Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Желаете ли бутоните докладвай да бъдат премахнати ?  

30 гласували потребители

Тази анкета е затворена за нови гласувания
  1. 1. Желаете ли бутоните докладвай да бъдат премахнати ?

Препоръчан отговор

Въпроса е желаете ли да бъдат премахнати бутоните докладвай от коментарите и личните съобщения ?
Срока на анкетата изтича на 05.01.2020г. в 24:00 когато алтруистичните ни модератори ще уважат желанията на народа така както е избрал според отговорите в анкетата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се стремиш да постигнеш?

Според миня са сложени просто за улеснение. Ако ги няма, хората ще минат на лични съобщения и пак ще докладват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм ползвал така че ми е все едно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май на някои изобщо не им е ясно, че тези неща се решават единствено от собственикът на сайта, и няма нищо общо с желанията на модераторите! Каква анкета, какви 5 лева? Потребителите могат единствено да предлагат, а не да налагат промени в сайта! Друг е въпросът дали ръководството и собственикът на сайта ще се съгласят с това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

досега не съм виждал толкова фашистко центрирана жена като теб barbuncela , виждаш ли този сайт не е на някой определено , той е на всички и за всички , а и това което се касае в темата е не за сайта в цялост а само за форума.Дори не умна жена като теб би могла да го разбере.Давам ти пример , Бойко Борисов смята че държавата е негова , затова казва аз давам пари на болниците напр..Но тя не е негова а на всички и промените към по-добро трябва да се поощряват , това се опитвам да направя и сега.Трудно е да се бориш с полицейщината особено в днешно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм член на форума от 20 години. На всяко докладване от флопито ми излизат 20 кинта, защо да спирам, вместо да си купувам BMW-та? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Milkydead написа:

да бъдат премахнати бутоните докладвай от коментарите и личните съобщения

Иска ти се да псуваш необезпокояван от никого?

преди 1 час, Milkydead написа:

Бойко Борисов смята че държавата е негова

Той е избран, а сайтът е собственост, т.е. някой си е платил, за да придобие.
Все едно някой да влез у вас и да каже:"На това легло не му е там мястото. Примерно"

преди 33 минути, JKirilov написа:

Аз съм член на форума от 20 години.

Явно си мимикриращ феникс с последно прераждане на 2 недели.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Milkydead написа:

Въпроса е желаете ли да бъдат премахнати бутоните докладвай от коментарите и личните съобщения ?

Да желая го и също да бъдат премахнати всички модератори.
Но дали това ще стане ?
Ами съмнявам се честно да ти кажа.
Винаги е имало хора имащи големи мераци да са началници на други хора по някакъв начин. Това се нарича садизъм, ако не ви е ясно. Желанието на садистите да доминират други живи същества е толкова голямо, че са съгласни да полагат много усилия за да се уредят те да могат да наказват. На тях им носи удоволствие наказаният да страда. 
Аз така си обяснявам желанието на дедко Стефко да е модератор без никой да му плаща за това. Даже и след като вече е разжалван, години след това пак вади цитати от правилници да плаши други потребители на форума.
Най-ясно изразеното желание за надмощие беше това на модераторката с еврейско самосъзнание, когато се "грижеше" за раздела религия. Ами тогава просто спрях да го посещавам, защото патологията ѝ беше неуправляема. 
Всяка власт има нужда от репресиван апарат, за да държи в подчинение масите хора върху които властва. Ама проблемът му на собственикът на този форум е, че потребителите просто изчезват, понеже няма как да ги върже насила да търпят садистичните нагони на разни модератори  и модераторки.
Аз съм изчезвал няколко пъти за по година или няколко месеца, хей така, щото аз си решавам къде да драскам.
Обаче, ако искате да видите какво е истинска диктатура, регистрирайте се на женския сайт и след няколко месечно послушание и добро поведение, започнете да си позволявате да знаете повече от някоя мъжкарана модераторка там. Еми няма да има точно никакво значение дали сте прав(а) , ако мъжкараната не понася някой да ѝ противоречи, тогава идва женчото Тати да ви банне. Ха ха ха ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха! Явно в този сайт някой се е взел много на сериозно!

преди 6 часа, Milkydead написа:

Бойко Борисов смята че държавата е негова

Ами явно и ти смяташ, че форума е твоя собственост! Отиди при работодателя ти и му кажи, ей, знаеш ли колко работи в твоето предприятие не ми харесват! Я да оправиш веднага , това, това, това!

преди 33 минути, Белгиеца написа:

Винаги е имало хора имащи големи мераци да са началници на други хора по някакъв начин

И винаги има хора способни да пишат глупости тука! Но явно ръководството на сайта е достатъчно търпеливо и благосклонно към подобни индивиди, поради факта, че все още могат да пишат тука!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно фактът, че модераторите си вършат работата, прави този форум приятен за ползване и полезен. Ако няма възможност за докладване и всеки пуска теми и постове, както му падне, държи се като пълен олигофрен, и какво ли още не, то тук един адекватен човек няма да се задържи. 

преди 7 часа, Milkydead написа:

Дори не умна жена като теб би могла да го разбере.

Като обиждате една дама без каквато и да е причина, то това принизява само Вас. Реално този форум си има собственик, който е вложил труд или пари за да създаде "Kaldata", и той решава, как да управлява и развива този форум. Ако не ви харесва, имате свободата да си направите свой и да не ползвате този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарисувайте си една картинка с екипа на форума върху мишена и мятайте дартс стрелички по нея. Така ще изпуснете парата, че някой е бил разлюбен от любим/любима/любимо, че е втора свирка в къщата, или че нещо си там друго се е случило, което го/я/е стегнало под "лъжичката".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интерес на истината по-разюздан форум от тоя няма и честно се чудя на модераторите как ни търпят.

Ама разбирам ги де. Писнало им на хората от идиоти кат нас и са ни оставили на самотек.

Да са живи и здрави и да имат все така нерви и през Нова-та година :bighat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се цели спазването на правилата на форума, няма никакъв смисъл бутоните за докладване да бъдат премахнати. Модовете не винаги успяват да огреят навсякъде и редовите потребители трябва да могат да им помагат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че клавиатурите на бабункела и Христо52 имат един и същи дефект – вместо точка (.) дават възклицателен знак (!). Оправете си клавиатурите, бабункела и Христо52.

---------------------------

Милки, смири се с факта, че няма мъже в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Ьрмалоу написа:

Забелязвам, че клавиатурите на бабункела и Христо52 имат един и същи дефект

Абе байно? Ти винаги ли когато няма какво да кажеш, но трябва да оспамиш някоя тема почваш да ръсиш глупости? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бутон докладвай има своя смисъл и идея, който не го разбира естественно ще е излишен за него. За някой може би ще е добре ако този бутон "докладвай" го няма, ще направят форума за няколко дни на кочина. Не разбирам защо е този рев за това дали ще има или не този бутон, ми спазвайте правилата, които са елемнтарни и няма да имате проблеми . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Hristo52 написа:

Абе байно? Ти винаги ли когато няма какво да кажеш, но трябва да оспамиш някоя тема почваш да ръсиш глупости? 

Хъм...

Сега пък точката ви се е сменила с въпросителен знак... Да не сте едно и също индивидче?

бабункела, точката е най-използваният препинателен знак в българския писмен език – пробвай да я използваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

ми спазвайте правилата, които са елемнтарни и няма да имате проблеми .

Проблема на няколко тука е, че не им се спазват правилата! И че правилата според тях, не са правилни! Нали се сещаш?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ьрмалоу написа:

Хъм...

Нали вече ти казах, че с тебе нямам никакво намерение да се занимавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ьрмалоу написа:

бабункела, точката е най-използваният препинателен знак в българския писмен език

Хайде аман от учители. Е?  Учила съм италианска граматика а не българска. И престани да спамиш, ако обичаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Проблема на няколко тука е, че не им се спазват правилата! И че правилата според тях, не са правилни! Нали се сещаш?

Сещаш ли се, АУКС?

Ако не се сетиш – бой по канчето!

Но ти се сещаш, АУКС...

преди 1 минута, barbuncela написа:

И престани да спамиш, ако обичаш?

Спам ли е да кажа, че Христо52 е твое sockpuppet?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трябва да се премахва наистина този бутон, защото много прости и невъзпитани потребители има в този форум наистина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, barbuncela написа:

Разбира се че е така, но без правила изпадаме в анархия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...