различни места , ама интернета спирал докато се тегли филм , ама инсталираха се някакви неща и сега даже не се показва "гугъла " ...и  какво ли още  не. 

Нека има и такъв народ , нали и нашите семейства трябва хляб да ядат .

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, PC doctor написа:

Почти всеки ден се сблъсквам с " ентусиасти " и привърженици на " що, излязло ново ( биос , драйвери , ъпдейти на ОС и програми ) веднага го свалям и инсталирам " и после следва ....реването и понякога и то не рядко умрелите машини с черните екрани , некоректна работа на устройства , омазване на ОС , програмите си сменили панелите за управление и табовете били на различни места , ама интернета спирал докато се тегли филм , ама инсталираха се някакви неща и сега даже не се показва "гугъла " ...и  какво ли още  не. 

Нека има и такъв народ , нали и нашите семейства трябва хляб да ядат .

Това защото "разбиращите " и  "знаещите" непрекъснато ни подканят да правим това! Старите  продукти не били сигурни, не били продуктивни и пр, и пр. 

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам uTorrent 3.4.9 АД фрее без реклами - няма реклами. Проблема е ,че гълта 4–5ГБ РАМ за 12 часа сиид без индикация за това - таск манажера дава 50МБ РАМ за uTorrent , сайдебар гаджет също . Като спра uTorrent РАМ пада ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, kinagli написа:

Ползвам uTorrent 3.4.9 АД фрее без реклами - няма реклами. Проблема е ,че гълта 4–5ГБ РАМ за 12 часа сиид без индикация за това - таск манажера дава 50МБ РАМ за uTorrent , сайдебар гаджет също . Като спра uTorrent РАМ пада ?

Ами мисля че доказваш това което пишем . Пътя на логиката казва само едно - разкарай това , инсталирай си указаната версия от мен и колеги в по-горни постове , спри автоматичните актуализации и си ок . Ако ли пък не смени торент клиента . Да ти "гълта " толкова рам нещо и друго има , пробвал съм почти всички версии на програмата , включително и тази с която си . Нещо  грешиш с рама (най-вероятно ) , може би имаш предвид обем . Ти трябва да си с 8 ГБ рам за да работи тая машина изобщо след като пуснеш торент клиента

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш аз съм си играл с настройките и ми писна да се занимавам толкова им е акъла на разработчиците нарочно правят така убиват своя продукт . qbittorent стартира преди няколко години с огромен успех . и замести дразнителя utorent

аз преди уторент ползвах bittorent i bitcoment но с новите версии за моята машина и те станаха тежки .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Mlechko написа:

За мен тази програма приключи своя земен път.

Аз лично приключих с тази програма преди повече от 2 години сигурно.............то и от космоса  се вижда,че не става и авторите и имат доста различни цели!Оттогава съм срещат тук само десетки теми за проблеми с въпросната програма,но на някои явно им трябва доста време, за да вденат за какво иде реч..........

Редактирано от Слави Маринов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да специално за торента удвоих рама ,но само удължих черния екран от 12 на 24 часа сиид. Имам Смарт Рам програма която да освобождава Рам във виртуалната Рам , но не се справя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво като има реклами и банери. Нали целта ти е да свалиш торента на компютъра. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се добавя(купува)  рам заради една програма която е обикновен торент клиент ???????........................................................

Колкото до тези който са спрели да я ползват - въпрос на личен избор и по-вероятно на липса на желание да видят че има версии на програмата който си работят отлично и до ден днешен . Аз пък ползвам тази програма от години и изобщо не мисля за някакви други в тази област.

Ето от работата на програмата на настолна машина която инсталирах преди 20 мин на един клиент , слаба с Аthlon x64 2.2 Ghz  и 2Gb ram . Човека си я ползва за домашно забавление ( филми , музика , интернет четене ) и искаше да е с док че видя на моя компютър и му хареса .

Без име.jpg

Без име2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Емил Костов написа:

И какво като има реклами и банери. Нали целта ти е да свалиш торента на компютъра. 

Е, не весеки е готов и не всеки иска да гледа реклами и банери! При това те също допринасят за тежеста, а и не само!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Кумчо вълчооо написа:

Е, не весеки е готов и не всеки иска да гледа реклами и банери! При това те също допринасят за тежеста, а и не само!

Аз също не обичам, но с тази програма имаш работа за по- малко от минута, така че може да се изтърпи. Сваляш торента и просто забравяш за програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Сваляш торента и просто забравяш за програмата.

Не са хубави тези идеи. Имам няколко торента напразно чакащи сийд.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязал съм че много , ама много народ просто си дрънкат и реват срещу нещо , без изобщо да знаят нещо , да прочетат нещо и да научат нещо . Обикновено тези хора през ден сменят мнението си за какво ли не . Един ползвал нещо , незнайно какво се случило ( незнайно за него ) и айдеееее вече това било боклук и се отказвал от него . Утре за друго , трети ден за трето и така докато цъфне във форума и .... компютъра ми работи бавно , цикли , ама май нещо вируси съм хванал и какви ли не неща до безобразие . Вчера имах клиент с аваст антивирус и в един момент лаптопа му зациклил на някакъв клип ( слаба машинка на 6-7 години леко позасилена с още рам ) , погледнал си в диспечера и ..аууууу , аваста товари , край , махам го тоя боклук . А  просто програмата се обновявала с нова версия и понатоварила докато си изтегли файловете . Рестартирало се всичко и човека веднага дейсталира аваста ( боклука скапан по неговите думи ) намерил някакви глупости в интернет от сорта на spy blaster-и и ги нашляпал и резултата -  лаптопа едвам работи от постоянните сканирания на такива 2-3 програми , стартирани  103 процеса от прикачения софтуер към въпросните програми и се раздели като поп с парички за преинсталация на чисто.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, kinagli написа:

Не са хубави тези идеи. Имам няколко торента напразно чакащи сийд.

Нямам проблеми с програмата. В по-горните коментари е казано , с коя по-стара версия работи както са дадени и нейни заместители 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.