Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Гости winnt
 Сподели

Препоръчан отговор

Привет на всички!

Моля ви кажете страшни филми (ужаси).

Моят тип ужаси Не са с убийства,кръв,или насечени хора,а имам предвит страшни филми с призраци,духове,обладани къщи или нещо подобно като тези подолу.

-Ужас в Амитивил -Паранормална активност

-Къщата на Восъка

-Кошмарите на Елм Стрейт -Проклятието на чъки -Тексаско клане -Спускането -Гробна тишина -Призрачен кораб -Sinister 2012 -The Possesion 2012

По някога гледам и други (по рядко)

като тези

Виж Страха

Спускането

Тексаско клане

Погрешен завой

Ще съм ви много благодарен (Търсех из Замунда но повечето Не биват)

Извенете ме ако имам правописни грешки.

"The Ring"

"The Grudge"

"One MIssed Call"

И трите са азиатски хоръри. Имат американски римейкове, но ти препоръчвам оригиналите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, изгледах ги и тези и ще ви помоля да препоръчате още ужаси ако може.

Предварително благодаря!

Triangle / Триъгълник (2009)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Моля ви кажете страшни филми (ужаси).

Моят тип ужаси Не са с убийства,кръв,или насечени хора,а имам предвит страшни филми с призраци,духове,обладани къщи или нещо подобно като тези подолу.

The Blair Witch Project

Grave Encounters 1,2

The Others

The Exorcist

The Exorcism of Emily Rose

Rec 1,2

The Sixt Sense

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SkyLine

Apocalypto

The Last Samurai

Cast Away

Proof of Life

Resident Evil - всичките...или сериала Живите мъртви...

Predator 1

едно време се сещам за Змиеядеца и подобните му...имаше и един на който не се сещам за името - пускаха го в една джунгла и му давата преднина и почваха да го гонят (то имаше много подобни те, но в момента ми убягат)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SkyLine

Apocalypto

The Last Samurai

Cast Away

Proof of Life

Resident Evil - всичките...или сериала Живите мъртви...

Predator 1

едно време се сещам за Змиеядеца и подобните му...имаше и един на който не се сещам за името - пускаха го в една джунгла и му давата преднина и почваха да го гонят (то имаше много подобни те, но в момента ми убягат)...

О да дето им изкарваше ръцете и ги биеше с тях :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми биографичен филм за Хауърд Стърн? .

http://www.imdb.com/title/tt0119951/?ref_=nm_flmg_slf_41

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте,от доста време търся филми ,в който действието се развива в хотел и гостите там са измъчвани до смърт.Преди 2 дена изгледах точно такъв филм ,който много ми хареса и е по същият сценарий ,който описах.Филма се казва "Свободни Стаи".Ще съм ви много благодарен ако ми препоръчате филми, в който сценарият да се развива в хотел.

Благодаря Предварително !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте търся сериали подобни на :HeroesMisfitsAlphas 

Този е нов и подобен http://www.imdb.com/title/tt2660734/?ref_=fn_al_tt_1 този също http://www.imdb.com/title/tt2364582/?ref_=tt_rec_tt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся сериали подобни на :HeroesMisfitsAlphas

the 4400 ще добавя и малко по-друг, но може да ти е интересен: Doctor Who. Редактирано от quickJO (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

малко ме извинете за правописа но търся филм подобен на погрешен завои  преди 4-5 години го гледах и не помня как се казваше но се разправя за някакво семеисво отидоха на почивка мисля бе до морето в някаква къща бяха и ги нападнаха някави мотирали канибали с големи зъби бяха деца и възрастни много хора убиха и имаше и гора на около само един остана жив и им разказа играта мисля попадна в пещерата им а женамо бе жива бяха я отвлекли за разплод но бая по грозни бяха от тези в погрешен завои и скалите имат очи и филма е доста по гаден абе в устите приличаха на 30 дена мрак с вапирите тоз филм и като пришалеца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

малко ме извинете за правописа но търся филм подобен на погрешен завои  преди 4-5 години го гледах и не помня как се казваше но се разправя за някакво семеисво отидоха на почивка мисля бе до морето в някаква къща бяха и ги нападнаха някави мотирали канибали с големи зъби бяха деца и възрастни много хора убиха и имаше и гора на около само един остана жив и им разказа играта мисля попадна в пещерата им а женамо бе жива бяха я отвлекли за разплод но бая по грозни бяха от тези в погрешен завои и скалите имат очи и филма е доста по гаден абе в устите приличаха на 30 дена мрак с вапирите тоз филм и като пришалеца

Не съм изцяло сигурен, но виж да не е този: http://www.imdb.com/title/tt1262413/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря на Cinemascrotum тарсих филм на погрешен завои а тои ми го намери филма се казва Offspring много е як ужас е но си заслужава гледането онези просто са няма нищо в сравнение с него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кажете подобни филми като тези които бях споменал от този род мисе гледат а можи и други но след 90 година даса и без тез наи новите нямат никакав тоест нискобюжетни ми изглеждат е освен ако сам изтарвал някои

брат ти получили благодарностите за филма новсам и незнам каде да пиша и ти писах в профила

Не съм изцяло сигурен, но виж да не е този: http://www.imdb.com/title/tt1262413/

извиняваи но даи помощт новобранец сам ништо незнам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кажете подобни филми като тези които бях споменал от този род мисе гледат а можи и други но след 90 година даса и без тез наи новите нямат никакав тоест нискобюжетни ми изглеждат е освен ако сам изтарвал някои

извиняваи но даи помощт новобранец сам ништо незнам

Пратих ти ЛС с няколко предложения за подобни филми. Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Някои може ли да препоръча филми като "Cruel Intentions" ? 

До колко сексуалната част трябва да е застъпена във филма?

Като подобен мисля, че ще ти хареса Friends with Benefits. Може да погледнеш и No Strings Attached. И последно Easy A.

Не са чак толкова подобни, но пак са близки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване