Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Или защо определен модератор трие мнения,  квалифицирайки ги като офф топик,  защото не съвпадат с неговия мироглед,  а негови мнения, също далеч от темата стоят.  От както съм във форума с някои от модераторите действително влезнах в спор,  но заглушаване не бях срещал.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен права, има и правила, които трябва да спазвате!

Ако трябва запознайте се пак с правилата на Форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А правилата важат за едните само, за другите не важат? Последния изтрит коментар си беше баш по темата,  него защо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори с пускането на тази тема сте в нарушение на едно от тези правила!

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами помислете тогава за промяна на точка 2.19.  Защо? Възмущавате се от събитията в държавата, а правите същото. Не може да триеш мнение, защото не ти харесва,  и този чието мнение си изтрил да не може да те пита защо.  Това се нарича цензура,  която нормално мислещия човек не може да я приеме.  Все пак още се водим хора,  не овце.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Michigan111 написа:

А правилата важат за едните само, за другите не важат? Последния изтрит коментар си беше баш по темата,  него защо? 

Правилата важат за всички и никой модератор не трие мнения просто така, да не говорим че вече и не наказва, не че няма нужда, Та престанете с глупостите.

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Ами помислете тогава за промяна на точка 2.19.  Защо? Възмущавате се от събитията в държавата, а правите същото. Не може да триеш мнение, защото не ти харесва,  и този чието мнение си изтрил да не може да те пита защо.  Това се нарича цензура,  която нормално мислещия човек не може да я приеме.  Все пак още се водим хора,  не овце.  

Това е ФОРУМ, а не държава. Тук няма правителство и съдебна система. Има опцията да се докладва за проблеми, а има общи правила, с които всеки СЕ СЪГЛАСЯВА! Та хайде да спрем с мрънкането. Не знам някой да трие мнения, защото не му харесват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Правилата важат за всички и никой модератор не трие мнения просто така, да не говорим че вече и не наказва, не че няма нужда, Та престанете с глупостите.

Ми не са глупости. Точно с теб често влизаме в спор,  да си видял да отварям тема за това?  Но в случая си е цензура,  като последния пост действително си беше по темата,  без значение на кой ще се хареса и на кой не. 

И като важат за всички,  кажи ми последния му пост в казармената тема колко общо има с темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, Michigan111 написа:

Ми не са глупости. Точно с теб често влизаме в спор,  да си видял да отварям тема за това?  Но в случая си е цензура,  като последния пост действително си беше по темата,  без значение на кой ще се хареса и на кой не. 

И като важат за всички,  кажи ми последния му пост в казармената тема колко общо има с темата. 

Ами пиши на Калин Карабойчев! Той веднага ще проврери за какво става на въпрос и ще ВЗЕМЕ адекратни мерки, но не ни обвинявай, че сме ГЕСТАПО. Това не е вярно, Аз лично съм трил доста мнения в раздела за хардуер и никой не се е сърдил. Не може постващия да пита за хардуерен проблем и понеже е с женски ник да се пита на колко години е и дали си има гадже. Мнението отива в кошчето начаса.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Michigan111 написа:

Или защо определен модератор трие мнения,  квалифицирайки ги като офф топик,  защото не съвпадат с неговия мироглед,  а негови мнения, също далеч от темата стоят.  От както съм във форума с някои от модераторите действително влезнах в спор,  но заглушаване не бях срещал.   

Здравейте,

Извиняваме се за причиненото неудобство. Трябваше просто да се свържете с някой администратор за да провери нещата. Не е нужно да занимаваме всички с това. 

Мненията са възстановени и са взети мерки това да не се случва отново. 

Поздрави и приятни мигове във форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пиши на Калин Карабойчев! Той веднага ще проврери за какво става на въпрос и ще ВЗЕМЕ адекратни мерки, но не ни обвинявай, че сме ГЕСТАПО. Това не е вярно,

Не съм казал нищо за Гестапо,  дори в първия пост го написах че заглушаване не съм срещал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Не съм казал нищо за Гестапо,  дори в първия пост го написах че заглушаване не съм срещал.

Шефът ти е  писал по-горе.  Мисля, че вече разбра!!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kalin Karaboychev написа:

Здравейте,

Извиняваме се за причиненото неудобство. Трябваше просто да се свържете с някой администратор за да провери нещата. Не е нужно да занимаваме всички с това. 

Мненията са възстановени и са взети мерки това да не се случва отново. 

Поздрави и приятни мигове във форумите.

Благодаря.

Шефът ти е  писал по-горе.  Мисля, че вече разбра!!!

Даже благодарих :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Благодаря.

Даже благодарих :)

Сега вече знаеш, че има свобода във форума, както че има и правила, които са написани точно и ясно и ако има проблем може винаги да докладваш по всяко време! Видях, че си балгодарил!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

Сега вече знаеш, че има свобода във форума, както че има и правила, които са написани точно и ясно и ако има проблем може винаги да докладваш по всяко време! Видях, че си балгодарил!!! 

кой модератор изгоре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

кой модератор изгоре

Ти гледай ти да не изгориш, за модераторите не се притеснявай ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти гледай ти да не изгориш, за модераторите не се притеснявай ;)

не

беше ми  интересно кой модератор вече има време  да  измие посудата 

току-що, M.Николов написа:

Аз, Сергеев.

а ти ли

е честити измити съдове 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Ще се радваш или ще плачеш.:)

в средно положение съм

знаех че  ще стане

няма за какво да се радвам или плача

следващия е  алгор 

да видиме кога само 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeеv написа:

в средно положение съм

знаех че  ще стане

няма за какво да се радвам или плача

следващия е  алгор 

да видиме кога само 

Algor  няма да е. Бъди спокоен!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Algor  няма да е. Бъди спокоен!!

и николов викаше така 

е кво ста  пукна гърнето 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeеv написа:

и николов викаше така 

е кво ста  пукна гърнето 

Има неща, които не занаеш. И спокойно лично аз ще ти обръсна мустака със съдействието на шефа :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има неща, които не занаеш. И спокойно лично аз ще ти обръсна мустака със съдействието на шефа :lol6:

има

ама повечето неща ги знам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeеv написа:

има

ама повечето неща ги знам 

Ей не се спря. Не усещаш ли, че те бъзикам!! Както и да е. Приятно прекарване във форума. А като нарушиш правилата ще ти обръснем мустака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...