Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ко се смееш пич, жена ти ще плаща да ми мият дупето.;)

Не е ли гот?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Ко се смееш пич, жена ти ще плаща да ми мият дупето.;)

ами аз го правя заради цирка ,бре Ник-ооф. На всичкото отгоре няма да ми струва и скъпо.Това разбира се няма да наклони земната ос, нито ще промени хода на събитията и горите ти Тилилейски в задния двор не са водата, която върти мелничното колело на историята , но  защо да не се изхилим на картинката как се заголваш и хората вършат това, което би трябвало да бъде твоя естествена грижа. При това и го документираш.

След като извадихме от дълбока нелегалност факта,че нямаш интимна хигиена дай да оставим на водопада на времето оставащо до края на годината да видим дали ти стиска да изпълниш поредна уговорка. Още повече, че ще издействаш и подарък за Повелителката на двете бидета. Действай ,защото този път няма да ти оставя мостове да се измъкваш. Следващия ми отговор ще е под формата на въпрос !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, M.Николов написа:

Ан тъй, обичам да има страст.:D

абе разправят , че щастлив край имало в масажните салони, и дали това е така трябва да се информираш в СПА-то. Ако нещо комбинират с подсушаването тогава влизаш в изискванията.

Линиите за залагане са отворени, насреща сме с плащането , чакаме да започнеш да изпълняваш уговорката. Още една награда за теб-накрая на годината , ако спазиш изискванията, не само ще ти връчим едно биде с което да се изкатериш по балкона на Жулиета от РусИ , но ще пуснем в твоя чест и песента День Победы в изпълнение на Кобзон.

-----------------------------------------------

Пропусна да изясниш, какво ще платиш ти, ако не спазиш уговорката.??? Някак си избягваш отговора на този въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

какво ще платиш ти

На босия цървулите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

Пропусна да изясниш, какво ще платиш ти, ако не спазиш уговорката.??? Някак си избягваш отговора на този въпрос.

Нищо, скъпа, аз не съм се изхвърлял с гръмки обещания, нали знаеш, не ми е в стила.

Аз кротко си пишех, когато ти ме атакува с предложения за спа.:D

Колкото да не ти счупя хатъра ще се наложи да посетя някой.;)

Малко ли реклама си правиш на мой гръб?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, M.Николов написа:

Нищо, скъпа, аз не съм се изхвърлял с гръмки обещания, нали знаеш, не ми е в стила.

Аз кротко си пишех, когато ти ме атакува с предложения за спа.:D

Колкото да не ти счупя хатъра ще се наложи да посетя някой.;)

Няма значение, какъв е повода, важното е денят на победата. Действай.

Ето съгласна съм и да ти подсушат анатомията било със сешоар било устно , какво да се прави ,няма да те оставим да се подсечеш , я  ...то моята доброта няма край. Само да уточнят в описанието процедурата.

Искам да ти кажа, че ще бъде фурор в банката ми повода за разплащането. 

Стига си лялял. Чакаме.

преди 26 минути, Реджеп Иведик написа:

На босия цървулите

е то това е ясно. Аз отдавна съм го поставила в  тая ранглиста на първо място. 

Сега за трети път ще го пробваме дали е двуликият Янус или двуликият А@ус .

преди 24 минути, _nib_ написа:

14398220.jpg

те и тези, които  спят със съновника на Рафаело под възглавницата   са така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Сеуле установили невероятный экран. Внутри него бьется о стены весьма реалистичная штормовая волна. Однако это 3D-иллюзия

Огромный медиафасад размером 80,1 м в ширину и 20,1 м в высоту является популярной площадкой для рекламы наиболее уважаемых корейских брендов, а также для демонстрации клипов известных исполнителей.

ezgifcomvideotogif11590392602.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, _nib_ написа:

Добро утро

14368343.jpg

Красота. Обичам природата и съм и голям фен. Затова към  всичките ни  къщи има и гора с изключение на тези в Исраел.

Ето нещичко и от мен- България, по пътеките за Сливодолското падало :

]35083525393_07982c73e0_z.jpg[

]35723404612_21582ee76e_z.jpg[

]35761417291_a671d39e63_z.jpg[

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой за наздраве остана ли тука

:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, haidukpikaso написа:

някой за наздраве остана ли тука

:cheers:

защо да не остана. Само ни е малко рано, но няма да се разминем .

Щом е дошло времето при теб- Наздраве и със Здраве !

преди 1 минута, _nib_ написа:

НАЗДРАВЕ

какво пиеш ?

преди 2 минути, _nib_ написа:

НАЗДРАВЕ

14402865.jpg

Ние подаряваме цветя на Бени :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

защо да не остана. Само ни е малко рано, но няма да се разминем .

Щом е дошло времето при теб- Наздраве и със Здраве !

какво пиеш ?

Ние подаряваме цветя на Бени :lol6:

фанта портокал.....

преди туй....литър айран

шсъ удавя

14402935.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _nib_ написа:

фанта портокал.....

преди туй....литър айран

:eek: какво става с теб бе човек ?

Аз между другото в момента пия комбуча. Миналата година го опитах за първи път  на един фермерски базар.После го намерих в магазина и си взимам редовно. Освен ,че ми харесва на вкус е и полезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

14402939.jpg

видях един набор с розова тениска....

казах му....много хубава блузка...мъжки нямаше ли?

....той ми се обиди......

преди 2 минути, valkiria1 написа:

:eek: какво става с теб бе човек ?

Аз между другото в момента пия комбуча. Миналата година го опитах за първи път  на един фермерски базар.После го намерих в магазина и си взимам редовно. Освен ,че ми харесва на вкус е и полезно.

ми не ми се пие алкохол....

има бяло вино.....литър....

ракия....два и половина....

оня ден ми стана жегаво....викам си-ще си взема бира....ама в магазина пак посегнах на фантата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _nib_ написа:

14402911.jpg

за евреите не пише, ама то напоследък като кажеш американец и Америка  и веднага се сещат за Федералния резерв единствения държавен резерв в света, който се намира в частни ръце...чакам някой да се сети без жокер , кои са тия ръце:lol6:

преди 3 минути, _nib_ написа:

.

ми не ми се пие алкохол....

има бяло вино.....литър....

ракия....два и половина....

оня ден ми стана жегаво....викам си-ще си взема бира....ама в магазина пак посегнах на фантата

ако е до настроение добре, да не е по здравословни причини. Надявам се да се чувстваш добре .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

за евреите не пише, ама то напоследък като кажеш американец и Америка  и веднага се сещат за Федералния резерв единствения държавен резерв в света, който се намира в частни ръце...чакам някой да се сети без жокер , кои са тия ръце:lol6:

нема се сърдите че мечката не ви е споменала

14402944.jpg

14402945.jpg

14402946.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _nib_ написа:

нема се сърдите че мечката не ви е споменала

е, нали като изяде всичките, трябва да остане  някой да я храни в зоологическата градина.:lol6:

-------------------------сега се замислих, какви хора управляват България. Министърката Ангелакова раздаваше боб и таратор пред Лувъра , та да рекламира България като туристическа дестинация. После и дойде идея да прати картички на всичките 400 к туристи посетили страната през  последния сезон. Гърците, италиянците, египтяните нищо не пращат  и самолетите до тях пълни. Вече почнах да получавам оферти от туристическия ни агент.

Тия вашите примати, някоя мечка няма ли да ги изяде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е, нали като изяде всичките, трябва да остане  някой да я храни в зоологическата градина.:lol6:

-------------------------сега се замислих, какви хора управляват България. Министърката Ангелакова раздаваше боб и таратор пред Лувъра , та да рекламира България като туристическа дестинация. После и дойде идея да прати картички на всичките 400 к туристи посетили страната през  последния сезон. Гърците, италиянците, египтяните нищо не пращат  и самолетите до тях пълни. Вече почнах да получавам оферти от туристическия ни агент.

бетона трябва да се махне....обслужването трябва да се промени.....цените....меко казано ненормални в сравнение с византийските или турските....

батак....каквито и глупости да и дойдат на акъла.....нема да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, valkiria1 написа:

предлагам да ги направим дарение на Парка за танцуващи мечки в Белица

21 мечовци ша им са зарадват нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _nib_ написа:

бетона трябва да се махне....обслужването трябва да се промени.....цените....меко казано ненормални в сравнение с византийските или турските....

батак....каквито и глупости да и дойдат на акъла.....нема да стане

Имаме имот в Созопол. Вече не го ползваме. Дала съм го под наем целогодишно на едни руснаци. Въобще не искам да чуя за българското море. Преди време се чухме с жената. Получил мъжа и някаква криза посред нощ. Дошла линейка от Бургас. Взели им 300 евро само затова. Отделно прегледа -горе долу измерили кръвното , ударили една успокоителна инжекция и им казали на сутринта да отидат на специалист. Оказало се че мъжът бил с апендицитна криза. След приемането в клиниката го оперирали по спешност. Имал дни човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме имот в Созопол. Вече не го ползваме. Дала съм го под наем целогодишно на едни руснаци. Въобще не искам да чуя за българското море. Преди време се чухме с жената. Получил мъжа и някаква криза посред нощ. Дошла линейка от Бургас. Взели им 300 евро само затова. Отделно прегледа -горе долу измерили кръвното , ударили една успокоителна инжекция и им казали на сутринта да отидат на специалист. Оказало се че мъжът бил с апендицитна криза. След приемането в клиниката го оперирали по спешност. Имал дни човека.

не ви и трябва да идвате тука...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...