Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще

Препоръчан отговор

От известно време чета личностни разправии между потребители, които нямат нищо общо с темата, въпреки, че се споменават мъже ,жени, особено че жените миришели..няма нищо общо с темата!  Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще.

Последните страници са пълни с офтопици и разправии между потребители.

При следващ такъв пост, темата ще бъде заключена!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, barbuncela написа:

От известно време чета личностни разправии между потребители, които нямат нищо общо с темата, въпреки, че се споменават мъже ,жени, особено че жените миришели..няма нищо общо с темата!  Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще.

Последните страници са пълни с офтопици и разправии между потребители.

При следващ такъв пост, темата ще бъде заключена!

Права си, поздравление за това. В стемежа си да ме ядосат, за да ме отсракират модераторите отново, някои потребители спамят темата, а аз само се защитавам от нападките им, като отвръщам по същия начин! Кой пръв започна и защо няма предупреждение и към него? Това е въпросът!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...