Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 21 минути, Maleficient написа:

Електра

много си умна

да не си била и учителка по литература 

а как се казва коплексът   влечение към учителката ?

преди 4 часа, Колев60 написа:

Няма да се изненадам, ако си го правил наистина. Ти си тип "Чешит" и затова не ти вярвам, че си го правил.

стискайте палци

дано ми одобрят кандидатурата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам, някои пак ореваха форума  за сЛободията си която уж била право на мнение и свобода на словото  ... Да, за съжаление и такива имат права да се изказват и плюят всичко дето не им харесва, а останалите да ги търпят... криворазбрана демокрация и това си е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.07.2019 г. в 21:57, Sinbad_ написа:

Да, за съжаление и такива имат права да се изказват и плюят всичко дето не им харесва, а останалите да ги търпят... криворазбрана демокрация и това си е...

Ами светни ни за праворазбраната демокрация,  тази при която като кажеш че нещо не ти харесва отиваш в Белене ли? Липсва ли ти?  Няма я вече,  свиквай.  И никой не те кара да търпиш,  нито да четеш.  Ама си вреш червената кратуна и бълваш помия,  като  главния редактор на Разбойническо дело ли се вживяваш? Ама и Разбойническо дело го няма вече.   Ей по гнусно нещо от бетонния комундел няма.  

И всъщност чест прави на администратора за бързата и адекватна реакция,  очевидно със съвременно и нормално мислене,  разбиращ какво означава свобода на словото,  нещо което вие, червените манерки няма да разберете никога,  защото сте закърмени с идеята да сте роби. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то и аз искам да тръгна по гол *уй на улицата, ама нещо ще ме приберат в една стая с меки стени, що така бе Миме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Michigan111 написа:

И всъщност чест прави на администратора за бързата и адекватна реакция,  очевидно със съвременно и нормално мислене,  разбиращ какво означава свобода на словото,  нещо което вие, червените манерки няма да разберете никога,  защото сте закърмени с идеята да сте роби. 

Все пак и ти не злоупотребявай с адекватността на админа, защото ако в конкретната ситуация е реагирал за теб приемливо, следващия път, ако се опитваш да провокираш ненужни крамоли, едва ли ще ти позволи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

Все пак и ти не злоупотребявай с адекватността на админа, защото ако в конкретната ситуация е реагирал за теб приемливо, следващия път, ако се опитваш да провокираш ненужни крамоли, едва ли ще ти позволи.

Не съм имал и нямам намерение да злоупотребявам с нищо,  нито пък да провокирам.  Имам си позиция и я отстоявам.  И не е да тръгна с гол *уй по улицата,  каквото желание колегата преди теб изрази,  а да имаш право свободно да кажеш какво мислиш и ако двама човека нарушават правилата , то брадвата да бъде и за двамата . Сигурен съм, че и ти не виждаш злоупотреба.  А ако наруша правилата е нормално да бъда санкциониран.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

Не съм имал и нямам намерение да злоупотребявам с нищо,  нито пък да провокирам.  Имам си позиция и я отстоявам.  И не е да тръгна с гол *уй по улицата,  каквото желание колегата преди теб изрази,  а да имаш право свободно да кажеш какво мислиш и ако двама човека нарушават правилата , то брадвата да бъде и за двамата . Сигурен съм, че и ти не виждаш злоупотреба.  А ако наруша правилата е нормално да бъда санкциониран.  

Колегата ви каза че като на улицата си има правила за поведение така и във форумите, който разбрал разбрал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Колегата ви каза че като на улицата си има правила за поведение така и във форумите, който разбрал разбрал

А като прочетеш последното изречение на това, което цитира,  че ако наруша правилата е редно да бъда санкциониран,  как го разбираш?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Michigan111 написа:

А като прочетеш последното изречение на това, което цитира,  че ако наруша правилата е редно да бъда санкциониран,  как го разбираш?  

Ето така "...ама нещо ще ме приберат в една стая с меки стени..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Michigan111 написа:

чест прави на администратора за бързата и адекватна реакция,  очевидно със съвременно и нормално мислене,  разбиращ какво означава свобода на словото,  нещо което вие, червените манерки няма да разберете никога,  защото сте закърмени с идеята да сте роби. 

Червената манерка никога не е разбирала какво е свобода на словото и отговорност от това. Но с удоволствие се възползва от тази свобода. И пищи когато я загуби :)

Парадокс, но факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Ето така "...ама нещо ще ме приберат в една стая с меки стени..."

Добре де, ама аз пак не схванах каква е идеята и целта на няколкото поста.  Някакво нарушение ли направих? Защото за мене "искам да се изразявам свободно и правилата да важат за всички" и "искам да тръгна с гол *уй по улицата" са неща, които не са съвсем еднакви, да не кажа различни.  Първото се нарича човешки права,  а второто е обикновен ексхибиционизъм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

Добре де, ама аз пак не схванах каква е идеята и целта на няколкото поста.  Някакво нарушение ли направих? Защото за мене "искам да се изразявам свободно и правилата да важат за всички" и "искам да тръгна с гол *уй по улицата" са неща, които не са съвсем еднакви, да не кажа различни.  Първото се нарича човешки права,  а второто е обикновен ексхибиционизъм. 

Бъркаш, както на улицата не можеш да тръгнеш гол така и тук не можеш да си позволиш някои неща които са в нарушение на добрия тон и никой не ти е ограничил правата, имаш право да ревеш ако кажеш нещо и пред вас дойде черния бус с нинджите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,  явно си решил да ми преразказваш правилата,  аз вече написах 2 пъти, пиша го 3 ти,  ако наруша правилата е нормално да бъда санкциониран,  прочитай го след всеки твой пост, все едно пак съм го написал и готово. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" В Декларацията за правата на човека и гражданина свободата се определя като възможност човек да прави (*) това, което не нанася вреда или щета на друг човек ...."

(*) Всяко правене си има граници , т.е. правила които ги определят ! :nono:

Това не е нито Демокрация , нито Социализъм . Не е Либерализъм или Тоталитаризъм...... нито нищо друго подобно . (това за тъпите и заблудените !:nono:)

Свободата е изконна човешка ценност от както хора ходят по земята !

За което си има правила . Следва да се съблюдават и прилагат. Ако не - срещу насилника се прилага съответно насилие за да се поправи .

.......докато му уври празното канче ! Пък той да се лигави и плаче колкото и където си иска , че му отнемали свободата . :lol6:

Казано е простичко правило от древни времена - не прави това , което не искаш на теб да се върне с "лихвите" . А то се връща , рано или късно , защото живеем в общество , а не сам в пещерата:nono:........а даже и в пещерата си има правила - да не си разплискваш ла@ната.....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитати от: Всеобща декларация за правата на човека 

Като взе предвид, че признаването на достойнството, присъщо на всички членове на човешкия род, на техните равни и неотменими права представлява основа на свободата, справедливостта и мира в света,

Като взе предвид, че пренебрегването и неуважаването на правата на човека доведоха до варварски деяния, които потресоха съвестта на човечеството, и че създаването на един свят, в който хората ще се радват на свобода на словото и убежденията си и ще бъдат свободни от страх и лишения бе провъзгласено за най-съкровения стремеж на човека,

...

Член 1
Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права. Те са надарени с разум и съвест и следва да се отнасят помежду си в дух на братство.

...

Член 18
Всеки човек има право на свобода на мисълта, съвестта и религията; това право включва правото да смени религията или убежденията си, както и свободата да изповядва религията или убежденията си, индивидуално или колективно, публично или частно, чрез обучение, обреди, богослужение и ритуали.
... 

Член 19
Всеки човек има право на свобода на убеждение и на изразява-нето му; тази свобода включва правото безпрепятствено да се придържа към своите убеждения, както и правото да търси, да получава и да разпространява информация и идеи чрез всички средства и без оглед на държавните граници.

...

Член 29
1. Всеки човек има задължения към обществото, в което единствено е възможно свободното и цялостно развитие на неговата личност.
2. Всеки човек, при упражняването на своите права и свободи, е подчинен само на такива ограничения, установени със закон, изключително с цел да се осигури необходимото признаване и зачитане правата и свободите на другите и за удовлетворяване на справедливите изисквания на морала, обществения ред и общото благоденствие в едно демократично общество.
...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще повторя пак, дано някои сорсоидни хлебарки разберат че тяхната сЛободия , а реално чиста проба злобеен и плюене , така нареченото "Език на омразата " дори в любимата им ФАЩ ще бъдат баннати и наказани за такова....Да не говорим за аватари откровенно проповядващи насилие над определна група хора ...... 

Но това е положението , синята демокрация се изроди в подобни хлебркоподобни същества, които знаят само да повтарят мантрите си до втръсване из нета  постоянно и ежечасно с някакви неясни мотиви и цели... Те какво, мислят си че могат да изменят нашето съзнание ли ? :)) Или да променят нашето минало което сме изживели донякъде, с такива измислени и пропагандистки ходове... 

Едно време подобни болни и зациклили на едно и също хорица им предлагаха психиатрична медицинска помощ поне... а сега ги изпозлват за да прокламират демокрацията и сЛободията велика ... на нас , как беше "  червени кратуни бълващи помии " и " бетонни комундели "   :))) 

Ех демокрацио демокрацио  :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може ли да общувате нормално? Прекалявате . . .  . .

240 дървени кратуни с процедурните им глупости не са подходящ пример за нормално общуване. Това е само за пред тивилизора, вижте ги как се държат като няма камери и има плюскане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Филипов ме изпревари! Ама и аз ще ви кажа, че прекалявате и навлизате в наказателното поле на терена! То не са определения, формулировки, подмятания и т.н.

Хайде по-кротко?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, бивши колеги, нормално!

Вместо лицето пуснало темата да бъде наказано понеже нарушава поне 3 от правилата на форума, то бива толерирано от администратора.

Ама няма проблем, важното е трафик да има.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей направо изтрещявате от злоба,  усещам как не можете да приемете, че я няма цензурата която бленувате.  А шизото синбат направо сърцетуп получава. Другарю Николов,  като споменахме синбат,  наричащ хората хлебарки,  в неговия случай защо не си така загрижен за правилата на форума, защото само за автора искаш наказание. То всъщност за това е и темата,  отказваш да разглеждаш всички като еднакви и правилата за другите важат, а за теб не важат. И пак друг ти е виновен. Като на синбат, все накой му е виновен, все някой му е длъжен. Вие не разбрахте ли, че ако си мислите че всички карат в насрещното, то всъщност вероятно вие го правите. Във вашия телевизор е грешката. 

Без значение дали ви харесва или не,  света се глобализира,  комунистите измират а Разбойническо дело няма се върне никога,  за ужас на синбат свободата напредва.  Кофти,  а синбате?  

А ако толкова ви липсва да бъдете доминирани - заминавайте в Северна Корея. 

преди 4 часа, Sinbad_ написа:

Ще повторя пак, дано някои сорсоидни хлебарки разберат че тяхната сЛободия , а реално чиста проба злобеен и плюене , така нареченото "Език на омразата " 

После защо съм те наричал "червена кратуна бълва ща помии". Ми прочети коментарите в цялата тема,  някой да съм обидил?  Някой да съм нарекъл хлебарка?  Не съм.  Кой злобее,  плюе и говори с езика на омразата,  аз или ти?  Ти го правиш.  И се оплакваш.  Ми ето, обиждаш и не те трият.  Обиждаш и дори забележка не ти правят.  От какво се оплакваш,  че не трият мен? За какво да ме трият?  

Аз ли съм виновен,  че не можеш да водиш нормална комуникация.  А не можеш,  защото не искаш.  Не искаш, защото ти реално не искаш комуникация,  искаш това което ти решиш,  това да стане.  Ама само в дома ти може, което пак не е сигурно.  В обществото не - никой не е длъжен да се съобразява с твоето мнение. 

И колкото по бързо го осъзнаеш,  толкова по добре за теб.  Хората си искат свободата и скоро промяна не се очертава.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудех се къде да му благодаря на Калин. Лъжа естествено ... :) 

Да, точно тук ще му благодаря!

Сега е момента.

Благодаря!!!

Може би сме последни от своя род или народ, или от свободните, но не се даваме така.

Продължаваме в своята борба. В своя остатък от смисъла на собствения ни живот.

Да, обичаме свободата и даваме своя принос в този свободен форум.

Банално или непонятно, ние сме тук. Някой защото вярват, а други защото се страхуват.

И как да им обясним, че правилата са си правила и само и единствено ти Калине решаваш къде да ги "нарушиш" (промениш)  в тоя форум.

Не случайно избрах тази тема, която е в разрез с правилата на този форум и именно чрез негативизма в нея нека видят позитивизма.

Да, има свобода във този форум!

Успех!

на ‎29‎.‎7‎.‎2019‎ г. в 22:35, Michigan111 написа:

И колкото по бързо го осъзнаеш,  толкова по добре за теб.  Хората си искат свободата и скоро промяна не се очертава.  

На теб драги ми авторе ... хм ... за тази тема също благодаря!

Колкото по-бързо осъзнаете, че не форума Ви ограничава, а Вие самите във Вашите схващания и убеждения, то ще разберете какво е свобода на слово и уважение.

Но, Вие си знаете и никой тука не Ви убеждава в противното.

И на Вас желая успех и дай боже да се почувствате щастлив от това което сте.

Ако ли пък се чувствате щастлив, то явно Вашето щастие се разминава с нашето.

Бъдете си щастливи и себе достатъчни. Не ни пречите. Напротив спрямо Вас хората придобиват един ориентир къде е свободата. ;)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

На теб драги ми авторе ... хм ... за тази тема също благодаря!

Моля. Пак заповядай.

преди 1 час, ДиоиД написа:

Колкото по-бързо осъзнаете, че не форума Ви ограничава, а Вие самите във Вашите схващания и убеждения, то ще разберете какво е свобода на слово и уважение.

Да започна отзад напред.  С теб не сме се засичали по други теми ли? Някъде проявих неуважение и опитах да си натрапя мнението?  Ако е имало случай,  моля за извинение.  Но не мисля че има. 

Ако беше изчел цялата тема щеше да ме разбереш. Форума е отражение на отношението в обществото,  тук сме същите хора, от същото това общество. Възмущаваме се от случаи в които уж всички са равни,  а някои се оказват по равни от останалите. Такъв е и повода за тази тема. И не виждам нищо лошо някой да поиска правилата да важат за всички,  еднакво.  Ще кажеш смешна работа за 2 изтрити коментара.  Но не коментарите са важни,  а принципите.  Ако искаме да станем нормално общество,  трябва да започнем да се държим като такова.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Michigan111 написа:

Пак заповядай.

Благодаря отново, но нямаше нужда от Вашето внимание.

Полъскан съм, но не заслужавам.

Мисля, че разбрахте - има някъде свобода. Хм ... и някакво равенство, но не тъждественост ... ;) 

п.п. Културно: Моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама няма как да си равен с модератора бе, пич!

Ама защо на това мнение си решил да спреш офтопика, ми защото все в някой момент трябва да спре.Защо не отидеш да питаш регулировчика защо сега точно е решил да смени посоката на движение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та до докъде стигна мъдренето има ли цензура или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...