Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Желаете ли бутоните докладвай да бъдат премахнати ?  

30 гласували потребители

Тази анкета е затворена за нови гласувания
  1. 1. Желаете ли бутоните докладвай да бъдат премахнати ?

Препоръчан отговор

току-що, AAUUXX написа:

Разбира се че е така, но без правила изпадаме в анархия. 

Правилата са за да се възпират хора взели се много на сериозно, невъзпитаните и т.н. На другите не им е нужно да четът правилникът! Но има индивиди които разбират само и единствено от силови средства...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо смятате че ако няма банове за псуване , всички ще почнат да псуват.Псува ли ви се ? Ако подтискаш нещо то така или иначе ще избие по един или друг начин.
Такова е и мнението на клиничната психология

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Milkydead написа:

а защо смятате че ако няма банове за псуване , всички ще почнат да псуват.Псува ли ви се ? Ако подтискаш нещо то така или иначе ще избие по един или друг начин.

Съдят по себе си.

ПП. Скоро бабункелата ще заключи и тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Правилата са за да се възпират хора взели се много на сериозно, невъзпитаните и т.н. На другите не им е нужно да четът правилникът! Но има индивиди които разбират само и единствено от силови средства...

Още не разбирам толкова ли е трудно за някой да са възпитани и да се държат нормално с останалите във форума, а защо не и извън него? Правилата няма да възпитат никой който е невъзпитан, но ще го ограничат в простотията му тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ьрмалоу написа:

Скоро бабункелата ще заключи и тази тема.

Ако продължаваш със спама -да. И ми научи името?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочее, бих махнал и "лайк"-овете.

преди 3 минути, barbuncela написа:

Ако продължаваш със спама -да. И ми научи името?

Варвара?

Искаш ли да те докснем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Още не разбирам толкова ли е трудно за някой да са възпитани и да се държат нормално с останалите във форума, а защо не и извън него? Правилата няма да възпитат никой който е невъзпитан, но ще го ограничат в простотията му тук. 

:offtopic_s:Така е. Възпитанието започва от родителите... "Крушата не пада по-далече от дървото!" :offtopic_s:Хайде да не спамим?

преди 4 минути, Ьрмалоу написа:

Варвара?

Да! Барбара, не Варвара! А никът ми е барбунчела!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ьрмалоу написа:

Съдят по себе си.

ПП. Скоро ... ще заключи и тази тема.

преди 3 часа, Ьрмалоу написа:

Забелязвам, че клавиатурите на ....  имат един и същи дефект – вместо точка (.) дават възклицателен знак (!). Оправете си клавиатурите

П.П.. При теб също е дефект.

https://en.wikipedia.org/wiki/Postscript

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2019 г. в 17:57, barbuncela написа:

.. А никът ми е барбунчела!

На италиански - да. На английски - барбънсийла! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, JKirilov написа:

барбънсийла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, JKirilov написа:

На италиански - да. На английски - барбънсийла! ;)

Малко ме интересува как е на английски! Аз съм италианка по баща, и говоря италиански.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2019 г. в 9:43, Белгиеца написа:

Еми няма да има точно никакво значение дали сте прав(а) , ако мъжкараната не понася някой да ѝ противоречи, тогава идва женчото Тати да ви банне. Ха ха ха ... 

:lol6:

на 30.12.2019 г. в 10:19, Hristo52 написа:

Ами явно и ти смяташ, че форума е твоя собственост! Отиди при работодателя ти и му кажи, ей, знаеш ли колко работи в твоето предприятие не ми харесват! Я да оправиш веднага , това, това, това!

Всеки гледа от собствената си камбанария. Да речем, че аз съм собственик на басейн и ако на входа се появят хора, които не харесвам и им кажа: - "Вие не ми харесвате като физиономии, много сте мургави и ще ми замърсите водата, така че се махайте от собствеността ми!" Как мислиш? Дали няма веднага да ме осъдят за дискриминация и подбуждане на расова или етническа омраза, да не говорим и по полов признак, че там водата ще се замърси с гъбични или други зарази? Могат да ми отговорят от всеизвестните НПО-та, като подчертаят дебело: - " Това е проява на дискриминация и нетолерантност към малцинствата, и ако ти не беше направил този басейн ползвайки територията на държавата, то тогава друг щеше да го направи без да налага ограничения и дискриминация към посетителите!" .............След като форумът е нечий, то тогава собственикът му би трябвало да уважава мненията на всички. Друг е въпросът, какви правила и ограничения е наложил и дали са еднакво прилагани за всички потребители!

на 30.12.2019 г. в 17:44, barbuncela написа:

Правилата са за да се възпират хора взели се много на сериозно, невъзпитаните и т.н. На другите не им е нужно да чет(ъ)т правилникът! Но има индивиди които разбират само и единствено от силови средства...

Права си, учила си италианска граматика!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, herkules2 написа:

След като форумът е нечий, то тогава собственикът му би трябвало да уважава мненията на всички.

За това и има подфорум за предложения. Даваш си мнението,  а решението си е на собственика.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се сложи още един "бутон" за Докладване директно до:ДАНС, Комисия по дискриминация, Мюфтията, Патриарха, Вл.Путин, ДикТръмп...и така от едно падащо панелче си избираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех върви ли революцията? Радвайте се че няма бутон докладвай на ДАНС че тогава половината форум ще гние у затвора

преди 2 часа, Maleficient написа:

Аз предлагам да се сложи още един "бутон" за Докладване директно до:ДАНС, Комисия по дискриминация, Мюфтията, Патриарха, Вл.Путин, ДикТръмп...и така от едно падащо панелче си избираш.

Забравила си арменския  поп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трабва да сложат  бутон за данс в темата за онлайн тв .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На практика от докладите няма никаква полза - тука си има всеизвестни тролски профили още от времето на динозаврите, които си вилнеят съвсем необезпокоявано, въпреки стотиците докладни, че и теми няколко пъти се отваряха за тях, и т.н., тъй че ...... какъв смисъл от тази опция?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Тoни
      Слави Трифонов обяви свой политически проект. В отворено писмо той обещава, че ще намери тези българи, които да заместят сегашната политическа класа. 
      В текста му се казва още, че българите ще решат дали новите претенденти за власт са достойни да заменят настоящите политици.  
      По сходен начин през 2001 г. Симеон Саксккобурготски обяви влизането си в политиката на 6 април и уточни, че който иска, ще има възможност да гласува за него. 

Писмото на водещия гласи: 
    • от da.namalim.deputatite
      Скъпи сънародници, преди няколко дена (27.01) депутатите увеличиха заплатите си с по 500 лева! 
      Само депутатите и министрите получават общо близо 1 милион лева месечно.
      Моля, присъединете се към каузата "За референдум за намаляване на депутатите наполовина":

http://www.facebook.com/Referendum.da.namalim.deputatite

P.S. Референдумът трябва да е "За или против свикване на Велико народно събрание с единствена точка намаляване на депутатите наполовина". Само ВНС има право да променя формата на управление. В него участват и граждани.
  • Дарение

• Добави ново...