Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще

Препоръчан отговор

преди 1 час, herkules2 написа:

Дори и за техническите ти познания мога доста да споря, нищо че аватарът ти е чип (интегрална схема). Преди да се оженя си направих спермограма и имах 95% подвижност. За това, когато реших да създавам поколение го зачевах на момента. Обаче все оставах изненадан от резултата, относно пола на зачатието. И, когато предложих на жена ми да опитам за трети път, тя ми отговори, че щом искам момче,  да отида при друга, тя да си дере задника! Не знам, какъв женомразец ще да съм, с три жени у дома.

Темата е за семейството. Темата не е кой е мъж, какво е мъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, herkules2 написа:

Жена да се гаври с мен е голям проблем.

Проблема ти е че тук въобще не става въпрос за такова. А за комплекси , битова омраза, примитивни възприятия.

И не на последно място -  малко да спазваш правилата, морала, както и конституцията, където хората са най малкото с равни права.

Чувал ли си за такова нещо като морал ? а  "конституция" ?

:)

И, какви са твоите полови наклонности? Сигурно намираш платоническата любов за мъжка полова наклонност, защото моята полова наклонност е да изчаластря  жената (ако си заслужава) и после да я пусна да си оди по живо поздраво, без да се разчува

Ти и животно би "изчеластрил " по този начин ?  и да си ходи овцътъ по живо по здраво :) :)  

Откъде ти хрумна за "платонически" ???  Говоря ти за изцяло мъжки нагон спрямо жените. Това не е "изчеластряне" . Правиш ли разлика между секс с жена и маструбиране ? Или с коза ?

Така както те водя в откровенията ти , мисля май не правиш разлика.

Съжалявам те. Секс с жена е малко повече от това да "изчеластриш" дупка в дърво  :) 

И защо "без да се разчува"  ?  Срам те е да се похвалиш че си  бил с жена ли ? :) :)

Ак оприятелите ти са  от "другия бряг" , предполагам това е срамно . Но при нормалните мъже, не е . :)

празнуваме без жените си, като спортуваме заедно, ходим на лов заедно, на риболов заедно, играем шах табла и бридж заедно без никакви жени.

Тъй де.. както подобава на всяко гей общество. Нищо лично . Д ане се обидиш сега. Толерантни сме :) 

Никога няма да допусна извратенията жена да ми е началник.

Говориш за забавления, компании, и в следващия момент за "жени извратении началници и феминистки ".

ехооо ? :) 

Твоят признак на мъжеНствен мъж не ми допада.

Да, разбрах много отдавна че това че харесвам жени, уважавам жени, че ги възприемам в компании за общуване, забавление, желая ги сексуално , не се изолирам от тях и т.н. ... не ти допада.

Е, то, когато мъж наказва жена заради наглостта и да му крещи и да го заплрашва със феми-законите ти го виждаш като ислямист

Мен жена не ми крещи  , нито виждам някаква наглост , нито феминистки закони , за които ти говориш. Сигурно си много травмиран от такива които те мачкат .

А, наглостта и безнаказаността е вече демонстрирана върху мен

Тук ме замисли . Щом казваш , наистина имаш нужда от защита. ИК е точно за теб.

Именно тя не прави разлика между половете, а спрямо това кой е дискриминиран и наранен.

Щом си безгласна буква в семейството , крещят ти и ти налагат феминизъм,  третират те по този начин който казваш - да, ти имаш нужда от защита.

:) 

Я кажи мъжете преди "демокрацията", когато са смятали жените (и още ги смятат) за по-нисши и некачествени от тях с какви полови наклонности са били

И при соца преди демокрацията жените се смятаха за равни. Нещо пак не си в час :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, AAUUXX написа:

Преди демокрацията и сега не е нормално някой да смята друг за по - низше човешко същество. Дори да си това което казваш в действителност няма как да ти повярва който и да е от тук при положение, че не пропускаш възможност да изтъкнеш колко си мъж и колко жените са низши същества във всяка тема, не знам дали се замисляш над това. 

Нормите днес са други и ненормалното преди днес вече е нормално. "Патологияата да стане норма, а нормата патология!" - Бжежински! Щом определението низше същество не се харесва, то тогава сигурно ще е правилно дасе каже по-малко можещо същество! Като изтъквам какъв в действителност съм подчертавам физическите качества на мъжкия пол сравнен с женския, от където за мен следва, че мъжете (като пол) са над жените, а половете не са равни и никога няма да бъдат. Над това исках такива като теб да се замислят!

преди 11 часа, AAUUXX написа:

имаш съмнения по отношение на техничеаките ми познания

Това се видя в един твой коментар в темата на Пипона. Не, че Пипона беше прав, но и ти не беше. Това, което си сложил за аватар прилича на НЧУ или интегрална схема за вертикално отклонение при аналоговите тv. Все едно, без значение е, на лични няма да ти пиша, личи си враждебността ти към мен, а и не ми се нравят мъже феминисти!

преди 10 часа, acnekt написа:

Темата е за семейството. Темата не е кой е мъж, какво е мъж.

Точно така! Темата е за семейството, а мъжът е по традиция глава на семейството. За това подробностите кой е мъж и какво е мъж са от съществено значение. Войната на феминизма срещу семейството е насока в темата. С жена глава на семейството, няма семейство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, herkules2 написа:

Като изтъквам какъв в действителност съм подчертавам физическите качества на мъжкия пол сравнен с женския, от където за мен следва, че мъжете (като пол) са над жените, а половете не са равни и никога няма да бъдат. Над това исках такива като теб да се замислят!

Никой не е над друг човек, това че мъжа е по - силен физически от жена не го прави над женския пол, все пак не сме животни нали! Ако се определяш като такъв няма да споря по въпроса. Човек е това което е научул, тоест каквото е неговия ум от където следва, че няма значение какъв пол си, а какво имаш като знания в черепната кутия. Както и да е няма да променя разбиранията ти по въпроса, както и на много като теб с които съм спорил в подобна тема. 

Това се видя в един твой коментар в темата на Пипона. Не, че Пипона беше прав, но и ти не беше. 

Щом е било на Пипона в темата е било наистина сериозно, не знам за какво става въпрос, но там всички които пишехме в по - голямата си част се майтапихме с небивалиците които изписваше в темите си. Имаш пълната свобода да ме обориш в която си тема поискаш при моя грешка. 

Все едно, без значение е, на лични няма да ти пиша, личи си враждебността ти към мен, а и не ми се нравят мъже феминисти!

Нямам нищо лично към теб, а към това което пишеш по отношение на жените, ако това да уважавам хората ме прави феминист ОК нека бъда такъв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

Сигурно си много травмиран от такива които те мачкат .

Сигурно си много травмиран от такива които те мачкат .

Проблема ти е че тук въобще не става въпрос за такова. А за комплекси , битова омраза, примитивни възприятия.

И не на последно място -  малко да спазваш правилата, морала, както и конституцията, където хората са най малкото с равни права.

Чувал ли си за такова нещо като морал ? а  "конституция" ?

Е, то всеки се мисли за прав и смята възприятията на другия за примитивни. И, как съм нарушил правата на някого тук? По какъв начин? И щом сме с равни права ти и аз, тогава защо модераторката предупреждава двама ни, а наказва само мен? А ти явно не знаеш значението на думата морал. Като погледнеш днешните отношения в обществото много морални ще да са. Конституциите се сменят според нуждите на обществото, а отровата на феминизма отдавна е проникнала в него. Този тумор може да се премахне само с оперативна интервенция!

Ти и животно би "изчеластрил " по този начин ?  и да си ходи овцътъ по живо по здраво :) :)  

Откъде ти хрумна за "платонически" ???  Говоря ти за изцяло мъжки нагон спрямо жените. Това не е "изчеластряне" . Правиш ли разлика между секс с жена и маструбиране ? Или с коза ?

Така както те водя в откровенията ти , мисля май не правиш разлика.

Съжалявам те. Секс с жена е малко повече от това да "изчеластриш" дупка в дърво  :) 

Ти и секс?!? Боже! Че ти спиш във форума, кога правиш секс, или само във фантазиите си! Мен не ме мисли. Имам си жена и олабям жилата, когато е напрегната. Е, мастурбацията беше някога преди да се оженя! Сега ако и за полюциите ми заговориш, това ще е водещо в тема за семейството.

И защо "без да се разчува"  ?  Срам те е да се похвалиш че си  бил с жена ли ? :) :)

Не, защото съм женен "умнико"! Явно не знаеш предназначението на думите, които използваш. Моралът е в основата на патриархалното възпитание!

Говориш за забавления, компании, и в следващия момент за "жени извратении началници и феминистки ".

ехооо ? :) 

Ти си сляп за познанието, а нищо чудно да не си този за който се представяш. Забрадката подчертава феминистичните ти наклонностите.

Да, разбрах много отдавна че това че харесвам жени, уважавам жени, че ги възприемам в компании за общуване, забавление, желая ги сексуално , не се изолирам от тях и т.н. ... не ти допада.

Тъй, тъй, ще си останеш само с желанията!

Мен жена не ми крещи  , нито виждам някаква наглост , нито феминистки закони , за които ти говориш.

То ти не виждаш по далеч от носа си, камо ли да видиш останалото. Е, нямам повече време за днес. Оставям те да вилнееш и да прокламираш женското равноправие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така! Темата е за семейството, а мъжът е по традиция глава на семейството. За това подробностите кой е мъж и какво е мъж са от съществено значение. Войната на феминизма срещу семейството е насока в темата. С жена глава на семейството, няма семейство!

Има много самотни майки, които успешно се справят и са семейства. Малки, компактни и силни семейства. Без излишен свободен електрон. 

Защо са самотни, само те си знаят. Причините са много, но въпреки трудностите и неравенството в ежедневието си, което ти така защитаваш успяват със заплатата си, да отглеждат децата си. Заплата, която все още се базира на пол и е по-малка от тази на мъжа. Защо ли? Не знам. За съжаление. Браво на такива майки и семейства. 

Браво на всяко едно друго семейство, каквото да е то. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

В последният лист и половина от темата, чета само офтопици! Доказване кой по, по и най, най! С което излязохте от темата! При следващ офтопик темата ще бъде заключена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 33 минути, miro20 написа:

Странно. Кое е извън темата ?

А, не знаеш кое е извън темата? Така ли? Това, че си ги мерите с другия? Хората само вас ли ще ви четат? Офтопици колкото искаш! И любезностите ви един към друг! Кой какъв бил и как не бил!

Уточнявайте се на лична кой какъв е! Или явно вие двамата нямате как да дискутирате без да се споменавате любезно един друг?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

А, не знаеш кое е извън темата? Така ли? Това, че си ги мерите с другия? Хората само вас ли ще ви четат? Офтопици колкото искаш!

Ами в останалата част която не си ме цитирала мисля ясно съм се обосновал.

Идея си нямам какво толкова те дразни , но това което говорим не е офтопик спрямо половете, ролята на мъжете и жените в семейството , както и кой какви позиции защитава.

И да, споменавам него , както се обръщам и към други, след като отговарям на хората. :)  Много странно че хората правят това във форумите нали ?  :)

Иначе да, който не му е интересно, подминава. Който иска се включва с мнение.

Така и не каза твоето например, какво е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Идея си нямам какво толкова те дразни , но това което говорим не е офтопик спрямо половете, ролята на мъжете и жените в семейството , както и кой какви позиции защитава.

И да, споменавам него , както се обръщам и към други, след като отговарям на хората. :)  Много странно че хората правят това във форумите нали ?  :)

Иначе да, който не му е интересно, подминава. Който иска се включва с мнение.

Така и не каза твоето например, какво е ?

Направо не мога да се позная? За пръв път да съм на едно мнение с теб! Още ще разбереш ти. Някой ден ще изпиташ "комфорта" и в реала на положението, което харесваш с правата м/у половете, тогава ще се сетиш за моето мнение и възгледи. Войната против семейството се води и тук. Дали думи като дискриминация могат да се употребят и в момента? Помисли (ако изобщо можеш да мислиш)! Кой е дискриминиран в момента? Дано оцелее коментарът ми, че "нечисти сили" се намесват и режат публикациите и лайковете ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, herkules2 написа:

Направо не мога да се позная? За пръв път да съм на едно мнение с теб! Още ще разбереш ти.

Не се ласкай. :)  Става въпрос за процедурни неща по темата. Не по същество.

А по същество, съм  както знаеш на доста диаметрални позиции спрямо твоите :) 

преди 31 минути, herkules2 написа:

Кой е дискриминиран в момента?

И тук се различаваме. Ти дори не разбираш кое от правилата /законите , конституцията/ нарушаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, miro20 написа:

Не се ласкай. :)  Става въпрос за процедурни неща по темата. Не по същество.

А по същество, съм  както знаеш на доста диаметрални позиции спрямо твоите :) 

Не се лаская, просто се чудя на себе си!

преди 32 минути, miro20 написа:

Ти дори не разбираш кое от правилата /законите , конституцията/ нарушаваш.

Така е! Не разбирам кое от правилата нарушавам. Ако свободното изразяване на мисли, възгледи и гледни точки е нарушение на правилата то тогава какъв е смисъла от различни коментари при така провежданата политика? И, как да се променят законите и конституцията без да се обясни, какво и защо не се харесва на хората, за да го променят при първа възможност? Да не би конституцията да е била такава, каквато е в момента? Нали уж имам право на мнение, а в същност нямам право на лично мнение? След като темата е за семейстгвото, защо да не сравним миналото с настоящето и да помислим за бъдещето по различни начини от наложените ни. Сега някой с права ако реши, че коментарът ми е офтопик, може с лека ръка да затвори темата. Е, как да коментират спокойно потребителите, под такъв натиск? Ти едно не можеш да разбереш! Закони, които са против хората са престъпни и не се спазват, а различните мнения отразяват действителността. След като с теб спорим в тема за семейството как ти се струва? Ти, който още не си женен, нямаш деца, нямаш и грижа за благополучието на хората от семейството ти, дали твоето мнение ще е меродавно, а аз, който съм семеен (женен) от повече от 26 години ще разсъждавам погрешно и нарушавам правила, които са такива, че няма как да не се нарушат, а "полицията", която следи за тях винаги може да "арестува" избирателно този, който не е съгласен със статуквото под предлог нарушаване на правилата? ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, barbuncela написа:

А, не знаеш кое е извън темата? Така ли? Това, че си ги мерите с другия? Хората само вас ли ще ви четат? Офтопици колкото искаш! И любезностите ви един към друг! Кой какъв бил и как не бил!

Уточнявайте се на лична кой какъв е! Или явно вие двамата нямате как да дискутирате без да се споменавате любезно един друг?

Не знам защо се ядосваш . Изясняването на това кой какъв е хвърля яснота от каква позиция отговаря и е важно за дискусията според мен. Мислиш ли че въобще може да се говори за семейство и някой да се прави на защитник на "семейство" в което членовете му не са равнопоставени а има висши и нисши членове на семейството. Що за структура може да бъде тогава ? Не може да се разговаря за семейни ценности с човек чието верую записано и подписът му е "Жените съществуват единствено само за разпространението на човешкия род и с това се изчерпва тяхното предназначение" . 

Коя жена ще се примири с ролята на инкубатор чието единствено предназначение е разпространение на човешкия род. Глупостите които се дрънкат за висши и нисши същества винаги са били запазена марка на човеконенавистнически идеологии , фашизма с арийската раса, расизма с разликата между бели и черни и така нататък. Не ми е приятно разбира се да се приказва за един и същи индивид непрекъсното независимо дали това е миро20 или херкулес2 така че права си да им направиш забележка но не мисля че излизат от темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lsmurf написа:

права си да им направиш забележка но не мисля че излизат от темата.

Добре, че поне си признаваш, че не излизам от темата. Всички го виждат, но на някой му се привиждат други неща!

преди 8 минути, lsmurf написа:

Не може да се разговаря за семейни ценности с човек чието верую записано и подписът му е "Жените съществуват единствено само за разпространението на човешкия род и с това се изчерпва тяхното предназначение" . 

И какви според теб са днешните семейни ценности? Над 60% разведени семейства. Я посочи къде има двуглаво семейство, където всеки (мъжът и жената вземат самостоятелни решения ) и това семейство не се е разпаднало? Странни ценности и ценностна система. Веруюто си е верую. Всеки се е убедил в нещо и вярва в него. А, подписът ми е на велик философ, от който човечеството се учи и до днес. Да не би да се мислиш за по-велик от него.

преди 17 минути, lsmurf написа:

Мислиш ли че въобще може да се говори за семейство и някой да се прави на защитник на "семейство" в което членовете му не са равнопоставени а има висши и нисши членове на семейството. Що за структура може да бъде тогава ?

А, какви са били мъжете през патриархалното време? Не са ли воювали заради семействата си умирайки на фронта? Да не би тогава всички членове на семейството да са били равнопоставени?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Войната срещу семейството е само една много малка част от много по пълномащабна война ,която се води от хилядолетия насам по тази Земя.Книгата дава отговор на всички въпроси.Кой защо и как .Трилогията на филма дава отговор на това какъв е точно плана ,а той е тоталното изличаване от лицето на Земята на цялата бяла раса и белият човек и подменянето му с Африкански негроиди ,които бащата и Създателят на Обединена Европа и ЕС'  Лорд Каунделхоф Калерги в своята книга 'Практически Идализъм' казва  цитирам:

'Бъдещите жители на Европа ще бъдат  Евразийските негроиди 'Белият човек ще бъде унищожен чрез насилственна асимилация и геноцид'

На това сме свидетели в момента нито една медия не говори за масовите убийства изнасилвания и терор , които Африкански банди от Судан Еритрея , Сомалия и тн. тотално дезинтегрират Европа,Канада, САЩ,,Австралия... навсякъде тече един и същ план. Ако си мислите ,че ще бъдете подминати от това цунами много се лъжете.

1278 × 906.jpg

Image result for war for the.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, herkules2 написа:

И какви според теб са днешните семейни ценности?

Съвременното семейство драги е рзлично от това в първобитно общинния строй където главна цел е било оцеляването и запазването на вида. Сега нещата са малко по различни и физическата сила с която толкова се перчиш и я даваш едва ли не като довод за превъзходство вече е изгубила значението си , освен ако някой не желае да разчита на нея за да налага своето мнение. Сега е ред на други способности. Способност да се преценява да се реагира адекватно да се вземат най правилните решения. Всички тези неща се вършат като се ползва капацитетът на цялото семейство а не от един велик вожд който решава . Проблемът ти е че не можеш да бъдеш екипен играч и не можеш да си представиш семейство в което нещата се обмислят и изпълняват съвместно без да се подценява даже приносът на децата. Това представлява на практика модерното семейсто а не казармената структура с командир и войници които ти си представяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако свободното изразяване на мисли, възгледи и гледни точки е нарушение на правилата то тогава какъв е смисъла от различни коментари при така провежданата политика?

Ако това е антиконституционна пропаганда, дискриминация , противозаконни идеологии и т.н. това не е просто "свободно изразяване на мисли "  :) 

Тук както виждаш дори не намесвам твоите евтини опити да се заяждаш на ЛИЧНА основа с КВАЛИФИКАЦИИ и дребнави обиди.

Някой може да реши да "изрази свободни мисли" как да изкормва малки котенца" , или "как да правя бомби да взривявам повече хора" .

Каква е разликата с твоите "възгледи" , дето си приел антиконституционните положения за "жената като нисше същесво"  ???

Ти, който още не си женен, нямаш деца, нямаш и грижа за благополучието на хората от семейството ти

Да не забравяме и че  съм гей , нали ? :)  защото харесвам жени, приятна  ми е компанията им, смятам ги за хора, уважавам ги.

Нали така :laughing4:

а аз, който съм семеен (женен)

В  един предишен пост ти бях отговорил за мастр'бирането, но не бе пуснат поста тук. Именно тогава затвърди съмненията ми че идея си нямаш какво е "семеен живот".

Нито мастр''бирането  спира, нито семейството е това което ти си възприел като "стандарт" за унижение и тормоз. Въпреки че и това не е меродавно. Твоята омраза е вкоренена доста по отдавна.

И няма нищо общо с "антифеминизъм" зад който криеш нещо по дълбоко.

Не разбираш ли че в много твои думи, сам се издаваш какъв си . :) 

Затова не се старай... няма как да ме "обидиш" .

преди 19 минути, lsmurf написа:

Съвременното семейство драги е рзлично от това в първобитно общинния строй където главна цел е било оцеляването и запазването на вида. Сега нещата са малко по различни и физическата сила с която толкова се перчиш и я даваш едва ли не като довод за превъзходство вече е изгубила значението си , освен ако някой не желае да разчита на нея за да налага своето мнение. Сега е ред на други способности. Способност да се преценява да се реагира адекватно да се вземат най правилните решения. Всички тези неща се вършат като се ползва капацитетът на цялото семейство а не от един велик вожд който решава . Проблемът ти е че не можеш да бъдеш екипен играч и не можеш да си представиш семейство в което нещата се обмислят и изпълняват съвместно без да се подценява даже приносът на децата. Това представлява на практика модерното семейсто а не казармената структура с командир и войници които ти си представяш.

Така е. Проблема е когато някой е възприел ислямисткия /шериатски/ принцип  и представа за семейство.

Все пак не сме средновековие.

Относно физическата сила. Разбира се че в днешния свят това няма никакво значение.

Да го кажа по синтезирано - умните хора позлват физически силните .

Примери в историята много.

Наполеон, Сталин, Хитлер, любимия ви Путя дори ... са джуджета.

Но са станали световни сатрапи.

и последно

Цитат

..като се ползва капацитетът на цялото семейство а не от един велик вожд който решава . Проблемът ти е че не можеш да бъдеш екипен играч и не можеш да си представиш семейство в което нещата се обмислят и изпълняват съвместно без да се подценява даже приносът на децата.......

Прекрасно казано.

Няма нищо по хубаво да обсъдиш с половинката / а не с онова същество от което се излоираш всякак  , освен да ражда деца / равноправно и като човек нещата от деня, проблемите, и как да  ги преодолявате.

Няма нищо по хубаво от това, и съвсем приятелски съжалявам херкулесчо че  е "на нож" с жените, и никога няма да усети тази топла тръпка и подкрепа. :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, lsmurf написа:

Я прочети коментара над твоя!!! Днес вида е оцелял, но дали ще се запази? Оцеляването на семейството е важно, но както се вижда, не се реагира адекватно, не се преценява и не се вземат най-правилните решения. За това семействата днес се разпадат и не съществуват повече от 3-5 години с изключение на малък процент. Аз съм много добър екипен играч и отборът ми винаги е печелил съревнования в прекия смисъл на думата. Семейството е друг вид екип и за да има координация един трябва да определя действията според ситуацията и това е мъжът, а не жената. Ако превъзходството на силата е загубило значението си тогава как си обясняваш законите за защита на слабия пол? Смяташ ли, че слабата жена ще може да избегне наказанието със сила на по-силния, ако започне вербална атака от позиция на юридическо покровителство залагайки на ината си? Модерното семейство е толкова "модерно" че не оцелява, а казармената структора спасява семейството от разруха при все уродливите закони за женска самостоятелност. Моето семейство е казармено и синхронът е на много високо ниво. За това сентенцията "докато смъртта ни раздели" е оправдала значението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, herkules2 написа:

Смяташ ли, че слабата жена ще може да избегне наказанието със сила на по-силния, ако започне вербална атака от позиция на юридическо покровителство залагайки на ината си? Модерното семейство е толкова "модерно" че не оцелява, а казармената структора спасява семейството от разруха при все уродливите закони за женска самостоятелност. Моето семейство е казармено и синхронът е на много високо ниво. За това сентенцията "докато смъртта ни раздели" е оправдала значението си.

Не всяко семейство е пуританско и женомразещо като твоето. И не знам какво искаш да кажеш с това слаба жена, слабост, но в днешно време саморазправата, войната и ловуването в пещерите отдавна не същестувава и не е необходимо. Ако случайно не си забелязъл. Е ако дойдат и обявяват военно положение, тогава ще видим и ще черпим мъдрост от теб 😁 Има си и инстанции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

някой може да реши да "изрази свободни мисли" как да изкормва малки котенца" , или "как да правя бомби да взривявам повече хора" .

Каква е разликата с твоите "възгледи" , дето си приел антиконституционните положения за "жената като нисше същесво"  ???

Разликата е тази, че преди да стане равноправна в Хр. свят, жената е била низше същество и още се възприема като такава и в днешно време от голям процент и в Хр. общество. Ако това е антиконституционно положение значи че не е правилно и според мен трябва да се промени. Щом повече от 3/4 от света я смята за такава значи че е по-вероятно да е такава. Изкормването на малки котенца и правенето на бобми за взривяване на хора го е нямало в такъв мащаб по времето когато жената е била низшо същество в сравнение с мъжа. След равноправието и се наблюдават много от тези неща за които говориш, че са прототип на моите възгледи. Тя и ИК щеше да се ратифицира по същия начин по който конституцията направи по-равноправна жената от мъжа, ако хората не се бяха вдигнали на протест. Тогава всеки мъж щеше да е подсъдим, като потенциален изнасилвач и по конституция ще е зависим от случайна жена, обвинила го в прегрешения, които той няма право да отрича, дори и да са невярни! Такъв вид конституция подлежи на ревизия и промяна. За това я смятам за престъпна срещу мъжкия пол. Не може да изравняваш нещо, което очевадно не е равно.

„Най-лошата форма на неравенство е изравняването на нещата, които не са равни.”
-- Аристотел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, herkules2 написа:

Разликата е тази, че преди да стане равноправна в Хр. свят, жената е била низше същество и още се възприема като такава и в днешно време от голям процент и в Хр. общество. Ако това е антиконституционно положение значи че не е правилно и според мен трябва да се промени. Щом повече от 3/4 от света я смята за такава значи че е по-вероятно да е такава. Изкормването на малки котенца и правенето на бобми за взривяване на хора го е нямало в такъв мащаб по времето когато жената е била низшо същество в сравнение с мъжа. След равноправието и се наблюдават много от тези неща за които говориш, че са прототип на моите възгледи. Тя и ИК щеше да се ратифицира по същия начин по който конституцията направи по-равноправна жената от мъжа, ако хората не се бяха вдигнали на протест. Тогава всеки мъж щеше да е подсъдим, като потенциален изнасилвач и по конституция ще е зависим от случайна жена, обвинила го в прегрешения, които той няма право да отрича, дори и да са невярни! Такъв вид конституция подлежи на ревизия и промяна. За това я смятам за престъпна срещу мъжкия пол. Не може да изравняваш нещо, което очевадно не е равно.

„Най-лошата форма на неравенство е изравняването на нещата, които не са равни.”
-- Аристотел

Иначе добре се справяш като намираш информация от преди 1000 години, когато е съществувало твоето време и то някъде, където  пед...рас..т..ята била съвсем нормално, за обучението на едно момче. За да стане мъж. В древна Спарта,  Гърция и древен Рим. 

Намираш и успешно и някакви философи женомразци. Но съжаление темата е семейството. Защо не посочиш Месопотамия, Египет, Шумер как са живеели?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Не всяко семейство е пуританско и женомразещо като твоето.

Че аз кога съм казвал, че всяко семейство е като моето? Това, което искам да кажа е, че с жена глрава на семейството семейството се разпада.

преди 12 минути, acnekt написа:

саморазправата, войната и ловуването в пещерите отдавна не същестувава и не е необходимо. Ако случайно не си забелязъл.

Това се вижда, но се вижда и друго. Саморазправата днес се крещи от всички медии и насилието над жените непрекъснато се увеличава вместо на намалява, ако ти не си забелязал.

преди 5 минути, acnekt написа:

Намираш и успешно и някакви философи женомразци. Но съжаление темата е семейството. Защо не посочиш Месопотамия, Египет, Шумер как са живеели?

Ами нали за семейството става въпрос? Мястото на жената в него е в кухнята, зад печката и да не се бърка в мъжките дела. Само тогава ще има здраво семейство. Няма нужда да посочвам друго каквото и да е. В информацията за половете още от възникването на човечестгвото, женската роля винаги е била второстепенна до еманципацията на жените. Тази грешка ще струва много на "демократичното" общество, и дано не се случи най-лошото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, herkules2 написа:

Разликата е тази, че преди да стане равноправна в Хр. свят, жената е била низше същество и още се възприема като такава и в днешно време от голям процент и в Хр. общество.

Лъжа след Лъжа...

1- Жената никога не е била низше същество тя е била в ранг и статус Богиня майка и създателка и е управлявала всички цивилизации от Бронзовата епоха. т.е преди да се появи измисленият и несъществуващ Муньо Иссус ,който е творение на същите тези ,които изличават Европа в момента.

2-Жената никога не е станала равноправна в Християнството нито в Исляма нито в Юдаизма Това са три опресиращи нея  Аврамически религии ,култа които са наложили тотална опресия над жената и са унищожили жената Захвърлили са я на бунището на историята и от Богиня майка , управляваща цивилизации тя е заклеймена и превърната и станала  обект на подигравки,  сексуално унижение и експоатация от Аврамическите психопати . Наричани църковен клир , независимо деноминацията дали те са ...Попове Равини или  Ходжи ...жената е изхвърлена от целият свят. Къде си виждал ти равноправие за жената .

преди 10 минути, herkules2 написа:

Ами нали за семейството става въпрос? Мястото на жената в него е в кухнята, зад печката и да не се бърка в мъжките дела. Само тогава ще има здраво семейство. Няма нужда да посочвам друго каквото и да е. В информацията за половете още от възникването на човечестгвото, женската роля винаги е била второстепенна до еманципацията на жените. Тази грешка ще струва много на "демократичното" общество, и дано не се случи най-лошото!

Като те слушам май новият Абу Бакт Ал -Багради е тук !!!

преди 1 час, Alletheya написа:

Войната срещу семейството е само една много малка част от много по пълномащабна война ,която се води от хилядолетия насам по тази Земя.Книгата дава отговор на всички въпроси.Кой защо и как .Трилогията на филма дава отговор на това какъв е точно плана ,а той е тоталното изличаване от лицето на Земята на цялата бяла раса и белият човек и подменянето му с Африкански негроиди ,които бащата и Създателят на Обединена Европа и ЕС'  Лорд Каунделхоф Калерги в своята книга 'Практически Идализъм' казва  цитирам:

'Бъдещите жители на Европа ще бъдат  Евразийските негроиди 'Белият човек ще бъде унищожен чрез насилственна асимилация и геноцид'

На това сме свидетели в момента нито една медия не говори

Че европейската бива изнасилвана от негри масовите убийства ,изнасилвания и терор налаган от Африкански банди от Судан Еритрея , Сомалия които  тотално дезинтегрират сърцето на  Европа,Канада, САЩ,,Австралия... навсякъде тече един и същ процес.

Къде са белите мъже в това.Ако си мислите ,че ще бъдете подминати от това цунами много се лъжете.

1278 × 906.jpg

Image result for war for the.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, herkules2 написа:

И какви са тези мъжки дела? Мятане на копие. Отиване да се бие с друго племе. Завладение на нова пещера. Пиене на бира.

Да, мястото на жената според теб е да бъде разсилна, да слугува на мъжа и да го забърсва след ядене, тъй както прави мама.  Кухненски секс робот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, herkules2 написа:

Това, което искам да кажа е, че с жена глрава на семейството семейството се разпада.

ЛЪЖА ,ГНУСНА ЛЪЖА !!!

От появата на маймунският Иссус Христос -опресора  и унищожителя  на духа до ден днешен са 2500 г.точно Мъжки Чист Аврамически Пaтриархален Ред .Ууправляван само от мъже!  Мъжки съвети ,мъжки партита ,мъжки силни ръце.

Ватикан , Мека и Медина Йерусалим ....Ордени и тн .педерастия .С всичките хомосексуалисти и педофили вътре и накуп изнасилили милиони деца както стана ясно последните години. Виждаме ясно до къде сте я докарали в нещата.Люлката на всички Човешки цивилизации се разпада пред очите ни заради вашата мъжка неспособност да мислите и действате.Дори , когато вашите жени и деца са под заплаха от унищожение и  ги изнасилват и унищожават. По 'добре'' няма накъде! останали са геронтофили и насилници мъже.

Image result for Makron love.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...