Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.

Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самочувствието е въпрос преди всичко на характер. Аз обаче ще задам въпрос: Защо е нужно човек сам да си "помпа самочувствието"? Доста по-ефективно е да се захване с нещо ползотворно ,тогава другите ще му вдигнат самочувствието ,ще го уважават най-малко. 

"Каквото посееш ,това ще пожънеш" ,а кой е виновен ,че няма какво да жънеш ,и с какво да се гордееш ,няма на какво да изградиш самочувствие? (примерно) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има 2 варианта

да се съглаш че е истина и поправиш нещата

или пак да се съглаш  наужким за пред другите  и вътре в себи си да кажеш аз се харесвам какво пък разбират тея  тъпанари и  тнт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи - хората с ниско самочувствие са едни такива стеснителни, плахи, избягват да гледат събеседника си в очите...прекалено са самокритични и прекаляват със самоиронията, която на фона на държанието показва, че няма нищо общо  с чувсво за хумор ...следователно такива хора ако решат да си помпат самочувсвието как ли ще им се получи?

В реала е трудна работа, нооо виртуала ...в интернет ехехеее тук е голямото помпане...знам ли...:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Elaine написа:

защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието?

А те защо са го направили това – за да вдигнат собственото си самочувствие.
Тоест?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Самочувствието е психическо състояние , имащо само косвена връзка и зависимост с материалните неща и околната среда . Свързано е най-пряко със самосъзнанието , разбирането за собственото си съществуване , осъзнаването на собственото си "Аз съм!" и "Аз искам!" . ....

Т.е. Харесвай , обичай себе си ! Опитай се най-напред да разбереш какво искаш от Живота ! Но "искам всичко" не е отговор .  Искай това което може ! Стреми се да го постигнеш ! 

Даже най-обикновени неща - забелязвай ги ! Постигайки ги , самочувствието само идва....! Виж ! Простичко е ! Една жена като се понаплеска с боички и се качи на високи токчета , самочувствието й рязко се вдига ! Мъжът - като се изкъпе и обръсне , като сложи чиста риза с вратовръзка...примерно !.... :)

.....Егоист (в широкия смисъл на понятието) с ниско самочувствие не съм виждал !....

При мен е обратно ! "Произвеждам" си го повече , от колкото ми трябва ! Налага се да си изпомпвам самочувствие . Имам го в излишък...! Изпомпването се случва сравнявайки с непостижими , нереалистични цели за постигане . Ако го правиш постоянно , то е и причината за ниско самочувствие......

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми напомпай се с гордост haha :D когато някой те нарани му го върни тройно, та даже петорно и му ритни един крак hhhh:D

Редактирано от kloklo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, kloklo написа:

Ми напомпай се с гордост haha :D когато някои те нарани му го върни тройно, та даже петорно и му ритни един крак hhhh:D

За първобитните , по първобитно му ! За малоумните , по малоумно му !.....Всекиму според съзнанието....

И така може . Ама добре се огледай , ослушай и ако не иде влак - тогава ! Иначе обратното се случва ! Та даже петорно....!  :lol6:

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, by_chechi написа:

За първобитните , по първобитно му ! За малоумните , по малоумно му !.....Всекиму според съзнанието....

И така може . Ама добре се огледай , ослушай и ако не иде влак - тогава ! Иначе обратното се случва ! Та даже петорно....!  :lol6:

Няма влак, споко! Ритай там и му строши прозорците, даже ако има по-малки братя - бий ги и псувай майка му по улицата :lol6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да си напомпате самочувствието? Ем пробвайте ,като останалите комплексари ,вземете си старо БМВ. Ха ха 

Това в кръга на шегата разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Самочувствието най- добре се напомпва с помпане,ако ме разбираш... да не стане много цинично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ...х... написа:

В реала е трудна работа, нооо виртуала ...в интернет ехехеее тук е голямото помпане...знам ли...:rolleyes:

и тука си имаме една звезда хахаха

:lol6:

колко ли е нещастен та да се прави на големия ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

коя тази звезда ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Yvan Sergeev написа:

коя тази звезда ? 

ти не знайш ли, верно ли

:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неееее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все та брат все тая

ти не беше ли мъж пак ли смени брега 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Yvan Sergeev написа:

неееее

ай нема му прайм реклама я малко са саморекламира че и още

то тъй не се избиват комплекси ама...

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажи ми на лично да си имам едно на ум че е звзда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Yvan Sergeev написа:

все та брат все тая

ти не беше ли мъж пак ли смени брега 

Щеше ви се да съм мъж и аз да не ви троша хатъра ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

помня аз не е като да не помня

• kaldata приятел
  • pip_5.png.64391c21a929bb930b250fd6a68193
  • ...х...
  • Потребител
  •  682
  • 441 мнения
  • 2.5.jpg.5592452aedb3dce284f97105ca78bf68

Споко аз съм пич...не може да ме вкарат в подобни блаженства...имам имунитет...:emoji_objects-11:

Бай...

Форевър!

_nib_ харесва това  Харесва ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти рече, че съм пич още като ме дразнеше за Хелуина...винаги ми е било мерак да съм жената-пич но не би...да не се задълбаваме излишно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ни си представям жени да ръчкат по компютри >....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

ни си представям жени да ръчкат по компютри >....

Хах, верно няма други около мен такива и все ми се чудят...запали ме преди няколко години един Човек и като трънаха нещата може и случайно да ми се получаваха знам ли ...подръжка на цялата рода и паплач ...мани ...пак се задълбах :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, bornofash написа:

А те защо са го направили това – за да вдигнат собственото си самочувствие.
Тоест?

Е, именно де. Аз съм пробвала, ама не става, щото този тип долняри се отбраняват със зъби и нокти още при намек за нещо негативно, което искаш да им кажеш. 
Затова питам има ли други варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Росица Копукова , не си Господ! - авторово А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Анита Х. Трифонова
      1. sekirata -
      12.08 18:21 СПРЕТЕ СЕ!цитирай Изтрий
      2. rosiela - Мръсен
      12.08 19:40  боклук си ти!
      цитирай
      Изтрий
      3. 4udovi6teto - Хе-хе! :-))))))))))))
      12.08 19:55
      Това ли е "вилата" на Копуткова в СимьонуФФФци? :-)))))))))))))))))
      Егати кефа!
      Чу
      цитирай
      Изтрий
      4. jupel - https://nova.bg/mynews/view/2019/02/05/85519/%D0%B0%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%80%D1%8A%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%

12.08 20:08
      Адска мръсотия по симеоновско шосе -5 януари 2019 обновена 14:38
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      5. jupel - https://frognews.bg/obshtestvo/aktualno/katun-krasi-simeonovo.html
      12.08 20:09
      7| 6793|24.02.2011 Катун краси Симеоново
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      6. jupel - Моля управата на сайта
      12.08 20:13
      Моля управата на сайта
      да направи нужното да се спрат вулгаризмите по мой адрес, достатъчно ми е това,че ме трият и ми се пречи по непочтен начин в интернета изобщо и то уж творци, пфу!

Не посещавам постове, в които съм наричана ....каква ли не, а админа си трае?!
      защо ли?! Приложих линкове на снимките, не съм аз ги правила! Щом са в нета значи са за качване,защо не от мене?

Защо не се мери с един аршин, а?!
      А.Х.Т. sekirata cekupama
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      7. 4udovi6teto - Да!
      13.08 04:27
      РОЗАМУНД БАНАНА БЕНД

От една пишман Пу-тетка,
      без надежда за успех,
      малка виличка на сметка
      във СемьонуФци наех,
      с нея заживях щастливо,
      тя бе сладка кифла с крем,
      пих край нея светло пиво,
      тя растеше на корем,
      СимеоноФФФското чудо! -
      осмото в света подред,
      флюбено бе в мене лудо,
      все пак съм красив Поет,
      в тая вила - звяр във клетка,
      всичко свърши с хепи-енд -
      кръстих си я таз Пу-тетка
      Розамунд Банана Бенд.
      цитирай
      Изтрий
      8. jupel - Резил, Росо!
      13.08 13:20
      Роса защо се прави на ощипана мома, като знае че не може да се скрие мизерията на Симеоново, и ако аз критикувам това място там, тя с какво право обижда мене, лично мене. ОК. Аз няма да яобидя направо, достатъчно съм интелигентна за разлика от нея която ме нарича и обижда без задръжки, открито. Първо или не е добре , че го прави  и второ разчита на солиден гръб, навярно ГЕРБЕРСКО ПТИЧЕ, НАЛИ Е ДРУЖКА И НА apostapostoloff , което много ми говори, дори че може и паролата си да и е дал та в блог беге  двамката ме обиждат наляво и надясно. Но интернета не е само калдата и блогбеге, анадъму?!

От безсилие в думите си използваш нецензурни думи мене да обиждаш, а аз писах за Симеоново- ПРЯКО! ЧАТКАШ ЛИ? ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА Е ТВОЯТА.
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      9. jupel - 4udovi6teto ,
      14.08 17:06
      Защо си я употребил и изоставил!

Това е истината да те мрази толкова.

РОЗАМУНД БАНАНА БЕНД

"От една пишман Пу-тетка,
      без надежда за успех,
      малка виличка на сметка
      във СемьонуФци наех,
      с нея заживях щастливо,
      тя бе сладка кифла с крем,
      пих край нея светло пиво,
      тя растеше на корем,
      СимеоноФФФското чудо! -
      осмото в света подред,
      флюбено бе в мене лудо,
      все пак съм красив Поет,
      в тая вила - звяр във клетка,
      всичко свърши с хепи-енд -
      кръстих си я таз Пу-тетка
      Розамунд Банана Бенд."

стихове - 4udovi6teto
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      10. jupel - ТОВА ГОВОРИ ЛИ ВИ НЕЩО? Сякаш съм ...
      14.08 20:27
      ТОВА ГОВОРИ ЛИ ВИ НЕЩО? Сякаш съм престъпник и убиец, тях така не ги гонкат и докладват ДОНОСНИЦИ!

Последни 20 регистрирани посетителя
      18:16 - rosiela
      10:33 - blogbg
      09:26 - kerezov
      13.08 19:14 - blogbg
      13.08 18:27 - eva666
      13.08 11:45 - blogbg
      13.08 10:58 - blogbg
      13.08 04:26 - 4udovi6teto
      12.08 22:32 - rosiela
      12.08 22:23 - rosiela
      12.08 22:16 - rosiela
      12.08 22:11 - rosiela
      12.08 22:08 - rosiela
      12.08 21:31 - apostapostoloff
      12.08 19:56 - leonleonovpom2
      12.08 19:53 - 4udovi6teto
      12.08 19:38 - rosiela
      12.08 18:38 - lilims
      цитирай
      Редактирай | Изтрий

ПИТАМ ТОВА ЕДНО И СЪЩО ЛИЦЕ ЛИ Е ИЛИ ПРОСТО СИ ЗНАЯТ ПАРОЛИТЕ , А КАК Е СТАНАЛО?!

13.08 04:26 - 4udovi6teto
      12.08 22:32 - rosiela
      12.08 22:23 - rosiela
      12.08 22:16 - rosiela
      12.08 22:11 - rosiela
      12.08 22:08 - rosiela
      12.08 21:31 - apostapostoloff
      12.08 19:56 - leonleonovpom2
      12.08 19:53 - 4udovi6teto
      12.08 19:38 - rosiela

От 22.32 ч до сутринта 04.26 се досещате кой не е спал и кой на кого е взел паролата или са му я дали?

Аз не обичам провокациите и не се ловя.

цитирай

Не искам да излиза ,че само с мене се драка баба Роса , ето Ви и Валери Станков, и Валя Йотова,и още ,и още, но който плаща музиката нали знаете...СЪС СТО ЧОВЕКА МОЖЕШ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ , НО С ЕДИН ЛУД И ОСОБЕНО АКО Е ЖЕНА И ТО ПУТЕСА СЪС САМОЧУВСТВИЕ БЕЗ ПОКРИТИЕ НЕ МОЖЕШ.
      Колкото до дърветата, това не е дърво, това е трън дръглив, бодилест без цвят.
      Целият сввят име виновен на такива като нея и Постоля, а и няколкото зевзека дрогирани , за които пише той,че щяли да ме побъркат.
      Ха, да видим, краен резултат отрицателен
      за тези вятърни мелници ще има дори и след мене.
      в блога на Чу - Валери Станков - "Коментарът е изтрит поради нарушаване на правилата на сайта "-
      Ето , това вече ми говори, че наистина това , което прочетох някъде, че Р.Копукова е придобила права по сайтовете вече да преценява и дирижира всичко в поезия и изкуство е вярно. Факт е, че самата тя фигурира и в двете категории в блогбегето и не само там , и всичко нейно - обиди и цинизми, както и на копието и Постоля не се пипа, не се трие, дори няма забележки.А после защо само нейните хора си разигравта конете по сайтовете,за другите терор и триене.
      Но аз знам едно, изпитала съм го най-вече в поетичните сайтове-
      КОЙТО СИ ПЛАЩА...ТОЙ ДИРИЖИРА, това модове, админ е вятър и мъгла - ДИРИЖИРАНИ СА,
      защото тези безплатни сайтове искат поддръжка.
      А ПАРИТЕ СА В МУТРИТЕ.
      БАТ БОЙКО И ГЕРБ!
      НАГЛОСТ -
      1. apostapostoloff - Четри зевзека от блога са се съюзили срещу теб
      03.11 06:19
      и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично. Голяма преебушка са ти скроили.
      цитирай
      Изтрий
      2. sekirata - Както казах и то не един път сайта е пълен с ЛУДИ , като Вас и баба Ви Роса! И платени драскачи.
      04.11 20:22
      apostapostoloff написа:
      и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично. Голяма преебушка са ти скроили.
      ГЛЕДАЙТЕ СИ ЗДРАВЕТО И СИ ПИШЕТЕ, ТЕ НЯМА ДА СПРАТ НИТО С ВАС, НИТО С МЕНЕ, НИТО С КОЙТО И ДА Е , КОЙТО Е НА ПЪТЯ ИМ, ПРОСТО СА ПОЗЕЛЕНЕЛИ ОТ ЗЛОБА И ЗАВИСТ ДО ЛУДОСТ!
      ЛЕКА ВЕЧЕР!
      А Валя много добре знае какви стават тук в Плевен,
      кои и как дърпат конците ...РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ВСИЧКО Е ПАРИ И ДУ....:)
      Росо, как да те асимилирам?!. поезия авторово А.Х.Т.sekirata cekupama

• от Анита Х. Трифонова
      Жестока гавра с Глория в Шоуто на Слави- което мене ме изкефи,защото кака Гло се изгаври с един куп нейни колежки безнаказано, а и тази певица -голяма певица на Слави Трифонов прогони! Прогони и Албена Вулева.
      Пак сигнал срещу поста ми и клиповете при това не са мои!!! Ще се пръснете от злоба, знам кои сте.

https://www.vbox7.com/play:0cc52277
      интервю на Глория с бабата -отгледала и възпитала я -това "чудо"
      Този видеоклип е премахнат, тъй като нарушава правилата на общността на YouTube.
      Разбира се след сигнала, така взимат и деца български след сигнал...само у нас е така!

• от kristiyan.channel
      Здравейте,

Искам да ви попитам по какъв начин мога да си кача малко абонатите в YouTube. Може ли да ми кажете някакви начини. 

благодаря предварително

link: Here
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как да използваме APPLEPAY в България
  • Дарение

• Добави ново...