Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 5 часа, haidukpikaso написа:

ай нема му прайм реклама я малко са саморекламира че и още

то тъй не се избиват комплекси ама...

:lol6:

Ми то човек ако сам се не пофали на кой да чака? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Elaine написа:

Е, именно де. Аз съм пробвала, ама не става, щото този тип долняри се отбраняват със зъби и нокти още при намек за нещо негативно, което искаш да им кажеш. 
Затова питам има ли други варианти.

Ха-ха. Ами не е нужно да се съгласяват с теб. Просто трябва да разбереш, че всички други около теб са глупави и още не знаят нищо за живота.

Съжалявам, че не мога да ти дам точна рецепта. За мен такива проблеми не се решават като главоболието - лап един аспирин и готово.
Както казаха по-назаде, помисли върху това да си намериш някакво по-важно занимание – хоби, работа... Тийнейджърите страдат най-много от депресии и прочее, щото по цял ден ма'ат крачолите и се чудят какво да правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Вземи един лист и започни да пишеш негативното в самата теб, живота ти. После на друг - позитивното. Ако позитивното е по-дълго - окей ти е самочувствието. Ако негативното преобладава - пак е окей. Щото няма нищо неизменно на този свят. Напълно окей е както да имаш, така и да нямаш самочувствие. Това са измислици. Важно е да не ти пука за самочувствието, щото е като надуваемите пояси. Научи се да плуваш без тях. Спре ли да ти пука за самочувствието, разбираш, че изобщо не ти е нужно.

Иначе и аз, като байко, ако тръгна да пиша за позитивното в мен и живота ми, най-малко трилогия ще изпиша. Не искам да се хваля, но е досадно да си скромен и използвам темата, за да се изфукам, че силата е с мен. :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 часа, haidukpikaso написа:

и тука си имаме една звезда

Една звезда? Тука е цял звездоброй! Холивуд ни е нещо като циганска махала.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 01/07/2017 в 5:31, Soviet Soldier написа:

Самочувствието е въпрос преди всичко на характер. Аз обаче ще задам въпрос: Защо е нужно човек сам да си "помпа самочувствието"? Доста по-ефективно е да се захване с нещо ползотворно ,тогава другите ще му вдигнат самочувствието ,ще го уважават най-малко

Солджър,не те очаквах теб тука :D
Какво трябва да е това "ползотворно", за да започнат някакви хора да ме уважават!?
И мен, изобщо, ще ме грее ли това уважение, когато е от хора, които нямат нищо общо с онези енергийни вампири, дето са ми изпили енергията?
Как някакви други, сега, като почнат да ме уважават (заради нещо си), ще ми възстановят похабените неври??

Тук явно няма получа адекватни, прости съвети. Тук всички сте си яко напомпани и доволни, изглежда. Вие сте може би от онези, които пият енергия и взимат от другите, и затова никога не ви се е налагало да търсите откъде да се заредите, знам ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Elaine написа:

за да започнат някакви хора да ме уважават!?

да са зависими от теб или да им помагаш по някаъв начин 

а енергийните вампири

те се зареждат от това че си нещастна и им обръщаш внимание

защото те самите имат ниско самочувствие и искат да се почувстват по- висши от някого 

похабените нерви  се възстановават със забрава на миналото 

когато някой иска  да ми взима енергията  - въздишм и си казвам и аз бях едно време такава млада амбиция. и го отминавам и го изкарвам от обкръжението ми ако пита нещо смислено отговярам ако е нещо друго просто игнорирам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Yvan Sergeev написа:

похабените нерви  се възстановават със забрава на миналото 

Мерси за полезния съвет. Е сега натискам копчето delete.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Elaine написа:

И мен, изобщо, ще ме грее ли това уважение, когато е от хора, които нямат нищо общо с онези енергийни вампири, дето са ми изпили енергията?

Това твоето не ми прилича на липса на самочувствие, по-скоро на жажда за мъст. Тръгнеш ли да мъстиш, никога няма се отървеш, никога. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, Пачо ме разгада. Аз затова питам как си го помпате, ама тук всичките сте си солидно напомпани. А един човек изпомпан, за какво мислиш че си мисли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Elaine написа:

А, Пачо ме разгада. Аз затова питам как си го помпате, ама тук всичките сте си солидно напомпани. А един човек изпомпан, за какво мислиш че си мисли?

"по принцип" е едно, частният слуай е друго. По принцип мъжете искат да вкарат всяка жена в леглото, но има жени които могат да накарат мъж да се замонаши, а отделно има и гейове. По принцип в Калдата когато ти отговарят без да те цитират им се иска да не разбереш че са ти отговорили та да се окажат с последната дума. Но има и други поводи да не се цитира с които не съм наясно. Без да си дала конкретика на ситуацията си е наивно да очакваш конкретика в отговорите на хората. За самочувствието си не помня да съм мислил, може би не съм дотам развит в главата та да разбера, че проблемите ми идват от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А моята проста логика ме посъветва, че щом отговоря веднага след човека, на когото искам да отговоря, той/тя ще разбере, че точно на него/нея отговарям. :o

Ами конкретика...., едва ли мога да се разпростря чак толкова, като излегнала се на диванчето на психолог от американските филми.
Ама кратко казано, всичко се корени в детството, първите 18 години. И как да изчистя сега тая "карма" или по-точно лошо закърмяне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 часа, Elaine написа:

Солджър,не те очаквах теб тука :D
Какво трябва да е това "ползотворно", за да започнат някакви хора да ме уважават!?
Как някакви други, сега, като почнат да ме уважават (заради нещо си), ще ми възстановят похабените неври??

Тук явно няма получа адекватни, прости съвети. Тук всички сте си яко напомпани и доволни, изглежда. Вие сте може би от онези, които пият енергия и взимат от другите, и затова никога не ви се е налагало да търсите откъде да се заредите, знам ли.

Мда ,ето на това му викам съвпадение ,защото обичайно не пиша точно по такива теми. 

Ако искаш конкретни съвети с детайли ,може би първо трябва да обясниш ,за какво точно става дума. Въпросните "енергийни вампири", роднини ли са ,колеги ли са ,съседи ли са ,можеш ли да ги изхвърлиш от живота си или не. 

"Тук явно няма получа адекватни, прости съвети." - Ако нещата бяха така прости ,едва ли щеше да искаш съвети ,а просто щеше да знаеш ,как да действаш.

Това е, преди всичко форум свързан с компютри и разни подобни технологии. Ако имаш проблем с компютъра ,тук със сигурност има хора ,които точно да ти кажат, как да решиш дадения проблем ,но едва ли има компетентни ,които да ти кажат, как точно да си подредиш живота.

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 20 часа, язе написа:

Една звезда? Тука е цял звездоброй! Холивуд ни е нещо като циганска махала.  :)

демек, ази съм ут Холивуд...ъ-ъ-ъ...кво беши туй бре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 часа, Elaine написа:

....общо с онези енергийни вампири, дето са ми изпили енергията?

Чакай сега ! Да уточним нещата ! Едно е енергийни вампири , друго е самочувствие ! Едното е прилив/отлив на енергия , а другото е състояние на самосъзнание.... :)

Енергийните вампири , влезеш ли им в "играта" - обречен(а) си , освен ако не си по-вампир ! :) 

Решението е да им нариташ задниците , т.е. игнорираш ги , махаш ги от живота си . Така се трепят вампири ! Това е тяхната смърт....Малко е трудно да се разбере , как тъй нищо не им правиш , не ги забелязваш даже , пък те са набити ! :).....И ти се вдига самочувствието като борец с вампири ! :lol6:

....По друг начин казано , вампирите са като призраците - уж ги има , а пък ги няма . Да се бориш в челен сблъсък с вампири , призраци и др.т. е безсмислена дейност . Все едно е да набиеш въздуха около себе си ! ....Изкуството е правилно да го дишаш...:)

Самочувствието си е лично твой проблем и тук енергийните вампири нямат отношение....Самочувствие се постига като си поставиш цел и като я постигнеш . За това поставената цел трябва да е реалистична и постижима . Обратно се получава , когато си поставяш непостижими цели  ....т.е. може да си "малък(а)" и пак да си имаш самочувствие в излишък....

Това е древна и добре изпитана стратегия в спорта примерно . Очевидно никой не излиза да се бие току така със световния шампион по бокс ! Има и едно много полезно следствие - човек безусловно ясно разбира къде му е мястото в общата класация .. И това го предпазва да мисли и върши глупости... Дори и да загуби от по-силен опонент , това е повод за по-високо самочувствие , че въобще е допуснат в борбата....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/1/2017 в 3:49, Elaine написа:

Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.

Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?

Джони Уокър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.07.2017 г. в 3:49, Elaine написа:

Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.

Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?

Самочувствието ти, желанието ти да направиш нещо което искаш си зависи изцяло от теб, от твоята нагласа.

Всичко започва от главата ти, ако ти решиш, че ще успееш с нещо(разбира се в рамките на нормалното, не да строиш ракета) и с такава нагласа, никой не може да те спре. Просто трябва да видиш успеха си, и по-важното е да си зададеш въпроса "Как да стигна до този успех, какво трябва да направя?"

След като си зададеш този въпрос и видиш какво трябва да направиш, важна е първата крачка, тази която най-често убягва на хората по една или друга причина. Направиш ли нея, после правиш втората и всичко си тръгва само, заедно с товя труд, упоритост и нагласата за кяото вече ти казах.

Продължаваш нагоре докато успееш с това което искаш и НИКОГА не се отказваш, дори и за момента нещата да не се получават. Както казват хората "Парата обича смелите."

Дори и да вървиш в кръг, или надолу, не се отказвай. Има хора които само гледат как да демотивират другите, както казаха колегите. Дистанцирай се от такива хора, или не споделяй много много какво правиш.

Когато успееш, не бързай да се хвалиш или да се мислиш за милионер, а продължавай в същия дух, продължавай да се развиваш.

Аз така действам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Пaчo написа:

По принцип мъжете искат да вкарат всяка жена в леглото

няма такова нещо ...

примерно при мен е достатъчна една с приемлива фасада  и определени психични качества 

а след като нагона свърши не ми е и нужна и една

самодостатъчен съм си докато събера

нагон и хормони отново  .

преди 8 часа, Elaine написа:

А един човек изпомпан, за какво мислиш че си мисли?

за как да го напомпа

или се е отказал и е изпаднал в депресия

но  не трябва да се отказваме

един успял човек  никога няма да седне да се занимава с изпиване на самочувствието на другите

защото знае че може да стигне дъното и да се озове на неговото място

преди 8 часа, Elaine написа:

Ама кратко казано, всичко се корени в детството, първите 18 години.

ихааааа ама ти още ли ги помниш първите 18 години

аз си спомням че до 7 годишен ходех да паса дабитъка така смътни и спомени

след това си спомням че съм учил матиматика четене и писане

математиката ми вървеше а писането по малко а четенето си го развих чак след 20 годишна възраст

иначе сричах  и даскалицата ме шамареше и ми дърпаше ушите и история съм учил българската държава е  създадена 681 година а покръстването 800 и някоя си  мисля толкоз от живота ми до 18 а и в училище се биехме с децата после се записах борба  и ходех малко на фитнес и  боевете станаха по рядко не знам що така а би трябвало да е обратното .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори, компютърът ми преживя лек топлинен удар и не довърших. Нямах предвид да се накъркате (макар че това винаги си е алтернатива). Някой ви е тролнал в Интернет и вие сте се скофтили? Ако е така, продължавате напред. Само ще си образувате нерви, ако се занимавате с такива хора. Ако не сте била първата, която е казало нещо грозно, то най-вероятно този, който ви е "хранил" е някакъв комплекс? Не казвате нищо и гадая... Ако пък е било отговор на ваша атака, вие сте си виновна. Ма не знам какъв е конкретния случай. Говорейки на едро: как да си помпаш самочувствието... Защо ви е напомпено/лъжовно самочувствие? Иначе спорт, по-малко време онлайн, срещайте се с приятели, които ви обичат и уважават, спорт. Все неща, които ще ви помогнат да имате добро самочувствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора, говоря за женско самочувствие.  Гадни подмятания, кървави погледи, нападки и обиди на тема външен вид. От страна на мъже предимно.
Защо няма никакви български форуми из тоя интернет.:( Аз само този намерих.
И направо се чудя защо не са създали и форум за ракетостроене, може и там да се съберат няколко хиляди човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Elaine написа:

И направо се чудя защо не са създали и форум за ракетостроене, може и там да се съберат няколко хиляди човека.

Правилно, правилно - в България всеки говори за това, от което най-малко разбира.Форумите имат това качество рано или късно да се превръщат във виртуален вариант на кварталната кръчма. А темите са само претекст - независимо какво се обсъжда и по какво сме компетентни (ако изобщо сме компетентни по каквото и да било...), форумният потребител/кибикът в кръчмата винаги има мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ко? Не! написа:

в България

Въобще били ли сте в чужд форум? Същата работа е!
Просто в някои има засилено „полицейско“ присъствие и лошите коментари се трият.

Може да се радвате, че тук имаме повече свобода на словото и ни оставят сами да отсяваме троловете.

В случая аз още не мога да разбера какъв е въпросът, а вие се чудите защо никой не дава решение...

преди 5 часа, Elaine написа:

Гадни подмятания, кървави погледи, нападки и обиди на тема външен вид. От страна на мъже предимно.

Няма такъв човек, който да отиде при някой друг, наистина грозен, и да му каже: „Мале, колко си грозен!“. Или: „Мале, колко си тъп!“ на някой тъп човек. Казват такива неща от завист или заради някакви си други техни проблеми. Следователно не трябва да се смяташ за грозен или тъп, и няма от какво да се отчайваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

Абе хора, говоря за женско самочувствие.  Гадни подмятания, кървави погледи, нападки и обиди на тема външен вид. От страна на мъже предимно.
Защо няма никакви български форуми из тоя интернет.:( Аз само този намерих.

Нямаше как да разберем, че става въпрос за женско самочувствие, никъде не беше споменато това.

Другото което е, очакваш от нас(повечето са мъже в този форум) да ти кажем как да си напомпаш самочувствието, при положение, че повечето от мъжете мразят жени с високо самочувствие?

А относно гадните погледи, нападките и другите глупости .... Майната им, всеки завижда за нещо или го прави просто от недостатък на сивото горе. Абстрахираш се от такива мнения и си лепваш една усмивка на лицето и да не ти дреме какво казват хора за които не ти дреме.

Форуми има, зависи какво търсиш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОФТОПИК:

:mad: Има bgmama. Ако вземете предвид това, че калдата форума събира основно хора, свързани по някакъв начин с IT тематиката и това, че в IT сектора процентът мъже е в пъти повече от този на жените може да направите връзката, че тук преобладаващият процент потребители са мъже. Както е нормално да се предположи, че в bgmama мъжете са малък процент от потребителите. Значи не давате подробности. Търсите на завоалиран въпрос директен отговор и обобщавате и нападате. wtf? Имате си и специализиран форум за тийнове, имате си и женски бг форуми, имате специализирани форуми и места за хора с някакви душевни терзания. Да ви кажа, въобще не вярвам, че ви е ниско самочувствието. :mad:

Цитат

Тук всички сте си яко напомпани и доволни, изглежда. Вие сте може би от онези, които пият енергия и взимат от другите, и затова никога не ви се е налагало да търсите откъде да се заредите, знам ли.

Направо пращите от ниско самочувствие да раздавате присъди и да обобщавате за хора, които не познавате!

Приятен и напомпан ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мальчик Бананан написа:

Както е нормално да се предположи, че в bgmama мъжете са малък процент от потребителите

Я съм инкогнито, от на сестра ми профила :wub::hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мальчик Бананан написа:

Направо пращите от ниско самочувствие да раздавате присъди и да обобщавате за хора, които не познавате!

Приятен и напомпан ден!

ми примитивни женки примитивни анонси ве ,брато.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      1. sekirata -
      12.08 18:21 СПРЕТЕ СЕ!цитирай Изтрий
      2. rosiela - Мръсен
      12.08 19:40  боклук си ти!
      цитирай
      Изтрий
      3. 4udovi6teto - Хе-хе! :-))))))))))))
      12.08 19:55
      Това ли е "вилата" на Копуткова в СимьонуФФФци? :-)))))))))))))))))
      Егати кефа!
      Чу
      цитирай
      Изтрий
      4. jupel - https://nova.bg/mynews/view/2019/02/05/85519/%D0%B0%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%80%D1%8A%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%

12.08 20:08
      Адска мръсотия по симеоновско шосе -5 януари 2019 обновена 14:38
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      5. jupel - https://frognews.bg/obshtestvo/aktualno/katun-krasi-simeonovo.html
      12.08 20:09
      7| 6793|24.02.2011 Катун краси Симеоново
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      6. jupel - Моля управата на сайта
      12.08 20:13
      Моля управата на сайта
      да направи нужното да се спрат вулгаризмите по мой адрес, достатъчно ми е това,че ме трият и ми се пречи по непочтен начин в интернета изобщо и то уж творци, пфу!

Не посещавам постове, в които съм наричана ....каква ли не, а админа си трае?!
      защо ли?! Приложих линкове на снимките, не съм аз ги правила! Щом са в нета значи са за качване,защо не от мене?

Защо не се мери с един аршин, а?!
      А.Х.Т. sekirata cekupama
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      7. 4udovi6teto - Да!
      13.08 04:27
      РОЗАМУНД БАНАНА БЕНД

От една пишман Пу-тетка,
      без надежда за успех,
      малка виличка на сметка
      във СемьонуФци наех,
      с нея заживях щастливо,
      тя бе сладка кифла с крем,
      пих край нея светло пиво,
      тя растеше на корем,
      СимеоноФФФското чудо! -
      осмото в света подред,
      флюбено бе в мене лудо,
      все пак съм красив Поет,
      в тая вила - звяр във клетка,
      всичко свърши с хепи-енд -
      кръстих си я таз Пу-тетка
      Розамунд Банана Бенд.
      цитирай
      Изтрий
      8. jupel - Резил, Росо!
      13.08 13:20
      Роса защо се прави на ощипана мома, като знае че не може да се скрие мизерията на Симеоново, и ако аз критикувам това място там, тя с какво право обижда мене, лично мене. ОК. Аз няма да яобидя направо, достатъчно съм интелигентна за разлика от нея която ме нарича и обижда без задръжки, открито. Първо или не е добре , че го прави  и второ разчита на солиден гръб, навярно ГЕРБЕРСКО ПТИЧЕ, НАЛИ Е ДРУЖКА И НА apostapostoloff , което много ми говори, дори че може и паролата си да и е дал та в блог беге  двамката ме обиждат наляво и надясно. Но интернета не е само калдата и блогбеге, анадъму?!

От безсилие в думите си използваш нецензурни думи мене да обиждаш, а аз писах за Симеоново- ПРЯКО! ЧАТКАШ ЛИ? ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА Е ТВОЯТА.
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      9. jupel - 4udovi6teto ,
      14.08 17:06
      Защо си я употребил и изоставил!

Това е истината да те мрази толкова.

РОЗАМУНД БАНАНА БЕНД

"От една пишман Пу-тетка,
      без надежда за успех,
      малка виличка на сметка
      във СемьонуФци наех,
      с нея заживях щастливо,
      тя бе сладка кифла с крем,
      пих край нея светло пиво,
      тя растеше на корем,
      СимеоноФФФското чудо! -
      осмото в света подред,
      флюбено бе в мене лудо,
      все пак съм красив Поет,
      в тая вила - звяр във клетка,
      всичко свърши с хепи-енд -
      кръстих си я таз Пу-тетка
      Розамунд Банана Бенд."

стихове - 4udovi6teto
      цитирай
      Редактирай | Изтрий
      10. jupel - ТОВА ГОВОРИ ЛИ ВИ НЕЩО? Сякаш съм ...
      14.08 20:27
      ТОВА ГОВОРИ ЛИ ВИ НЕЩО? Сякаш съм престъпник и убиец, тях така не ги гонкат и докладват ДОНОСНИЦИ!

Последни 20 регистрирани посетителя
      18:16 - rosiela
      10:33 - blogbg
      09:26 - kerezov
      13.08 19:14 - blogbg
      13.08 18:27 - eva666
      13.08 11:45 - blogbg
      13.08 10:58 - blogbg
      13.08 04:26 - 4udovi6teto
      12.08 22:32 - rosiela
      12.08 22:23 - rosiela
      12.08 22:16 - rosiela
      12.08 22:11 - rosiela
      12.08 22:08 - rosiela
      12.08 21:31 - apostapostoloff
      12.08 19:56 - leonleonovpom2
      12.08 19:53 - 4udovi6teto
      12.08 19:38 - rosiela
      12.08 18:38 - lilims
      цитирай
      Редактирай | Изтрий

ПИТАМ ТОВА ЕДНО И СЪЩО ЛИЦЕ ЛИ Е ИЛИ ПРОСТО СИ ЗНАЯТ ПАРОЛИТЕ , А КАК Е СТАНАЛО?!

13.08 04:26 - 4udovi6teto
      12.08 22:32 - rosiela
      12.08 22:23 - rosiela
      12.08 22:16 - rosiela
      12.08 22:11 - rosiela
      12.08 22:08 - rosiela
      12.08 21:31 - apostapostoloff
      12.08 19:56 - leonleonovpom2
      12.08 19:53 - 4udovi6teto
      12.08 19:38 - rosiela

От 22.32 ч до сутринта 04.26 се досещате кой не е спал и кой на кого е взел паролата или са му я дали?

Аз не обичам провокациите и не се ловя.

цитирай

Не искам да излиза ,че само с мене се драка баба Роса , ето Ви и Валери Станков, и Валя Йотова,и още ,и още, но който плаща музиката нали знаете...СЪС СТО ЧОВЕКА МОЖЕШ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ , НО С ЕДИН ЛУД И ОСОБЕНО АКО Е ЖЕНА И ТО ПУТЕСА СЪС САМОЧУВСТВИЕ БЕЗ ПОКРИТИЕ НЕ МОЖЕШ.
      Колкото до дърветата, това не е дърво, това е трън дръглив, бодилест без цвят.
      Целият сввят име виновен на такива като нея и Постоля, а и няколкото зевзека дрогирани , за които пише той,че щяли да ме побъркат.
      Ха, да видим, краен резултат отрицателен
      за тези вятърни мелници ще има дори и след мене.
      в блога на Чу - Валери Станков - "Коментарът е изтрит поради нарушаване на правилата на сайта "-
      Ето , това вече ми говори, че наистина това , което прочетох някъде, че Р.Копукова е придобила права по сайтовете вече да преценява и дирижира всичко в поезия и изкуство е вярно. Факт е, че самата тя фигурира и в двете категории в блогбегето и не само там , и всичко нейно - обиди и цинизми, както и на копието и Постоля не се пипа, не се трие, дори няма забележки.А после защо само нейните хора си разигравта конете по сайтовете,за другите терор и триене.
      Но аз знам едно, изпитала съм го най-вече в поетичните сайтове-
      КОЙТО СИ ПЛАЩА...ТОЙ ДИРИЖИРА, това модове, админ е вятър и мъгла - ДИРИЖИРАНИ СА,
      защото тези безплатни сайтове искат поддръжка.
      А ПАРИТЕ СА В МУТРИТЕ.
      БАТ БОЙКО И ГЕРБ!
      НАГЛОСТ -
      1. apostapostoloff - Четри зевзека от блога са се съюзили срещу теб
      03.11 06:19
      и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично. Голяма преебушка са ти скроили.
      цитирай
      Изтрий
      2. sekirata - Както казах и то не един път сайта е пълен с ЛУДИ , като Вас и баба Ви Роса! И платени драскачи.
      04.11 20:22
      apostapostoloff написа:
      и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично. Голяма преебушка са ти скроили.
      ГЛЕДАЙТЕ СИ ЗДРАВЕТО И СИ ПИШЕТЕ, ТЕ НЯМА ДА СПРАТ НИТО С ВАС, НИТО С МЕНЕ, НИТО С КОЙТО И ДА Е , КОЙТО Е НА ПЪТЯ ИМ, ПРОСТО СА ПОЗЕЛЕНЕЛИ ОТ ЗЛОБА И ЗАВИСТ ДО ЛУДОСТ!
      ЛЕКА ВЕЧЕР!
      А Валя много добре знае какви стават тук в Плевен,
      кои и как дърпат конците ...РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ВСИЧКО Е ПАРИ И ДУ....:)
      Росо, как да те асимилирам?!. поезия авторово А.Х.Т.sekirata cekupama

• от Анита Х. Трифонова
      Жестока гавра с Глория в Шоуто на Слави- което мене ме изкефи,защото кака Гло се изгаври с един куп нейни колежки безнаказано, а и тази певица -голяма певица на Слави Трифонов прогони! Прогони и Албена Вулева.
      Пак сигнал срещу поста ми и клиповете при това не са мои!!! Ще се пръснете от злоба, знам кои сте.

https://www.vbox7.com/play:0cc52277
      интервю на Глория с бабата -отгледала и възпитала я -това "чудо"
      Този видеоклип е премахнат, тъй като нарушава правилата на общността на YouTube.
      Разбира се след сигнала, така взимат и деца български след сигнал...само у нас е така!

• от kristiyan.channel
      Здравейте,

Искам да ви попитам по какъв начин мога да си кача малко абонатите в YouTube. Може ли да ми кажете някакви начини. 

благодаря предварително

link: Here
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как да използваме APPLEPAY в България
  • Дарение

• Добави ново...