Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента, четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 10 минути, DarkEdge написа:

А, сигур пак някоя люта булка шнъ зненада с мартеничка.

И тя става

преди 5 минути, ДИоNД написа:

Не ѝ познавам тренера ... :) ша фидим ... :) 

Абе, с който и да е тренер присядане с гирички си е присядане с гирички, мхм

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Дано не е като разглобена и дефектно сглобена. Нооо, всяко начало е трудно.

То, бес туй не може. Помага ти да осъзнаеш строежа на тялото си хъхъхъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

да осъзнаеш строежа на тялото си

с усещането на слатка болка у фсяка фибра? Мхм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля с едно "глупаво" нещо ... :) 

Поръчах си за моето животно Флопи ... :) 

Интересното е, че може да се вгражда в Dell машинки ... :), но си има и някакъв преходник към ту USB ... :) 

Ша видя дъл мога на мястото на сегашното ми CD устройство в моето Dell животно дали ще го набутам ... :)

Покрай ред "специалисти" и събития свързани с премахване на някаква поддръжка какво ли му трябва на един идиот като мен, освен да се занимава буквално с глупости ... :) - Да се връща към ту DOS ... :) Замислил съм даже ... хм ... да "цепна" тъй нещата, че на DOS да подкарвам виртуални машини ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, DarkEdge написа:

с усещането на слатка болка у фсяка фибра? Мхм.

Мхм, мхм

преди 49 минути, ДИоNД написа:

Да ви се похваля с едно "глупаво" нещо ... :) 

Поръчах си за моето животно Флопи ... :) 

Интересното е, че може да се вгражда в Dell машинки ... :), но си има и някакъв преходник към ту USB ... :) 

Ша видя дъл мога на мястото на сегашното ми CD устройство в моето Dell животно дали ще го набутам ... :)

Покрай ред "специалисти" и събития свързани с премахване на някаква поддръжка какво ли му трябва на един идиот като мен, освен да се занимава буквално с глупости ... :) - Да се връща към ту DOS ... :) Замислил съм даже ... хм ... да "цепна" тъй нещата, че на DOS да подкарвам виртуални машини ... :) 

Важното е да се забавляваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

бес увеселителни фойерверки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Мхм, мхм

Благодаря! :) 

Далече е времето когато ще го правя едно нещо, което за мен е забавно ... ;) 

Просто от време на време практикувам ... хм ... как бе ... шопинг терапия ... :) 

Определено в момента съм като едно малко хлапе, което подвиква на майка си: Искам и това, и това и това и тов и т.н. - как бе: Мамо бе ... моля те бе .... искам, искам го бе ... :) Не знаеш за какво, но го искаш ... :) ей тъй ... да го имаш ... :) 

Развесели ме, а по-голяма забава от това няма ... :)

Пак ще повторя: Благодаря ти сърдечно! :) 

преди 6 минути, DarkEdge написа:

бес увеселителни фойерверки.

Ти не се обаждай ... :) пъскам жълто къ тъ чуя ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДИоNД написа:

Благодаря! :) 

Далече е времето когато ще го правя едно нещо, което за мен е забавно ... ;) 

Просто от време на време практикувам ... хм ... как бе ... шопинг терапия ... :) 

Определено в момента съм като едно малко хлапе, което подвиква на майка си: Искам и това, и това и това и тов и т.н. - как бе: Мамо бе ... моля те бе .... искам, искам го бе ... :) Не знаеш за какво, но го искаш ... :) ей тъй ... да го имаш ... :) 

Развесели ме, а по-голяма забава от това няма ... :)

Пак ще повторя: Благодаря ти сърдечно! :) 

Ан тъй. Чиляк трябва да се самообича и да храни душичката си щото тя му е едничка. А още старите хора са казали, че гладна душичка хоро не играе. Мхм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:

Ан тъй. Чиляк трябва да се самообича и да храни душичката си щото тя му е едничка. А още старите хора са казали, че гладна душичка хоро не играе. Мхм. 

То си е така, но ако се поддам на детското ... хм ... банковата ми сметка заделена за едно по-важно нещо ще изхвърчи за нула време ... хм ... абе ... то като съм пенсионер не означава, че съм с бездънни джобове ... ;) Гледам умерено да балансирам годишния бюджет ... хм ... за да мой да стигне и за след десет години примерно ... после ще видим ... колко му трябва на една душичка, а, .... корица хлеб и малко кисело мляко ... ;) децата да са добре и тъ пъ ... за друго к'во да се юрва ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДИоNД написа:

То си е така, но ако се поддам на детското ... хм ... банковата ми сметка заделена за едно по-важно нещо ще изхвърчи за нула време ... хм ... абе ... то като съм пенсионер не означава, че съм с бездънни джобове ... ;) Гледам умерено да балансирам годишния бюджет ... хм ... за да мой да стигне и за след десет години примерно ... после ще видим ... колко му трябва на една душичка, а, .... корица хлеб и малко кисело мляко ... ;) децата да са добре и тъ пъ ... за друго к'во да се юрва ... :) 

Баланцата е майката и татката! Умно момче си, ше ги нагласиш нещата. 

Така. Емчето хуква. В девет ми е първата среща. 

79233840_2672408439655150_1174769745543561216_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, emmi написа:

Признах та!!! 

Винаги се получава добре!

Доволни са , опиталите я..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ллааммм,

когато заспиш със слуашалките  и на сутринта в гланата ти има само едно огромно пиано

преди 3 часа, emmi написа:

Ето. И затова всички забранени фторници - при Емчето.

:shy11::biggrin::*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Уиш... написа:

ллааммм,

когато заспиш със слуашалките  и на сутринта в гланата ти има само едно огромно пиано

:shy11::*

дрънчи ли пианото, а, а?:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

дрънчи ли пианото, а, а?:biggrin:

довечера щи пусна да чуеш🙂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Уиш... написа:

на сутринта в гланата ти има само едно огромно пиано

Е, трезво ли да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Е, трезво ли да е?

:clown:

само Ламер ме разбира мен:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро

giphy.gif

преди 10 часа, в‌ написа:

Наздраве,ми ко да ти кажа-Нова година нов късмет :biggrin:по-малко виртуална реалност,повече занимания на открито

Абсолютно си прав баце. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Уиш... написа:

довечера щи пусна да чуеш🙂

А, ас съм глуха Вешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера БТВ откри гръцката вечер. Един поздрав с танца Зейбекико.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, emmi написа:

Чакам Малефчето да каже как е изпълзяла след вчерашната тренирофка.... 

:* Милата ми загрижена...

Не знам как да започна и как да го опиша, но мисля, че бих родила още два пъти естествено без упойка, отколкото това, което чувствам днес..още от снощи всъщност докато ползвам тоалетна, завидях на мъжете, че го могат прави.

След това слизане По стълби, о! Болка и крака, които не са моите! Като седнах на стола да закусвам, исках там да си остана целия ден...и накрая, но не на последно място, раменете, не толкова гърба- в сми онази моя си болка на гърба от изкривяването даже я няма, но едва си измих зъбите...

И чупената пета, която ме наболяваше от седмица и тя не ме боли, или е вярно това, че като те заболи на други места предишните болки отшумяват.

А гръбначния стълб, се едно Хищника ми го е извадил и пак върнал на място...

Мрън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Maleficient написа:

завидях на мъжете, че го могат прави.

:)

Ох ... аз пък винаги съм се чудел на какви мъчения една жена се подлага заради това, че е суетна ... :) 

Хм ... нищо не казваш кой те третира, пардон, тренира ... явно е някой садист ... :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петьо се казва. Или поне така се представи. Ще го питам следващия път, дали няма намерение да учи нещо, за да зарадва баща си. Не мисля, че е садист. Ако ме беше вързал насила или насочил пистолет в главата, заплашил близките ме, за да го направя, тогава можеше и да е. Аз го направих по собствено желание. Значи съм мазохистка, което не изключва суетата, но тя не е толкова определяща.

Филмчето за днес, мили мишлета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

:* Милата ми загрижена...

Не знам как да започна и как да го опиша, но мисля, че бих родила още два пъти естествено без упойка, отколкото това, което чувствам днес..още от снощи всъщност докато ползвам тоалетна, завидях на мъжете, че го могат прави.

След това слизане По стълби, о! Болка и крака, които не са моите! Като седнах на стола да закусвам, исках там да си остана целия ден...и накрая, но не на последно място, раменете, не толкова гърба- в сми онази моя си болка на гърба от изкривяването даже я няма, но едва си измих зъбите...

И чупената пета, която ме наболяваше от седмица и тя не ме боли, или е вярно това, че като те заболи на други места предишните болки отшумяват.

А гръбначния стълб, се едно Хищника ми го е извадил и пак върнал на място...

Мрън.

спокооооо......

така ще е първия месец

после ще свикнеш

на болката, де:biggrin:

за твое успокоение като променям практиката си или въвеждам нови асани ако правилно съм правила всичко на другия ден задължително усещам макар и слаба мускулна треска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Maleficient написа:

Мрън.

До три пъти не се брои. А този инструйтор не знае ли, че натоварването се увеличава постепенно, започвайки буквално с гимнастика.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

До три пъти не се брои. А този инструйтор не знае ли, че натоварването се увеличава постепенно.

не вярвам да я е натоварил здраво

колкото и леко да е било ако преди това не се е занимавала е нормално 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нинам, нинам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...