Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

С вярата в БОГ, магията ефект няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С вярата в БОГ, магията ефект няма.

Няма, доказано е, от личен опит.

Че ми бъркаха да умра - е жива съм, ама те не са добре.

Сори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джуна: Ето 18 признака, че ви е направена магия

Публикувано изображение

Руският световнопризнат феномен и контактьор Джуна формулира 18 признака, по които човек може да разпознае, че му е направена магия. Ето ги:

1. Ако през нощта детето скърца със зъби, но няма глисти.

2. Ако очите ви конвулсивно „бягат” ( въртят се) обратно на часовниковата стрелка.

3. Ако на човек едната зеница е по-голяма от другата.

4. Ако жената има на лицето си пигментни ( кафяви) петна, а медицинските изследвания са в рамките на нормата.

5. Ако на човек отдясно му се е появило 13- то (дяволско) ребро( хрущял).

6. Ако неизвестна сила ви откъсва от земята и ви вдига във въздуха в къщи или на улицата.

7. Ако на здрава жена без причина временно й спира цикъла или е много слаб.

8. Ако жена не може да забременее, като от медицинска гледна точка би трябвало всичко да е наред.

9. Ако ви е страх от хора или затворено пространство.

10.Ако при започване на молитви ви се доспива и започвате да се прозявате.

11.Ако за кратко време вехнете и слабеете видимо без определена причина.

12.Ако в църквата ви прилошее или започнете неконтролируемо да викате.

13.Ако кръстчето, което си слагате на врата, се къса от верижката, отблъсква се от тялото ви или го губите след време.

14.Ако нечисти сили ви измъчват през нощта.

15.Ако не можете да се гледате в огледалото и не можете да понесете погледа си.

16.Ако вие самите смятате, че са ви омагьосали или урочасали.

17.Ако се топите не с дни, а с часове и лекарите ви поставят диагноза, лекуват ви, но няма подобрение.

18.Ако изпитвате панически страх от мириса на лавандула или ви прилошава от него.

pik.bg

18.Ако изпитвате панически страх от мириса на лавандула или ви прилошава от него.

Нямам панически страх от мириса на лавандула, но имам алегрия към този аромат.

Значи ли, че имам магия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам панически страх от мириса на лавандула, но имам алегрия към този аромат.

Значи ли, че имам магия ?

паническия страх и алергията са различни неща

нямаш, споко

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярваме в ракията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвам в магията. Трябва да могат да се появяват неща от нищото. Иначе няма симетрия. Може би никога няма да разберем дали яйцето се е появило първо или кокошката. Но което и да е от двете, все се е появило от нищото. Което си е магия. Като се замисля, то и от яйцето да се появи кокошка и от кокошката да се появи яйце, пак си е магия.

Много хора, включително и аз, считаме, че магията това е необяснимо явление, от което пряко следва, че всичко е магия. Тъй като ако не съществуваха необяснимите неща, какво щяхме да използваме за да си обясним обяснимите такива. А обяснимите, тъй като всички те са обяснени чрез необясними, следователно също са в крайна сметка необясними, т. е. магии. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България полудя по нова магия с цигари. Вижте ритуала!

Хиляди българи и българки полудяха по нова магия за любов, която се прави с цигара. Влюбени девойки си препращат една на друга рецептата за вечна обич и вярват, че тя действа. Текстът се разпространява активно и по Фейсбук.

Заклинанието стана модерно и защото не се налага да се плаща солено на ясновидка или магьосница. Според указанията ритуалът се прави по пълнолуние, а мястото трябва да е усамотено. Цигарата се запалва и се оставя да тлее. Примерно, дамата гледа дима и си представя как той отива при обекта на нейните чувства. Три пъти  повтаря стиховете:

„Луната грее, вятър вее,вятър вее, цигара тлее,цигара гори, дим дими,дим иди към сърцето на (името на избраника)в сърцето му/й влез, затопли гоза мене с любов да мисли, в огън да гори,както тая цигара гори,както пушач без цигара не може, така и той/тябез мен (името на девойката) да не може!Да бъде! Да бъде! Да бъде!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Простотията е способна на всичко...

16.Ако вие самите смятате, че са ви омагьосали или урочасали.

На това му се казва самовнушение и спасението на "омагьосаните" е да повярват в обратното.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение че е бяла магия - еднакво вредна е и като черната.

Не променяйте на никого съдбата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магия с олио от гроб погубила студентите в река Чая

Публикувано изображение
Бабата на Стоян, който шофирал беемвето, е категорична, че на внука е направена магия за смърт.

До нея е 12-годишното братче на Тони - Иво.

Магия от завист затрила 4-мата студенти, които загинаха във вторник в река Чая.
“4 дни преди да тръгнат да празнуват 8 декември в Родопите, беемвето на Тони беше напръскано с жълта мазна течност. Това е олио, взето от кандило на гроб”, категорична е бабата на Стоян Генов - Щерона Ваклушева.

Тя е прочута ясновидка от с. Мирово, известна с разкриване и разваляне на прокоби. “Бях сигурна, че това е магия от завист. Има хора, които не можеха да приемат, че Тони е перспективен, умен, кара чисто нова луксозна кола и щеше да върви нагоре”, категорична е Щерона. Тя по цял ден стои пред снимката на покойния си внук.

“Ден преди да замине да празнува с колегите си, Тони дойде да ме види. Казах му: “Много те моля, бабче, разубеди приятелите си и не тръгвайте. Имам лошо предчувствие.”

Внукът я погледнал и отвърнал: “Бабо, не съм само аз. Много хора сме, а и последна година сме заедно, нека да се повеселим.”

Като видяла, че не се вслушва в молбата , решила да въздейства чрез баща му.
“Васко, не го пускай да тръгва”, настоявала Щерона пред сина си. Той също не могъл да откаже на студента.

Две поредни нощи преди трагедията ясновидката била споходена от кошмарни видения.
“Първата вечер сънувах две големи църкви, че са мои. Пред тях имаше много хора, които чакаха да влязат. Най-отпред стоеше една стара, прегърбена и изпокъсана бабичка. Взех нови дрехи, които бяха оставени пред иконите, за да я облека, но тя избяга”, описа Щерона.

На втората вечер сънят се повторил едно към едно с тази разлика, че в храмовете се влизало по стълби, които вървят надолу.

“Казах си - това не е на хубаво. Предупредих децата и близките ми много да внимават и да не предприемат никакви пътувания. Не успях само да спра Тони и гледай каква голяма беля стана”, плаче Ваклушева.

При нея в чирпанското серо Мирово всяка събота и неделя се събират хора от цялата страна. Едни идват да им разваля магии, други търсят изцеление, трети - да се сдобият с рожба.

“На толкова народ съм помогнала, десетки съм спасила от смърт, а моето внуче си отиде младичко. Душичката ми изгоря”, раздира се от плач гадателката.

Преди близо 11 г. тя загубила 27-годишния си син Гено, който загинал в катастрофа близо до с. Говедаре край Пазарджик. Младият мъж бързал за семеен празник.
Майка му го предупредила да не пътува, но той не я послушал.

24chasa.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настъпва нощта срещу Водици (Богоявление).

Една от най-магичните нощи на годината.

Публикувано изображение

Старите българи са вярвали, че в полунощ водата започва да "чува" и да сбъдва.

Ако вярвате на тази магия, изнесете съд с вода тази вечер някъде на открито (на балкона).

Точно в 24.00 застанете до водата и на глас изречете най-съкровеното си желание.

После оставете водата под небето, да пренощува. Тя ще запомни емоцията ви и ще промени структурата си. Сутринта измийте очите си с тази вода. После изпийте остатъка, полейте растение с нея или поръсете дома си. Това е НАРЕЧЕНА вода! Тя ще носи енергията на желанието ви. Силата й е право пропорционална на емоцията ви и количеството Вяра! Така че , магията е във ваши ръце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък в нета се появиха публикации, в които се твърди, че на Ариел Шарон е била направена черна магия, чрез древния ритуал Пулса Денура.

Що за ритуал е това и дали наистина е възможно чрез него да се да убие човек?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък в нета се появиха публикации, в които се твърди, че на Ариел Шарон е била направена черна магия, чрез древния ритуал Пулса Денура.

Що за ритуал е това и дали наистина е възможно чрез него да се да убие човек?

Ето за Пулса Денура

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2014/01/blog-post_13.html 

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно...

Разказвали са ми за подобен ритуал, който се изпълнява от православни свещеници нощем в църква.

Дали е вярно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно...

Разказвали са ми за подобен ритуал, който се изпълнява от православни свещеници нощем в църква.

Дали е вярно?

не знам, но е възможно - ти да не мислиш че всички свещеници служат на Бога

аз поне не мисля така, във всяко стадо има и леш та...

ама всеки си отговоря за действията и постъпките

лошото е че страдат невинни хора, страдат от ей тая пустата злоба и завист

:( 

и да - магията съществува

в случая с този ритуал Пулса Денура наистина е страшно

де факто ти таковат мамата на клетъчната памет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един поучителен филм  "Аз бях екстрасенс"

http://youtu.be/IMLgw7PmFNM

Черен списък на ясновидци, врачки и ходжи в България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Всеки косъм представлява енергиен двойник на човека (фантом). С негова помощ посредством хромозомния апарат на индивида (ДНК) полевата терапия въздейства на тялото от разстояние срещу почти всички болести", обяснява инж. Славка Пенева. По думите й чудото се дължи на апокрифния факт, че нашата ДНК позволява лечение чрез енергоинформационно въздействие. На същия принцип всъщност действали и магиите.

Злосторници чрез биоматериал (нокът, коса, кръв) заковават точно в целта жертвата си от километри разстояние. Същите невидими канали влизат в арсенала на физикалната радиестезия с основната разлика, че те ги използват не за вреда, а за лечение.

"Няма никаква мистификация тук. Всичко е квантова физика, енергия и вълни. Клетките на нашите органи и системи трептят и излъчват вълна с определена дължина и честота. Ако знаем точната вибрация на здравия орган или система и я подадем върху косата, моментално възстановяваме статуквото в тялото", обяснява пътя за хармонизация инж. Пенева.

Вирусите, бактериите и туморните образувания също си имали работна честота. Ако им се подаде тяхната вибрация, но с положителен заряд, тя буквално ги гаси като телевизор, на който е дръпнат щепселът.

"Бактериите и вирусите ги замерваме с вълни до 11 м, до 620 м и до 710 м. Болен от грип например, вместо да взима медикаменти, аз облъчвам негов кичур с 2000 херца (Hz - мерна единица за честота на вълната - б.а.), но с положителен поляритет. Минус и плюс знаем от математиката какво става - деактивиране, и за няколко дни човек се вдига на крака, без да е приел и едно хапче", твърди инж. Пенева.

http://www.snews.bg/bg/statiya/radiestezistka-iska-kichur-kosa-ot-hero-za-da-izlekuva-tyaloto-mu:13118#.UvTINFUaXod.facebook

=============

Вярвате ли, че тази жена и такива като нея, могат да повлияят върху здравето на хората, като ги излекуват от нелечими от медицината болести?

Редактирано от Aumi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.snews.bg/bg/statiya/radiestezistka-iska-kichur-kosa-ot-hero-za-da-izlekuva-tyaloto-mu:13118#.UvTINFUaXod.facebook

=============

Вярвате ли, че тази жена и такива като нея, могат да повлияят върху здравето на хората, като ги излекуват от нелечими от медицината болести?

Не, не вярвам, че могат да излекуват някого, но да навредят могат, заблуждавайки човека и забавяйки лечението му в медицинско заведение, което може да се окаже фатално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да навредят само могат

факт е че магиите се правят точно с косми и нокти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все повече българи пътуват до Бразилия за духовно лечение. Крайната им цел е комуната на световноизвестния чудотворец Жоао де Деус. Само през последните 2-3 години от там са минали над 120 нашенци, отписани от медицината. Вестник "Стандарт" разкрива тайните от практиката на най-популярния екстрасенс на нашето време. 

Народ колкото две Българии е потърсил спасение в Каза "Дон Игнасио де Лойола". Така се нарича духовният център на феноменалния лечител Жоао де Деус. Той е изградил лечебница на бъдещето в централната част на страната, на 125 километра южно от столицата Бразилия. Там обаче лекуват невидими доктори, а вместо медикаменти на страдалците се предписват молитва, кристали и енергизирана вода. До момента от там са преминали над 12 млн. души. Човекопотокът е превърнал малкото градче Абаджания в символ на надеждата и чудесата на Бога.

"Там е едно средище на всички патологии по света. Хора с патерици, сакати в колички, други с рак в последен стадии, човек без половин глава - какво ли не съм виждала", описва родната природолечителка Милена Нейкова. За да търси помощ за себе си или за свои познати и приятели, тя е ходила вече четири пъти до далечната страна. Съветва, че когато човек отиде на място, е добре да остави земната си логика вкъщи. Защото онова, което ще види, усети и разбере, няма аналог по земята.

http://www.blitz.bg/news/article/245655

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и Гого го лекува някакъв "феноменален" лечител...

направо го излекува милия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Автомагия или суеверие? Серия нелепи инциденти в с. Български извор убива 8 от мъжете, родени там през 1969 г.

Легендата за белязания от съдбата набор плъзва в с. Български извор преди години, съобщи тази сутрин бТВ. 
Осем млади мъже загиват нелепо в катастрофи през точно определено време, разказват бившите им съученици. Първите трима умират през 8 години, после през 4 и накрая - през 2. След третата смърт мъжете си спомнят за ритуал, при който засадили дърво в училищния двор. В корените му заровили и бутилка с имената си. Вместо „За спомен" децата сбъркали и написали на листа „За помен". 
След 7-ата смърт съучениците се организират и разкопават двора с багер, за да извадят бутилката. Какво се случва след това, можете да видите от репортажа на БТВ.  Дали по някакъв начин децата са се самоомагьосали или поредицата нещастни случаи е просто случайност, преценете сами...

http://www.spisanie8.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8/2328-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%8F-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D1%83%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B5.html

Не знам какво е, но ми се струва доста странно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автомагия или суеверие?

Не знам какво е, но ми се струва доста странно.

Не е, имам един познат, който е правил такъв ритуал - със заравяне на бурканче и написани желания.

Ако дявола му изпълни желанията, ще му даде душата си.

Още не може да си я върне, душата.

Пък дявола така му изпълнил желанията та...интерпретирал ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,че съм голяма християнка, но някак не ми се иска да вярвам, че някои човек, ще може да ми се разпорежда с живота чрез някакви ритуали, конци и косми..един вид да ми е Господ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,че съм голяма християнка, но някак не ми се иска да вярвам, че някои човек, ще може да ми се разпорежда с живота чрез някакви ритуали, конци и косми..един вид да ми е Господ.

много е гадно, така е

променят ти кода и става една...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...