Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.

Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самочувствието е въпрос преди всичко на характер. Аз обаче ще задам въпрос: Защо е нужно човек сам да си "помпа самочувствието"? Доста по-ефективно е да се захване с нещо ползотворно ,тогава другите ще му вдигнат самочувствието ,ще го уважават най-малко. 

"Каквото посееш ,това ще пожънеш" ,а кой е виновен ,че няма какво да жънеш ,и с какво да се гордееш ,няма на какво да изградиш самочувствие? (примерно) 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има 2 варианта

да се съглаш че е истина и поправиш нещата

или пак да се съглаш  наужким за пред другите  и вътре в себи си да кажеш аз се харесвам какво пък разбират тея  тъпанари и  тнт

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи - хората с ниско самочувствие са едни такива стеснителни, плахи, избягват да гледат събеседника си в очите...прекалено са самокритични и прекаляват със самоиронията, която на фона на държанието показва, че няма нищо общо  с чувсво за хумор ...следователно такива хора ако решат да си помпат самочувсвието как ли ще им се получи?

В реала е трудна работа, нооо виртуала ...в интернет ехехеее тук е голямото помпане...знам ли...:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Elaine написа:

защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието?

А те защо са го направили това – за да вдигнат собственото си самочувствие.
Тоест?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самочувствието е психическо състояние , имащо само косвена връзка и зависимост с материалните неща и околната среда . Свързано е най-пряко със самосъзнанието , разбирането за собственото си съществуване , осъзнаването на собственото си "Аз съм!" и "Аз искам!" . ....

Т.е. Харесвай , обичай себе си ! Опитай се най-напред да разбереш какво искаш от Живота ! Но "искам всичко" не е отговор .  Искай това което може ! Стреми се да го постигнеш ! 

Даже най-обикновени неща - забелязвай ги ! Постигайки ги , самочувствието само идва....! Виж ! Простичко е ! Една жена като се понаплеска с боички и се качи на високи токчета , самочувствието й рязко се вдига ! Мъжът - като се изкъпе и обръсне , като сложи чиста риза с вратовръзка...примерно !.... :)

.....Егоист (в широкия смисъл на понятието) с ниско самочувствие не съм виждал !....

При мен е обратно ! "Произвеждам" си го повече , от колкото ми трябва ! Налага се да си изпомпвам самочувствие . Имам го в излишък...! Изпомпването се случва сравнявайки с непостижими , нереалистични цели за постигане . Ако го правиш постоянно , то е и причината за ниско самочувствие......

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми напомпай се с гордост haha :D когато някой те нарани му го върни тройно, та даже петорно и му ритни един крак hhhh:D

Редактирано от kloklo (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, kloklo написа:

Ми напомпай се с гордост haha :D когато някои те нарани му го върни тройно, та даже петорно и му ритни един крак hhhh:D

За първобитните , по първобитно му ! За малоумните , по малоумно му !.....Всекиму според съзнанието....

И така може . Ама добре се огледай , ослушай и ако не иде влак - тогава ! Иначе обратното се случва ! Та даже петорно....!  :lol6:

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, by_chechi написа:

За първобитните , по първобитно му ! За малоумните , по малоумно му !.....Всекиму според съзнанието....

И така може . Ама добре се огледай , ослушай и ако не иде влак - тогава ! Иначе обратното се случва ! Та даже петорно....!  :lol6:

Няма влак, споко! Ритай там и му строши прозорците, даже ако има по-малки братя - бий ги и псувай майка му по улицата :lol6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да си напомпате самочувствието? Ем пробвайте ,като останалите комплексари ,вземете си старо БМВ. Ха ха 

Това в кръга на шегата разбира се. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Самочувствието най- добре се напомпва с помпане,ако ме разбираш... да не стане много цинично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ...х... написа:

В реала е трудна работа, нооо виртуала ...в интернет ехехеее тук е голямото помпане...знам ли...:rolleyes:

и тука си имаме една звезда хахаха

:lol6:

колко ли е нещастен та да се прави на големия ....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

коя тази звезда ? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Yvan Sergeev написа:

коя тази звезда ? 

ти не знайш ли, верно ли

:ohmy:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неееее

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все та брат все тая

ти не беше ли мъж пак ли смени брега 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Yvan Sergeev написа:

неееее

ай нема му прайм реклама я малко са саморекламира че и още

то тъй не се избиват комплекси ама...

:lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажи ми на лично да си имам едно на ум че е звзда

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Yvan Sergeev написа:

все та брат все тая

ти не беше ли мъж пак ли смени брега 

Щеше ви се да съм мъж и аз да не ви троша хатъра ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

помня аз не е като да не помня

• kaldata приятел
  • pip_5.png.64391c21a929bb930b250fd6a68193
  • ...х...
  • Потребител
  •  682
  • 441 мнения
  • 2.5.jpg.5592452aedb3dce284f97105ca78bf68

Споко аз съм пич...не може да ме вкарат в подобни блаженства...имам имунитет...:emoji_objects-11:

Бай...

Форевър!

_nib_ харесва това  Харесва ми
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти рече, че съм пич още като ме дразнеше за Хелуина...винаги ми е било мерак да съм жената-пич но не би...да не се задълбаваме излишно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ни си представям жени да ръчкат по компютри >....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

ни си представям жени да ръчкат по компютри >....

Хах, верно няма други около мен такива и все ми се чудят...запали ме преди няколко години един Човек и като трънаха нещата може и случайно да ми се получаваха знам ли ...подръжка на цялата рода и паплач ...мани ...пак се задълбах :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, bornofash написа:

А те защо са го направили това – за да вдигнат собственото си самочувствие.
Тоест?

Е, именно де. Аз съм пробвала, ама не става, щото този тип долняри се отбраняват със зъби и нокти още при намек за нещо негативно, което искаш да им кажеш. 
Затова питам има ли други варианти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам имам една система която съм направил но в нея има файлове като data.txt. Въпросът ми е как тази data.txt да я изтрия без да влизам в хоста
    • от CaptainJord
      Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително !   Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.
    • от SAKATAR
      Здравейте, имах проблем с файла kernel32.dll. С Windows XP Professional Service Pack 3 съм, но нямам диск с ОС. Потърсих информация в интернет как да го поправя и попаднах на този клип:

Имам три прости въпроса:
      1. Ако изпълня стъпките в клипа има ли вероятност да изгубя някои файлове?
      2. Чрез този метод оправят ли се и други файлове на ОС, освен kernel32.dll?
      3. Този метод същият ли е като възстановяването и поправянето на файлове от операционната система, от диск, чрез командата sfc /scannow?

Благодаря предварително за отговорите! Поздрави!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.