Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Много моля някой да ми предложи филм подобен на Sweat November или Тетрадката или A walk to remember... сълзилив романтичен филм, но с различен сюжет, защото повечето такива филми имат еднаква история - единият от вклюбените е болен и умира...

Може би

The Sleeping Dictionary (2003)

http://www.imdb.com/title/tt0242888/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много моля някой да ми предложи филм подобен на Sweat November или Тетрадката или A walk to remember... сълзилив романтичен филм, но с различен сюжет, защото повечето такива филми имат еднаква история - единият от вклюбените е болен и умира...

The other end of the line

If only you

Dear John

The Last song

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The other end of the line

If only you

Dear John

The Last song

И аз се сетих за тях... И за Цветният воал, но niksi_96 не иска да умират...

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви  :)   If only и The last song съм ги гледала, но другите ще ги гледам с удоволствие

Merryl,  без нечия смърт няма да бъде толкова тъжно и сълзливо, но както казах повечето филми, които съм гледала историята е еднотипична ...

при the last song поне не умират влюбените ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте свежа комедия, с ориентация към мъжката аудитория :).Да не е лигавщина :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте свежа комедия, с ориентация към мъжката аудитория :).Да не е лигавщина :P

Гледай Диктаторът - ще се пръснеш от смях :) ТЕД - също е уникален филм Пълен Ташак (Movie 43) е уникална простотия, как са го мислили не знам. :D Струва си да се гледа :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги са ми били интересни филми с психологически опити..Последно гледах Експеримент на Милграм това

http://www.youtube.com/watch?v=zfePsuQSZ68.Ако някой знае подобни филми,документални или игрални ,да свирне :) .

И последно ,ако може и филми подобни на този

http://www.youtube.com/watch?v=5S9cjZoeafE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на "3000 Miles to Graceland" , така пак да има еротични моменти и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на "3000 Miles to Graceland" , така пак да има еротични моменти и т.н.?

Не съм го гледал него, но ето ти две предложения: - Cruel Intentions. Първият от 1999-та май си е най-добър. Следващият, действието му се развива преди 1-вият, а 3-тият е някаква боза. - Fa meg pa, for faen / Turn Me On, Dammit! Не е толкова романтичен, ама карай. - Extreme Movie, но е по-скоро лигавщина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Препоръчайте ми филми подобни на: бързи и яростни 1,2 ......  пак да има състезания с коли, мотори, наркодилъри,трафиканти и т.н. 

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой филм от рода на "Снайперис", "Mission Impossible", "Skyfall"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм, подобен на Wrong Turn, The Breed, I still know what you did last summer, Eden Lake.. Да има група от хора (тинейджъри), които ги убиват канибали, психопати, а бе да няма само призраци :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филми подобни на: бързи и яростни 1,2 ......  пак да има състезания с коли, мотори, наркодилъри,трафиканти и т.н. 

Гориво в кръвта (Driven)

Biker Boyz

Gone in 60 seconds

Death Race

Death Race 2

Street racer

Някой филм от рода на "Снайперис", "Mission Impossible", "Skyfall"...

In Time The Expendables Hodejegerne

Препоръчайте ми филм, подобен на Wrong Turn, The Breed, I still know what you did last summer, Eden Lake.. Да има група от хора (тинейджъри), които ги убиват канибали, психопати, а бе да няма само призраци :D

Tourist Trap  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми, някакъв хубав филм подобен на: Кървав спорт, някакъв с бокс.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми, някакъв хубав филм подобен на: Кървав спорт, някакъв с бокс.?

Хе, класика в жанра: Rocky/Роки :) Има достатъчно части!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, класика в жанра: Rocky/Роки :) Има достатъчно части!

Благодаря ти @quickJO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумци.Напоследък се запалих по азиатски филми.Препоръчайте ми някой екшън подобен на Drug War Нарковойна.Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми боксьорски филм освен Rocky и Ali, благодаря предварително.

Редактирано от Тоньо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да ми препоръчате филм подобен на троя :)

Принципно можеш да гледаш старите филми на Дейвид Лийн и всички добри представители на sword&sandal жанра от 50-те и 60-те - Лорънс Арабски, Спартак, 10-те Божи заповеди, Бен Хур, Падането на Римската империя, Зулу и т.н. По-новите добри представители за жалост не са много - "Гладиаторът" (който съживи жанра за кратко) е най-известният, впоследствие Ридли Скот направи и Kingdom of Heaven (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гледай режисьорската версия) и Робин Худ, който е по-скоро посредствен, но става. Да не забравяме и Braveheart, The Messenger - The Story of Joan Arc, Rob Roy.

А ако нямаш нищо против азиатското кино - Red Cliff и Mongol имат готини масовки, 13 Assassins, The Warlords, да не забравяме и старите филми на Куросава, като Седемте самурая или Рашомон.

Здравейте съфорумци.Напоследък се запалих по азиатски филми.Препоръчайте ми някой екшън подобен на Drug War Нарковойна.Мерси :)

Азиатски екшъни ли бря? Таквиз с лопата да ги ринеш, споко. Infernal Affairs 1,2,3, A Better Tomorrow 1 & 2, City on Fire, Prison on Fire, Hard Boiled,  Election, Protege, Chaser, Triad Election, Battle Royale, A Bittersweet Life...

Отделно - Vengeance трилогията е великолепна, особено Oldboy.

Препоръчайте ми боксьорски филм освен Rocky и Ali, благодаря предварително.

Най-добрият hands-down е Raging Bull. От там нататък, Cinderella Man, Girlfight, Million Dollar Baby, Gladiator (ама тоя от 1992), The Hurricane, Diggstown... Има и по-стари добри, като Requiem for a Heavyweight, Body and Soul, The Harder They Fall и т.н.

Редактирано от Xanatos (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно можеш да гледаш старите филми на Дейвид Лийн и всички добри представители на sword&sandal жанра от 50-те и 60-те - Лорънс Арабски, Спартак, 10-те Божи заповеди, Бен Хур, Падането на Римската империя, Зулу и т.н. По-новите добри представители за жалост не са много - "Гладиаторът" (който съживи жанра за кратко) е най-известният, впоследствие Ридли Скот направи и Kingdom of Heaven (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гледай режисьорската версия) и Робин Худ, който е по-скоро посредствен, но става. Да не забравяме и Braveheart, The Messenger - The Story of Joan Arc, Rob Roy.

А ако нямаш нищо против азиатското кино - Red Cliff и Mongol имат готини масовки, 13 Assassins, The Warlords, да не забравяме и старите филми на Куросава, като Седемте самурая или Рашомон.

Азиатски екшъни ли бря? Таквиз с лопата да ги ринеш, споко. Infernal Affairs 1,2,3, A Better Tomorrow 1 & 2, City on Fire, Prison on Fire, Hard Boiled,  Election, Protege, Chaser, Triad Election, Battle Royale, A Bittersweet Life...

Отделно - Vengeance трилогията е великолепна, особено Oldboy.

Най-добрият hands-down е Raging Bull. От там нататък, Cinderella Man, Girlfight, Million Dollar Baby, Gladiator (ама тоя от 1992), The Hurricane, Diggstown... Има и по-стари добри, като Requiem for a Heavyweight, Body and Soul, The Harder They Fall и т.н.

Също така Never back Down е подобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...