Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента, четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди и след...
5.jpg&f=1&nofb=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:Ха ехо от сестра Ваня

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

:lol6:Ха ехо от сестра Ваня

много ти е весело Петенка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Zombaiov написа:

не точно  една сутрин  бях решил да се бръсна на сухо и ми отплесна  бъсначката и се порязах  и 1 седмица да ми позарастне а след това стана херпес и след това от голама рана започна да се смалява и след махане на коричката нова рана след зарастването и на тази рана пак махане на коричката и нова рана и така докато не се смали и сега имам малък белег

иначе афти  преди имах почти нон стоп понеже мъдреците  ми правеха рани отвътре и като  ги махнах се пооправих иначе ми помагаше  сода бикарбонат 

Точно същото и при мен. Значи, хората да знаят, че ако получат раничка по устната, ще зараства пет месеца. Там кожата е най-тънка , явно заради това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Точно същото и при мен. Значи, хората да знаят, че ако получат раничка по устната, ще зараства пет месеца. Там кожата е най-тънка , явно заради това.

excited happy birthday GIF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте хейтъри, БиТиЕс играят на криеница с Аштън Кътчър. 😁

И Джимин е най-глупавото бебе на света.😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не щем да гледаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След пица с ананас, има и пица с банан, къри и шунка. Аз не бих ял.
Но явно в Швеция ядат такива неща. Освен кифтета. Също така ядат и пица дьонер кебаб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

И Джимин е най-глупавото бебе на света.😄

Резултат с изображение за „чарли чапли gif“"

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добър ден, щастливи нетрениращи хора!

Да отбележа първо, че времето навън е кууучешки студ. Въпреки това като една грижовна стопанка рано-рано изведох куче. Като суетна кифла отидох на маникюр. След което като уважаваща себе си мазохистка и на тренировчицааа...още два уреда си включих, и някак... Болката сякаш се разсея. Малко притеснителна беше загрявката, щото някакъв решил да си доведе чавето малко, което не спря да кръжи, да ме замерва с тенис топки, а аз с нечовешки усилия държах гиричките, за да не ги изпусна без да искам на малките му детски крачета... С моя късмет сауната не бачкаше, но горещия душ ми се отрази подобно.

Сега съм се размазала от умора, а и снощи не успях да спя.

Рапорт даден!

Определено съм щастлива, че мина първия път :)

Сега, ако имаше добър човечец да ми закупи и донесе ...Амарето или друго подобно, щеше да е върха!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо за усмихване:

83578778_2540016159441234_2337197095108214784_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Maleficient написа:

Рапорт даден!

Сега, ако имаше добър човечец да ми закупи и донесе ...Амарето или друго подобно, щеше да е върха!

още малко тренировчици и ще спиш като един пън:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

още малко тренировчици и ще спиш като един пън:biggrin:

Обещаваш ли? Да спра чая от глог тогава :)

също така днес имаше е'на женица, която сигура се чувстваше по-зле от мен предвид заобиколилите ни бразилски страхотно овални гзове, изваяни бедра итн

имаше и друга, която все беше преди мен на моите уреди, и все тежестта й беше... с два разделителя по-тежко. Единия път като се пробвах да го попреместя, не успях да го мръдна, баси! Ама сигурно е някоя рано отказала се олимпийска надежда :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Maleficient написа:

Ох, разбирам те ... при мен е малко е по-различно ... VW Амарок ... :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Обещаваш ли? Да спра чая от глог тогава :)

също така днес имаше е'на женица, която сигура се чувстваше по-зле от мен предвид заобиколилите ни бразилски страхотно овални гзове, изваяни бедра итн

имаше и друга, която все беше преди мен на моите уреди, и все тежестта й беше... с два разделителя по-тежко. Единия път като се пробвах да го попреместя, не успях да го мръдна, баси! Ама сигурно е някоя рано отказала се олимпийска надежда :(

с много голям ентерес следя фитнес преключенията ти:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Maleficient написа:

Добър ден, щастливи нетрениращи хора!

Да отбележа първо, че времето навън е кууучешки студ. Въпреки това като една грижовна стопанка рано-рано изведох куче. Като суетна кифла отидох на маникюр. След което като уважаваща себе си мазохистка и на тренировчицааа...още два уреда си включих, и някак... Болката сякаш се разсея. Малко притеснителна беше загрявката, щото някакъв решил да си доведе чавето малко, което не спря да кръжи, да ме замерва с тенис топки, а аз с нечовешки усилия държах гиричките, за да не ги изпусна без да искам на малките му детски крачета... С моя късмет сауната не бачкаше, но горещия душ ми се отрази подобно.

Рапорт даден!

ехе, бравас, Малеф. Чавето  ти е вдигнало левъла  без да го заподозреш .  ( : 

черпя каквото има в торбата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 минути, emmi написа:

Ооо, мерси за вниманието, но да знаеш, че си ми косвен мотиватор с това здравословно любопитство, и като извая една снага, и като...стана модел..на ТелеШоп за фитнесуреди...като ме заканят по предаванията наГала, на Дони, Всяка неделя, Абе ше ми порасне работата, и ще ви имам предвид ;) с добрината си в трудните моменти като сте ми помагали

:*

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

аз затова тихичко си греба с гребалцата зат пердето :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Уиш... написа:

ехе, бравас, Малеф. Чавето  ти е вдигнало левъла  без да го заподозреш .  ( : 

черпя каквото има в торбата 

Страхотни са Кюр ❤️ и много хубаво настроение ми носят винаги- леко носталгично по едни предишни времена и хора, които много ги харесваха и ми ги пуснаха за първи път...ама виж го сега Робърт...не че не е възрастен, но ако тръгне на тренировки ;) ще е по-готин

Честито ти ново аватарче...супер секси е, нежно, провокативно и ...червенко!

Ето и от мен песничка- може и да знаете историята, че Робърт познава съпругата си от 14-годишен, женят се '88, пише тази песен за нея, за да я утешава, когато са далеч един от друг, а тя да знае, че все едно винаги е до него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

Страхотни са Кюр ❤️ и много хубаво настроение ми носят винаги- леко носталгично по едни предишни времена и хора, които много ги харесваха и ми ги пуснаха за първи път...ама виж го сега Робърт...не че не е възрастен, но ако тръгне на тренировки ;) ще е по-готин

изкриви се много бързо ей , започна да виждаш света по различен начин с гири в ръцете  :biggrin:

преди 8 минути, Maleficient написа:

Честито ти ново аватарче...супер секси е, нежно, провокативно и ...червенко!

стил полегнала е Тудора :biggrin:

червено и зелено са ми първите спомени за любими цветове в този живот.,  целите стени в кухнята ни бяха зелено -червени, докъдето ми стигаха  ръцете  на четиригодишна възраст:biggrin: после разбрах че му се вика фриз.

преди 9 минути, Maleficient написа:

Ето и от мен песничка- може и да знаете историята, че Робърт познава съпругата си от 14-годишен, женят се '88, пише тази песен за нея, за да я утешава, когато са далеч един от друг, а тя да знае, че все едно винаги е до него

мерсаж, 

знайм я историята на Робърт, се пак сме стари Яги:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Уиш... написа:

изкриви се много бързо ей , започна да виждаш света по различен начин с гири в ръцете  :biggrin:

стил полегнала е Тудора :biggrin:

червено и зелено са ми първите спомени за любими цветове в този живот.,  целите стени в кухнята ни бяха зелено -червени, докъдето ми стигаха  ръцете  на четиригодишна възраст:biggrin: после разбрах че му се вика фриз.

мерсаж, 

знайм я историята на Робърт, се пак сме стари Яги:P

Хубу- ве, ще си мълча вече...аз и загрижено, сърцето да не се товари и тн

В първата ни детска с брат ми имахме някакви германски тапети, които бяха на много и зелени цветя и растения, се едно си в джунгла! Страшно ги харесвах и си мечтаех само като ги зяпах, не ми трябваха плакати или други разни, по-яки от фототапет бяха...

И аз не съм много млада, ама доста неща ги научавам по-късно, други пък забравям...

То се е видяло, че сама трябва да отида за Амарето...

Айде до после, може и да подремна...

Пече подло слънцето приканващо, но помня колко е режжжжещ стуууда..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

още малко тренировчици..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...