Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще

Препоръчан отговор

преди 16 минути, herkules2 написа:

Абе, я не продавай на краставичар краставици! Тая Гарсия си е намерила майстора. Ако и другите като нея си го намерят ще забравят да протести и разни гнусни изпълнения. И не само в Аржентина. Ти в Мексико и в Бразилия да видиш? На три феминистки една пътува за отвъдното. Просто хората са намерили начин за озаптяване на феминистичната агресия. То за едните там им трябва Ян Смит, а за другите Пиночет! Тогаз друга песен ще запеят, а полицията ще ги удави в собствените им екскременти преди да ги хвърлят по свещените за света места, където не се допускат жени да замърсяват пространството.

Какво значи си е намерила майстора? Малко по-подробно може ли? Оправдаваш убийството ли? Какво? Не разбирам? За теб е нормално убийството ли?

преди 2 минути, herkules2 написа:

Не може! Ти си от хубавите жени, дето не замърсяват средата с феминизъм. Върни се в другите теми, че теб те харесвам и не искам  да се конфронтираме тук!:inlove1:

Какво значи си е намерила майстора? Малко по-подробно може ли? Оправдаваш убийството ли? Какво? Не разбирам? За теб е нормално убийството ли? Или отнемането на живот зависи от пола и кой в случая ако е мъж е нещо нормално, ако е обратно е недопустимо ли?

преди 3 минути, herkules2 написа:

Не може! Ти си от хубавите жени, дето не замърсяват средата с феминизъм. Върни се в другите теми, че теб те харесвам и не искам  да се конфронтираме тук!:inlove1:

Какво значи си е намерила майстора? Малко по-подробно може ли? Оправдаваш убийството ли? Какво? Не разбирам? За теб е нормално убийството ли? Или отнемането на живот зависи от пола, на когото е отнемането на живот и кой в случая ако е мъж е нещо нормално, ако е отнел живот на жена, ако е обратно е недопустимо ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Meri Meri написа:

И как изглежда пространство не замърсено от жени? Интересно ми е да чуя описанието за подобна мъжка идилия, ако може разбира се! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, herkules2 написа:

Много добре разбираш ти, но се правиш, че не разбираш. Когато си на война, убийството на врага престъпление ли е? Оправдаваш ли го? Феминизмът е враг на обществото, на семейството и в частност на мъжете. Както искаш го разбирай! За по-лесно каквото е търсила тази Гарсия, си го е намерила!

За съжаление, не мога да те доклавам и в полицията. Но тук вече прекали. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

И за какво ще ме докладваш в полицията? С кое съм прекалил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, herkules2 написа:

И за какво ще ме докладваш в полицията? С кое съм прекалил?

Нека да започнем примерно от това. С конституцията.

Ако се абстрахираме за склоняване на убийство и пропагандиране за нещо нормално, ако се отнеме живот, само и единствено ако полът е от женски произход и ние в момента се намираме във война. За което никой освен ТИ, това го твърдиш и виждаш. Явно взимаш и психотропни вещества. Щом друг освен теб не вижда, не е прочел или да знае, че има война към всички жени и ний сме длъжни да воюваме с всички жени. Да ги убиваме, защото те са си заслужили и намерили МАЙСТОРА. Твой думи и цитат.

(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, herkules2 написа:

Психотропни вещества сигурно вземаш ти!? Я си виж по горния пост, колко пъти повтаряш нещо, дето не знам дали ти е харесало или имаш нещо предвид? И, кого според теб лично аз склонявам към убийство в Аржентина? И как го склонявам, като изразявам мнението си ли? Сравнението с война е в преносен смисъл, но изглежда не си разбрала метафората, защото нещо ти липсва и познай какво. На война се убива, ако не искаш да убият теб. Казах, че феминизмът е враг (според мен) на обществото, на семейството и в частност на мъжете! Кое не ти е ясно, и това си е лично мое мнение. Твоето може да е друго.Феминистът може да е и от мъжки пол. Така че не се ласкай. Ако трябва да се воюва срещу феминизмът, полът не е от значение!

Е, и? какво от това? Аз по какъв начин преча, това да е така? Като изразявам мнението си относно действителността ли? Я по добре си помисли кой е с по-равни права и се ползва с привилегии, въпреки ирично постановеното в закона?

Да не спамя повече и да не излизам от темата. Това е моето последно мнение, относно поредното гнусно и покъртително така наречено мнение.

Не мога да приема това твоето като мнение или коментар, което е против закона, морала и граничещо с простащината и цинизма. Клевети, обвинения. Убийството си е убийство. Най-тежкото престъпление, което съществува. Убийството няма пол, социален статус, религия, гражданство, убеждения или оправдание... На всеки 30 часа умира даден човек. Именно затова са тези бунтове и протести от посочения от теб линк.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Случайно да бе потърсил защо се отключило тази агресия? Примерно една от причините  възможно да е смъртта на https://www.newsweek.com/murder-feminist-activist-micaela-garcia-argentina-581562

Друга причина може да е и домашното насилие от мъже примерно като теб https://www.newsweek.com/argentinians-protest-against-domestic-violence-not-one-less-slogan-339609 

които църквата, религията поддържа това. 

Може и това да е причината

Броя на убите жени в страната е огромна. 230 жени са били убити за периода 1 Януари до 31.10.2016 или на всеки 30 часа една жена бива убита.

Грубо казано всеки ден една жена бива убита в страната.

According to La Casa del Encuentro, an Argentinian feminist organization monitoring femicides in the country, 230 women were murdered between January 1 and October 31, 2016—roughly one every 30 hours.

Именно.

Женомразеца вижда във всичко феминистки заговор. Жената " по дефолт " е виновна дори за това че я убиват безпричинно.  т.е. за него, както и за крайните ислямисти ,  "причина" винаги има. Дори жената да седи и да гледа в една точка, това пак е "вина".

На това се гради цялата философия на женомразеца.

И това няма нищо общо с "феминизъма"  като явление.

Както няма нищо общо с феминизма и борбата с феминизма, това че той желае свят без жени, мъжко самовъзпроизводство, изпитва  болезнена неприязън покрай жени, мрази женска компания, мрази забавления с жени.

аз се опитах дискретно и с уважение да обясня че това са изцяло гейски мечти, ама то се обиди нещо ... :)  

преди 1 час, herkules2 написа:

Бъди сигурен, че колкото и да е нацепена ще стане още по "нацепена" ако посмее да ми посегне. Ще забравя на момента, че е жена и ще и се случи случка, която ще помни до живот! Казах ти, не се е родила още такава, освен ако не са три-четири като Станка Златева и да ми е вързана дясната ръка!

Един истински мъж никога не реагира като теб. Дори при явна агресия от страна на жена, истинския мъж и джентълмен с чест , има много други начини да омекоти и парира това. "Да вкараш десен прав и да нацепиш жената " каквато е твоята тактика, е  най малоумното нещо което би направил такъв истински мъж.

:) 

Пребивани и с разбити физиономии са само заразените с феминизъм жени, които не си затварят огромните усти и се налага мъжете да им ги затварят.

Кои са тези жени? аз не познавам в моето обкръжение, близко и по далечно, такива жени.

За теб обаче е всяка околна жена. Всяка !

преди 36 минути, acnekt написа:

Човека просто МРАЗИ жените. Чиста, неподправена, откровенна омраза :)  Жената винаги 'си го е намерила заслуженото" .

по свещените за света места, където не се допускат жени да замърсяват пространството

И кои са тези  места ? - Гей баровете :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Феминизмът е враг на обществото, на семейството и в частност на мъжете.

Феминизмът е враг на жените, защото той пропагандира леви -либерал демократични идеи като лесбийство, което деца и семейства не създават! Негова милост Херкулеса пропагандира с мюсюлманска менталност омраза и геноцид към СИЧКИ бели жени.Както и мъжко царство с пълна педерастия.Тя и в момента цари из Ватикана и по всички Аврамически институции.Та вие сте едно и също нещо Хер.Такива като вас рушат семействата,унищожават жените ,създават омраза към българският мъж и сте заплахата за обществото, хората и правовият ред. Трябва немедленное да ви въдворят в лудницата.Мъж, мразещ жените на какво основание. Цитатите ви са откровено античовешки , защото сте прикрит Либерал демократичен лъжец или провокатор искащ да тествате търпението тук на форума, говорейки поголовни глупости за жените.Жените са най светлите , креативните създателки на живота в този Свят Хер Хумункулус. Вашият патриархат ги корумпира. Благодарете се , че сте излезнал от женско Йони , защото ако беше някоя лесбийска с вашата подобна ментална нагласа вероятно щеше да свършите като добавки за витамини и статистика в тефтера на патологична неонатология. И все пак Г-н неолиберален Хер -Хумункулус смирете се малко пред силата могъществото, незаменимостта и търпението на жената в този Свят , защото това което жената изтърпява за да роди такива като вас ......Ако вие трябваше да се самоизносите и да видите после какви ги пише после за вас това творение ......щяхте собственоръчно да го заведете в първата патриархалната мъжка -дружинка да го дадете там да се  приключва.Да изчезнете от лицето на тази Планета подобна генетична грешка.

преди 1 час, Meri Meri написа:

И как изглежда пространство не замърсено от жени? Интересно ми е да чуя описанието за подобна мъжка идилия, ако може разбира се! 

Според Хер Кулес ето така .Цветя и рози

Image result for Makron love.jpg

Image result for war for the.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въй... :D На някой от пишещите дали му хрумна, че Херкулес-а просто ви контрира, доста грубичко на моменти, но е просто контра. За да има разговор, трябва да има и различни мнения. За да има разпален разговор, трябва и много яка контра.

И нито е женомразец, нито убиец...

Виждам много крайни изказвания и от двата лагера, а истината е съвсем проста - създадени сме два пола и без значение дали се припознаваме в някакъв трети, все едно сме само два. Единият е по-силен физически, другият балансира с фиктивната си слабост. Да, ние жените сме само фиктивно по-слабия пол. Различни сме и точно това е красивото - допълваме се, но...(винаги има "но") трябва еднакво да сме търпеливи, еднакво отстъпчиви в определени моменти. Липсата на това поражда в много случаи насилието, другото са комплекси. Да, смятам, че всеки насилник е комплексар, но да не забравяме, че всеки един от нас би могъл в определен момент да стане насилник.

преди 16 часа, Alletheya написа:

И все пак Г-н неолиберален Хер -Хумункулус смирете се малко пред силата могъществото, незаменимостта и търпението на жената в този Свят , защото това което жената изтърпява за да роди такива като вас

Хм... Раждането е акт. Не познаваш ли жени, изоставили децата си още след раждането им или по-късно по една или друга причина? Нима това е могъщество или незаменимост? Казвам простичко, че не може да се обобщава с лека ръка. Изобщо няма място за обобщение!

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.actualno.com/business/1-200-lv-zaplata-za-socialnite-rabotnici-ot-dogodina-obeshtava-rusinova-news_1406860.html

Всяка война си изисква да се набере армия. А армия без пари в днешно време никой не прави. Нали трябва и да бъдат мотивирани работниците (войниците)?! Високата заплата е правопропорционална на "будната гражданска съвест". Въобще репресивният апарат трябва да е и добре платен, и престижен, иначе би рухнал.

И какви по-удобни за целта от чиновниците и калинките на Бойко, хора специално подбирани по липса на акъл и съвест!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD-%D0%BE-%D

https://mbk-news.appspot.com/news/okolo-100-chel/?fbclid=IwAR0MtHrM8Djosjw_Fzgl29a6AeBLcBnMOZeK8PFkiUgMrz4Q00OQQnpgg0Y

Къде ли съм ги виждал подобни протести от 100-на човека срещу налаганите от ЕС "Содом и Гомор"  , отнемане на деца от нормални родители и давайки ги пазар  за  гей двойки, и т.н. ?  

:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.11.2019 г. в 20:46, acnekt написа:

Да не спамя повече и да не излизам от темата. Това е моето последно мнение, относно поредното гнусно и покъртително така наречено мнение.

Не мога да приема това твоето като мнение или коментар, което е против закона, морала и граничещо с простащината и цинизма. Клевети, обвинения. Убийството си е убийство. Най-тежкото престъпление, което съществува. Убийството няма пол, социален статус, религия, гражданство, убеждения или оправдание... На всеки 30 часа умира даден човек. Именно затова са тези бунтове и протести от посочения от теб линк.

По същата логика за гнусно и манипулативно мнение бих казал че е твоето, с което нареждаш на модератор-феминист да ме банне, а уж имам право на мнение, което за теб е гнусно. Права си, че убийството няма пол, социален статус, религия, гражданство, убеждение или оправдание. Аз посочих с линк лицето на феминизма, а ти изопъчи казаното и модератора веднага ме остракира. Значи убийството на жена е недопустимо, а ако мъж е убит от жена, това е нормално, защото уж убийството няма пол, само дето няма адекватни наказания за жените убийци на мъже. Хайде ето ти едно "позитивно убийство" защото убиецът е жена!

https://www.dnes.bg/balkani/2018/05/28/jenata-chovek-vtora-klasa-v-kosovo-mylchi-i-tyrpi.377632

Това си е умишлено убийство, а убийцата се е качила в колата и то с брат си носейки нож за да прободе мъжа си! Получава само 12 години затвор за умишлено убийство. Брей, че лоши ислямисти?

Агиме напуснала мъжа си, но той продължил да я заплашва. Един ден била толкова уплашена, че решила да скрие кухненския нож под дрехите си. В същия този ден тя и съпругът ѝ се скарали на улицата. Продължили да спорят и в автомобила на съпруга ѝ, където кавгата ескалирала. Агиме се качила в колата, само защото и собственият ѝ брат бил вътре. Той искал да посредничи, но мъжът ѝ продължил да я обижда и заплашва. Изведнъж Агиме го пронизала. Дори не се опитала да избяга.

Прочети още на: https://www.dnes.bg/balkani/2018/05/28/jenata-chovek-vtora-klasa-v-kosovo-mylchi-i-tyrpi.377632

Ето още едно "позитивноубийство", а щом убиецът е от женски пол, убийството винаги е "позитивно"!

https://www.marica.bg/plovdiv/krimi/sdt-reshi-za-schetovoditelkata-udushila-mja-si

Сега трябва ли и теб да остракират, за дето подкрепяш "позитивните убийства"?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По същата логика за гнусно и манипулативно мнение бих казал че е твоето, с което нареждаш на модератор-феминист да ме банне, а уж имам право на мнение, което за теб е гнусно. Права си, че убийството няма пол, социален статус, религия, гражданство, убеждение или оправдание. Аз посочих с линк лицето на феминизма, а ти изопъчи казаното и модератора веднага ме остракира. Значи убийството на жена е недопустимо, а ако мъж е убит от жена, това е нормално, защото уж убийството няма пол, само дето няма адекватни наказания за жените убийци на мъже. Хайде ето ти едно "позитивно убийство" защото убиецът е жена!

https://www.dnes.bg/balkani/2018/05/28/jenata-chovek-vtora-klasa-v-kosovo-mylchi-i-tyrpi.377632

Това си е умишлено убийство, а убийцата се е качила в колата и то с брат си носейки нож за да прободе мъжа си! Получава само 12 години затвор за умишлено убийство. Брей, че лоши ислямисти?

Агиме напуснала мъжа си, но той продължил да я заплашва. Един ден била толкова уплашена, че решила да скрие кухненския нож под дрехите си. В същия този ден тя и съпругът ѝ се скарали на улицата. Продължили да спорят и в автомобила на съпруга ѝ, където кавгата ескалирала. Агиме се качила в колата, само защото и собственият ѝ брат бил вътре. Той искал да посредничи, но мъжът ѝ продължил да я обижда и заплашва. Изведнъж Агиме го пронизала. Дори не се опитала да избяга.

Прочети още на: https://www.dnes.bg/balkani/2018/05/28/jenata-chovek-vtora-klasa-v-kosovo-mylchi-i-tyrpi.377632

Ето още едно "позитивноубийство", а щом убиецът е от женски пол, убийството винаги е "позитивно"!

https://www.marica.bg/plovdiv/krimi/sdt-reshi-za-schetovoditelkata-udushila-mja-si

Сега трябва ли и теб да остракират, за дето подкрепяш "позитивните убийства"?

Не мога да коментирам решение дадено и решено от съд, но долкото прочетох всичките убийства са заради неизбежна (само)отбрана.

https://nova.bg/news/view/2019/05/08/249731/неизбежната-отбрана-вече-не-е-наказуема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Не мога да коментирам решение дадено и решено от съд, но долкото прочетох всичките убийства са заради неизбежна (само)отбрана.

Прощавай, връзката между сървъра на доставчика и трасето за доставка пропадна и за около 25 минути пропадаше и идваше на пресеци. За това и коментарът ми нещо не излезе както трябва. Как ти се струва тази неизбежна самоотбрана на жената, която се е качила в колата и то с брат си? Да не би насила да е качена там от убития от нея мъж? А това?

https://www.24chasa.bg/novini/article/7254015

И това ли е самоотбрана?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, herkules2 написа:

Прощавай, връзката между сървъра на доставчика и трасето за доставка пропадна и за около 25 минути пропадаше и идваше на пресеци. За това и коментарът ми нещо не излезе както трябва. Как ти се струва тази неизбежна самоотбрана на жената, която се е качила в колата и то с брат си? Да не би насила да е качена там от убития от нея мъж? А това?

https://www.24chasa.bg/novini/article/7254015

И това ли е самоотбрана?

Не знам какво се опитваш да докажеш или да внушиш с тези убийства, но ако е за против жените. Бих ти помогнал примерно с това https://btvnovinite.bg/bulgaria/obshtestvo/do-dva-meseca-shte-ima-reshenie-za-akusherkata-emilija-kovacheva.html

Такива жени като Емилия Ковачева не трябва да има.  Но пак ще се повторя. Престъпността няма пол, нация..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.11.2019 г. в 20:52, miro20 написа:

Женомразеца вижда във всичко феминистки заговор. Жената " по дефолт " е виновна дори за това че я убиват безпричинно.  т.е. за него, както и за крайните ислямисти ,  "причина" винаги има. Дори жената да седи и да гледа в една точка, това пак е "вина".

На това се гради цялата философия на женомразеца.

И това няма нищо общо с "феминизъма"  като явление.

Както няма нищо общо с феминизма и борбата с феминизма, това че той желае свят без жени, мъжко самовъзпроизводство, изпитва  болезнена неприязън покрай жени, мрази женска компания, мрази забавления с жени.

аз се опитах дискретно и с уважение да обясня че това са изцяло гейски мечти, ама то се обиди нещо ... :)  

Твоята философия ми е ясна. Ти не искаш да видиш реалността и както вече ти казах, сляп си за познанието. Я дай твоя дефиниция за мъж-женомразец? И дали женомразците са гейове, защото по твоите разсъждения гейовете се състоят само от женомразци. Аз мисля, че "женолюбци" като теб са много по-близки с гейовете и нямат нищо против тях, както сам твърдиш. Къде си завършил средния курс (ако изобщо си го завършвал) инженере? Каква оценка имаш по български език и литература? Имаш претенции за много интелигентен, но си подмолно интелигентен, като вменяваш на модераторите противозаконно поведение от моя страна. За твоите простотии теб никой не те наказва, а мен ме остракират, когато искам да ти отговоря. Чел ли си пхроизведенията на Чудомир? Ето ти материал за размисъл!

https://chitanka.info/text/3906-zhenomrazets

Ето ти истински женомразец! Дори и женско куче не ще, а жена си ще обеси на сливата, ако му била родила женско! Дали и той (Керкедекът) е гей според теб, щото мрази всичко що е женско? Аз отдавна съм семеен, на всичко отгоре имам и пълнолетни вече женски наследници. Ти още нямаш нищо, но не си гей с тази забрадка според теб!

преди 4 минути, acnekt написа:

Не знам какво се опитваш да докажеш или да внушиш с тези убийства, но ако е за против жените. Бих ти помогнал с това https://btvnovinite.bg/bulgaria/obshtestvo/do-dva-meseca-shte-ima-reshenie-za-akusherkata-emilija-kovacheva.html

Такива жени като Емилия Ковачева не трябва да има.

Опитваш се да се измъкнеш! Спорът ни не е за това. Нищо не искам на никого да внушавам, а ти пак намекваш за зловредна противозаконна пропаганда от моя страна и искаш модератор да се намеси отново, за да ми запуши устата с остракиране. Говорим за убийства на мъже от жени, които не се смятат за престъпления от същия характер, както ако мъж убие жена. Ясно е, че жени като Емилия Ковачева не трябва да има, но ги има, и винаги ще ги има. Стадо без мърша няма!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, herkules2 написа:

Твоята философия ми е ясна. Ти не искаш да видиш реалността и както вече ти казах, сляп си за познанието. Я дай твоя дефиниция за мъж-женомразец? Аз отдавна съм семеен, на всичко отгоре имам и пълнолетни вече женски наследници. Ти още нямаш нищо, но не си гей с тази забрадка според теб!

Мизогиния или женомразец няма нищо сложно в тази дума. Човек като теб, който презира, мрази и ненавижда жените. Една от причината за нея е гинофобията. Страх от тях, от жените. Разбираемо е за теб с толкова жени се чувстваш застрашен и не ти се чува думата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, acnekt написа:

Мизогиния или женомразец няма нищо сложно в тази дума. Човек като теб, който презира, мрази и ненавижда жените. Една от причината за нея е гинофобията. Страх от тях, от жените. Разбираемо е за теб с толкова жени се чувстваш застрашен и не ти се чува думата.

Поредната глупост, но този път не е от Миро! Мизогинията е следствие от феминизма, който генерира омраза между половете и вече надхвърля 70% от хетеро-мъжете. Ясно! Никога няма да разбера как, от какво и защо имам страх от жените. Винаги бих могъл да се саморазправя с която и да е жена, колкото и да е физически силна, никоя на света не е по-силна от мен. 99% от мъжете също могат да се саморазправят физически с женска наглост. Рядко има слабоват мъж, който може да го е страх от жена, която може да го пребие от бой.У дома от нищо не съм застрашен и не само че ми се чува думата, ами аз определям и правилата, защото издържам всички, като не ги лишавам от нищо според възможностите ми. Ако мъжете имаха страх от жените, нямаше да се говори навсякъде за насилието над жени. Защо ще е тогава тая ИК, за закрила на жените. Сигурно защото мъжете много ги е "страх" от жените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, herkules2 написа:

Ако мъжете имаха страх от жените, нямаше да се говори навсякъде за насилието над жени. Защо ще е тогава тая ИК, за закрила на жените. Сигурно защото мъжете много ги е "страх" от жените.

Насилието над жени се поражда от това че даден мъж няма достатъчно умствен капацитет за да опонира и изложи доводите си по различен от насилствен начин, или с две думи избива комплекс. Когато набиеш жена си това повече ли те прави мъж? Когато набиеш жена си и я държиш в страх това с какво ще е от полза във връзката и отношенията ви? Това, че всеки мъж може да набие жена означава ли, че трябва да бъде сторено и защо според теб? Ти като не разрешаваш на жена си мнение и ти определяш правилата в семейството си смяташ ли, че жена ти е щастлива от това или не ти пука, защото това че ти изкарваш парите не ти дава никакво право да приемаш жена си за фикус ? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 15 минути, herkules2 написа:

Винаги бих могъл да се саморазправя с която и да е жена, колкото и да е физически силна, никоя на света не е по-силна от мен.

Това директно отиде в бисерите! :lol6:

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, barbuncela написа:

Не знам ама ако се опита с рускинята Наталия Кузнецова мисля че няма да го сглобят 3 часовникарски бригади след това :D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, AAUUXX написа:

Насилието над жени се поражда от това че даден мъж няма достатъчно умствен капацитет за да опонира и изложи доводите си по различен от насилствен начин, или с две думи избива комплекс. Когато набиеш жена си това повече ли те прави мъж? Когато набиеш жена си и я държиш в страх това с какво ще е от полза във връзката и отношенията ви? Това, че всеки мъж може да набие жена означава ли, че трябва да бъде сторено и защо според теб? Ти като не разрешаваш на жена си мнение и ти определяш правилата в семейството си смяташ ли, че жена ти е щастлива от това или не ти пука, защото това че ти изкарваш парите не ти дава никакво право да приемаш жена си за фикус ? 

Тези клишета отдавна се изтъркаха. Насилието над жените било поради липса на умствен капацитет у мъжа за опониране?!? Да не се окаже сега, че и Айнщайн е жена? И когато жена ти каже, че ще те тикне в затвора без причина, когато си пожелае, защото законът е на нейна страан, как ще опонираш на това? Никой не помисля, аджеба защо този мъж е набил жената? Дали не го е предизвикала с нагло поведение и с чувство на безнаказаност и недосегаемост, защитавана от закона? Отговарям ти веднага. Патриархалният начин на живот е доказал, че е най-добър за съществуването на човечеството. Когато жените знаят, че законът няма да ги защити при нагло поведение, няма да предизвикват мъжете и те няма да ги бият. Да не би преди феминизма мъжете да са пребивали от бой и убивали жените както сега? Имам предвид женсксите мнения у дома и уважавам желанията на жените, но аз вземам всички решения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, herkules2 написа:

Тези клишета отдавна се изтъркаха. Насилието над жените било поради липса на умствен капацитет у мъжа за опониране?!? Да не се окаже сега, че и Айнщайн е жена? И когато жена ти каже, че ще те тикне в затвора без причина, когато си пожелае, защото законът е на нейна страан, как ще опонираш на това? Никой не помисля, аджеба защо този мъж е набил жената? Дали не го е предизвикала с нагло поведение и с чувство на безнаказаност и недосегаемост, защитавана от закона? Отговарям ти веднага. Патриархалният начин на живот е доказал, че е най-добър за съществуването на човечеството. Когато жените знаят, че законът няма да ги защити при нагло поведение, няма да предизвикват мъжете и те няма да ги бият. Да не би преди феминизма мъжете да са пребивали от бой и убивали жените както сега? Имам предвид женсксите мнения у дома и уважавам желанията на жените, но аз вземам всички решения.

https://www.parliament.bg/bg/const

Чл. 6.
(1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, barbuncela написа:

Сега да не ме остракираш и ти? Искаш да ме е страх от жените с власт ли? Няма да стане. Има и други сайтове, където модовете не са феминисти!

преди 15 минути, AAUUXX написа:

Не знам ама ако се опита с рускинята Наталия Кузнецова мисля че няма да го сглобят 3 часовникарски бригади след това :D

Нали знаеш една патка като много мислила, какво и се е случило?

Тази Кузнецова ще умре само като си поема въздух, защото ще остане в безвъздушно пространство.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...