Премини към съдържанието
Kokondrelka

Проблем след ъпдейт Уин7 64бит

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Танер Заит Расим написа:

Това не е сигурно, Възможно е лицето да не знае кой клавиш да натисне за да стигне до байос.

От мен толкус, успех!

Е стига сега... чак толкова невежа не съм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е сигурно, Възможно е лицето да не знае кой клавиш да натисне за да стигне до байос.

От мен толкус, успех!

Е как толкова!

Излагаш се!

Вземай един букет, пилешка супа и бегом да го оправиш (компютъра! да не си помислиш друго).

На бегом!

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Колев60 написа:

Да си кажа и аз мнението. Сервизната поддръжка  най напред започва с проверка за захранващите напрежения от импулсното захранване, а не да вади и поставя всевъзможни модули. След това е всичко останало. 

Кака ти Гергана не разбира от импулси и захранвания, но виж има Гергани с импулсни телефони те ползват импулсите за други цели :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Танер Заит Расим написа:

От мен толкус, успех!

Я кажи ти кой клавиш би натиснал? И как се досети, че е той?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Я кажи ти кой клавиш би натиснал?

От F1 до F12, зависи според модела, на някои е забутан и на Del клавиш или и от Escape може.

Не го направиха универсално да е за всички системи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Танер Заит Расим написа:

Ти не четеш ли бре преди теб е вече писано, повтаряш, като папагал, или за статистиката ей тъй си пишеш да има, да ти кажа една тайна няма да те повишат в този форурм и след 10 години ;)

Мери си приказките! От философи, като теб, дето не знаят от коя страна се държи отвертката - няма особена полза!

преди 9 минути, Танер Заит Расим написа:

Задаваш едни въпроси дето 99% няма да получиш отговор, чичо ти Гошо, леля ти Пена и кака ти Гергана не четат какво пише на ъпдейтите, те само кликат :D

Това не е мой проблем! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От F1 до F12, зависи според модела, на някои е забутан и на Del клавиш или и от Escape може.

Не го направиха универсално да е за всички системи....

Май само се разписа в темата, като не забрави да кажеш някоя простотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

Мери си приказките! От философи, като теб, дето не знаят от коя страна се държи отвертката - няма особена полза!

Това не е мой проблем! 

Много си надут, ако ти кажа кво работя ще ти се смачка егото.

Ще си замълча.

Забележката ми беше основателна, пишеш без да четеш, това което писа фигурира в мой пост.

Виждам те в няколко теми и вече имам представа за нивото ти така че няма да коментирам.

Всичко добро, пожелавам ти да се сертифицираш професионално как да държиш отвертката !

преди 3 минути, Колев60 написа:

Май само се разписа в темата, като не забрави да кажеш някоя простотия.

Как бе Колев, така на сляпо няма как да дадеш професионален отговор, сам го каза има си чек лист, тръгваш от захранване и стигаш до.останалото, ако.ще.го правиш по учебник нали.

преди 10 минути, plamen_petrov_80 написа:

Е как толкова!

Излагаш се!

Вземай един букет, пилешка супа и бегом да го оправиш (компютъра! да не си помислиш друго).

На бегом!

:)

:D в някой друг живот може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си замълча.

Забележката ми беше основателна, пишеш без да четеш, това което писа фигурира в мой пост.

Виждам те в няколко теми и вече имам представа за нивото ти така че няма да коментирам.

Всичко добро, пожелавам ти да се сертифицираш професионално как да държиш отвертката !

Как бе Колев, така на сляпо няма как да дадеш професионален отговор, сам го каза има си чек лист, тръгваш от захранване и стигаш до.останалото, ако.ще.го правиш по учебник нали.

Виж бе хлапе!

Това не е по учебник а от практика.  Каквото и да работиш имаш 10 дена стаж. Нищо повече. Когато придобиеш практика, имаш право на отговор за мен. В темата или отговаряш точно или отиваш на друго място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Танер Заит Расим написа:

Ще си замълча

И правилно - замълчи! Не важно "какво работиш", как си вършиш работата, за която някой ти плаща! Аз от доста години, работя за себе си и плащам заплати на служителите си!

Тук си прав! Извинявайте Ваше величество! Пропуснал съм го! Повече няма да се повтаря!

:scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

И правилно - замълчи! Не важно "какво работиш", как си вършиш работата, за която някой ти плаща! Аз от доста години, работя за себе си и плащам заплати на служителите си!

Тук си прав! Извинявайте Ваше величество! Пропуснал съм го! Повече няма да се повтаря!

:scared:

Супер, това е чудесно, просто на моменти ми изглеждаш на 18 .

преди 6 минути, Колев60 написа:

Виж бе хлапе!

Това не е по учебник а от практика.  Каквото и да работиш имаш 10 дена стаж. Нищо повече. Когато придобиеш практика, имаш право на отговор за мен. В темата или отговаряш точно или отиваш на друго място.

Дал съм метода на изключването на начинаещите, като бях на 16 така откривах какво не е наред в системите без опит и практика.

Но оставям ви, аз нищо не разбирам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

===============Мисля, че отново се отлесвате леко встрани от темата!!!===================
Моля, избягвайте меренето на това и онова! Не помагате! Само се пълни темата с плява.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудно да се бутне от флашка с линукс или хиренс, или стрелец, и да се разбере аджеба софтуерен или хардуерен е проблема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Joss Bomon написа:

Толкова ли е трудно да се бутне от флашка с линукс или хиренс, или стрелец, и да се разбере аджеба софтуерен или хардуерен е проблема...

Малко невъзможно ще е май:

преди 1 час, Kokondrelka написа:

Как да го направя, смисъл изобщо нямам достъп до нищо. Той се включва ,но няма картина и все едно монитора не е свързан даже на него си ми изписва "no video input" 

Проверих кабелите да не съм ритнала нещо да съм прекъснала ,но всичко си е ок...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

Малко невъзможно ще е май:

Мда... при липса на картина, остава варианта с превключване на вградено видео, но е добре да се извади преди това мижавото GT 730.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Танер Заит Расим написа:

Много си надут, ако ти кажа кво работя ще ти се смачка егото

Щом по цял ден пишеш  в форума явно нямаш много работа :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Щом по цял ден пишеш  в форума явно нямаш много работа :D 

За март активността ми спадна до през уикендите или  след 20 часа.
Смешно е, опровергай ме.

По темата гледам всички се изчерпаха, но им доставя удоволствие да се закачат с мен.

Верно е че хапя, но хапя когато някой ме повтаря.

А в случая имаше повтаряне .

Но нали трябва да сме безгрешни и когато грешим и наща антенка да е най голяма и не приемаме да сме загубили, балкански манталитет!

За пореден път се убеждавам че не съм за този форум.

Защото няма форумна култура.

Когато ми правят забележка и е основателна с радост я приемам а не ти говоря за отвертки как се държат.
Ваше височество ми беше в повече, но явно щом е работодател е кралска особа и добре борави с отвертката, и е много грозно това че някой се изтъква като шефче,  за техниците с куфарчетата знам им самочувствието, но като опрат до по специфични ИТ неща умират.
И в друга тема нещо не ми допадна поста му, нали сега е модерно свобода на словото!

Само единици са на ниво тук!

Специалисти по форуми нема, мит е, единици са професионалистите тук, които ще приемат темата като заявка в сървис деск и ще я прегледат и решат от инцидента до разрешаването на случая!

@street racer
А ти човече дето ми правиш странни физиономиии признай си че не ми чете поста, и изръси едно към едно, каквото бях постнал преди теб, не знам какъв ти е проблема може би егото че плащаш заплати, като си джентълмен покани дамата в сервиза си да и отремонтират  десктоп машината служителите ти до като си пиеш кафенце с нея в лъскавото си офисче !

Aбеее я си гледайте работата...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Да се бутне, ако се бута, ама не бутва или поне няма нищо видимо. С какво точно ще помогне закачането на каквато и да е флашка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Мда... при липса на картина, остава варианта с превключване на вградено видео, но е добре да се извади преди това мижавото GT 730.

И това го написах ама не се чете, без коментар относно това ....

На повечето потребители тук не можеш да помогнеш с хардуерен проблем защото нямат нужният опит, инструменти, уреди а отделно мотивация и увереност да ти следват инструкциите, за мен подобни теми са безсмислени ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да се ограничите с офтопиците.

Почти всичко е написано. Питащата ако не се оправи има и сервизи. Това да не е някоя маркова машина? И не разбрах има ли стартов екран на BIOS и може ли да се влезе в него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой предложи ли нулиране на БИОС, смяна батерията на дъното и ако светне да помпи DEL; F2, или който и там бутон да е за влизане в БИОС, за да си нагласи предварително дата и час. Еднократен кратък бип при рестарт, е нормален сигнал и при мен е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , смених кабела към монитора с друг и не стана .

Следователно отворих и позачистих (забравих да снимам дъното) .

Сглобих и пуснах пак не тръгна, пак черен екран а компютъра си изпипка и завъртя вентилатора ,но този път не знам по каква причина съм го оставила да работи и изчезнах малко да си върша работа. 

След 20мин ,когато се прибрах монитора светеше и се инсталираше ъпдейта на уиндоуса все едно на ново беше на 58% , изчаках си го културно гледайки тъпо монитора и чудейки се какво аджеба става тук ? 

Стана на 100% и ми изписа заветното " Добре дошли ... " 

Нямам обяснение за случилото се ... Благодаря на всички отзовали се и се извинявам за загубеното време.

Черпя ви по една биричка :bbq::beer11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 53 минути, sliderum написа:

Някой предложи ли нулиране на БИОС

преди 4 часа, DarkEdge написа:

А моделът на дънната платка може ли да се види?

преди 4 часа, DarkEdge написа:

Можете ли да снимате дънната платка

Чака се отговор от авторката/
Рестартирайте машината, влезте в BIOS с един от клавишите F2, F8, F10, Esc. Идете в раздел Boot и на First Boot device задайте твърдия диск.
Сори, но с толкова информаци така разказвателно...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване