Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nqkoisi123

Харесвам момиче, което не познавам

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм момче на 17 почти 18 години (12 Клас) и съм много затворен човек, нямам много приятели, никога не съм имал приятелка, и харесвам едно момиче, което е от съседния клас, никога не сме говорили с нея, тя е от моето ,,село'', пратих и покана във фейсбук, прие ме, но не ми изглежда много активна там.. Последвах я във инстаграм, но не ми върна последването... Веднъж и писах дали е от моето село, за да завържа разговор, отговори ми, но сякаш не се получи не знам какво да правя, не знам как да я заговоря... Веднъж беше седнала до мен на пейката докато говоря по телефона и аз се стъписах, не знаех какво да правя... Иначе като цяло съм супер срамежлив, дори ме е срам от собствения ми клас и не мога да говоря пред тях пък камоли да заговоря, , непознато момиче''.. Не съм по шумните компаний, не пуша ( може би затова не съм се запознал в повечето хора от училището ми, защото всички са пушачи и говорят докато пушат, но въпросното момиче никога не съм я виждал долу, само по коридорите я засичам, ще се радвам да дадете някакъв съвет, мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Nqkoisi123 написа:

Здравейте, аз съм момче на 17 почти 18 години (12 Клас) и съм много затворен човек, нямам много приятели, никога не съм имал приятелка, и харесвам едно момиче, което е от съседния клас, никога не сме говорили с нея, тя е от моето ,,село'', пратих и покана във фейсбук, прие ме, но не ми изглежда много активна там.. Последвах я във инстаграм, но не ми върна последването... Веднъж и писах дали е от моето село, за да завържа разговор, отговори ми, но сякаш не се получи не знам какво да правя, не знам как да я заговоря... Веднъж беше седнала до мен на пейката докато говоря по телефона и аз се стъписах, не знаех какво да правя... Иначе като цяло съм супер срамежлив, дори ме е срам от собствения ми клас и не мога да говоря пред тях пък камоли да заговоря, , непознато момиче''.. Не съм по шумните компаний, не пуша ( може би затова не съм се запознал в повечето хора от училището ми, защото всички са пушачи и говорят докато пушат, но въпросното момиче никога не съм я виждал долу, само по коридорите я засичам, ще се радвам да дадете някакъв съвет, мерси предварително!

Не ми се сърди, но докато си "задръстеняк" нищо няма да направиш. Имаш чувсто за малоценност и това ще ти разсипе живота, ако не го промениш. Помисли защо и от какво те е срам, защо си затворен, кое е това което ти пречи и започни да го променяш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

покани я да гледате заедно видео, ти пред твоя компютър вкъщи и тя пред нейния у тях и да обсъждате какво виждате на екрана, като за начало ѝ предложи да направи търсене в гугъл с massage rooms  и тя да избере от резултатите какво да гледате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сега да си знаеш,  ако момата е отракана няма как да стане нещо. Другия момент е ти да спреш да се делиш от хората.  Това че не пушиш трябваше да е оправдание ли? И аз не пушех,  ама кибичех с пушачите навън да си говорим, то всъщност половината бяхме непушачи.  То или искаш да общуваш с хора, или не искаш. И за какво си я добавил във ФБ,  като няма да я поздравиш на спирката? Ми говори си с нея,  както си говориш с приятелите,  момиче е бе, не питбул,  няма те охапе.  Станете първо приятели,  че едното без другото не става.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе да харесваш - по скоро твоето в момента е хормони

пусни си да гледаш филм на ужасите и ще е забравиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами иди и се запознайте, това е толкоз просто и логично :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Ами иди и се запознайте, това е толкоз просто и логично :)

Е, ти какво си мислиш, че не искам ли :D Просто ми е притеснено да отида ей така да се запознаем :D Не върви :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Белгиеца написа:

покани я да гледате заедно видео

Белгиец тва не е 83г. големия сняг когато си мечтаел да имаш бетамакс. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно - ти докато пускаш тема за нея в нета тя с кой ли е, и какво ли прави с него, не в нета - ей това е разликата между вас

нищо няма да стане между вас

още няколко месеца и завършваш и няма да е виждаш - и ще е забравиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи и че ти е трудно да си напишеш сам домашното, и я покани да седнете някъде и да ти помогне да го напишете 2 мата, завързваш разговор докато ти обяснява, недей се срамува.

И сега ако ти откаже да не вземеш да тръгнеш да се гърмиш заради нея ей:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Nqkoisi123 написа:

Е, ти какво си мислиш, че не искам ли :D Просто ми е притеснено да отида ей така да се запознаем :D Не върви :D 

Абе варианти има много ти ако имаше мерак щеше да си го измислил досега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, petie1 написа:

Абе варианти има много ти ако имаше мерак щеше да си го измислил досега

Притеснението и страха ми са по силни от мен :X 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ти всъщност е в нагласата. Ако тръгнеш да заговаряш нея и ако тръгнеш да заговаряш продавачката в магазина (просто за да си напазаруваш) технически е едно и също , но ти го приемаш за нещо различно.  Момичето си е човек както всички други и просто трябва да се отпуснеш и да говориш с нея така, както би говорил с продавачката.  Казах ти вече, не хапят.  Поне повечето 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти им позволяваш да са по-слини от теб и никой друг. Докато им позвояваш така ще е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Nqkoisi123 написа:

Само с добро чувство, позволете да вметна, че не сте дете на 18. Допускам, че водите обучение по литература или друга кръжочна форма, по така популярните днес психология или Бог знае какво. И търсите реакции на сценарии от ежедневието на тийн. 17 годишните не пишат така, нито знакоподреждат мислите си по този начин като вас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мн съжалявам, ако развалих някаква игра, пристъпяйки като слон в стъкларски магазин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Iztre6tel написа:

Мн съжалявам, ако развалих някаква игра, пристъпяйки като слон в стъкларски магазин. 

Не знам за каква игра става дума и какво говорите, точно на 17 години съм и търся съвети от хора, които (може би) са били в същата ситуация като мен.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Iztre6tel написа:

Е, щом настоявате.

Няма ме.

Въбще не знам каква ви беше мисълта .. Според вас ще тръгна да си измислям сценарий на 18 годишни ,,деца'' както така ги наричате, просто защото нямам работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Nqkoisi123 написа:

Не знам за каква игра става дума и какво говорите, точно на 17 години съм и търся съвети от хора, които (може би) са били в същата ситуация като мен.. 

Нямам съвет за теб.

Помня и аз изгарящото чувство за срам, представяйки си как да я заговоря - на твоите години тогава. О, бях с много добро и подплатено самочувствие... но срам. Сега, след десетки години от тогава, предполагам, че не беше срам от другите, а юношески срам от неуспеха пред себе си, с всичкото ми истинско самочувствие.

Нейсе, тази ми нежност хвана мазол с годините. Сега, със свободата ми на първи контакт, жените ме гледат малко, доста или панически накриво - като бъдещ изнасилвач, едва ли не :D

Любовта е много хубаво нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Nqkoisi123 написа:

Ами ето една идея- общ познат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.12.2019 г. в 22:54, Nqkoisi123 написа:

И защо? Да не си убец, извратеняк, олигфрен, сакат......? Какво те притеснява???

на 14.12.2019 г. в 0:40, Nqkoisi123 написа:

Ти си ги храниш и ти им позволяваш. Тази жена да не е ядрен реактор, че ако сбъркаш нещо да помете цял град.

преди 8 минути, ...Alex&Vanko... написа:

От какво те е страх и се притесняваш? Че ще се изложиш? Ми ти като не опиташ вече си се изложил.

Да я хване за дупето.

Ти пък за едно дупе да я бара?? Направо да действа като преди 10 000 години. Взема боздугана, удря я по главата и си я прибира в юртата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...